המחזור ה-14 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏27/11/09.

1. KirkH Member

זה נראה ככה כבר ארבע שנים וצריך היה לקשור את הצעיף האדום של התותחנים ממש ממש הדוק על העניים כדי לא לראות את זה. גם העונה.

אליפות לא לוקחים עם משחקים יפים נגד קבוצות תחתית.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד המשחקים הכי מתסכלים שיצאו לי לחוות אי פעם.

הגיע לצ'לסי הרבה יותר מאיתנו, היום הם באמת הוכיחו שהם קבוצה טובה יותר. אלא אם כן יקרה משהו באמת בלתי רגיל - הם אמורים לזכות באליפות השנה. אני מוריד את הכובע בפני אנצ'לוטי, הייתי בטוח שהוא יהיה עוד סיפור סטייל סקולארי, אבל הוא פשוט רומס את הליגה (למרות שזו עדיין הקבוצה של מוריניו).

דרוגבה חתיכת מפלצת ומאז שהגיע לאנגליה, פשוט אין לנו תשובה אליו.

ובלי קשר - אני שונא את טוטנהאם ויונייטד הכי הרבה, אבל צ'לסי היא ללא ספק הקבוצה עם אוסף השחקנים הכי דוחים בליגה (גם עבור האוהד הנייטרלי).

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שראינו היום את הקרב בין הקבוצה הכי פיזית באנגליה לקבוצה הכי פחות פיזית באנגליה. צ'לסי מעבר לכישרון שיש להם פשוט מלאים בגלדיאטורים סטייל טרי, אסיין ומיקל, כשכמובן בהתקפה יש להם מפלצות כמו דרוגבה ואנלקה. לנו בהתקפה יש את ארשאבין, נאסרי, רוזיצקי, וולקוט, ולה ושאר ננסים, כשגם בעמדות האחוריות יותר זה לא משתפר במיוחד. זה טוב אולי לספרד, לא לפרמיירליג.

4. Robin_Van_Persi Member

טוב,המשחק הזה פשוט גמר אותי,כנראה זה ההבדל בין קבוצה נאיבית וחסרת אופי כמו ארסנל לבין קבוצה שמצהירה שאנחנו רוצים אליפות ומוכנים לשחק מלוכלך בשביל זה גם העיקר 3 נק',צ'לסי לא ביום גדול בכלל,המון טעויות של אובי מיקל פשוט חגגנו עליו,לא היה לנו חלוץ שיכול לסיים מצבים מול השער וכמו כן אולי באמת אותו 4-3-3/4-5-1 אולי זה פשוט לא זה נגד קבוצות עם הגנות כאלה.(או רובין חסר)

•-הגיע הזמן לפי דעתי שונגר יבין,שוולקוט משחק בתור קיצוני אין לו יותר מדיי מה להציע,נכון הוא אחד השחקנים הכי מהירים בעולם אבל מה חוץ מזה?,קבלת החלטות כל כך גרועה,ההרמה שלו פשוט עלובה,אם משווים אותו ואת לנון לנון יותר טוב ממנו בכל מובן(אולי חוץ משליטה בכדור).
    זה הזמן שונגר יסיט אותו כבר לעמדת החלוץ ולא לתקוע אותו באגף ולא לראות ממנו כלום.
    •אחרי המשחק הזה הייתי רוצה לראות את ונגר פותח עם ולה בחוד,אדוארדו קיבל תהזדמנות שלו וראינו מה הוא היה שווה היום(איטי,מסורבל,לא יודע מה לעשות עם הכדור,קבלת החלטות גרועה),לפחות ולה יצבור ניסיון עד ינואר ואולי יהיה לנו חלוץ מפחיד ולא נהיה תלויים רק ברובין.(בינואר אנחנו נהיה חייבים חיזוק בעמדה הזאת,וכן כן פוריים באירופה וכל החרטא הזה זה לא ממש עוזר עד למשחקים נגד צ'לסי וכל שאר הגדולות שבקושי יש מה להציע).

הגיע לצ'לסי לנצח ואולי זה טוב שונגר יפתח כבר תעיניים וישנה תפילוסופיה שלו.

5. A. Arshavin Member

"אליפות?! לא תודה, אנחנו מעדיפים להילחם בשיניים על מקום בצ'מפיונס"

קבוצה פאתטית, נאיבית, לוזרית, רכה, מה שלא תגידו תופס עלינו, פשוט הכל.

משחק כ"כ מתסכל מזמן לא חוויתי, צ'לסי הרגה אותנו במחצית הראשונה בתוך חמש דקות שמראות את הנאיביות שלנו עד תום. את המחצית השנייה לא היה לי כח לראות, פשוט שמתי את ה-Sopcast ברקע.
    בשער השלישי אלמוניה זז לפני הבעיטה, איך הוא מצפה לעצור בעיטה כזא. בנוסף החומה פשוט לא עזרה.

והנה זה נגמר, להתראות לעוד עונה.

אדוארדו פשוט לא חזר לעצמו מאז הפציעה, היו פה ושם הבלחות כמו הגול מול ברנלי עם החיצון מהאוויר, אבל הוא פשוט כבד, תוקע את המשחק, קבלת החלטות נוראית, ואיבד את קור הרוח שלו.
    אנחנו פשוט לא מסוגלים להבקיע שערים בלי רובין או מה? ארשאבין שוב לא קיים, ולא עשה כמעט פעולות חיוביות. גם ססק ונאסרי לא הורגשו היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/11/09
  6. TheLane Member

באמת שהאוהדים של ארסנל הם ביזיון לכדורגל האנגלי. איזה אפסים. זה לא היה קורה בשום מגרש אחר באנגליה.

7. Ryan Giggs11 Member

Rudess אם אינני טועה רשם בדיון הזה שפלטשר הוא אנטי כדורגל(מתנצל מראש אם זה לא אתה), ככה נראית הקבוצה שאין לה כמה אנטי כדורגל בקבוצה.
    אי אפשר לנצח משחקים כאלה ובטח שלא להיות אלופים בלי שחקני הברזל, ה"אפורים" שתמיד יהיו שם לתת את התחת בשביל ולנצח וזה מה שמבדיל את ארסנל כבר 4 שנים מתואר.

צ'לסי היום לא הזיעו בדרך ל3-0 באימרויות, מרשים ביותר, נקווה שמלכי התיקו משיטי ימשיכו את הרצף מול הכחולים.

8. KirkH Member

אולי שנתיים קצת פחות מביכות השכיחו ממך כמה דברים. גם הליין המגעיל שלכם היה שומם ולא היה אף אחד שיענה לעקיצות בעשר הדקות האחרונות של התבוסות שלכם בבית מולנו. ולמרות שאולי שכחת, לא חסרו כאלה.

9. Nevermore Member

וואו איזה אונס היום באמירויות.
    בשלב מסויים במשחק זה כבר הפסיק לעצבן, כי אלה ההבדלים בין הקבוצות ולא היה פה חוסר מזל של ארסנל, שלא באמת סיכנה היום את צ'לסי(כמו נגיד בעונה שעברה).

אז כן, בלה ליגה בטח היינו לוקחים אליפות.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

לא היה מזיק לנו איזה פלטשר אחד...

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה אתה מדבר?

ריאן גיגס11 - אני במקומך הייתי מאד מודאג ממה שראינו היום באמירייטס. אם צ'לסי והיריבות שלה ממשיכות ככה, הכחולים מבטיחים את האליפות בפברואר.

12. קינג לדלי Member

הנאה גדולה לראות את פברגאס מנסה לכסח את כולם מתוך תסכול בעשר הדקות האחרונות.
    הייתי ממליץ לו ללכת לברצלונה להנות מכדורגל ולירוק חופשי שם כמו שהוא אוהב.

לא כוחות.
    הכח של דרוגבה שגם אם נכנסים בו עפים,המסיביות של אסיין ומיקל (נהדר) באמצע וכמובן למפארד והמהירות של אנלקה.
    צ'לסי קבוצה סופר מאוזנת.

13. Selby Member

אני באופן אישי חשבתי שהיינו קצת נאיביים בהפסד בברידג' כי לפי מהלך המשחק לא היינו צריכים להפסיד שם אבל ארסנל הגדירה מחדש את המושג נאיביות. הם יכולים להמשיך עם המסירות הקצרות האלה כל היום, לכבוש הם לא יכבשו ולנצח הם בטוח לא ינצחו. המשחק הזה מאוד הזכיר לי את ה3-1 עליהם בחצי גמר ליגת האלופות, בדיוק אותה רכות שלהם.
    הם כבר לא כאלה צעירים אבל עדיין אותה מנטליות תינוקית.
    נו ונגר, מתי תהליך הפיתוח יגיע לסיומו?

לנצח את צ'לסי של אנצ'לוטי במירוץ האליפות וברור שרק אנחנו יכולים לעשות את זה יהיה קשה כמעט כמו לנצח את צ'לסי של מוריניו אבל יש עוד המון זמן והרבה דברים יקרו.

14. KirkH Member

כן, הוא היה באמת נהדר. לפראנסנל.

מזל שהם לא מסוגלים לכבוש שער בפחות משש עשרה נגיעות.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מיקל היה בינוני מינוס היום, שזה בהחלט שיפור לעומת איך שהוא בדרך כלל, אבל תמיד הוא מראה עד כמה טיפש הוא.

טוב, זה לא מה שחשוב. אני חייב לציין, שהיום ראיתי אחרי הרבה מאוד זמן (לא אצלי כמובן) משחק בצ'רלטון, ואני לא מבין מה אלון חזן קישקש שם... איזה אידיוט... ארסנל שיחקה יפה? ארסנל שלטה...? תרשו לי לגחך, הדבר היחיד שאפשר לומר על ארסנל היום שהיא הייתה בדיחה.
    לא זוכר מתי צ'ך הוציא איזה כדור מסוכן מהמסגרת שלו, משחק שהילוך שני-שלישי בהתקפה הספיק לנו, הרגנו את ארסנל כבר מחוץ לרחבה ולא היינו צריכים לעשות יותר מדי בתוך הרחבה שלנו. תענוג 2 הבישולים הנהדרים של אשלי קול, במיוחד הראשון, שמח בשבילו שהשתיק את כל האנשים ביציע.
    שוב חוזר הניגון, לארסנל בעיקר אין תשובה לדרוגבה שגדול בכמה רמות על כל מה שקשור לארסנל, הוא כל כך נהנה, כל כך אוהב לחגוג על ההגנה שלהם.. תענוג גל הזמן מחדש.
    ניצחון חשוב, ניצחון חשוב על מנת לתת דחיפה אחורה לארסנל ולומר לילדים שם שלפחות במסגרת הליגה אין להם מה למכור מולנו. במשחקי הנוק אאוט הם עוד יוכלו לעקוץ מתישהו, אבל בריצת מרתון הזאת ארסנל, בדיוק כמו ליברפול, היא לא פקטור לשום דבר. (כמה כיף שלא צריך לציין בכלל 2 פנדלים שהגיעו לנו...)

מעבר להרגשה הטובה של התבוסה בדוחא, אין משהו יותר מזה. 5 הפרש מיונייטד כרגע לא אומר יותר מדי, היונייטד זה כבר סיפור אחר ונצטרך עוד לעבוד קשה כדי להגיע לסיום במצב טוב, הסיפור שלנו איתם פתוח לחלוטין.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/09