המחזור ה-14 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/12/11.

1. לייזר Member

1 מ9 זה לא מספיק טוב כדי להישאר במירוץ על מקום לליגת האלופות, אבל אני לא חושב שיש מישהו בSports direct stadium שחולם על זה. אני ראיתי קבוצה שהיא for real ולא לחינם היא הצליחה לתסכל כל יריבה בכירה ששיחקה מולה העונה. הרושם החיובי שלי על הפרויקט שם רק מתחזק - לא קל להשיג תוצאות כאלה ולהפין יכולת כזו כשיש על המגרש כל כך הרבה שחקנים מפוקפקים.

2. Keyser Söze Member

התוצאה בהחלט לא משקפת; צ'לסי אמנם הייתה יותר טובה מרבית המשחק אך עם קצת יותר מזל (2 משקופים + הצלה של טרי מהקו) ניוקאסל יכלה לצאת עם תוצאה יותר מכובדת מהמשחק הזה.
    אני בכל אופן, נהניתי מכל דקה.

אגב, עצוב קצת מה שנהיה מטורס.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מאסיב וויין.

זה היה משחק בהחלט טוב, מהיר, שהיה יכול להיגמר אחרת. לסטארדיג' הגיע השער, אבל הוא יותר מדי מתאמץ מדי מול השער, מחפש בכח, אנוכי למדי, מצד שני, טורס... הוא עושה כמעט הכל נכון, התנועה שלו בסדר, לא חסרה לו מהירות, אבל הסיומת שלו לא מזכירה בשום דבר דברים שראינו ממנו בעבר. הוא פשוט לא מסוגל לסיים באופן חד, כמו שמצפים ממנו, לפחות שצריך הוא יודע לתת את המסירה, גם זה חשוב, גם זה מועיל.

זו הייתה תקופה נוראית עבורנו, אני מקווה שלא סתם השתמשתי בלשון עבר, אני מאוד מקווה שנראה המשכיות, יום שלישי משחק סופר חשוב (לא יותר ולא פחות מהמשחק שהיה היום), גם שם, צריכים פשוט להביא לידי ביטוי על הדשא מי הקבוצה הטובה יותר.

שכחתי, דויד לואיז.... המשחק הפזיז שלו יותר מדי עולה לנו ביוקר, מישהו חייב להכניס לו טיפה שכל, הוא אגרסיבי מדי גם שלא צריך, זריקת הרגעה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/11
  4. golding מנהלים

אני מאושר, תצוגה מעולה. לניוקאסל היו מצבים טובים להשוות, אך בואס שמר על הפורמציה וסוף סוף היה נראה שיש מעט משמעת בקבוצה. כיף לראות אותנו לא סופגים שוב.

5. JohnTerry26 Member

איזה משחק אלוהים. לא יאמן כמה החמצות שלנו, סטארידג' היה צריך לכבוש שישייה, הפנדל של למפארד, רמירז, דרוגבה... והיה לי כזה צפוי שדוקא קאלו יגמור את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx מצד שני הרבה מזל עם המשקופים של ניוקאסל ועוד כמה מצבים שניצלנו מהם(שלא באו ממש מהתקפות מסודרות או משהו כזה, בניגוד אלינו שהבכנו את הגנה שלהם פעם אחר פעם). נצחון מוצדק בסופו של דבר, תוצאה יותר מוצדקת היתה בהפרש של 1-2 שערים אבל כל כך היה מגיע לסטארידג' לכבוש. חוץ ממנו שלמרות ההחמצות והאנוכיות פה ושם היה הכי מסוכן אצלנו, משחק אדיר של טרי שזה מאוד מעודד, מאטה עשה דברים יפים בשקט שלו היום וגם דרוגבה היה טוב. מרוצה סה"כ גם מרומאו, שחייב להשאיר את מיקל בחוץ.

ניצחון סופר חשוב באחד המשחקים הטובים ביותר שלנו העונה, וחובה להמשיך ביכולת הזאת לולנסיה.

אגב, מה ההצדקה לשים שני שדרים כל כך (כל כך) טיפשים במשחקי פרמיירליג? תפסתי את הראש דקה שלמה אחרי ששכנר וזלצר הכריזו כי הכדור של איבנוביץ' בכלל לא נגע בראש של טיילור(לפני הגול של דרוגבה), כשבאמת שתי שניות לפני זה הם ראו כמו כולנו הילוך חוזר של טיילור מצביע על ראשו ומודה שזה נגע בו(!). יש גבול לכל טמטום, זה כבר מביך.

6. לייזר Member

אדום פשוט מטורף לגארי קייהיל מול טוטנהאם. החלטה גרועה ביותר.

מגוחך כמה מעט אמון הפגינו ארבעת הגדולות המסורתיות בסקוט פארקר. מובן למה סיטי לא רדפה אחריו ואני מניח שהכושר של לוקאס אולי מצדיק אי רכישה של פארקר. אפשר גם לסלוח לAVB שהגיע מפורטוגל, אבל איך ארסנל ומנ?יו ויתרו עליו?

7. Mellow29 Kopite

JT26
    רשמתי על כך בדיון התקשורת. רגע מביך ללא ספק.

הספרס כבר ב1:0 ועם שחקן יותר אחרי שקהייל מורחק בדקה ה-20. מה יש לומר, התרנגולים עושים לעצמם את החיים קלים עם שערים מהירים וגומרים את המשחק לפני שהוא עלול להסתבך. זה נראה כאילו הם בדרך לשייט אל עבר הטופ 4 בלי שום בעיה.

8. Gnus Avenue Member

שער נפלא של ארטטה, הרבה זה שלא הבקענו מבעיטה לא ישירה מרחוק.

9. Mellow29 Kopite

גול ראשון שהשוער היה צריך לקחת, גול שני עם הגנה גרועה מאוד במצב נייח. ארסנל עם 3 נק' ב-2 דקות.

10. Sturridge Member

הגול של ארטטה נראה כאילו נלקח מהפרו, הכדור כאילו עבר דרך הידיים של אל חבסי, ותודה באמת שעשה טובה שקפץ עם ידיים כאילו מושטות.

11. Arsenal fan Member

שער גדול של אגווארו, איזה שחקן, אם הוא פותח באיטליה סיטי עדיין חייה ונושמת גם באירופה.

12. AW forever Member

2-0 לארסנל, מחצית בנגרייה של וויגאן.
    המארחים פתחו טוב, אפילו ממש טוב, וגם הגיעו למצב מעולה אחרי הדיפה לא מספיק טובה של שצ'זני, אבל כשאתה בתקופה כ"כ רעה הרוח יוצאת מהר מהמפרשים. שער של ארטטה מרחוק (ביצוע עלוב של אל חבזי) ועוד שער של ורמאלן מקרן. ארסנל חייבים לשים את השלישי כדי להוציא את העוקץ מהמשחק הזה, ואולי לתת לרובין מנוחה. ג'רביניו ממשיך להיות מפוזר ולא לנצל את ההזדמנויות שלו.

13. מזגן Member

ג'רביניו מאכזב אותי היום. באמת משחק מפוזר. אל חאבסי מציל אבל גם בעיטה זריזה של ואן פרסי ממקומות שהוא לא נוהג לפספס.

14. Arsenal fan Member

מחצית סבירה שלנו לא משהו מיוחד, ג'רביניו אם היה לו סיומת מול השער היה יכול להיות וורלד קלאס, ורמאלן עם 10 שערים ב45 הופעות בליגה.

15. מזגן Member

אם היה לו סיומת. הוא היה עכשיו בסיטי. קורע תליגה.

סנטוס פשוט בדיחה טקטית. מתרוצץ לו במגרש כמו תרנגולת בלי ראש.