המחזור ה-14 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏24/11/05.

1. city Member

כמעט שכחנו, אבל יש היום משחק השלמה בין ליברפול לסנדרלנד.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41060000/Xxx/_41060058_sun_liv_0506.Xxx ליברפול - סנדרלנד

סנדרלנד תגיע למשחק ללא אנטוני לה-טאלק המושאל מליברפול ולכן אינו רשאי לשחק. את מקומו של הצרפתי הצעיר בהרכב אמורים לתפוס אנדי גריי או כריס בראון. סטפן אליוט סובל מכאבי גב והוא בספק למשחק.
    מאמן החתולים השחורים, מיק מקארת'י אמר לקראת המשחק: "סטפן אליוט הוא שחקן מבריק וזה חשוב שהשחקנים הטובים שלנו יחזרו. יכול להיות שהוא יוכל להשתלב במשחק וזה יהיה מצוי".

ליברפול מגיעה למשחק ללא בולו זנדן הפצוע, אך תהנה מחזרתו של לואיס גרסיה. צ'אבי אלונסו עדיין לא החלים באופן מלא מפציעת הקרסול ממנה הוא סבל והוא בספק למשחק.
    מאמן ליברפול, ראפה בניטז: זאתי הזדמנות מצוינת להשוות את הפער במספר המשחקים ששוחקו. זה משחק קשה וחשוב מאוד, שאחריו אנחנו משחקים בבית מול וויגאן ואני מקווה שניהיה במקום הרביעי עד אז. זה חשוב שהקבוצה תתרכז במצב הזה. אח"כ נוכל ליסוע ליפן ולהתרכז במשחקים שם בלי לחשוב על הליגה. הביטחון שלנו יהיה גבוה אם ננצח 3 משחקים ברצף לפני הנסיעה".

2. KirkH Member

הוא אשכרה אמר "זו הזדמנות מצוינת להשוות את הפער במשחקים ששוחקו"???
    כי אם כן, אני חושב שזה די עצוב שמה שמשמח מנג'ר זו ההזדמנות להיצמד לליגה מבחינת מספר המשחקים.

3. city Member

לא, הוא לא התכוון לזה ככה, אולי טעיתי קצת בתרגום.
    הוא התכוון שבגלל שעכשיו ליברפול תשתווה במספר המשחקים לשאר הקבוצות הם יוכלו להתקדם בטבלה ולהגיע למקום הרביעי המיוחל.

הנה הציטוט באנגלית:
    קוד:
    "This is a great opportunity to make up the difference in matches played, we must be in the top four. 

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/05
  4. KirkH Member

חפיף. הוא עדיין דביל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Arsenal fan Member

2-0 קליל לליברפול במחצית באיצטדיון האור.
    אפשר לסמן את סנדרלנד ומקראתי כיורדת בטוחה לליגת המשנה.
    אלונסו מוכיח למה הוא נחשב לאחד המוסרים הטובים באירופה,שתי בישולים גאוניים לגרארד וגארסיה,2-0 לליברפול.

6. KirkH Member

והגמל שלמה עדיין ממשיך לספור את הדקות. אם לא מול הקונוסים של סנדרלנד, אז מתי?

7. KirkH Member

אגב, סיסה נפצע השבוע = או שזה שהוא מחוץ לסגל זה בגלל שינואר מתקרב?

8. George Best Member

לא נראה לי שתהיה לכך השפעה על המשחק,אבל מוחמד סיסוקו מורחק.

9. eastlands Member

סנדרלנד- כבר ראיתי הרבה קבוצות חלשות לאורך השנים בפרמייר , אבל אני בטוח שסנדרלנד של השנה מנצחת ללא מתחרים את כולם בתואר קבוצת הפרמייר הכי חלשה ועלובה שנראתה אי פעם .
    בהרכב של היום יש יותר מ6 שחקנים של תחתית ליגת המשנה - בושה , והאיצטדיון בסנדרלנד שגדול על הקבוצה נראה חצי ריק במשחק נגד ליברפול , לפחות ברוקר פארק של פעם היתה אוירה בייתית. עצוב

10. Mourinho Member

Arsenal fan, אתה ביקרת את אחד המאמנים הטובים באירופה, רפא בניטז. אני מקווה שאכלת בשקט את הכובעים.

הספרדים של ליברפול ממשיכים לעשות חייל, גול נהדר של לואיס גרסיה, ואיזה בישולים של צ'אבי אלונסו, תענוג.

11. cityblues beter dead than red

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי אוי אוי סנדרלנד... פשוט בושה מה שהולך שם. היו להם כבר מפלות גרועות בהרבה מההפסד לליברפול אתמול (מישהו אמר 4-1 בבית לפומפי? רק על זה צריך לרדת אוטומטית לקונפרנס), אבל נראה שמכאן באמת אבל באמת שאין דרך חזרה.
    לא ברור כיצד הקבוצה הזו טיילה בצ'מפיונשיפ, מכיוון שכפי שאיסטלנדס אמר למעט חוליו ארקה, סטיבן אליוט ואולי קלווין דייויס שאר השחקנים שלה הם שחקני צ'מפיונשיפ ממוצעים במקרה הטוב. ריכוז כזה של כל-כך הרבה בריטים אפורים חסרי כל אימפקט כבר מזמן לא נראה במחוזותינו. ככה זה כשהרכש המרכזי שלך בפגרה הוא ג'ון סטיד, שחקן שהיתה לו חצי עונה מופלאה בבלקבורן אבל מאז הוא כובש באותה תדירות שלוקאס ניל מסיים משחקים בלי צהוב. קבוצה שבעצם נוכחותה מביישת את הפרמיירשיפ.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויותר מכל בסנדרלנד אני מאוכזב מג'ונתן סטיד. לפני שנתיים אחד השחקנים המבטיחים באנגליה והיום - נאדה. 0 שערים העונה. פשוט עלוב.
    מסכן מיק מקארתי. באמת מאמן טוב, אבל כשההנהלה כל כך פוחדת מתסמין קבוצת הנדנדה ולא משקיעה מספיק בשחקנים זו התוצאה.

14. George Best Member

אני מניח שזו בדיוק הסיבה שבגללה מיק לא מפוטר

15. קינג לדלי Member

אני מאוד מקווה שכל השחקנים של סנדרלנד יהיו כשירים למשחק נגדנו בשבת.