המחזור ה-14 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏24/11/05.

1. George Best Member

הם באמת קבוצה מאוד מאוד חלשה אבל אני במקומך לא הייתי מזלזל לפני המשחק...
    תחושה שלי,תיקו מול התרגנולות

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/05
  2. קינג לדלי Member

חס וחלילה בחיים אני לא מזלזל.
    אתה רואה תיקו קירק רואה תיקו.
    רק איסטלנדס כרגיל "יהיה 3-0 עד דקה 10" ...

אני חושש מאוד אבל האמת שאם לא ניקח את המשחק הזה,אנחנו יכולים ללכת להתרחץ בים סוף.

3. George Best Member

לא מזלזל??
    "אני מאוד מקווה שכל השחקנים של סנדרלנד יהיו כשירים למשחק נגדנו בשבת."

נשמע כאילו אתה ממש לא מזלזל אה..?

4. קינג לדלי Member

תגיד לי מה אתה רוצה מהחיים שלי ?
    הילד שלי לא רוצה לישון העיר את כל השכנים,והילדה לא מרגישה טוב.

אני לא צריך עוד ילד שישגע אותי !

אני לא מזלזל וזהו.
    לך לישון מחר שעת אפס.

"מה פתאום שוקולטה"!

5. George Best Member

מחר צבא...

6. Alexander Hleb Member

לשירות שלך אתה קורא צבא?! נו טוב...

7. Rudess Member

ג'ורג' בסט, תסיר את אחת התמונות שלך. תמונה אחת בחתימה זה די והותר.

8. Ampelmann Member

ואני דווקא מצטרף ל'ארסנל' כי גם אם שבעים אליפויות בניטז הוא גועל נפש ואנטי-כדורגל...לא חצי מהגדול בהיסטוריה, בטח שלא בצורת המשחק...

9. Gooner Member

אני דווקא זוכר את מה שהוא עשה בולנסיה,זה היה כדורגל חזק והתקפי....בנתיים הוא בליברפול שנה אחת.והוא זכה רק בצמפ'יונס ליג,"תן לו צ'אנס"

10. Rudess Member

הכדורגל של בניטז בולנסיה היה פנטסטי, עם ויסנטה ורופטה באגפים, איימאר ובראחה באמצע, דליקטס!

11. Arsenal fan Member

Mourinho,איזה כובעים בדיוק?נכון שליברפול בתקופה טובה לאחרונה,אבל ליברפול משחקת כדורגל מכוער,טקטי,שבנוי על כדורים ארוכים.

בניטז מאמן דגול,טקטיקן,אבל פחדן,שיטת המשחק שלו בנויה על משחקי נוק אאוט כמו שראינו בעונה שעברה,אליפות בחיים הוא לא יביא לליברפול והצורת תימשך גם 40 שנה.

לאורך זמן זה כדורגל משעמם , אפור , הגנתי וחסר כל השראה , החשיבה של בניטז זה קודם לא לספוג,לא מה שאוהדים של ליברפול רצו לראות אחרי עזיבתו של הוייה.

12. Ampelmann Member

הוייה לא היה מאמן התקפי?
    למיטב זכרוני הבעיה אז היתה שהחורים ברשת של ליברפול היו רחבים מדי...או שאני טועה?
    אגב- סתכלו היום על ליון...

13. Arsenal fan Member

הוייה מפתיע אותי לטובה העונה בליון,כנראה הוא קיבל מלה גוואן קבוצה שהוא לא יכול להרוס,ליון מושלמת.

אבל בליברפול הוא היה זוועה,בונקריסט גדול ועלוב בתקופה ההיא,וגם כטקטיקן הוא היה עלוב בניגוד לבניטז שטקטיקה הוא עושה מצויין.

14. Mourinho Member

נכון שליברפול לא משחקת את הכדורגל הכי יפה באירופה, אבל הנקודות חשובות יותר מצורת המשחק, ליברפול רוצה להתקדם כמה שיותר גבוהה, ואחרי פתיחת עונה די מעוססת, היא מתחילה להיתיצב ולצבור נקודות חשובות מאוד, גם אם לא בצורה כל כך מרשימה.
    אגב, יובנטוס משחקת כדורגל: מכוער\משעמם\אפור שבוע אחר שבוע והיא אחת הקבוצות הטובות בעולם, כ''נל צ'לסי שלא מרשימה יותר מדי, יש קבוצות מעטות שמסוגלות לתת לנו את הפנטזיה של כדורגל משובח ויעייל כמו ברצלונה כמובן.

כמו שרשמו לך פה, ולנסיה בתקופת בניטז הית אחת הקבוצות הטובות בעולם ששיחקה כדורגל אדיר, שלקחה 2 אליפויות ספרד וגביע אופ''א. השאלה היא בחומר השחקנים שקימיים לך, נכון שבניטז הוא מאמן טקטיקן ולפעמים משעמם, אבל בנסיבות הקיימות ובסגל הקיים הוא לא יכול להוציא יותר מיזה, להביא ליגת האלופות אם סגל כמו של ליברפול בעונה שעברה, אין מאמן שהיה עושה אתזה{ואני שם על כסף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx )

אגב, אתה לא יכול להגיד שהכדורגל של ליברפול הוא רק משחקי נוק אוואט, כי בולנסיה הוא לקח 2 אליפויות. לליברפול אין סגל מספיק חזק כדאי לקחת את האליפות, לבינתיים הוא הביא בסגל כזה את התואר הכי יוקרתי באירופה, תן לו עוד שנה הוא יחזק את הקבוצה ותראה את ליברפול גם רצה לאליפות, למרות שגם השנה על תספידו אותה.

בקשר להוייה, גם הביקורת עליו לא במקום, ואי אפשר להגיד שהינה הוא קיבל קבוצה מושלמת, ממש לא. הוא הביא את ג'ון קארו הנורווגי שמרשים מאוד לבינתיים, הוא משחק שם בשיטה התקפית מאוד 4:3:3, וליון בלתי מנוצחת בליגה הצרפתית. מאמן טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/05
  15. Ampelmann Member

ליברפול משחקת ממש מכוער, אל תשכח את כמות השערים הדלה כל-כך מתחילת העונה (ואז עוד אמרו שהכל כן דופק והאשימו רק את קראוץ'). אותו דבר היה עם המשחקונים סביב דגל הקרן, אחד הארועים השחורים ביותר שידעה ליגת האלופות מאז היווסדה. ההבדל הקטן מיובנטוס, הוא שיובה משחקת מכוער כי היא משחקת משחק מינימליסטי. שער אחד וכל השאר מחושב. קאפלו משחק מחושב עד כמה שהוא יכול, השחקנים כמעט לא זזים מהמשבצת וחופש היצירה שלהם קטן מאוד. ראפא לא סוגר את היצירתיות במשחק שלו, הוא פשוט מאפשר אותו תוך דגש על התנועה אחורה. זה מכוער. קאפלו שיחק משחק מלבני עם שניים ולפעמים שלושה חלוצים, רפא שיחק משחק פחדני עם חלוץ אחד ושלושה קשרים הגנתיים.

ובאמת שליברפול יכלה לנצח שניים או שלושה מהמשחקים שבהם היא חילצה בנס תיקו.
    לגבי חוליית הקישור של צ'לסי, שגינית כ"כ בגאווה, אתה מוזמן להישאר זחוח למשמע השם 'סטיבי ג'י' ולשתוק...

ארסנל, אני לא מבין את הביקורת על הויה. לא זוכר שהוא היה כזה בונקריסט.