המחזור ה-14:: מילאן עמוק בתחתית אחרי 2:2 בקליארי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/12/06.

1. Jose Mourinho Member

אינטר שוב לא מבריקה, אבל שוב עושה את העבודה עם 0-2 בבית על סיינה, תוצאה שמבטיחה עוד 2 מחזורים לפחות בראש הטבלה. סיבה לדאגה לקראת משחק החוץ באמפולי במחזור הבא - ויירה ומאיקון קיבלו צהובים ולא יסעו עם הקבוצה לטוסקנה. יחד עם הפציעות של קורדובה, קרוז, אדריאנו ודאקור - למנצ'יני מחכות בעיות במחזור הבא.
    משחק גרוע של השופט, המציא פנדל לסיינה, שרק לנבדלים ועבירות שלא היו, וצהובים לויירה ומאיקון שלא בטוח שהיא צריכים להישלף.

ציונים:

ז'וליו סזאר: 8.5 - הברזילאי נמצא בכושר פשוט פנטסטי. עצירה גדולה במחצית הראשונה, עצירת פנדל(בפעם השנייה העונה) והצלה מנגיחה במחצית השנייה, ראשון לכל כדורי הגובה, פשוט מצויין.
    מאיקון: 7 - משחק טוב מאוד בהגנה, מעט פחות בהתקפה.
    בורדיסו: 7.5 - משחק מושלם של הארגנטינאי, ראשון לכל כדור, תיקולים מצויינים, וכבונוס גם כבש שער ליגה ראשון במדי אינטר ושלישי בשני המשחקים האחרונים.
    מטראצי: 7 - משחק נקי מטעויות של מאטריקס.
    גרוסו: 4.5 - זוועה בהגנה, סביר בהתקפה.
    סטאנקוביץ': 7 - ממשיך לעשות עבודה הגנתית גדולה באמצע, בישל את הראשון, הסרבי בכושר מצויין.
    ויירה: 8 - ענק השחקן הזה, באמת ענק. חומה במרכז המגרש, מצטרף נהדר להתקפה, אבל הרגע שגרם לי להריע לו היה במחצית השנייה, כאשר הוא קיבל כדור באמצע שמתנפלים עליו 5-6 שחקני סיינה, והוא השתחרר מהם בצורה אומנותית ממש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    קמביאסו: 7 - עבודה מצויינת בהגנה, לא תרם כמעט כלום בהתקפה. השלים 90 דקות לראשונה מאז הפציעה מול פיורנטינה.
    זאנטי: 6.5 - לא משחק גדול של הקפטן, אבל כרגיל עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.
    קרספו: 6 - שער מצויין, ניפנף את השומר והקפיץ באלגנטיות מעל השוער. קלאסה של סקורר. חוץ מזה לא עשה כלום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    איברהימוביץ': 4.5 - ניסה וניסה, אבל לא הלך לו.

סמואל: 8 - פ-נ-ו-מ-ן. צריך רק להביט בתיקול המדהים שלו על פריק באחד-על-אחד של חלוץ סיינה מול ז'וליו סזאר, לקום ולמחוא כפיים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx מלבד זה כרגיל משחק שקט ונקי מטעויות. מנצ'יני, תן לו הרכב!
    פיגו: 5 - לא עשה הרבה.
    מאקסוול: אין ציון - נכנס ממש בסיום ולא עשה כמעט כלום.

מנצ'יני: 6 - סולידי.

2. cazzo Il Capocuoco

איפה ראית את המשחק?בסין? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

דווקא שלערוץ הספורט יש רק שידור אחד לבחור אז יצא לו די רע,בקיצור ההסתברות שהם יתפסו משחק טוב שמשודר בשידור ישיר היא 10 אחוז נגיד...הפעם משחק די מעאפן ברמה שלו אבל מעניין ומשעשע תמיד לראות את דונאטי אומר את הכינוי שלי {אבל יכול שאני טועה כי לקרוא שפתיים אני לא כזה טוב} :aaatv: .
    בקיצור,המסקנות החשובות שאני מסיק מהמשחק הזה הם חשובות באמת לגבי העונה הזאת.לאינטר יש סיכוים גדולים ממש לגמור את העונה עם אליפות בכיס כמה מחזורים מהסוף וחבל שכך בשביל העניין ובשביל כולנו.עכשיו הסיבות: לוצ'אנו ספאלטי הוא בחור רציני אבל הפעם הוא לא הבין עד כמה הוא צדק שהחשיב את אטאלנטה לקבוצה נוקשה,אבל זה הלך לו בסוף כי הנקודות הם הדבר החשוב.הוא הודה בטעות שלו לשחק עם חלוץ טבעי במקום של קשר קדמי כמו פרוטה.כמה מצחיק זה במקרה של רומא וכמה עצוב יכול להיות בהמשך שרומא תוכל להפסיד נקודות רק בגלל שהיא מסתמכת על מערך אחד וכמעט אותם 11 בכל מחזור,זה מסוכן כי ראינו כבר את סימונה פרוטה נפצע בסוף המשחק.זה החיסרון הגדול במערך המאולתר והגאוני של ספאלטי.חשוב מאוד להגיד אפילו שפאנוצ'י לא מסוגל להסתגל לעמדת המגן השמאלי זאת בעיה רצינית למקרים יותר קשים שיהיו העונה.הג'אלורוסי חיבים להתכונן למצבים כאלה!
    אפשר להגיד שבמחצית השנייה המארחת שיחקה עם קשר אחד פחות מהאורחת.
    אטאלנטה לא בעלת הגנה טובה במיוחד,בטח לא בלמים ברמה גבוהה.אבל הם הזכירו לי את צרפת של המונדיאל ששיחקה בדיוק כמו הקבוצה של סטפאנו קולאנטואונו.מין 4-5-1 כזה רק בלי שחקנים עם נטייה קיצונית {רק מארינו דפנדי הוא כזה}.בקיצור מה שרציתי להגיד שהצפיפות והסגירה במרכז המגרש הייתה מצויינת ומונטלה שנתקע באמצע רק דפק את העסק של רומא במחצית הראשונה ולא מספיק שדה רוסי ופיזארו היו די רעים זה היה יכול להגמר בניצחון של הברגאמאסקי.Bergamaschi.{מלר,זה בשבילך}
    מסקנה שנייה: כריסטיאנו דוני,עוד שחקן מבוזבז שהרס את עצמו שברח לאיביזה ולמועדונים.אה וכמה הופעות במיורקה.הוא בעצם הזידאן של אטאלנטה בהשוואה של נבחרת צרפת לקבוצה מהעיר הלומבארדית.

http://www.corriere.it/Fotogallery/Tagliate/2006/12_Dicembre/02/CALCI/08.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/06
  3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל למרות המשחק החלש של רומא,היא ניצחה,וזה מראה על אופי.
    כרגיל טוטי הוא האיש שלוקח אותנו על הגב,אבל באמת אי אפשר להמשיך לשחק איתו חלוץ,הוא כבוש אבל הוא נותן מעצמו רק 70% (רק לחשוב מה קרוה כשהוא נותן 100%...) צריך להביא בינואר חלוץ רציני,אחד עם קבלות,ולשים את טוטי מאחוריו.
    אז באמת ניראה רומא הרבה יותר חזקה.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב אינטר מנצחת למרות שלא היתה כלכך טובה, אבל זה מה שאנחנו רוצים, שננצח אפילו עם יכולת לא כלכך טובה.

ג'וליו סיזאר נתן משחק מאוד טוב ומראה לנו שהוא בצדק תפס את מקומו של השוער הגדול טולדו, אני מקווה שהוא ימשיך כך.

לגבי סמואל , בדקות שהוא שיחק הוא נתן משחק גדול , והציל את אינטר משער בטוח של סיינה אחרי גלישה מאוד טובה , והוא צריך לשחק בהרכב הפותח במקום קורדובה.

החלוצים לא כלכך היו טובים ובעיקר זלטאן שניסה לעשות משהו אבל לא הלך לו, וקרספו לא היה טוב אבל מהזדמנות אחת הוא הבקיע שער מאוד יפה.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה התרוממות של ג'לארדינו.

אחרי מחצית ראשונה משעממת ,באה המחצית הראשונה ואחרי 3 דק' ג'ילה מתרומם גבוה גבוה ונוגח 1-0

6. מיכל3 Member

איזו הרמה של גורקוף אם כבר, סופסוף מהלך התקפי יפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    אני מקווה שהשחקנים לא יחזרו אחורה עכשיו ושימשיכו עם התנופה הזאת.

רק דברתי וקליארי משווה 1-1 מפנדל של סואזו. מדהים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/06
  7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר 2-2 .

והאדום של פירלו קצת מופרז , נכון שהייתה גלישה מסוכנת אבל לא כזו מצדיקה אדום למרות שצריך להיות פה קצת יותר מצהוב

8. מיכל3 Member

עוד תיקו לרשימה, עוד יכולת בינונית ומטה של הקבוצה והדובדבן-כרטיס אדום לפירלו. שכחתי לציין עוד
    פרט במקרה?
    כמו שציינתי מקודם, מחצית ראשונה מזוויעה של מילאן..הקישור היה רדום, אולביירה כרגיל שימש כעציץ
    במגרש, גילארדינו בקושי הגיע למצב ובקיצור, מחצית משעממת להחריד. מחצית שנייה חל שיפור קטן,
    מילאן תקפה יותר (יחד עם קליארי) והיה משחק לפחות דיי מעניין. אבל ההגנה הייתה גרועה, קלאדזה על
    הפנים, יאנקולובסקי גם לא תרם הרבה במשחק ההתקפה וסואזו עשה לנו בית ספר לכדורגל. אנצ'לוטי היה
    צריך להחליף את סיידורף באמצע המחצית השנייה, אחרי כל האיבודי כדור שלו..אבל משום מה הוא לא
    החליף אותו. בוריילו הפתיע אותי לטובה, שער יפה שלו אך מבחינתי תיקו זה כמו הפסד במיוחד לאור המיקום
    שהקבוצה נמצאת בו כרגע, אם היא חולמת באמת לסיים בין ארבע הראשונות בסוף העונה כדי להיות
    בצ'מפיונס עונה הבאה.

9. Chievo Member

רק שכולם יבינו ויאמינו את מה שאמרתי על הבעיה של קייבו בתחילת העונה, הינה אובינה כשחוזר מביא שני ניצחונות, גם עלייה הצלחה בגביע, שחקן ענק, אם הוא שחק מתחילת העונה, המקום של קייבו בטבלה היא יותר טוב, גם כשהמאמן הבין שיש בעיה בקישור, והחזיר את זאנקיטה שבאמת מגיע לו קרדייט, פורצ'ה קייבו (אנו יותר טובים ממכבי חיפה !!! תזכור את זה אבו-אלעבד ... חחח).

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/06
  10. משוגע בירוק Member

מילאן בפער 24 נקודות מאינטר, 4 נקודות מהקו האדום וזה מסכם את הכל...

11. MHFC Member

הניצחון על ליבורנו לא קובע שאתם יותר טובים ממכבי חיפה.
    כי אם כן, התיקו של מכבי חיפה מול ליברפול אומר שמכבי חיפה לא פחות טובה מליברפול? לא.
    קייבו לא פגשה את מכבי חיפה, לכן אתה לא יכול לדעת בערך מה יחסי הכוחות ביניהן, כך שאל תבדיל.

לגבי התקיו של מילאן עם קליארי, הסתכלתי את המשחק ואני יכול לקחת משהו טוב מהמשחק הזה, סוף כל סוף החלוצים הבקיעו, ג'ילארדינו כבש את שערו השני העונה ובוריילו כבש את שער הבכורה שלו העונה בסריה אה.
    ההגנה הייתה רעה מאוד, אף שחקן הגנה שלנו לא מסוגל להתמודד עם סואזו המהיר, קליארי הייתה יכולה לנצח את המשחק הזה אם הייתה מנצלת את המצבים שאליהם היא הגיעה, למרות שלא היה עד כדי כך הרבה.

12. Raulito Madridista

פאלרמו ממשיכה בצניחה החופשית שלה ועוד מחזור אחד כבר נוכל להגיד שהיא מחוץ למירוץ. אינטר לא משחקת את הכדורגל הכי יפה בליגה האיטלקית בלשון המעטה, אבל יש לה את השחקנים שיכריעו את המשחק והם ייקחו את הנקודות, לא פנדל ראשון שסזאר לוקח העונה, אינטר משחקת יעיל, לא יעיל ומגעיל כמו ריאל, אלא יעיל ובינוני, לא משחק מסירות מדהים ושוטף כמו רומא(כל הכבוד לטוטי, להבקיע שני פנדלים זה קשה בייחוד אחרי שאחד אתה צריך לבעוט שוב, היתרון לשוער), אבל גם לא משחקת חרא, בינוני. אני מקווה שאדריאנו יירשום את השער הראשון שלו בליגה תוך מחזור 2 כי אינטר תצטרך גם אותו כדי לרוץ לאליפות עד הסוף.

מילאן פשוט צל של עצמה, לא ייאמן כמה הקבוצה לא מתפקדת, למרות שהיא השוותה ל2-2 זו תוצאה על הפנים בשבילה, הם לא רחוקים מהקו האדום למרות שברור שהם לא יירדו ליגה, אוליביירה לא מזכיר בכלל שחקן כדורגל ובטח שלא את אותו חלוץ שיש לו חלק נכבד בהגעה של בטיס לליגת האלופות, אחרי שבעונת 05\2004 כבש 24 שערי ליגה ולא היה רחוק מלהיות הפיצ'יצי. אני חושב שאנצ'לוטי צריך ללכת, הסגל של מילאן בינוני ולא "גרדיוזי" אבל הוא שווה הרבה יותר, גם לפרשת השחיתות יש השפעה, אבל לי נראה שמילאן התחילה את העונה בחוסר אונים ובוויתור מראש למרות שבמשחקים הראשונים הם נראו טוב.
    לאציו חיברה 2-3 נצחונות ברצף כולל חמישייה, דבר שלא עשתה הרבה מאוד זמן, אז היו צריכים להוריד אותם לקרקע(תודה, פיורנטינה), ולהגיד להם שוב שהם לאציו - קבוצה בינונית נחמדה ודיי.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/06
  13. Milan is in my blood Member

גם אני חושב שקרלו די מיצא את עצמו במילאן וצריך ללכת הביתה צריך לעשות ריענון כולל בקבוצה ולהביא דם חדש למילאן הסגל די שבע מתאים צריך שחקנים צעירים ורעבים

ובקשר לאוליברה חלוץ סטנגה עוד טעות של מילאן להביא חלוץ אחרי פציעה של שנה וחצי

14. Chievo Member

j.k14 , לא מן הסתם אמרתי כך, אני יודע שזה לא קובע שקייבו יותר טובה מליבורנו, אני בכלל לא חושב כך.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו תודה שפירלו מורחק,לפחות הוא יקבל מנוחה.