המחזור ה-15 בליגה האיטלקית 2018/19 - דרבי ד'איטליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏7/12/18.

1. Roma מנהלים

אסור פשוט לחשוב אחרת ממך. זה מתכון לאסון.

דרך אגב, אני לא מבין למה קולארוב עדיין על המגרש.

עריכה:
    בדיוק החילופים שאני לא אוהב, להוציא חלוץ ולהכניס את קשר שאומנם שומר על הכדור בצורה טובה אבל לא מסוכן במתפרצות. חייבים איש מטרה בהתקפה.

אני מקווה שנצליח להחזיק מעמד.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/18
  2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאסטורה מחליף את שיק - גול לקליארי. ניהול משחק מחפיר.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאליירי בהערכה עם 2 אדומים ושער שוויון.

5. Roma מנהלים

אתה רואה? לפעמים בפורמים יודעים דברים שאנשי מקצוע לא יודעים.

EDF הייתה תקופה יפה, אריבדרצ'י.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ענק.

7. DRORIKO Member

אי שם במצית השניה זאניולו חטף כדור קרוב לשער של קליארי. היו איתו עוד שני שחקנים שהצטרפו אליו ובמקום לשתף אותם פשוט בעט בחוסר אחריות לשומקום, ודפק לרומא הזדמנות פז לעשות 0:3. במקום זה המשחק נגמר ב-2:2. זאת עוד אחת מהפעולות הבוסריות של הצעיר המוכשר הערב, פעולות שלילד עצמו אפשר כמובן לסלוח עליהן, אבל לא לרומא שאחד כזה מתגלגל להרכב שלה במשחק כל כך קריטי, משחק שהיה יכול לסמן את היציאה שלה מהמשבר ובמקום זה העמיק אותו עוד יותר. והוא כמובן לא היה הילד היחיד שהיה בהרכב שלה הערב. רומא לפני שנתיים עשתה 87 נקודות, שנה אחרי זה חצי גמר צ'מפיונס, במקום למנף את זה ולהתעצם עוד יותר היא בחרה להיות סאסוולו רק עם יותר כסף. ושגונבי הדעת לא יספרו לכם אחרת. שלכם, אוהד הכורסא שרואה ספורט 5.

8. תומר1989 Member

איפה טל כשצריך אותו

oFiRzZz, Bianconeri ו-yonmu אוהבים את זה.
  9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. לא בטוח, לוגי. האם קיים ניסיון להבין את החילוף? אחרי המשחק המאמנים עונים (כמעט) על כל שאלות. מישהו התעניין בזה? "חירבן במכנסיים!!" ו"זה למה לא יכול לקחת אליפות באיטליה" זו ביקורת רלוונטית?

2. שואל שוב, להבא, לצפות להתקפה מוצלחת מצד קאנסלו רק כששחקן התקפה בצד השני ירד מהמגרש?

3. ואיך שאתה "לא תסובב את זה", אני כותב את דבריי כפי שאני רואה אותם. אין לי עניין לדקלם סיסמאות של העדר.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאסואולו עם כסף זה ה"למנף" הכי למנף שיש. בעונה בה טופ 4 זה ה"הישג", יש דבר חכם יותר מלבסס יסודות לשנים הבאות על כישרונות בני 19-21 שלא היו חושבים בכלל על להגיע לרומא בעבר?

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בא הבן אדם שמסריח את הדיון הזה בציניות בשקל ומנסה להסביר לנו על ביקורת רלוונטית. הגיוני בסך הכל.

Un bombón אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

בוא נחזור שנתיים אחורה לקבוצה שעשתה 87 נקודות. הקבוצה הנוכחית נופלת ממנה בכל עמדה(להוציא את פלורנצי ומנולאס שהיו שם כבר אז). סלאח וניינגולאן עזבו-לא נמצא להם תחליף הולם. דה רוסי, דז'קו וקולארוב הזדקנו-לא נמצא להם תחליף הולם. סטרוטמן פרש מבלי להודיע-לא נמצא לו תחליף הולם. ואני שואל בכנות, איך הגעתם למצב הזה? הרי מאז שסבטיני הגיע עשיתם בוחטה של כסף, גם ממכירת שחקנים, גם מצ'מפיונס ליג, בטח בעונה שעברה, למה לא מינפתם את זה כדי לשדרג את הסגל? ונניח שכל החבורה הזאת של אונדר-זניולו-קלייברט-שיק תתחבר עוד שנה -שנתיים לקבוצה צמרת שעושה 87 נקודות(לא מאמין שיקרה אבל נניח) ואז מה? עוד פעם תמכרו אותם בשביל להביא פרוספקטים אחרים? כמו שאמרתי, סאסוולו רק עם יותר כסף.

ולא אמרתי מילה על פסטורה.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואחרי עשור וחצי בפורום, לא צברת מספיק אינטליגנציה כדי לבטל את ה"טענות הציניות"?

הרי ידוע ש:
    להגיב לגופו של עניין > להגיב לגופו של כותב.

14. yonmu Member

אם מותר להתערב, אני משער שהטיעון הוא לא 'אם יש שחקן התקפה באגף אזי המגן באותו אגף לא יוכל לתקוף",
    אלא 'באופן סטטיסטי, לחץ התקפי של שחקן התקפה פוגע ביכולת של מגן לתרום להתקפה'.
    זה ניסוח מספיק מדויק שתוכל להתייחס אליו לעניין במקום משחקי מילים ואגו?

Bianconeri, Un bombón ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

נראה לך שאפשר להתדיין איתך בצורה רצינית כשאנחנו בדעות שונות? נראה לך שאפשר לנהל דיון רציני כשמחד אתה יורד על כל אחד ״שמגיב לגופו של כותב״ ומצד שני יורד פה על כולם כאילו אתה יחיד ומיוחד? אני ויתרתי מזמן. בינתיים אתה מוזמן למנות את האליפויות של ספאלטי ולרדת על מי שלא חושב שהוא מאמן כל כך טוב.

itzik.miro ו-Un bombón אוהבים את זה.