המחזור ה-15 בליגת העל: פ"ת של מכבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏5/1/07.

1. Raulito Madridista

אוגבונה התחיל את השנה

זו הכותרת מבחינתי. יום מוצלח מאוד של אוגבונה עם צמד שערים וניצול מצבים כמעט מקסימלי, ממש לא מתאים לאוגבונה שאנחנו רגילים לראות בהפועל ת"א. במשחק שעבר, נגד עמידר, ברדה הכפיל את כמות השערים שלו מ4 ל-8, היום אוגבונה היה צנוע יותר והעלה את מאזנו לארבעה שערים העונה. אוגבונה כבש השנה נגד הפועל פ"ת בסיבוב הראשון ובפתיחת הסיבוב השני נגד בני יהודה. אוגבונה התמקם מצוין בשער הנגיחה(כל הכבוד לאבוקסיס על הבישול, משחק מעולה שלו היום בנוסף), ובעט חד מאוד שהיה מול השוער אחרי מסירה ענקית של דגו, איזה ראיית משחק יש לו, חבל שהוא לא מנצל אותה יותר. למרות היום המוצלח, ואני מקווה שהוא יישאר בהפועל, ויישתפר עוד, היה לו מצב מעולה למסור לשחקן פנוי ואז הוא מעמיד אותו מול השוער, אבל הוא העדיף לבעוט, יש לו את הקטעים הללו אבל אני סולח לזיטו. הניסיון של שום להעמידו כשחקן קו היה גרוע מאוד, אין לו יכולת הרמה, מזל ששום קיבל שכל והעביר אותו לחוד. ברדה היה בינוני מאוד היום, סביר, בעצם. לא יודע איפה היה גילי וורמוט, ולמה הוא לא שיחק או נכנס כמחליף, הוא היה בסגל משחק?
    הפועל פתחו את המשחק נפלא עם שני מצבים מעולים. אהבתי יותר את ההתקפה הראשונה שהנעת הכדור הייתה פשוט מעולה, לא הבנתי מה ההיגיון של שחקנים להעיף כדור ליריבה בפתיחת המשחק, כמו שעשתה הרצליה. תנו פס אחורה, תניעו כדור, תירגעו. למה סתם למסור ליריב?
    המצב השני של טועמה היה גם יפה מאוד, איזה טא'ץ בכדור עם מגרש רטוב, אבל הצלה נהדרת של השחקן ההוא מהרצליה(יאיא-פטי ), ולא בפעם הראשונה במשחק. הכנסת הכדור לטועמה הייתה אדירה.
    אני חושב שהרצליה הייתה פחות טובה מהפועל, למרות שלא ברור לי מה קרה לשחקנים במחצית הראשונה, אחרי הפתיחה הטובה. אם הרצליה הייתה סופגת בהתחלה, המוטיבצייה הייתה יורדת, זה דבר שתמיד קורה לקבוצות תחתית, היא הייתה פחות מתלהבת. בכלל, להפועל היו היום כל-כך הרבה הזדמנויות לכבוש. החמצה כפולה של באדיר(גם לו יש טא'ץ נפלא, היה חייב למסור בהזדמנות השנייה), בעיטה אדירה של טועמה עם החיצון, איזה טכניקת בעיטה, וגם בעיטה חופשית שלו ועוד החטאה של זיטו. משחק ההגנה של הפועל לא היה מספיק טוב לטעמי למרות שלא ספגנו, הרצליה יכלו להבקיע שני שערים או שלושה, אבל בוא ניקח את זה בערבון מוגבל, לא כל בעיטה לשער נכנסת. היה כיסוי גרוע מאוד במשקוף של הרצליה ובעוד מספר מצבים, אבל ההגנה צעירה והיא תשתפר. בונדר ואנטבי לא עזרו למשחק ההתקפה מספיק, יום טוב של באדיר ושם אלימלך בנוסף. טועמה לא היה מעורב בהמון מהלכים, אבל השקיע, עשה הגנה, ואיים על השער פעמיים. אני מאחל להרצליה להישאר בליגה בכל מקרה, רק בגלל השחקן הלוחם שלה שהציל לבאדיר את הגול, זה שחקן הגנה ברמה גבוה, הרבה יותר מאשר מה שיש בהרצליה.
    הייתי מרוצה אבל מהקלות שהפועל הפגינה במחצית השנייה, משחק מסירות מעולה, רק שנמשיך ככה, אסור להפסיד לחיפה בשבוע הבא, חייבים להוות יריב ראוי. הייתי שמח לראות את נתאכו משתלב בהרכב, יותר, או לפחות מקבל יותר דקות. שכחתי לציין את דגו שהיה טוב.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/659/306.Xxx

פינת הציונים:

אלימלך - 6.5
    בונדר - 6.5
    טל חן - 6
    יוסי ביטון - 6
    רמי דואני - 6
    אנטבי - 6
    אבוקסיס - 7.5
    באדיר - 7
    טועמה - 6.5
    דגו - 7
    ברדה - 6
    אוגבונה - 7.5

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/07
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואתה היית אופטימי....

3. a.m Member

שיפוט מעפאן, על הפנדל הראשון קאלה היה אמור לקבל אדום וקיבל צהוב, פנדל שני בדיוק אותה עבירה של קאלה, אפיול צהוב שני לא, שלא נדבר על כך שזה היה אמור להיות אדום ישר, משהו כאן מסריח

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובסוף מכבי תנצח את המשחק הזה..

בחיים לא שמעתי על שני פנדלים ששוער עושה ולא רואה אדום , ברדיו אמרו שהראשון היה אדום בטוח .

5. burning soil Member

משחק בינוני של מכבי היום ששווה אולי נקודה. פרוסט קיפח את אשדוד באי הרחקה של קאלה,
    אבל חוץ מזה רוב השריקות היו בסדר לכאן ולכאן אין מה לעשות זה חלק מהמשחק.

נקודות אור מהיום - יוסי שבחון שמתחיל להשתפר, ג'ובאני רוסו שבכלום עשה גול ובישול וזהו
    בערך. משה ביטון חלש מאוד, החמצות גדולות.. העיקר שאלי כהן ימשיך בבונקר שלו וזהו!

6. מיכל3 Member

מה זה הטעות הזאת של אולארה? הרחקה הכי פשוטה בעולם הופכת לבישול קליל לאסולין, כל הכבוד.
    חוץ מזה, משחק סביר בין בני יהודה לחיפה בבלומפילד, חיפה שלטה רוב המחצית אבל חוץ מ2-3 התקפות רציניות לא הגענו ליותר מידיי מצבים. לפחות השוונו עוד במחצית הראשונה ואני מקווה שבמחצית השנייה נשפר את המגמה ההתקפית ונתרגם את זה לשער אחד לפחות כדי לנצח. וכמובן שלא נעשה שוב טעויות שטותיות כאלה על סף הרחבה.

7. a.m Member

חבל לי על כל ההחמצות האלה של קטן וארבייטמן, מצבים כל כך פשוטים, בוחריפ את הפעולה הכי לא נכונה, חבל, במקום להיכנס ללחץ היינו כבר יכולים להיות עכשיו הרבה יותר רגועים...

8. מיכל3 Member

אני התייאשתי מחיפה העונה..זה פשוט לא זה וזהו. הנצחון הזה הגיע לבני יהודה, במחצית השנייה במקום להתעסק בכדורגל השחקנים התעסקו רק בשופט והיה לי ברור שנפסיד ככה את המשחק, למרות שהיו באמת כמה טעויות לליאני אבל זה עדיין לא מתרץ את ההפסד העלוב הזה. מבחינתי זאת לא הפתעה כ"כ גדולה שבני יהודה נצחה אותנו כמו שמאיר איינשטיין הציג את זה בסוף המשחק, כמו שחיפה נראית העונה כל קבוצה יכולה לנצח אותה ביום טוב והיום זה הוכח גם.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקמצנות עולה ביוקר .

גוסו גוסו מהתקציר נראה שחקן די טוב , שידחוף עוד את אשדוד קדימה , ולמכבי נשאר לאכול את הלב.

10. משוגע בירוק Member

זאת מכבי חיפה של העונה, קבוצה של שחקנים בלי קשר לכלום, שהכל קורה במזל, שאין לה סיכוי להתמודד על מקום 4 אפילו... ולא זה לא מםתיע אף אחד כי כולם חיכו לעונה הזאת... חלק חשבו שזה הולך לקרות בעונה הקודמת, שנתחיל להרגיש את השובע.. אבל זה התפרץ השנה..

השחקנים לא מתאמצים לנצח, לא נכנסים לרחבה... הם חושבים שהגולים ירדו מהשמיים... כל הפדלאות על המגרש כמו אולארה, קולאוטי, מסודי שפשוט משחקים בשביל כסף נטו חייבים ללכת הביתה... לפנות את המקום לכאלה שבאמת איכפת להם כמו קינן, משומר, רפאלוב, ארבייטמן ואפילו מליקסון...

מקווה לקרב מעניין בין הפועל תל אביב לבית"ר ירושלים על האליפות...

6.1.07 - היום שבו מכבי חיפה ויתרה על האליפות...

11. a.m Member

רק במכבי חיפה זה יכול להיות, באה קבוצה, בשר התותחים של הליגה (כמו גם הרצליה והכח) ואנחנו מפסידים להם, זה לא יאומן, אליפות? הצחקתם אותי, בקצב הזה, מרכז טבלה מתאים יותר, איך ממצב אחד שגם אותו בני יהודה לא הכניסה הם שמו לנו שני שערים זה משגע אותי.
    חילופים כל כך גרועים, להוציא את קטן ורפאלוב? מה עשית בזה? בלי שני אלה הקבוצה לא זזה, מסודי? די כבר עם האפס הזה, כל פעם נותנים לא צ'אנסים והוא לא זז, רק הורס, שילך כבר לנתניה מצדי גם לת"א או ירושלים, לאן שבא לו, רק שילך כבר. אני לא מבין גם איך קינן, השחקן הכי טוב והכי יציב אצלנו לא משחק? רוני לוי קיבל את זה בהפוכה עם משחק הגנה כל כך עלוב של אולארה, רוני לוי, במשחק הזה נכשלת.
    אמנם נכון שהפסדנו והגיע לנו להפסיד, יש לי מה להגיד על הליצן הזה שקרא לעצמו שופט היום, לירן ליאני, איך זה יתכן שאסולין נכנס לכל שחקן ושחקן במכבי חיפה בצורה פראית לא רואה אפילו צהוב אחד, וכל פעם שפונים אליו שחקנים שלנו הוא שולף צהוב אפילו לקפטן שלנו? איך זה שעזוז כל המשחק טופס את ארבייטמן בחולצה ולא שומע אפילו שריקה וכשארבייטמן בא להתלונן הוא מקבל צהוב? איך זה שדאג'ני נכנס מאחור בצורה פראית בבוקולי וזוכה למחמאות מליאני? יש 60 מיליון בטוטו לא? צריך לחקור את ליאני מידית

12. Zeman Guest

אין לנו מה לאכול את הלב,כי הוא אף פעם הוא לא היה קרוב לחתימה במכבי.
    כרגע,כמה שזה נשמע עצוב,לקבוצה כמו אשדוד,(עם כול הכבוד לאשדוד) יש תקציב יותר גדול ממכבי,והיא יכולה להרשות לעצמה להביא שחקנים בסדר גודל הזה,לעומת מכבי,שצריכה להסתפק בשחקנים בינוניים...
    כול יום בתקשורת אנחנו קוראים על שחקנים שקרובים לחתימה במכבי,אבל הכול זה בלושיט אחד גדול.
    מילה טובה לרוסו היום,שמאז הכניסה שלו הוא תרם הרבה למשחק של מכבי וגם כבש שער.
    שבחון הראה היום ניצוצות של כדורגל טוב,ונקווה שימשיך ככה.

13. Gady Member

לא אכפת לי שנפסיד, אבל שנפסיד לבית"ר, מכבי/הפועל ת"א - ולא לבני יהודה שהיית עד היום במשבר כזה.
    בושה וחרפה.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה חיפש דוידויץ בגול של אסולין (השני) , זה גול שמתאים לשטראובר .

15. XabiAlonso Member

ובנוסף הם הרסו להרבה מאוד אנשים את הטוטו!
    שיתפרקו! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx