המחזור ה-15 בסריה A:: הדרבי דלה מולה חוזר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏30/11/12.

1. 亚历山大帕托 Member

ההרחקה של באריינטוס ששינתה את כל המשחק. מילאן זיינה את קטאניה במשך 40 דקות כי האחרונה היתה ב-10 שחקנים ולא כי הובקע שער שוויון. אם אתה רוצה להמשיך להתווכח על משקל של שער לעומת כרטיס אדום, אתה מוזמן לענות ברצינות על השאלה ששאלתי בהודעה הקודמת.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה להיכנס להשוואה הזאת מלכתחילה? מבלי לקחת צד בויכוח הדבילי הזה, הדבר הכי הגיוני מבחינתי זה : שער לא חוקי+הרחקה+התגובה של מילאן למצב שנוצר = ניצחון. אף אחד לא יודע איך היה מתפתח המשחק אם נוציא אחד מהגורמים במשוואה הפשוטה הזאת, אך לנסות לגמד אחד מהם ולהעצים את האחר זה בזבוז נייר וירטואלי בפורום. רחמו על העצים הוירטואלים!

3. 亚历山大帕托 Member

מבחינתי, הויכוח הוא לא על חלוקת הנקודות שלא משנה לאף אחד פה כי מילאן לא מתחרה על אליפות. שיהיה לא מוצדק, לא אכפת לי. הטענה שלי היא בראש ובראשונה שכרטיס אדום משנה את המשחק יותר מכל שער ואם קבוצה סופגת שלושה כשהיא נראית כמו שקטאניה נראיתה אז זה מגיע לה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/12
  4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה ויכוח מטופש אלוהים יישמור...

הנצחון חשוב מאוד למילאן,בעיקר בשביל ליצור מומנטום והמשכיות,תלויים בעצמם באלופות,נצחון על יובה,עוד אחד עכשיו, אין ספק שזה נותן בטחון ומשרה יציבות,שזה ה-דבר שמילאן צריכה עכשיו - בטחון ויציבות.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימו לב לשמונה המקומות הראשונים: יובה, נאפולי, פיורנטינה, אינטר, לאציו, רומא, מילאן ופארמה.
    הסטה סורלה עם תוספת מעניינת של נאפולי באמצע. מי התגעגע לשנות ה-90? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לגבי אתמול. מילאן עלתה למחצית השנייה טובה יותר, נחושה יותר ובלי להתחשב בכל מיני תסריטים אפשריים של מה היה קורה אם - ניצחה בצדק. סטפאן מדהים, בזמנו עלתה השאלה האם 10 מיליון תמורת חצי כרטיס זה לא מוגזם אבל מסתבר שגליאני עשה עסקה מצוינת - בכושר הנוכחי, בהתחשב בפרמטר כמו גיל הוא שווה הרבה יותר מה-20 מיליון האלה. שחקן נהדר.

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מוכרח להגיד שהייתי מאוד סקפטי לגבי הפרעון,אבל מה שדווקא הכי מרשים אותי כיום,וראיתי את זה נהדר מהסן-סירו,וגם פראנדלי מדבר על זה - העזרה שלו בהגנה,הוא באמת חלוץ מודרני,הסגירות שלו מול יובנטוס לא היו מביישות אף מגן בליגה,והיכולת משם לרוץ קדימה כשזוכים בכדור - נהדרת.

7. Rossolevy Member

שער שוויון=יתרון פסיכולוגי
    כרטיס אדום=יתרון פסיכולוגי+יתרון מספרי

שוב הכל תלוי גם ברמה של הקבוצות וביכולות המנטליות של השחקנים. זה כמו מאזניים רק שכל פעם המצב משתנה בהתאם למשתתפים. גם צריך להסתכל על איך ששתי הקבוצות מנצלות את המצב הקיים. בקיצור כמו שרבים אמרו, לא ניתן לפסוק במקרה הזה,וכנראה גם בהרבה מקרים אחרים, מהו הגורם המשפיע. לעומת זאת אם שער השוויון היה מגיע אחרי רבע שעה שבהן המשחק נמשך כרגיל ללא כל שינוי אחרי הרחקת השחקן אז היה ברור ששער השוויון הוא המשפיע.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובה ב 4-3-3 כאשר קייליני עדיין פצוע. פוגבה יחליף את וידאל שינוח וגם ג'אקריני בהרכב.

יובנטוס (4-3-3): בופון; ליכטנשטיינר, בארזאלי, בונוצ'י, דה צ'לייה; פוגבה, פירלו, מרקיזיו; ג'אקריני, ווצ'יניץ', ג'ובינקו.

ספסל: סטורארי, לוסיו, קייליני, פפה, פאדוין, מארונה, איסלה, אסאמואה, וידאל, קוואליארלה, בנדטנה, מאטרי.

טורינו (4-2-4): ז'ילה; דארמיאן, גליק, אוגבונה, ד'אמברוזיו; באשה, גאצי; צ'רצ'י, ביאנקי, מג'וריני, סאנטנה.

ספסל: גומיס, די צ'זארה, רודריגס, אגוסטיני, מאזיילו, סטבאנוביץ', בריגי, בירסה, וויווס, ורדי, זגריניה, סאנסונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/12
  9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

פירלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    מהרגע שראיתי שהוא הולך לבעוט ידעתי שזה לא ייכנס. החלטה מטופשת לתת לו את הבעיטה.

למרות שהגיע לבאשה כרטיס צהוב שני אני שמח שהשופט לא הרחיק גם אותו. ב-9 שחקנים זה כבר לא היה כדורגל.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

Injury outside the stadium. A pedestrian has been struck by the ball hit by Pirlo.

11. Muurad Member

איזה שבוע\שנה אומללה מהשופטים באיטליה. איך זה לא צהוב שני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/12
  12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרבי חם וטורינו קבוצה של אידיוטים,הצ'יפ הקטן של די-צ'זרה בסוף יכל לעלות להם בעוד פנדל,זה בלי להזכיר את הפנדל המוצדק(שבהחלטה נכונה רוקי לא הוציא אדום לבאשה,למרות שאם היה מוציא אדום, לא היה לבאשה מה להגיד) והאדום הפשוט טיפשי ומכוער..
    אנחנו? שוב חסרי מחץ בחלק הקדמי,ג'יובינקו לעצמו,וויצ'ניץ' יותר מדי מתוחכם בשביל שאר הקבוצה ושוב אין מישהו שישים גול.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לנו קבוצה בחלק הקדמי. זה כמו שלגייה ושני הגמדים, רק שכאן הגמדים לא כל כך עובדים אחד עם השני ושלגייה לא כזאת יפה (ודווקא היא עשתה כמה דברים טובים הערב).

אני יודע שזה יישמע איטלקי קלאסי, אבל לדעתי צריך להעלות את בנדטנר ומאטרי ולהתחיל לשחק מהאוויר. המחצית השנייה תהיה צפופה מאוד בגובה הדשא.

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני שערים של מרקיזיו, שער אחד של ג'ובינקו מול טורינו בדרבי ששם אותנו ראשונים בטבלה. היו ימים שחלומות כאלה היו אסורים.

למרקיזיו יש כזאת נוכחות של סטאר על המגרש, עם העצירה בעקב וכל הסבסובים על השחקנים של היריבה. לא פלא שהוא כבש היום צמד. ה4-3-3 היה המערך בו הוא הבקיע בצרורות בתחילת השנה שעברה, וזה אחד הדברים המעצבנים ב3-5-2; אנחנו פשוט מפסידים את היכולת הפנטסטית של קלאודיו בחצי המגרש הקדמי. והיום ראינו איזה יכולת אדירה זאת.

הציונים שלי:

בופון - X. נעלם. קצת מרחם עליו, היה נראה נורא קר בטורינו ולעמוד 90 דקות בחולצה קצרה זה לא בדיוק מה שסבתא פולניה הייתה ממליצה עליו.

בונוצ'י - 6. זה מדהים כמה שלא לוחצים אותו והוא בכל זאת עושה 2-3 טעויות שמורידות את הלב שלך לתחתונים. מה יהיה? כמה זמן נמשיך לשלם את שכר הלימוד שלו? עוד דבר מעצבן בסגנון המשחק שלו זה קבלת החלטות כל כך גרועה. לרוב שמים לב לזה כשהוא מתחיל התקפות. הוא חייב להתחיל לעשות את זה פחות מתוחכם.

ברצאלי - 8. פנטסטי. התמודד עם כל צרה שנקלע אליה כמו מלך, למרות שנגע ביד בדקות האחרונות. ועדיין, חוץ מהנגיעה המקרית והמאוד לא מכוונת הזאת (שלא בטוח שתרמה כל כך), זה עדיין היה מהלך מהמרשימים שראיתי מבלם בזמן האחרון. וזה היה רק חלק מהדברים הגדולים שהוא מציג מאז הגעתו של קונטה.

ליכטשטיינר - 6.5. לא שוס הגנתי, לא שוס התקפי. ההימצאות של כל כך הרבה שחקנים בסגל באזור הזה של המגרש, כך אני משער, מכניסה לחצים מיותרים לכל אחד ואחד מהם. בשנה שעברה הפריצות של ליכטשטיינר מהאגף עם המסירות-חצי-מגרש של פירלו היו סימן היכר של יובה. איפה את היום?

דה צ'לייה - 6.5. גם, לא שוס התקפי ולא שוס בכלל הגנתית, ולדעתי החילוף המוקדם סימן את הבלתי נמנע - הזמן שלו ביובנטוס קצוב.

פירלו - 7. ניהל טוב את המשחק, במיוחד כשהקרציה התורנית מג'וריני יצאה, אבל החמצת הפנדל עדיין מהדהדת שם. מי יודע כמה הוא היה מקבל אם הפנדל הזה היה המכריע בין ניצחון לתיקו או הפסד. בכל מקרה, הסטטיות של הקבוצה בהתקפה תוקעת אותו ומקשה עליו לבצע מהלכים יצירתיים שמתבקשים ממנו כל כך, וכשיש לך כזה שחקן בקבוצה אתה חייב לשחק על החוזקות שלו. אולי כשקונטה יחזור הפירלו הישן והטוב יחזור גם איתו.

פוגבה - 7.5. כוכב עתידי. אבל, וזה אבל גדול - הוא יצטרך לשפר לא מעט אספקטים במשחק שלו כדי להגיע לשם. למשל, הגובה המפחיד שלו לא בא לידי ביטוי כשיכולת הנגיחה היא בין החלשות בקבוצה. הקוצים בתחת שגורמים לו לשחרר כדורים מהר מדי, בלי לחשוב ובלי לראות שני צעדים קדימה כמו פירלו. חוץ מאלה, הדומיננטיות שלו בהתקפה ראויה לשבח, וכך גם הבעיטות המאוד מדויקות שלו מרחוק.

מרקיזיו - 8.5. מלך ישראל.
    אי אפשר להיות אדיש כששחקן אהוב כל כך מבקיע צמד ועושה גם הרבה מעבר. פיניש יוצא מהכלל, התגנבות יוצאת מן הכלל, ראיית משחק פנטסטית והרבה השקעה - וזה לא יספיק כדי לתאר את היכולת היום. אני התלהבתי.

ג'אקריני - 6.5. לא עשה המון כשהיה על המגרש, יצא בתחילת המחצית השנייה ולא הספיק להשאיר את חותמו על המגרש, אולי מלבד להיות שק החבטות של גליק.

ג'ובינקו - 7.5. מחצית ראשונה על הפנים, מחצית שנייה שמשתיקה את כל המבקרים. כיף לראות אותו מצליח.

ווצ'יניץ' - 7.5. התחכום שלו לפעמים כל כך מרגיז! אבל זה בטל בשישים כשהוא מבשל פעמיים וגורם לשחקני טורינו להיראות כמו קונוסים. סימנים מקדימים לחזרה לכושר? ווצ'יניץ' הוא שחקן של החלקים המכריעים של העונה, לא הייתי מופתע אם כן.

בנדטנר - 6.5. הוסיף מימד של פיזיות וגם משך כמה שחקני טורינו אליו ברחבה, מה שפתח את המשחק בצדדים וגרם לג'ובינקו ולמירקו להיראות טוב יותר. בנוסף החמיץ כמו אפס מצב שאני שם עם 40 מעלות חום.

אלסיו - 5. אני יודע שזה דרבי, אבל אני צריך מישהו שיסביר לי מה ההיגיון בלהחליף את דה צ'לייה מול קבוצת תחתית ב-10 שחקנים כשאתה ב1-0, להכניס במקומו שחקן הרכב שלא ראה מנוחה ובעיקר לסכן אותו, כשבין היתר הוא לא נותן מנוחה לשחקנים דומיננטיים כמו מרקיזיו, בונוצ'י או ברצאלי. באמת שקטונתי מלהבין זאת.

storia di un grande amore http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

15. AS R Member

קובי, יש לך מושג למה זמאן עולה עם ההרכב ההזוי הזה? כשפיאניץ' משחק בשלישיית ההתקפה, במקום שחקן התקפה טבעי, כמו אוסבלדו או ניקו לופז?

ולמה לעזאזל בערוץ הספורט מתעקשים לתת לשדרים זוטרים לשדר את המשחקים של הליגה האיטלקית? שבוע שעבר במשחק של רומא בפסקארה רן מלובני שידר את המשחק, הפעם זה עמיחי שפיגלר, שכבר דקה אחרי תחילת השידור הפריח שטות ראשונה לאוויר כשתיאר את דסטרו כקשר. למה לא נותנים למלר, שבאמת מבין ואוהב את הליגה הזאת, לשדר אותה?