המחזור ה-15 בסרייה A - הטוב הרע והמכוער - מפגשי צמרת לוהטים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏2/12/16.

1. SerieA Il Capitano

ההצבה של אבר באנגה התבררה כאסון. זו טעות חמורה מאד של פיולי מצד אחד, וחוסר אחריות מוחלט מצדו של באנגה מצד שני. הקישור של נאפולי פשוט משמיד אותנו. קונדוגביה חסר התועלת משאיר את ברוזוביץ' (מצוין!) לבד במערכה מול הסילונים האלה מנאפולי ובאנגה כמובן לא עוזר בשלישיית הקישור. על כן נוצר מצב שנאפולי הורגת אותנו כי באנגה העצלן לא טורח לעזור, קונדוגביה מבולבל ורק ברוזוביץ' מנסה לנהל את המשחק. ז'ואאו מאריו, מהר, מהר במקום באנגה.

אנדראה ראנוקיה מזעזע אותי כל פעם מחדש. אני חושב שאם הוא יבין מהן המוגבלויות שלו הוא יוכל להיות בלם סביר הרבה יותר. מה לכל הרוחות והשדים הוא עשה בשער השני. יוצא קדימה לשחקן הקישור של נאפולי כשיש עליו שני שחקנים של אינטר במקום להישאר בהגנה. חוש המיקום שלו פשוט אסון.

איקארדי החמיץ שלוש פעמים. חבל.

נאפולי סוחפת, מרגשת, מהירה. חבל שהם משחקים ככה רק מולנו.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי אינטר באופן טבעי באים בטענות לרביעיה האחורית (גם אם בצדק), אבל אני חושב שהמשחק הזה מראה ששורש הבעיה הוא משחק ההגנה של שלישית הקישור. השלישיה של נאפולי לעומת זאת, כמו שכבר ציין קובי, מעולה. למרות שצריך גם לציין שאם איקארדי לא היה חלש היום, המחצית יכלה להיגמר ב 2-2.

EO11 אוהב/ת את זה.
  3. SerieA Il Capitano

אנחנו משחקים 2 מול 3 בקישור כי אדון באנגה לא מסייע. אי אפשר ככה.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מסכים איתך שהרביעייה ההגנתית לא אשמה לגמרי ולכן אני בא בטענות לפיולי שצריך למצוא את האיזון, אבל בעיקרון כמו שאמרתי אתה צודק ועיקר הטענות הן לשחקני ההתקפה והקישור, בראשם קונדוביה עם אפס תועלת וקנדרבה עם חזרה שערורייתית להגנה בכמה מקרים.

@SerieA
    לפי איך שזה נראה על המגרש, וזה מטומטם מאוד לדעתי, ההוראה של פיולי לבאנגה היא ללחוץ את הבלמים וכך גם לאיקארדי (קבלת החלטות רעה רעה רעה), במקום לתת לבלמים להניע וללחוץ את שחקני הקישור של נאפולי, כפי שנאפולי עושים לנו בצורה נפלאה וגורמים להנעת הכדור שלנו להיות עקרה ברוב הדקות שהכדור אצלנו.

שני דברים:
    - זילינסקי פשוט וואו. וואו וואו וואו.
    - הנדנוביץ', תסתכל על ריינה ותבין איך שוער אמור לצאת לאחד על אחד, לפעם הבאה שהאמשיק רץ מולך ואתה נשאר תקוע בשער.

אדר במקום באנגה? מעניין.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. SerieA Il Capitano

הנדאנוביץ' צריך להימכר. עכשיו. נמאס לו, ונמאס לי.

EO11 אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תן להם 200 קרנות ברציפות ברור שבסוף זה יכנס.

קבוצה מטומטמת.

שיחקנו לא טוב, אבל כמות ההחמצות והיום המצוין של ריינה הופכים את התוצאה הזו למשקרת במקצת.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/16
  7. SerieA Il Capitano

נתנו לקבוצה עם הקישור הכי חזק בליגה יתרון מספרי בקישור. הזוי.

EO11 אוהב/ת את זה.
  8. Roma מנהלים

אני לא חושב שבמצב הנוכחי אינטר יכולה להרשות לעצמה לשחק עם 2 בלמים בלבד. בצ'לסי של קונטה העונה המעבר ל-3 בלמים הצליח ועוד הרבה דוגמאות. אני גם חושב שזה יגרום לניצול יותר טוב קאנדרבה שפשוט נראה אומלל מאז המעבר.
    הבעיה? אפילו 3 בלמים אין לקבוצה הזאת.

דיאוורה פשוט מפלצת ולא להאמין שהוא רק בן 19. לא רק שנאפולי מחזיקה בשליישית קישור מפלצתית כרגע יש לה גם בספסל את אלן שעדיין מתקשה לראות את סיפסולו וג'ורג'יניו.

EO11 אוהב/ת את זה.
  9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין מה לעשות, זה מה יש כרגע. אני בא בטענות לפיולי על טעויות רק כי אני מאמין בו ונותן לו זמן, ועדיין העונה הזו לא גמורה. נאפולי קבוצה נהדרת והיא היום הזכירה זאת היטב לליגה, אינטר עדיין לא בליגה הזו וניצול המצבים שלנו היום היה פשוט שערורייתי, זאת בנוסף למשחק הגנה ברמה דומה.

הפנים לג׳נואה בראשון הבא, אני מאמין שניראה יותר טוב שם. פורצה אינטר.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טונלי חזר לכשירות מלאה כבר בסוף אוגוסט ומתחילת ספטמבר יושב על הספסל, אך עדיין לא ראה אפילו דקה אחת של כדורגל. קשה לי להאמין שמדובר בכושר, כי שלושה חודשים זה די והותר זמן. בזמן הזה אלביול, שדווקא די בסדר העונה, נפצע לכמעט חודשיים ומאקסימוביץ׳ עם קריקש התחלפו שוב ושוב בהרכב משום ששניהם לא היו ממש טובים. אני לא בא בטענות לסארי, הוא בוודאות יודע יותר טוב ממני. יכול להיות שהפציעה פגעה ביכולת שלו, יכול להיות שסארי גילה שמה שטוב לאמפולי לא מספיק טוב לנאפולי, מבלי לצפות באימונים באמת שלא ניתן לדעת. והאמת שקישרתי אותו לאינטר רק בהקשר של הדיון. מה שכן, אם גם עד ינואר לא יראה דשא, עדיף בשבילו (ובשבילי, כי אני מאוד נהנתי לצפות בו) שיעבור לקבוצה כמו סמפדוריה למשל. כולם במקרה הזה ירוויחו. למרות שאני גם לא פוסל את טענתך, ואולי, כפי שחיכה עד היום עם רוג, בעוד שבוע או שניים, סארי יחליט שטונלי מוכן והוא, גם אם לא ירוץ בהרכב אז לפחות יקבל הזדמנות.

SerieA ו-EO11 אוהבים את זה.
  11. SerieA Il Capitano

אינני יודע אם הראיונות לאחר המשחקים הם חרטוט כדי להעביר את הזמן או לא, אבל פיולי כלל לא התייחס בראיון לאחר המשחק לעניין הקישור. אני מקווה שהוא מבין היטב שמה שהלך שם, לא תקין.

אני לא משלה את עצמי שיכולנו להתמודד עם הקישור שלהם מכיוון שמדובר במכונה יציבה לעומת הכאוס של אינטר, אבל שם הפסדנו את המפגש.

12. DRORIKO Member

סך הכל יובה עושה את העבודה. חבל שבמקום שה-0:2 יוסיף לנו ביטחון הוא רק הופך אותנו ללחוצים יותר, ואנחנו מאבדים כדורים בסיטונות. פיאניץ שזוכה העונה ללא מעט ביקורת עם מחצית טובה(לפחות ב-20 הדקות הראשונות) סידר להיגוואין 2 מצבים ברחבה שאחד מהם סחט את הקרן שממנה הבקענו(מהגבהה שלו כמובן)

ומנדז'וקיץ'......וואו איזה הקרבה, אין מילים

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/16
  13. FelaKaT Member

20 דקות טובות של יובנטוס וזהו, אבל הבעיות הרגילות עדיין פוגעות בה מאוד (קישור רך, מצבים נייחים), פיאניץ' כנראה במשחקו הטוב ביותר עד כה העונה ללא קשר למצבים הנייחים וזה לא שהוא מדהים מיוחד, הוא פשוט מעורב במשחק.
    נקווה למחצית שניה טובה יותר.

14. DRORIKO Member

כמה מגיע למריו להבקיע

15. DRORIKO Member

ניצחון סופר חשוב אבל לא צריך להסתנוור. לא משחק גדול שלנו, פשוט היינו קצת יותר טובים מהיריבה(שבעצמה היתה חלשה) ולקחנו את המשחק. כבר לא יכול שלא לחכות שדיבאלה יחזור ונראה טוב יותר. נקווה שזה יהיה כבר בדרבי.