המחזור ה-15 בפרמיירליג: Movie Instead

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/12/17.

1. alexshw Member

שמייכל. היה גם ידוע בתור מי שמסוגל לנעול את השער ביום נתון.

דה חאה הטוב ביותר בעמדתו כבר איזה שנתיים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונייטד עשו טובה ששיחקו וחיו על טעויות אישיות מביכות שלנו ודה חאה אחד.

הם קבוצה מאוד לא טובה ואני מקווה שסיטי תדרוס אותה.

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי אכלת את הראש. הוא דרך לו באופן ישיר על הברך למשך כמה שניות. זה מינימום הרחקה ממשחק אחד.

golding אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

הבעתי את דעתי, אתה יכול לא להסכים איתה שזה בסדר גמור אבל תדבר כמו בן אדם. זה לא אשמתי שגדלת ברחוב ולא היתה לך אמא שתלמד אותך נימוסין.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/17
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא צריך לקבל 3 משחקים על העבירה ועוד 3 משחקים על התגובה אחרי.

ראינו אותך רוצח מישהו אבל אתה לא מבין מה רוצים ממך? אהבל.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להבין איך יש כאלה שלא רואים את ההשפעה האדירה של פוגבה עלינו, במיוחד בחלק ההתקפי. הוא מכניס לנו כל כך הרבה רוגע במשחק, כל כך הרבה גיוון התקפי, הוא מסוגל לעשות הכל, מסירות על 40 מטר, דריבל שמסתיים בשער, מסירות עומק, הקפצות אלגנטיות, מסוגל לכבוש שערים עם הראש, בבעיטות מרחוק, בכניסות לעומק, שני הבישולים שלו היום היו כל כך רגועים מצד אחד אבל כל כך חדים מצד שני כמו סכין בלב ההגנה, פשוט פירק את ההגנה של ארסנל והשאיר את ולנסיה ולינגארד לכבוש. החיסרון שלו מול סיטי הוא קריטי כי פוגבה נותן לנו כוח התקפי אדיר. אבל הכי חשוב שמדברים על התחת של מוריניו ששוב יחסר את השחקן הכי חשוב שלנו בהתקפה במשחק חשוב.

Gass12 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. WellNeverDie Member

"התקפית" היינו אחלה, עם יציאה טובה למתפרצות. פוגבה בוקס טו בוקס מעולה, מרסיאל ורשפורד עשו את שלהם עם המהירות, ולוקאקו נתן גם משחק טוב וניצל את הפיזיות שלו. בתכל'ס, היינו צריכים לתת להם אפילו חמש.
    הגנתית חרפה. לא זוכר בחיי את ההגנה שלנו במשחק כל כך מביך. דבאלים בתוך החמש, מתמסרים לנו על ה-16, וכלום. בתכל'ס היינו צריכים לקבל איזו חמישיה אם לא דה חאה...

בגדול, ככה צריך ואפשר לשחק הגנתי, או בונקר. אם יציאה טובה למתרפצות. אם היינו ככה באנפילד למשל העונה (או העונה שעברה למי שזוכר) יכלנו לצאת עם נצחונות. בגדול השיטה היום הייתה טובה, אבל פרסונלית ההגנה זוועתית - רוחו, סמולינג ולינדלוף התחרו בניהם מי יותר גרוע. זה היה זוועתי.

עכשיו איך נראה בדרבי אין לי מושג...
    פרט לפוגבה שיחסר, מטריד אותי לדעת מה הולך עם באיי. חייבים אותו.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מישהו שיכול לרצות אותך ביונייטד (לא אומר ספציפית מוריניו כי גם תחת פרגוסון כל הזמן התלוננת)?
    כשמוריניו משחק הגנתי אתה אומר למה לשחק הגנתי, היום כשמוריניו ב2-0, למרות שונגר הלך על כל הקופה והכניס חלוץ במקום בלם, ממשיך לשחק באותה צורה, כשגם לינגארד, גם מרסיאל וגם לוקאקו ממשיכים לשחק למעלה ומחפשים לכבוש שער נוסף (והיינו יכולים לכבוש היום עוד שערים, חוץ מההצלה של צ׳ך שהלכה לקורה היו הרבה מתפרצות מסוכנות), כשאנחנו ממשיכים לחפש את המתפרצות בכל פעם עם יאנג ולנסיה שבכל הזדמנות טסים קדימה, אז גם יש תלונות?

מוריניו נתן בפתיחה נוק אואט לונגר עם המערך ובעיקר הלחץ הגבוה גם של המגינים שפירק את ההגנה של ארסנל ונתן לו 2-0 (התפקיד של לינגארד הוא הברקה גדולה, התפקיד היחידי שמביא לידי ביטוי את המהירות שלו והיכולת שלו לחטוף כדורים ולטוס קדימה). אני חושב שמוריניו הגיב באיחור לחילוף של ונגר שהכניס חלוץ במקום בלם ושהיה צריך להכניס את הררה הרבה קודם (מבחינתי במקום רוחו שעשה פאול באיזור מטופש והרחיק לפחות פעמיים בצורה נוראית ובכלל היה נורא היום), אבל עדין המערך שלו מבחינה התקפית עבד כשכל מתפרצת הייתה יכולה להוביל לשער והיו לנו הרבה כאלה היום.

וולבק הוכשל ברחבה בסוף המשחק, אבל העבירה על לוקאקו הייתה חייבת להוביל לאדום כי מנעו ממנו מצב ודאי לשער ואני גם חושב שפוגבה למרות ההילוך החוזר שהופך את הפגיעה לרעה לא התכוון לפגוע אלא ניבה להגיע לכדור ובמירוץ דרך על הרגל של שחקן ההגנה ככה שמבחינת שיפוט הוא היה רע היום לכל הצדדים.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק, נוקקאוט.

קוראים לזה קוק, גבר.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

אגב בסיטי יכולים להיות רגועים - פעם אחרונה שיונייטד ניצחה את ארסנל בחוץ בליגה ולקחה אליפות בתום העונה הייתה ב 1999/00. [emoji16]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוחו לטעמי היה החלש ביותר שלנו.
    סמולינג ולינדלוף היו בסדר.
    לא יודע מה מצב הפציעות של באיי וג׳ונס (אם מישהו יודע הוא מוזמן לשתף) אבל די ברור שהם שני הבלמים הטובים שלנו העונה ושאיתם אנחנו נראים אחרת (לדעתי אם שניהם כשירים אז במשחק כמו היום הם היו פותחים עם סמולינג).

ועדין, ניצחון חשוב מאוד על קבוצה שהחזיקה במאזן ביתי מצוין השנה ורצף יפה ללא הפסדים, בלי ההרחקה של פוגבה זה היה ניצחון מושלם בעיני.

12. k_700 Member

ארסנל זו קבוצה שהיא בליגה משל עצמה בלהראות dick headed מול השער כשקבוצות עושות הכל כדי לזמן אותם לרחבת החמש.

אבל המשחק היום נודף הסרחות שהיינו שומעים עליהן קצת יותר אם גוף כמו usada היה נכנס לעסק.

כאילו אפשר שוב פעם למחזר את המשפט הזה שכבר חמש שנים אני שומע ״היום דה חאה הוכיח שהוא הטוב בעולם״(כאילו המצב goat שלו זה לא המצב התמידי כבר 4-5 שנים ) אבל בתכלס שחקני ארסנל נראו פשוט כמו מסוממים על המגרש.

בלמים שמוסרים לנו כל הזמן לרגל ומפקירים את ההגנה שלהם(קבוצה כמו סיטי שמה להם שישייה קלה במצב כזה ב45 דקות של הפקרות), שחקני התקפה מסטולים מהתחת כמו סאנצ׳ז, אוזיל והיחידים שאיכשהו נראים לא מסוממים קשה אלה לאקזט וראמזי.

פוגבה יחסר מול סיטי אבל אני לא מאמין שגם איתו נראה משהו שונה מהאונס שהוא קיבל כדרך קבע מקאנטה למשל וכששם יש יותר כשרון.

במשחק היום הוא עשה לא מעט שטויות בנסיונות הרחקה קרוב לשער שלנו.

ממש לא השחקן שמרגיע אותי.

לזכותו יאמר שמאטיץ׳ כמו רוח רפאים שהדבר היחיד הטוב שאפשר להגיד עליו זה שהוא נראה מעט יותר טוב מהחלופות המזעזעות שלו.

יצאנו בשן ועין משלושת המשחקים האחרונים בליגה עם 9 למרות שבשניים מהם לא באמת שכנענו ואני אוהב את זה כי זה שם עלינו לחץ אמיתי לבוא ולנצח בדרבי כי אנחנו פה להאבק על אליפות.

מיותר לציין שאני חושב שנפסיד ואם לסיטי יבוא אז גם נושפל.

לא מאמין ביכולת של מוריניו לאנוס את המשחק כדי לגנוב תיקו, זה יותר אגדה מדבר שבשליטתו באמת.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים עם כל הניתוחים שלכם הבטחתם לנו 3-5 נקודות מ9 ויש לכם כבר 6 מ6...יש טעם להמשיך לקרוא מה שאתם כותבים בעצם או שלא משנה מה אתם תנבאו שחורות ורק פעם ב תפגעו?

Walkon, oFiRzZz, תונל ו-5 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  14. Mellow29 Kopite

כמה נראה לך שהם היו מוציאים בלי הניחוסים האלה? זה השחקן ה-12. כמו אורי בדיון של ליברפול.

Walkon, alexshw, סולשאאאר ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

אוקי ועדיין משחק הבא אתה לא מנצח ונגמר חלום האליפות, בדצמבר, לא בנובמבר.