המחזור ה-15 בפרמיירליג: Winter Time

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏3/12/15.

1. alexshw Member

לכל מי שצייר לבורנמות תסריטים של דרבי קאונטי אז הם כבר עברו את סך הנקודות שדרבי לקחה באותה עונה :)

2. Raulito Madridista

בקשר לסיטי, בוני הוא החלוץ היחיד שלהם בסגל חוץ מאגווארו ופתאום ההון-תועפות ששולם עליו בינואר נראה לי כבדיחה הזויה גם אם הוא כבש במספרים נהדרים בקבוצת אמצע. אני בכלל הופתעתי שפלגריני קיבל צ'אנס לעונה נוספת כי הוא נכשל אשתקד בגדול - כבר בינואר מאבקר האליפות נגמר מבחינתם. כבר אמרתי פעם שסיטי קבוצה נטולת אופי, כל משחק חוץ הוא פוטנציאל גדול להפסד שלהם. ההגנה גם לא מספיק טובה. ועדיין, חודש שלם בו אגווארו כשיר ויכולת טובה של קווין דה-ברוינה וטורה אמורים להספיק לה לאליפות. יונייטד לא מסוגלת לתת גול, צ'לסי לא באיזור וארסנל - חודש נובמבר שלה מדבר בעד עצמו. כנראה שזה יהיה רומנטיקני מדי לתאר את ליברפול משתחלת לשם איכשהו, עם כמה שקלופ מאמן גדול.

- מוריניו עם 4 הפסדי בית בפריימרליג ואנחנו עדיין לא בחצי הדרך, וואו. בריאל מדריד הוא הפסיד 3 משחקי ליגה בברנבאו בשלוש עונות.
    - צ'לסי 2014-15 - מאזן 15-4-0 בגשר
    - צ'לסי 2013-14 - מאזן 15-3-1 בגשר
    - צ'לסי 2006-07 - מאזן 12-7-0 בגשר
    - צ'לסי 2005-06 - מאזן 18-1-0 בגשר
    - צ'לסי 2004-05 - מאזן 14-5-0 בגשר

3. Christian Dailly Member

לסטר ממשיכים להדהים.

אבל יש להם רצף של 4 משחקים עד סוף השנה- בבית נגד סיטי וצ'לסי ובחוץ נגד אברטון וליברפול.

לפי דעתי רק אז יהיה אפשר לדעת לאן הרוח נושבת.

4. VAR Member

לא ראיתי את המשחק. ראיתי שקוסטה נכנס כמחליף, היו מכות?

5. All_Hale_Conradinho Member

צחוקים בצד, זה באמת מדהים שקבוצה שמעולם לא נשמה אוויר פרמייר ליג מנצחת את האלופה המכהנת בחוץ, לא משנה כמה רע אותה אלופה מכהנת נראית.

golding אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Las' Killa

האלופה עם 4 נצחונות מתחילת העונה. 4 הפסדי-בית ו-8 בכללי. 15 נקודות בלבד מתוך 45.
    צ'לסי יצטרכו לתת חצי עונה מטורפת רק בשביל לסיים בחלק העליון של הטבלה.

אין למוריניו מעט יושרה?

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה עניין יושרה? לקום ולהתפטר?

שמע, אני מתקשה להאמין שהוא יהיה שם בעונה הבאה. ועם זאת, אני לא רואה סיבה למה מנג'ר מצליח כל כך, שרק בעונה שעברה זכה באליפות, צריך לראות בעונה לא טובה עילה לעזיבה. ואולי, רק אולי, הוא באמת רואה בצ'לסי מקום שבו ירצה להיות זמן רב, לא עוד קדנציה חולפת של שלוש שנים. אז למה לעזוב? הוא נכשל העונה, הוא גם יכול לתקן. מי טוב ממנו לעשות זאת?

8. alexshw Member

למה שיוותר על כל כך הרבה כסף?
    אני חושב שאם הוא לא היה מאריך חוזה לעוד 3 שנים רק לפני מספר חודשים, הצדדים כבר היו נפרדים.

9. Sir Alex Las' Killa

זה לא עונה 'לא טובה'. זאת קריסה מוחלטת. בקצב הזה הם יסיימו מקום 8 בלחץ.
    עונה הבאה השחקנים האלו לא ילכו לשום מקום, הוא צריך לקחת אחריות ולהתפטר או שזה יהיה ''עזיבה הדדית'' והוא יקבל חצי מהפיצויים.
    אולי הוא עוד יחזור לקדנציה נוספת.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממוצע הנקודות למשחק של צ'לסי העונה הוא נקודה למשחק, הם יצטרכו לקחת 2.4 נקודות למשחק עד סוף העונה כדי לסיים עם 70 נקודות שזה הממוצע למקום רביעי.

אני לא מאמין שאני אומר את זה כי אני תמיד מרגיש שהם אוטוטו יוצאים מהברוך הזה, אבל השיפור שהם צריכים לעשות הוא אסטרונומי (מיותר לציין שצ'לסי כבר מזמן הגיעה לנקודה שבה אף קבוצה בהיסטוריה של הפרמיירליג לא הצליחה להגיע ממנה לטופ 4) וכבר מתחיל להיות קשה מאוד לראות אותם מצליחים לסיים בטופ 4. הזדמנות גדולה עבורינו ועבור טוטנהאם להשתחל לשם במקומם.

עוד מחזור מוזר, צ'לסי, סיטי, יונייטד וטוטנהאם כולן מאבדות נקודות במשחקים נוחים על הנייר, אני אוהב להסתלבט על ההצהרות האלה כל עונה מחדש ש"העונה הליגה חלשה", אבל הפעם אפילו אני חייב להודות שקבוצות הצמרת באמת פשוט רעות. ארסנל, סיטי ויונייטד במקומות 2,3 ו4 והאוהדים של לפחות שתיים מהקבוצות האלה קוראים לפיטורי המאמן, אני לא זוכר דבר כזה.

נצחון שלנו היום ואנחנו 3 נק' מאחורי יונייטד וסיטי, מי היה מאמין. זה יהיה טיפוסי עבורינו לבעוט בדלי היום. לסטר ממשיכה לנצח אבל עכשיו מגיעה התקופה שבה היא הולכת לצנוח קצת בטבלה לטעמי, 4 המשחקים הבאים שלה הם מול צ'לסי, אברטון, ליברפול וסיטי, טיפה אח"כ גם ביקור בטוטנהאם.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני מסתכל על הטופ 4 הנוכחי, זו דעתי עד כה.

לסטר: זו קבוצה שבנויה על כושר מטורף של 2 וחצי שחקנים בערך. אני משוכנע שזה עניין של זמן עד שהם יקרסו.

ארסנל: זו לא קבוצה בכלל. יש צ׳ך ויש אוזיל ויש פצועים. זו תעודת עניות עצומה לפרמיירליג שהיא מועמדת לאליפות.

סיטי: אין שם משהו חדש. טקטית ומנטלית היא כמו ארסנל, אבל הכישרון שם לדעתי בסופו של דבר יעשה את ההבדל והם גם יקחו אליפות.

יונייטד: לראות אותה זה יותר טוב מלקחת כדור שינה. לא היה משחק שלה שלא ראיתי ולא נרדמתי. הפסקתי לראות אותם, כי אי אפשר לישון כל הזמן.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/15
  12. JohnTerry26 Member

די, לא נכון!?

אשכרה אנשים לא מבינים את גודל הבדיחה.

13. אבו Member

ארסנל-אין ספק שיכולת כזאת לא תספיק, מעבר ליכולת הקבוצתית יש כרגע פשוט יותר מדי שחקנים לא מספיק טובים אינדיבודאלית-פלאמיני,קמפבל,אוקס,גירו לא בכושר טוב. נקווה לשרוד את ינואר ולהביא קשר מרכזי נוסף.

שני שחקני העונה שלנו עד עכשיו הם אוזיל וצ׳ך, אוזיל היום התראיין ואמר בעצמו שזאת העונה הטובה ביותר בקריירה שלו ,מי אנחנו שלא נסכים איתו ?באמת שעם כמה ש12 בישולים עד עכשיו העונה זה באמת מכובד, הוא היה יכול להיות בכיף עם 15-16 לפחות.החמצות זה חלק מהמשחק אבל אפ השחקנים שלנו היו מנצלים אפילו באחוז סביר ממה שהוא מייצר להם, היה לו אפילו יותר בישולים. הוא פשוט בשיאו,הוא מדהים בכל נגיעה ואיפה קיי פה מהפורום שאמר שהוא לא מועיל בתחילת העונה ועוד אנשים גיבו אותו והתווכחו איתי ?חח בדיחה פשוט לזלזל בשחקן ברמה של אוזיל.
    וצ׳ך -באמת שהשוער הזה שווה נקודות. לא הערכתי מספיק את התפקיד הזה עד העונה, העונה אני פשוט מבין את ההבדל.גם מול נוריץ הציל לנו נקודה,ואתמול במצב של 1-1 ממש שתיים שלוש דקות לפני השער של גירו הצלה אדירה נוספת מפלטשר אפ אני לא טועה.

הלוואי שנצליח להתרומם מפה ולחזור לעצמנו.

14. k_700 Member

אני ממש מבין שנכנסת כבר לאווירה של פורים עם הליצנות הזאת(וזה לא ה"חח" שמסגיר את הילדותיות) אבל תחכה יש עוד קצת זמן עד לשושן פורים.
    אני פחות מבין איך אפשר לא להסכים עם מה שטענתי אחרי 8-9 מחזורים ראשונים??

מה טענתי שלא היה נכון? טענתי עד אז שאוזיל, שחקן מצוין BY THE WAY(חשבתי עליו ככה גם כשעזב את ריאל מדריד), פשוט לא טוב בארסנל.
    מה הבעיה פה?? ועד מחזור 8-9 הוא היה אחד מהגרועים ביותר בהרכב שלכם העונה, כלומר ממש לא סתרתי את עצמי.
    ממחזור 9 הוא ללא ספק השחקן הכי יעיל, פורה, מורגש על המגרש אצלכם.
    וזה מה שעצוב כי על כמה זמן בTOTAL שאוזיל מראה מה שהוא יכול לתת אנחנו מדברים?? 3 חודשים במצטבר מכל השהות שלו בארסנל??
    חבל בשבילכם.

קצת מזכיר לי את הצורה המגוחכת שאוהדי ווין רוני היו הופכים כל עונה שלו כמעט לעונה מהסרטים.
    הבן אדם היה יכול להיות גרוע 3-4 חודשים ואז לתת חודש וחצי של 9 שערים שזה יוצא במצטבר איזה 12 שערים ב20 הופעות ובום ווין רוני בעונה אדירה ומי בכלל זוכר את השלושה חודשים הראשונים? אף אחד.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרגשה שלי, ואני מקווה שאני טועה, היא שברגע שיא יא טורה, סילבה ואגוארו יבריאו ויחזרו לעצמם מבחינת כושר משחק, ולדעתי זה יקרה בעוד חודש - חודש וחצי, סיטי תחזור לעצמה ותשאיר לכולם אבק.