המחזור ה-15 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏4/12/09.

1. Robin_Van_Persi Member

WOW!
    המשחק היום של סיטי וצ'לסי היה המשחק הכי טוב שראיתי העונה,הלוואי שהיה אפשר לראת עוד 45 דקות כאלה.
    מלחמה ודם בעניים זה מה שעשה תמשחק הזה כל כך טוב.

והמשחק הזה שוב הוכיח לי אישית כמה צ'לסי עלובה מבחינה התקפית,נכון יש להם תהגנה הכי טובה בכדורגל העולמי שזה שהם עולים ל1-0 כבר זה גומר את המשחק שלהם ונותן להם נצחון בטוח,אחרי זה קצת בונקרון ןאז לתת עוד שער או שניים וזה הכח שלהם.
    היום זה בכלל לא עבד ואני שמח שככה נפתחה הדלת שוב לארסנל להתמודד על האליפות.(עם משחק חסר הפער יכול להיות רק 5 נק')

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/09
  2. A. Arshavin Member

תודה רבה לשיטי שהצליחו לצאת מרצף התיקו לא רק מולנו, אלא גם המשיכו מול צ'לסי.
    אם רק היינו משחקים מול צ'לסי בשבוע שעבר עם כזו התלהבות כמו שסיטי שיחקו היום.

3. Rudess Member

אתה באמת מאמין שארסנל יכולה לזכות באליפות העונה עם הסגל הנוכחי שלנו וכל הפצועים הכרוניים?

4. George Best Member

סוף סוף שיטי מועילה.
    משחק כדורגל נפלא עם קצב מסחרר אפילו בקנה מידה של פרמיירליג.
    צופה ליגה ספרדית ובטח ובטח שאיטלקי היה עומד עכשיו בתור לבית מרקחת וקונה 9 קופסאות של אופטלגין.
    ניצחון מוצדק לשיטי.
    אחרי פתיחה טובה של צ'לסי ויתרון מוקדם, סיטי נכנסה למשחק ועד סוף המחצית שלטה בצורה אבסולוטית וקיבלה את המגיע לה.
    חצי שני שהתחיל עם סיטי וב-20 הדק' האחרונות כצפוי היה בשליטה של צ'לסי ואונוהה החמור שהחליף את ריצ'ארדס שנפצע ביצע פנדל כ"כ טיפשי על דרוגבה.
    למפארד לוקח פנדל בצ'לסי...מישהו בכלל העלה על דעתו מצב שהוא מפספס?
    לסקוט עד כה רחוק מלהרשים אבל היום הוא עשה עבודה גדולה על דרוגבה, אבל איש המשחק שלי הוא טבז באחד המשחקים הטובים שלו מאז נחת באנגליה, למרות שבתוספת הזמן היה יכול פעמיים לסגור עניין עם מסירות פשוטות לחבר בתכול, אבל אחרי הקילומטרז' המטורף שעשה, לגיטימי שקבלת ההחלטות תהיה ברצפה.
    צ'לסי מפסידה, 3 פצועים (עושה רושם שהפציעה של טרי לא קלה), אנחנו מביסים עם פלטצ'ר וקאריק בהגנה, ליברפול...היא ליברפול, מחזור נחמד הייתי אומר.

אה, איך לא - אנצ'לוטי בפיגור, קצת פחות מחצי שעה לסוף, את מי הוא שולף?את האפס המאופס שימשיך למסור כדורים למרחק של מטר ואסימון.
    למה לא ג'ו קול/מאלודה?

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי רק את הדקות האחרונות, כואב הלב על הפנדל, אבל למפארד נתן כל כך הרבה, קורה שהפעם הוא לקח, לא קרה כלום.
    הפסדנו, ועוד נפסיד, ועוד כל הקבוצות יפסידו, הפער לא משמעותי בשלב זה, מה שהכי חשוב זה לצאת מההפסד הזה בצורה טובה, וזה לא יהיה פשוט מול אברטון שיודעת לעשות לנו בעיות.

6. Robin_Van_Persi Member

ללא ספק שכן.(זה לא שיונייטד עם הסגל הנוכחי שלהם עדיפה על הסגל שלנו.)הכל פתוח ועם קצת מזל זה אפשרי.

7. קינג לדלי Member

אני העלתי ! ואתה יודע למה ?
    כי נערכה אתמול ההגרלה לגביע העולם וינעל ראבאק הם מתאמנים כבר על ההחטאות בפנדלים.
    תראה שגם ג'רארד יתחיל מעכשיו להרוג ציפורים.

8. Dimitar Berbatov Member

לא כולנו זכינו לראות את כל המשחק (לעזאזל, מאיפה מצאת לינק שעובד?), מי עוד נפצע מלבד ריצ'ארדס וטרי?

ערן, בדיוק מה שאמרתי לאבא שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. eastlands Member

ניצחון מוצדק וגדול !
    אין מילים ,קצב מדהים ומחצית ראשונה מהטובות שנראו באיסטלאנדס אי פעם .
    אנחנו קבוצה מצויינת והביטחון הוא שם המשחק .
    שוני רייט אני אוהב אותך מלאך אל תתבגר לעולם בבקשה.
    גיבן,לסקוט ,דה יונג ,ענקים ,בעצם כולם היו היום נפלאים.

דרוגבה החלוץ הכי טוב בעולם ! דקה אחת הוא תופס את הכתף חצי מת ,דקה אחר כך מוכשל ברחבה ,אי אפשר לשמור עליו ,אין חלוץ כזה .

איסטלאנדס בתוך 3 ימים רועד בטירוף ,ימים חדשים ,קבוצה ענקית.

10. George Best Member

כנראה שהתמזל מזלי למצוא לינק בסופקאסט, ועוד אחד באיכות יותר טובה ממה שאני מקבל מצ'רלטון על טלוויזיה LCD.

גם ווין ברידג' נפצע אחרי תאקל קשה של בלטי.
    המשחק היה חם מאוד, 7 צהובים נשלפו, חלק מהם היו לטעמי מיותרים אבל ווב היה מגמתי איתם וזה בסדר גמור).

11. קינג לדלי Member

עופר,זה כבר שנים תרגיל לעבוד על הבלם.
    הוא כאילו חצי מת ואז הבלם חושב שהוא חוזק מדדה ופתאום בום הוא משתגע.
    חולה נפש וחלוץ בלתי אפשרי לשמירה.

העונה הליגה הזאת משוגעת.
    סיטי עם אין ספור תיקו ואם הם מנצחים משחק חסר אז הם רק 6 מיונייטד.
    איזה ליגה !

12. Andrei Kanchelskis Member

מחזור חלומי שהלוואי ויהיו עוד כמוהו עד לסיום העונה(אני יודע שזה לא יקרה אבל הייתי חייב לכתוב את זה): מנצ'סטר אהובתי מנצחת את ווסטהאם במגרש בו ידענו במשך השנים לא מעט תסכולים ואכזבות(כולל שתי אליפויות שהלכו בו לאיבוד במשחקים מכריעים),מנצ'סטר שיטי שנואתי מסדרת לנו לצמצם את הפער מצ'לסי ל-2 נקודות, וליברפול עוד שנואה שלנו אוהדי השדים האדומים ממשיכה להיראות זוועה ואפילו המקום הרביעי כבר נראה די רחוק עבורה.
    לא משנה בן כמה הוא יהיה ולא משנה עוד כמה שנים הוא ישאר על הקווים אלכס פרגוסון הוא פשוט גאון כדורגל, לראות 6 שחקני בית בהרכב שנותנים את הנשמה ומצטיינים זהו פשוט תענוג אחד גדול הן עם שחקנים וותיקים(גיגס,סקולס,נוויל ובראון)והן עם שחקנים המהווים את דור העתיד של המועדון(פלטשר וגיבסון) שקבוצות כמו ליברפול וארסנל וגם צ'לסי יתחילו ללמוד מאיתנו איך לבנות תשתית עם צעירים לטווח הרחוק ולא להסתמך כל הזמן על רכש ועל אינספור בזבוזים שברוב המקרים לא מוליכים אותם לכלום....

13. ארסנל ונגר Member

ההפסד היום של צ'לסי לסיטי רק מחזק את דעתי בנוגע לחוסר האגרסיביות שיש לארסנל.

14. קינג לדלי Member

מרטין אוניל מציב הרכב מעניין עם מילנר ופטרוב באמצע,דאונינג ויאנג באגפים ובינתיים זה עובד ואוניל מהלל את מילנר.
    האמת היא שההגנה של האל היא בדיחה גולים מצחיקים היום במיוחד השני אחרי שהשוער יוצא כמו מפגר ונוגח לאאוט והבלמים במקום לסגור אותו על הקו הולכים לשם כמו צבים ומילנר מקשית מעליהם פנימה.
    זילזול פושע.
    ככה זה שגארדנר מנהיג לך את ההגנה.

15. George Best Member

מה זה, יום השוער הבינלאומי?

הסבתא מציל פנדל של דינדאן.
    סורנסן מציל פנדל של פברגאס.
    גיבן מציל פנדל של למפארד (!!).
    ובספרד השוער של אלמרייה מציל פנדל של רונאלדו (צלילה מכוערת שלו הביאה לפנדל).