המחזור ה-15 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/11/10.

1. Ryan Giggs11 Member

אמנם לא בפרימייר ליג אבל גם ג'יימס צ'סטר הבקיע דקה 90 בגביע האנגלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אין יותר מדי מה להרחיב על המשחק, התוצאה מדברת בעד עצמה. לי מייסון בתצוגת שיפוט מבזה, כאשר חצי שעה לסיום הרחיק את ארטטה שלא בצדק, לאחר ששני שחקנים של ווסט ברום הכשילו אותו לפני ובכלל, רוב השריקות הלכו לטובת האורחים. שיפוט לא אחיד, כיאה לשופט ליצן בדמותו. על בקפורד אני לא אגיב, הוא באמת לא שווה את זה. אנו זקוקים נואשות לחלוץ בינואר ולא? נראה את המפעלים האירופאיים עונה שניה ברציפות מהבית.

3. alexshw Member

לא מהעונה הזו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. הקופ בישראל Member

מחזור ממש לא מטורף , אלא צפוי וטבעי.

ארסנל מנצלת את החלק ההתקפי המשובח שלה מול חצי קבוצה של וילה שמאז שהוייה הגיעה אליה רק מתרסקת ממחזור למחזור (איפה מבקרי אוניל ? ).

מנצ'סטר יונייטד מביסה את הקבוצה הכי חלשה בליגה לצד ווסטהאם (ואני מודע לזה שהפסדנו להם).

ברומיץ שמציגה כדורגל נהדר לצד בלקפול ובולטון מביסה את אברטון המתפוררת של העונה.

סיטי ממשיכה בכדורגל המחפיר שלה וסטוק בבריטנה היא קבוצה חזקה מאוד.

ווסטהאם מנצחת בבית את וויגאן בקרב תחתית.

ההפתעה היחידה היא הנצחון של וולבס על סנדרלנד.

במידה שליברפול וצ'לסי ינצחו מחר , סדרי הליגה יחזרו לכיוון הקבוע והרגיל.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/10
  5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלקבורן אמנם במשחקי חוץ טיפה רציניים מתפרקת בצורה מביכה אבל הקבוצה החלשה בליגה היא ממש לא. באיווד פארק זה גיהנום לשחק מולם.

הם חטפו אצלנו שישייה, אצל צ'לסי חמישייה או שישייה, עכשיו הם מובסים באולד טראפורד, לא משהו יוצא דופן.

6. Ryan Giggs11 Member

וולבס-סנדרלנד-
    סנדרלנד הופכת 1-0 ל2-1 וב10 דק' האחרונות וולבס הופכת ל3-2.
    סטוק-שיטי-
    אמנם לא סנסציה ששיטי לא מנצחת בבריטניה סטאדיום אבל כשהיא עולה ליתרון דקה 81 וחוטפת שיוויון דקה 90 זה בהחלט הפתעה.
    אברטון מתפרקת בבית מול ווסט ברומיץ' זו הפתעה גם אם אברטון מתפוררת העונה כפי שרשמת.
    בולטון הפתעת העונה מסיימת בתיקו 2-2 כשבלקפול מוליכה 2-0 ובדקה ה90 סופגת שיוויון 2-2 זה עוד משחק משוגע.
    וארסנל כבר הייתה בדרך לאבד יתרון אבל בכל זאת לא איבדה אותו, עוד הפתעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx (לאוהדי התותחנים-סתם בצחוק).

אולי לא סנסציות אדירות אבל הרבה מהפכים ודרמות בתוך המשחקים.אחלה מחזור.

7. k_700 Member

מה שצפוי וטבעי בהודעה שלך זה שכנראה אין לך הרבה מושג.

ממתי ניצחון של ווסטהאם הוא כל כך צפוי??

ממתי ניצחון של ארסנל בצורה כל כך משכנעת הוא כל כך צפוי?
    שום משחק בפריימרליג העונה הוא לא צפוי. אני בטוח שכל אוהד מגיע עם חששות לפני כל משחק של הקבוצה שלו. הכל קשה העונה.

אסטון וילה שכל כך השמצת זו בדיוק אותה קבוצה שנראתה הרבה יותר טוב מיונייטד בדיוק לפני שבועיים.
    אגב, היום לא שיחק אלגברייטון ואגבונלהור שהיו מצוינים מול יונייטד.
    דאונינג שיחק בימין במקום בשמאל. במשחק נגדנו וילה שיחקה יותר על הנעת כדור, משחק דרך האגפים.
    דווקא היום ראיתי יותר את וילה הישנה, זו של אוניל. זו שפותחת עם ג'ון קרו בחוד ומשחקת יותר על כדורים ארוכים קדימה.
    זה שירת את ארסנל בצורה נהדרת הודות לקרו האיטי ולעובדה שאסטון וילה מיעטה להניע כדור ולנצל את האגפים.

אגב, גם הניצחון של וולבס הוא לא כזה הפתעה. וולבס גם נגדנו בשני המפגשים תוך שבוע(בגביע הליגה ובליגה) הראו שהם יריב לא קל בכלל עם ג'רביס הנהדר באגף.

ההפתעה מהמחזור הזה לדעתי הולכת יותר לכיוון של הניצחון של ווסט ברומיץ' בגודיסון.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/10
  8. קינג לדלי Member

9. eastlands Member

קוף-סיטי ממשיכה בכדורגל המחפיר שלה ? תגיד. אתה בהכרה ? ממשיכה את מה את ההצגה בפולהם ? ואאלה אתה גם קוף וגם ליצן , סיטי היתה מצויינת במחצית השניה והגול היה באויר , כן ספגנו במקרה בסיום. אבל גרמנו להם להתרוצץ מחצית שלמה בבית שלהם בלי לראות כדור בכלל. אאוט אחד בכל המחצית. אך יכול להיות כדורגל כל כך איכותי ואתה בהבחנה סקאוסרית טיפוסית אומר מחפיר ואאלה אפשר לסדר לך עבודה בסאן. קולו טורה בעונה חלומית העיף כדור כשנותרו 80 שניות לשריקה כל כך חבל זה כבר היה שלנו ובצדק.מנציני בטח נתן לו בראש ועדין תוצאה טובה במגרש קשה

10. KirkH Member

איך יכול להיות שאתה כל שבוע טוען שאתם משחקים כל כך טוב ולא מוציאים מזה נקודות?

לא יצא לי לראות אתכם לאחרונה ולכן אני שואל.

פעם אחת זה מזל והשנייה טעות שיפוט והשלישית סתם טעות אנוש. אבל דחילאק, כמה? זו לא עונה ראשונה של הפרוייקט של הסיטי ואפילו לא של מנצ'ני, כמה זמן הוא עוד צריך?

11. George Best Member

שער עצום.
    הם משחקים כדורגל נפלא בחודש האחרון.
    מי היה מאמין בפתיחת העונה שבסוף נומבר שתי הקבוצות שבמשחקים שלהן יכבשו הכי הרבה שערים הן...בולטון ובלקפול.
    מטורף!

12. Cosmic Weed Member

הם טוענים את זה כבר 34 שנה.
    אוהדי השיטי חיים בהזיה משל עצמם, מעניין איזה טריפים הם אכלו, כנראה הופמאנים . http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

שהם נמצאים בסרט כל כך עמוק שהם ה-קבוצה של הפריימר ליג.
    חלאות.

13. קינג לדלי Member

קודם כל הפרוייקט הזה החל רק בעונה שעברה כשהרוכשים קיבלו מאמן שכבר אימן
    הם שינו קונספציה והלכו על מנצ'יני שהביא שחקנים חדשים והקבוצה הזאת חדשה ובקושי רצה חודשיים וחצי.

בואטנג היה פצוע,קולארוב רק התחיל לשחק,לסילבה לקח זמן התאקלמות,טורה מתרגל שינוי בעמדה,מילנר מתאקלם ובלוטלי רק התחיל לשחק.

הפרוייקט שלהם רק החל.
    מצחיק אותי כל הזמן לשמוע שהם כשלון.
    הבני אדם אמנם משחקים כדורגל לא הכי מלהיב (דקות שעמום לצד דקות של הנעת כדור מעולה) אבל הם קרובים מאוד לראש הטבלה.

14. eastlands Member

תגיד נקודה בסטוק זה גרוע. ? מה קורה אתכם. ? אנחנו במקום הרביעי 5 נק מהפסגה ו3 נקודות יותר ממקום חמישי. אני חותם. בסוף העונה הצלחה! פרוייקט של מנציני רק החל תוך שנתיים גם נהיה אלופים  , מרק יוז רק עיקב את הפרוייקט ועכשיו עמ מנגר גדול אנחנו בדרך הנכונה מי כמוך מכיר בחשיבות המנגר

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הפסדנו לבלקבורן אלא נתנו נגדם את ההופעה הכי טובה שלנו העונה.
    הפתיעה אותי מאוד התוצאה מהגודיסון פארק, ווסט ברום כבר התחילה לחזור למימדים הטבעיים שלה ואברטון זאת קבוצה שאני אישית תמיד תופס ממנה, פתאום אברטון 2 נק' מירידה במקום ה-16 ואולי בכל זאת יש להם סיבות לדאגה.
    ארסנל ניצחה בוילה וכל הכבוד לה אבל כמו שכתבתי לפני שבועיים, הוילה פארק כרגע זה המקום שכולם רוצים להגיע אליו, כולם רואים עד כמה הסגל שאוניל בנה שם היה קצר. כשהם ללא פציעות מדובר במשחק קשה מאוד, במצב שלהם היום אידיאלי לגמור עם המגרש הזה.