המחזור ה-15 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏26/11/10.

1. Ryan Giggs11 Member

טוב אחרי החמצה אחרי דקה ניוקאסל מוצאת את השער בדקה החמישית מטעות נוראית של אלכס.
    נקווה שניוקאסל יצליחו לעמוד בלחץ שצ'לסי בטח תפעיל עכשיו.

2. TonyAdams Member

למה שורקים בוז לקאשלי קול?

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם גם שרים לו את השיר שלו (Ashley Cole is a fucking asshole), לא יודע למה אבל כל הכבוד! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Ryan Giggs11 Member

כל כדור גובה שמסתובב באזור של צ'לסי אנדי קרול מגיע אליו.
    איזה משחק ראש יש לבחור הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/10
  5. George Best Member

כי כבר פעמיים הוא נכנס עם הפקקים בשחקני ניוקאסל אחרי שאלה כבר שיחררו את הכדור.
    השחקן הכי דוחה בליגה.

לדלי,
    אני מקווה שאתה עוקב טוב אחרי מיקל...
    הקונוס מתעלה היום אפילו על האפסיות של ראמירז...
    איזה נכה בחיי.
    שיחרר טיל אדיר שהרג מישהו בקומה ה90.

6. eastlands Member

אשלי קול באמת מתמודד על התואר השחקן הכי דוחה בעולם , דרוגבה ניסה לסדר אדום לבלם ונפל מרוח קלה שנשבה במגרש גועל נפש

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייבים לציין לגנאי גם את דרוגבה עם צלילה שגרמה לי לרצות להקיא, אבל זה לא חדש. אצל ניוקאסל אני ממשיך להיות בהלם מכמה שטיוטה ענק, הצורה שבה הוא שם את הגוף לשחקנים היא פשוט מושלמת.

8. alexshw Member

500 משחקי ליגה לסול קמפבל קשישא.
    במשחק הבא שלו הוא יחגוג 500 משחקי פרמייר ליג

9. The_Magpie Member

local hero זה שם הסרט, השיר עצמו הוא going home.

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'לסי עם 4 נקודות מ-5 משחקים, בחודש הבא יש להם את אברטון (בית), טוטנהאם (חוץ), יונייטד (בית), ארסנל (חוץ) ואח"כ גם את בולטון המצוינת בבית... יהיה מעניין מאד.

11. Ryan Giggs11 Member

הייתי מציע לך לראות את השידור החוזר בין ניוקאסל לצ'לסי ולשנות את דעתך. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בדקות האחרונות גוטיירס חירפן אותי כשכל פעם לקח את הכדור והחליט לעשות דריבלים ולנצח את המשחק לבד במקום להחזיק בכדור ולתת מסירה.
    ניוקאסל בתחילת המחצית השנייה הייתה ראויה לשער יתרון אבל אחר כך נרגעה והתגוננה עד סוף המשחק כשצ'לסי לא מגיעה ליותר מדיי מצבים, זכור לי רק המצב של קאלו(איזה החמצה!).
    אחרי 15 מחזורים אנחנו עולים לראשונה למקום הראשון, הייתי מעדיף שזה יקרה במחזור ה38 אבל גם טוב.

12. AW forever Member

קאשלי מתמודד רציני על השחקן הכי שנוא באנגליה, אני חושב שזה גם טינה מהקיץ בנוסף על זה שהוא בלתי נסבל.
    בסט, נו מסתבר שלדרוגבה לא היה כזה טיול בפארק מול קמפבל. או שזה היה שוב ניחוס ואז אני פשוט אבקש שדי חלאס כבר עם זה- אם אתה מאמין שלמילים של כותב באייסוקר יש השפעה קוסמית על המתרחש בגבול סקוטלנד זו בעיה (גדולה) שלך, אבל מעל לכל זה מציק לעין ולא תורם בכלום לשום דיון.

טעות של כלא של אלכס בגול של ניוקאסל, מהדברים שלבלם אסור בתכלית האיסור לעשות- או שאתה צועק לשוער או שאתה מעיף לקיבינימאט. קארול חגג על המתנה הזו. השער של צ'לסי הגיע ממהלך כדורגל נהדר של צירופים בין השחקנים, מאוד מעניין למה הם לא הצליחו לייצר עוד מהלכים כאלה שיובילו לשער למרות הרבה פוזשן שלהם.
    ניוקאסל היא קבוצה מאוד מהנה לראות לדעתי. הם משחקים עם הרבה נחישות ויש שם כדורגל. טויוטה הוא בדרך להיות רכישת העונה בפרמיירליג, ובכלל הם מניעים כדור, יוצרים מצבים. ראוטלדג', שאני באופן אישי חשבתי שהוא בדיחה, עושה עבודה יפה על הקו וגם גוטיירז. אחלה של תוצאה מבחינתם, צ'לסי בצרות.

13. ArsenalFan Member

איזה אוהדים "נהדרים" יש לספ*ס... לקח להם עשר דקות ושלוש מסירות לא טובות כדי לרדת לחיים של ווילסון פלאסיוס (שבשנה שעברה נחשב אצלם אחד המצטיינים בקבוצה), לצעוק לו "אולה" על מסירת רוחב שהצליחה.
    גועל נפש.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/10
  14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מאיפה כל הגלוריפיקציה שעושים כאן בפורום לאוהדי ספרס. נטישות לקראת הסיום ובמשחקים רבים דממת אלחוט יש שם כמו אצל שאר הקבוצות הגדולות, שלא לדבר על שריקות הבוז אחרי וויגאן וסנדרלנד... בקיצור לא שונה משאר קהלי הבית של הגדולות בליגה.

15. Cup of Tea Liverpool, UK

מחצית בליין.
    מחצית תואמת ציפיות. הרבה מצבים וקצב טוב כיאה ל4-4-2 האנגלי, הרבה 'כמעט' גולים הצלות מדהימות מהקו וכמה החמצות חמוצות יותר מלתת ביס ללימון.
    הדבר היחיד שהייתי משנה זה אורליו במקום קונצ'סקי.
    גם ביום רגיל שלו הוא מגן שיהיה לו מאוד מאוד קשה להתמודד עם שחקן כמו לנון, אז כשהוא כל כך שייקי ואיטי כמו היום? לא לקחת סיכון ! וגם יש לו צהוב.
    אפילו עדיף את אורליו, שלא שיחק די הרבה זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/10