המחזור ה-15 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏1/12/05.

1. Rudess Member

גארת' בארי החטיא פנדל בדקה ה-88, ואסטון וילה פספסה נצחון שלישי ברציפות בליגה, חבל בשביל החניכים של א'ולירי.
    רובי קין גם החטיא פנדל אבל כבש לפני זה בנצחון 3:2 של הספרס.

2. eastlands Member

קירק- עזוב אותך מקראוץ' ,בקרוב אתה תוריד את הכובע ,נגד בטיס וגם היום הוא נבחר למצטיין במגרש הגמל כבש צמד בכורה היום בנוסף לאן ספור מצבים שהוא בישל במשחקים הללו , בכל מקרה גם אם אתה לא מחזיק מימנו , עדיין הוא יגיע הרבה יותר מכריס סאטון ,בהתחייבות.!
    השאלה הגדולה שלי אליך היום , אך אך אתה קירק מעיז לכבוש שער נצחון היום לספרס נגד סנדרלנד .

3. KirkH Member

ראיתי את התקציר של הספרס, כמו שהם נראים הם יגיעו מהר יותר לצ'מפיונשיפ מלצ'מפיונס ליג.

ליצנים אחד אחד. פשוט ישבתי משחק שלם וצחקתי.

4. city Member

דברים שאמרתי לפני שבוע:
    אני אוהב להיות צודק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    כל המחמאות לבניטז שלא נכנע ללחץ התקשורתי והמשיך להאמין בקראוץ'. ההגנה של ליברפול מושלמת ועושה רושם שהקבוצה מתחילה להתחבר גם מבחינה התקפית. אני לא חושב שלפני חודשיים מישהו היה מאמין שליברפול יכולה להבקיע 3 שערים מול קבוצת הגנה טובה כמו וויגאן.
    נכון שעדיין מוקדם להלל את ליברפול ובניטז (למרות שזה מה שעשיתי עכשיו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ), אבל עושה רושם שהם בדרך הנכונה.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פול סקולס מעלה את מנצ'סטר יונייטד ליתרון 1-0 על פורטסמות.

6. George Best Member

רודס,אתה כל כך לא אובייקטיבי,אבל ברמות
    בולטון נתנה משחק ענק,תוצאה של 4-1 לא הייתה משקרת.
    הוונדררס שיתקו את ארסנל,חוץ מהנרי שהיה רע למעט 2 בעיטות לקורה,כל שחקני ארסנל ראויים לציון 4,חוץ מסיגן שראוי ל2.ארסנל הייתה מאוד מאוד חלשה,הרבה זמן לא ראיתי אותה בכזו תצוגה.
    שחקני בולטון היו כל כך נחושים,נלחמו בלי סוף,היו ראשונים לכל כדור,הגיעו ליותר מצבים(אל תיתן לסטטיסטיקה לרמות אותך...).התותחנים איבדו כל כך הרבה כדורים,ליונברג היה חלש ביותר,ואילו בצד השני פייה ונולאן ויאנקופולוס היו ענקיים,הבלמים נגוטי הצרפתי הותיק ובן חיים עשו עבודה שקטה ונהדרת,ואילו אצל ארסנל גילברטו לא הפסיק לאבד כדורים,ולא הייתה בכלל תמיכה של לאורן וסיגאן,ואילו אצל בולטון גארנר בילה הרבה מאוד במחצית המגרש של ארסנל.
    אם אתה אומר שבולטון לא הייתה יותר טובה מארסנל,זה פשוט עצוב.
    אלכסנדר חלב(דור)היה אצלי וראה את המשחק ואמר שארסנל היו גרועים ובולטון ראויה לניצחון.
    אז מה אם אתה אוהד ארסנך,תפרגן לבולטון על משחק ענק!

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

החמצת הפנדל של גארת' בארי משעשעת במיוחד לאור העובדה שרק השבוע הוא קושר למעבר לניוקאסל ואמר שכל העניין מאוד מחמיא לו... כנראה כבר דואג לקבוצתו לעתיד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

משוואת הנרי+רובין=גולים לא עבדה מול עוכרי הכדורגל, שנתנו היום פייט גדול וניצלו משחק רע שלנו לנצחון. בואו נתפלל שלפחות ברבע-גמר גביע הליגה מול דונקסטר ניראה טוב יותר, כי מהעונה הזו שום דבר טוב לא יצא, לא יעזור בית-דין.

8. city Member

משחק גרוע מאוד של ארסנל היום, פשוט לא משחק ברמה של קבוצה שרוצה לרוץ לאליפות. חוץ מלהמאן, שהיה מצוין היום, כל שחקני ההגנה של ארסנל צריכים ללכת הביתה, לשבת מול הווידאו וללמוד את הטעויות שלהם. בולטון לא שיחקה טוב היום, היא פשוט ניצלה את המתנות שארסנל נתנה לה.

9. Arsenal fan Member

משחק כו"כ אנמי,שוב אנחנו נופלים מול הטקטיקות של מכונת המסטיק העלובה.
    סיגאן,מה עוד אפשר להוסיף,עד מתי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

על מה אתה מדבר?
    בולטון הגיעה לפחות לעוד 3 מצבים של שער,2 האיומים של ארסנל לשער היו 2 בעיטות מרחוק של הנרי,ליונברג ופירס שוב אם משחק חלש.[/QUOTE]כמה משחקים תיתן לסיגאן האיטי והטיפש לשחק כמגן שמאלי?

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/05
  10. קינג לדלי Member

קירק כתבת שראית את התקציר,ואז באותה הנשימה שצחקת משחק שלם...
    אלון מזרחי ?

אני נסעתי לאיסטלנדס כי פורסם שהמשחק ישודר בART ובסוף נאלצתי לראות את בולטון עושה בית ספר לצרפתים ובמקביל להאזין דרך האינטרנט.
    כל פעם שהרמתי את הראש למסך בולטון הייתה בתוך החמש של הזבלים.
    להמן הציל אותם מתבוסה,והנרי דפק שתי בעיטות מפחידות מרחוק וזהו.

אני חששתי מהמשחק היום. ידעתי שאסור לנו לתת להם מצבים נייחים,ובאמת הם כבשו משער סטייל בקהאם מבעיטה חופשית של ווייטהד.
    מידו וקינו החזירו אותנו,אבל הם הצליחו להשוות.
    הקורות והחמצת פנדל של קינו השאירו אותם בתמונה,עד שקאריק ירה פנימה והחזיר לי את הצבע ללחיים.
    ב1990 יצאתי ממנצ'סטר בדרך ללונדון למשחק שלנו מול סנדרלנד ונתקעתי יומיים בשלג באמצע הדרך.
    המשחק הזה נגמר 3-3 ורעדתי שזה לא יחזור.

זה לא חזר למזלנו. יום שני בערב מארחים את פומפי ועד אז מרטין יול חייב להעביד אותם קשה באימונים.
    ראוטלדג' לא התלבש אבל אני בטוח שנגד פומפי הוא סוף סוף ישתלב.

ניצחנו והפנים קדימה.

11. נדב מיכאלי Member

כל הכבוד לבולטון ! ניצחו את ארסנל והשאירו את ליברפול במקום השני !
    אגב ליברפול,היה אחלה משחק באנפילד ,ואפילו קראוץ' כובש צמד .
    משחק מצויין היה באנפילד ונשברו היום 2 שיאים :
    ליברפול כבר 6 משחקים רק מנצחת ולא סופגת אפילו גול אחד ,
    וויגאן עד עכשיו בכל הפסד שלה הפסידה בהפרש של שער אחד היום הם הפסידו בהפרש של שלושה שערים !

12. George Best Member

גרמיין בהתחלה זילזלת בסנדרלנד כאשר אמרת שהלוואי שכל השחקנים שלהם יהיו כשירים בשבת...
    אחרי שהערתי לך על זה אמרת שאתה חס וחלילה לא מזלזל
    אם לא ההסתייגות שלך,נראה לי היה נגמר 3-3 חחחח

13. קינג לדלי Member

אתה חושב שזה לא רדף אותי יומיים ?....

שדים רודפים אחרי לפני משחק של הספארס !

14. George Best Member

רוד ואן ניסטלרוי 3-0 אחרי שרוני קבע 2-0
    ברכות לרוד,שכובש את ה11 שלו העונה,מה שאומר שהוא ולמפרד בשיוויון...

15. Rudess Member

בולטון לא יכולה לתת משחק ענק, כי היא אנטי-כדורגל. מה שעצוב הוא השימוש החוזר שלך במילה ענק, ו"ההתלהבות" הלא מוסברת מבולטון. מה איכפת לי מה דור אומר, אין על מה לפרגן לבולטון, לא ראיתי ממנה שום מהלך כדורגל מבריק במהלך המשחק ובוודאי שלא בשנים האחרונות.