המחזור ה-15 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏9/12/11.

1. מזגן Member

סטוק סיטי זאת קבוצת האנטי כדורגל הכי מובהקת שראיתי מימי נראה לי. אבל עושים תעבודה.

אני חייב לציין שבגלל שאני רוצה שהם ינצחו את טוטנהאם זה פשוט תענוג לראות מה שהם עושים להם. טוטנהאם דיי נאיביים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/12/11
  2. StevieG Member

איזה כייף לבקר בסטוק.

3. Bender Member

אני חושב שחזיתי בדיוק את התוצאה הזו של סנדלנד! גם חזיתי רביעיה ליונייטד. טוב, התוצאות האלו לא היו קשות לחיזוי... בכול מקרה, אני שמח בשביל סנדרלנד שהם קבוצה סימפטית.
    במשחק השני, טוב אף אחד לא ממש ציפה שספרס ינצחו בסטוק. אף קבוצה לא מגיעה פיבוריטית לשם. נקווה אבל, שהתוצאה הזו תישמר כי אין כמו לפתוח את השבוע עם הפסד של הפרגיות! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/11
  4. JohnTerry26 Member

אני רוצה שסטוק ינצחו ואני עדיין נגעל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. Bender Member

באמת מגעיל לרצות שסטוק ינצחו. אני מרגיש מחולל... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/crybaby2.Xxx

6. מזגן Member

שמע אותי אישית תמיד משמח לראות את טוטנהאם חוטפים מכות. כמו שאותו הדבר משמח את אוהדי התרנגולות לראות את ארסנל באותה הסיטואציה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

בנתיים נראה שלטוטנהאם אין פתרון לאנטי כדורגל של סטוק ואפילו יותר מזה הבריונים של סטוק לא פעם מאיימים על השער. סטוק זאת פשוט תופעה.

כל כך הרבה כדורי רחב של טוטנהאם. לא סביר שהם יבקיעו במאבקים על כדורי גובה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/12/11
  7. אבו Member

וואי איזה לחץ, תודה כריס פוי. סטוק להחזיק!

8. AronB Member

כריס פוי איום ונורא.

9. Emile Zelicky Member

חח...
    שני פנדלים(עבירה על גאלאס ויד של הות') וגול במהלך אחד נשדדו מטוטנהאם.

10. Rudess Member

כריס פוי כזה שופט גרוע. שואקרוס או הות' עוצרים עם היד מהקו שער בטוח של ווקר, פוי בכלל לא רואה. אדבאיור מבקיע שער חוקי, הקוון מסמל נבדל למרות שעד שהשחקן של סטוק יצא לעשות מלכודת, אדבאיור כבר כבש. בושה של שיפוט, אוהדי טוטנהאם בכלל יכולים להרגיש מקופחים הערב.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/11
  11. Pipe Member

ביזיון של שיפוט בסטוק. פוי כרגע זיין את כל הנשים של ההרכב הפותח של הספרס מהדלת האחורית בלי ווזלין. לא רק שהוא מפספס נגיעת יד ברורה על הקו שהייתה גורמת להרחקה של הות' ולפנדל אלא השער שנפסל במהלך לאחר מכן היה חוקי לחלוטין. והנה עוד נגיעת יד ברחבה. קטסטרופה של בן אדם.

שכחתי כמה גרוע הוא כשופט.

12. JohnTerry26 Member

אוי ואבוי מה שהיה פה עכשיו... לטוטנהאם הגיעו משהו כמו שלושה פנדלים ושער בהתקפה אחת(לא היה שום נבדל של אדאביור). והיה גם את השני פנדלים בכדור קרן הקודם גם כן..

שיפוט הכי גרוע שראיתי השנה.

והנה, איך שאני כותב היתה עוד נגיעת יד ברחבה של סטוק. כבר לא כיף לרצות הפסד של טוטנהאם במשחק הזה... כריס פוי פשוט בדיחה.

13. Rudess Member

האדום לקאבול כל כך מגוחך. פויה של שיפוט.

14. Pipe Member

לא אכפת לי כמה צבע סטוק מוסיפה לליגה, כמה האוהדים שלה רועשים או כמה האיצטדיון שלה מעניין או קלאסי. אני מאחל לקבוצה הזו עשור שלם בליג 1, את ארקדי גיידאמאק וקן בייטס כבעלים ואת שייע פייגנבוים כמאמן. חרפה של קבוצת כדורגל.

15. JohnTerry26 Member

ועוד היה נבדל לפני זה

:aaarofl: