המחזור ה-15 בפרמייר ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אבו, ‏9/12/11.

1. h2z Member

עם כל הכבוד לסטוק, כריס פוי הוא איש המשחק...אולי הוא עוור צבעים ולא יודע להבחין בין אפודת שוער לשחקן שדה? גם הכוון אשם בכך שראה נבדל שלא היה בגול של אדה.
    שמח שלפחות עמדנו יפה מול קבוצת הכדורסל של פוליס.

2. AronB Member

קשה מאוד לשפוט בבריטניה, אבל ההתאחדות צריכה לדעת את זה ולהשתדל לשלוח לשם שופט שיצליח לשלוט במשחק. כריס פוי איבד את זה עוד לפני שערוריות נגיעות היד ברחבה או האדום לקאבול. לקח קרן ברורה מגארת' בייל, ובכלל גם הפנדל על מודריץ' הוא לא פנדל. שיפוט נוראי, סטוק קבוצת כדורגל מגעילה, אבל טוטנהאם לא שכחה לתת לנו מתנת 125 משלה.

Mellow29
    אני חושב שתצוגת שיפוט כזו מוציאה את הרוח מהמפרשים של כל קבוצה. שחקן שדה הודף בעיטה מקו השער, שחקן שדה בולם בעיטה ביד ברחבת החמש, אדום די סתמי... וכל זה מול סורנסן שנתן היום כמה הצלות מעולות. בסך הכל הארי יכול לומר לשחקנים שלו כל הכבוד על הלחימה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/11
  3. מזגן Member

ואן דר וארט בכלל שיחק היום?!

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופט היום החליט מה תהיה תוצאת המשחק...פשוט ביזיון,גועל נפש, אני לא אוהד טוטנהאם ואני בעצבים על הביזיון הזה שהיה פה..

ראיתי רק את המחצית השניה ככה שאין לי מושג איך סטוק עלו ליתרון בכלל כשטוטנהאם במחצית השניה היו הרבה הרבה יותר טובים והיו צריכים לכבוש לפחות 4-5 שערים... השיא היה כשגם הגיע פנדל ואדום,ושניה אחרי זה גם פסלו שער חוקי

סטוק סיטי,אני פשוט מתעב את המועדון המגעיל והמזוהם הזה...99% מהשערים שלהם זה רק מבעיטות חופשיות או מאוטים... בחיים לא ראיתי בשום ליגה בעולם בשום גיל קבוצה כזאת שלא יכולה לשחק כדורג, רק הגועל הזה שלהם... שמישהו יוריד אותם ליגה כבר זה לא כדורגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

5. JohnTerry26 Member

מסכים. לדרוש משחקני טוטנהאם ליותר אחרי מה שהם עברו במשחק הזה זה לא הגיוני.
    אם היה פה מבחן אופי הם עברו אותו.

6. skyday20 Member

הם יכולים לשחק כדורגל ומשחקים לא תמיד רק על האוויר, הם פשוט טובים מאוד במצבים נייחים ומשחק גובה, כל שאר חלקי המשחק הם עושים בצורה סבירה. גם באירופה הם משחקים טוב. הם לוקחים את רוב הקבוצות בספרד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    אתה רוצה לראות תצוגת כדורגל שלהם, הנה.

7. Bender Member

תגידו סטיב קין הוא גמד? למה הוא מדבר אל הכתב כאילו הוא מטר עשרים? ואני מבין שאוניל מגיע מאסטון וילה, אבל עדיין זה נראה כאילו הוא מדבר אל ילדים מפגרים כשהוא מדבר...

ודרך אגב, כבוד כבוד למלך החדש של עולם הסטרימיניג, BloodZeed! האיכות, או מי-גוד, האיכות!

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בטוח שכבר ציינתי את זה, אז המשפט החסר הוא מלבד החצי גמר מול בולטון שאותו ראיתי ופעם ראשונה אני רואה שערים שלהם שזה לא ממצב נייח או מאוט...

ובקשר לקבוצות של ספרד, לשחק אותה אנגלופיל מפגר זה כבר בכלל לא אופנתי, לא עושה אותך יותר מבין בכדורגל או מה שאתה חיפשת בתגובה וההערה המטופשת שלך

9. ArsenalFan Member

לא הבנתי על מה התלונות לגבי האדום של קאבול, איפה כאן השערורייה הגדולה? אולי זו לא עבירה כסחנית, אבל מדובר בצהוב לפי הספר, במקרה הנוכחי זה צהוב שני (את הצהוב הראשון אני לא זוכר) כך שזו החלטה נכונה. רק אל תשכחו שרק בשבוע שעבר קייהיל קיבל נגד הטינופות אדום ישיר על עבירה באותה דרגת חומרה במרחק 40 מטר מאיפה שקאבול הכשיל היום... לטייני טוטס הגיע פנדל מנגיעת היד הסופר ברורה של שוקרוס המטונף (ששווה כמובן גם כרטיס אדום) ואדבאיור לשם שינוי לא היה בנבדל וכבש שער חוקי למהדרין. כאן פוי נכשל, אבל זה לא עניין כ"כ נדיר אצלו. לגבי הפנדל שכן נשרק, העבירה (הקלה) הייתה שם ולכן זו החלטה נכונה, אבל מודריץ' צלל בבירור ואין לי ספק שפוי הושפע מזה בגדול בהחלטות שלו לאחר מכן, תודות לאוהדי סטוק. תמיד הוא היה פנקסן וחלש אופי.

וגם אז הוא היה בזבזן הזדמנויות כפייתי. נשאר כזה.
    הם בוודאות יוצרים הכי הרבה הזדמנויות בליגה פר משחק, אבל למרות שהוא תמיד מסוכן, אדבאיור עדיין הורס יותר מדי מצבים. עד עכשיו זה לא עלה להם כמעט בנקודות כי הם שיחקו טוב וניצחו (וגם הם נעזרו קצת בשופטים... פולהאם, בולטון), היום כן - גם בגלל פוי וגם בגללם.

10. skyday20 Member

הוא אוהד של הספרס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    באמת באיכות גבוהה, פחות או יותר 720P
    אתה יכול לעקוב אחרי הטוויטר פה, https://twitter.com/#!/Bloodzeed
    הוא פירסם את המהירות שלו, זה עיקר ההוצאות, סרבר עם Upload של מעל 100...
    http://www.speedtest.net/result/1441372026.Xxx

11. Mellow29 Kopite

מה הם בדיוק, עברו את מבחן האופי? בכך שהם השיגו אפס נקודות?
    נכון, פוי לא ראה פנדל מנגיעת יד על הקו- ואני בטוח שלפחות חלקנו (ואני בינהם) לא יכלו להגיד מיד שזו נגיעת יד. זאת הייתה בעיטה שנבעטה חזק מאוד והיו שם שלושה שחקנים על הקו, כולל השוער שזינק ובטח הפריע לשופט לקבל החלטה. אני מאוד מקווה שהאמת היא שהוא לא ראה את הנגיעה ולכן בחר לא לשרוק. אם הוא ראה והחליט שזה לא פנדל זה חמור מאוד, אבל צריך לזכור ששופט הוא בן אדם. כדור נבעט במהירות כזאת, כ"כ הרבה מפריעים לשופט, קשה לפגוע בול.
    כן היה פנדל על מודריץ', וקאבול כן עשה עבירה שטותית וקיבל אדום סטנדרטי למדי (שאפשר היה גם לא לשלוף, כמובן). מן הסתם השער שנפסל לאדביור זו אחריות של הקוון.

ליברפול התמודדה העונה עם החלטות שיפוט רעות לא פחות מזאת. גם נגד סטוק בבריטניה, האי קופחה עם שני פנדלים שלא קיבלה (לפחות אחד מהם ברור לגמרי והשני גבולי), ואני לא רואה אתכם מזכירים את זה כאן. בעוד חודשיים אף אחד גם לא יזכור שפוי לא שרק לנגיעת יד ברחבה, אלא יזכרו שסטוק ניצחה. אז איך אפשר לומר שטוטנהאם התמודדה עם מבחן האופי הזה?

OptaJoke
    26 - Number of handballs Chris Foy has to see before he finally gives you a penalty for one. Glasses
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

12. JohnTerry26 Member

לא הבנתי, בגלל שליברפול התמודדה עם טעויות שיפוט גם כן(מה הקשר? ואם הייתי רואה את המשחקים האלו הייתי כותב על זה מין הסתם. למה שיהיה לי אינטרס כלשהו לעשות אחרת?), ובגלל שעוד חודשיים לא יזכרו את הטעויות של פוי, אז טוטנהאם כשלה במבחן האופי הזה? איזה בולשיט אלוהים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx למי אכפת מה יזכרו? אתה מאמין למה שאתה כותב?

וכל מה שכתבת בתחילת ההודעה גם מגוחך, "חלקנו לא יכלו להגיד מיד שזו נגיעת יד"? בכל המחצית השנייה היו שם משהו כמו 4 נגיעות יד של שחקני סטוק ברחבה, מה זה "הוא בן אדם"? הוא צריך לראות לפחות אחת מהן. הוא שופט כדורגל, שחקני סטוק משתמשים בחלקי גוף שלא קשורים לענף במשך כל המחצית, שיישאר מרוכז וייפתח את העיניים האדיוט, אם הוא לא מסוגל לזה שלא ישפוט משחקי כדורגל.

ולגבי האדום של קאבול, מה שבכלל קורע זה שהיה נבדל(מינימלי אמנם) של שחקן סטוק שבסופו של דבר הוכשל ע"י קאבול. השופט והקוונים פשוט עשו(ולא עשו) כל מה שאפשר כדי לגרום לטוטנהאם להפסיד את המשחק הזה. ואתה אומר שהם היו צריכים לעשות יותר כדי לעבור את המבחן הזה... מה אני אגיד לך, בהצלחה לך במאבק להיכנס לטופ 4 מול הקבוצה חסרת האופי הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

השיפוט במשחק של סטוק-טוטנהאם הזכיר לי את המשחק של צ'לסי אז בגמר.
    3 פנדלים (אם לא 4..), אדום שלא הגיע, ופשוט שופט שבא לגנוב את ההצגה.
    הדבר הכי עצוב הוא שאי אפשר להגיד שהוא לא היה קרוב, לפחות אז היה לו תירוץ...

14. skyday20 Member

אני בריטי אמיתי לא אנגלופיל.
    מקום הלידה: הממלכה המאוחדת. :aaa12:
    הנקודה העיקרית היא שהם קבוצה טובה, אי אפשר להגיע למקום המכובד שלהם בליגה, בלי לשחק כדורגל.
    אם הם היו עוד קבוצה שאין לה משהוא יחודי במשחק שלה, זה לא היה יותר טוב בשביל המתח בליגה.

15. Mellow29 Kopite

היא כשלה במבחן הנ"ל כי היא הפסידה, לא שום דבר אחר. אף אחד לא יסתכל בחודש מרץ או בסוף העונה ויגיד שפה השופט טעה ולכן טוטנהאם לא הפסידה, ואילו פה הוא טעה לטובתה וכו'. כולנו נסבול בסופו של דבר מטעויות שיפוט, זה מה שיקרה כל עוד השופטים לא יקבלו עזרה טכנולוגית. כל עוד תהיה עקביות בהחלטות זה בסדר. ולכן, יותר משופט שלא רואה משהו, מרגיזות אותי החלטות חסרות עקביות - איך יכול להיות שקיהייל רואה אדום על עבירה 40 מטר מהשער ובמשחק המקביל דויד לואיז לא רואה אותו כרטיס על עבירה בחצי המרחק?
    זה בעייני הרבה יותר חמור. כשהיו סטנדרטים אחידים לכל השופטים אני אהיה מוכן לקבל כרטיס אדום כמו זה שנשרק לספירינג, לדוגמא (למרות שבחיים לא הייתי אומר שזו עבירה). ברגע שרודוול מקבל אדום דומה בדרבי של מרסיסייד, וה-FA מקבלים את הערעור שלו ומודים בכך שזו לא עבירה ששווה אדום, אני בהחלט מצפה שהשופטים שלהם לא יוציאו אדום עוד פעם על דבר דומה.

לא הייתי בדיוק בשיא הריכוז כשצפיתי במשחק, הייתה נגיעת יד ברורה של השחקן על הקו (שואקרוס? הות'?) וגם תפיסה של אחד השחקנים של טוטנהאם בקרן. איך אפשר בכלל לבוא בטענות על הכרטיס האדום לקאבול? או על הפנדל שהוא שרק למודריץ'? איזה עוד פנדלים ברורים טוטנהאם לא קיבלה?

כן, אני אומר שהם היו צריכים לעשות יותר. הם נתנו 45 דקות רעות מאוד וספגו שני שערי סטוק קלאסיים. בדיוק כפי שאמרתי שלמרות השיפוט הגרוע מאוד במשחק של ליברפול בקרייבן קוטג', יכולת הסיום הגרועה שלנו היא הסיבה שלא ניצחנו. ובדיוק כמו שכל אוהדי מנ' יונייטד ראו שלא היה פנדל על בן ערפה נגד ניוקאסל, ובכל זאת לא השיפוט של מייק ג'ונס הוא הסיבה שהיא לא ניצחה.

נכון, השופט שפט רע אבל אם טוטנהאם יתלוננו עליו זה לא ישפר אותם (כמו כל קבוצה אחרת).

ותודה רבה על איחולי ההצלחה. אם כל פעם שהקבוצה שלי הייתה נדפקת מהשיפוט ובאותו משחק לא מצליחה לנצח, הדבר היה מעיד על כך שיש לה אופי, היינו מגיעים רחוק.