המחזור ה-16 בסרייה A - דרבי דלה מולֶה & דרבי האנטי-יובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏10/12/16.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיבאלה ב-20 דקות עושה שני גולים וחצי (החמצה איומה של היגוואין). זאת לא סטטיסטיקה של טבס, זאת סטטיסטיקה של מסי. אם נמשיך להיראות כל העונה כמו ב-20 דקות שלו על המגרש אני מאוד אופטימי.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורינו הייתה טובה יותר בסך הכל, הייתה יציבה בכל חלק יהמגרש ואם לא הייתה נאיבית גם הייתה מנצחת.
    מצד שני אנחנו לא היינו כאלה גרועים כמו שחשבתי שנהיה והקבוצה הרוויחה נצחון קשה.

דיבאלה לא באמת ברמה של הליגה, רק חזר מפציעה וסידר להיגוואין שני מצבים שהיו צריכים להיות גול,וגם לגול עצמו.
    סהכ גם ניהול משחק טוב של אלגרי, יש ממה להתעודד מהמשחק הזה.

3. SerieA Il Capitano

בקיצור אתם אומרים שזה משחק שאינטר ומילאן לא היו מפסידות?

נאיביות זו מילה של קבוצות קטנות. כזו היא טורו, כרגע, כפי שחזינו.

4. DRORIKO Member

מי שישמע אותך יחשוב שטורינו הגיעו ל-10 מצבים, בעוד אנחנו מ-2 מצבים מסכנים לקחנו את המשחק. אם לא היו עושים קלוז-אפ על השפם של בופון לא הייתי סגור אם הוא שיחק או נטו.

5. תומר1989 Member

לא חושב שאגזים אם אגיד שדיבאלה זה שחקן top 5 בעולם כיום.
    הילד הזה פשוט גאון וכל נגיעה בכדור מזכיר לי ארגנטינאי אחר..

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא מסכים שטורינו עמדו טוב והוו יריב ראוי (לרוב שווה ולפעמים גם עדיף) ליובה, אבל אחרי שמיכאילוביץ עשה שלושה חילופים יחד, הקבוצה שלו איבדה ריכוז, לא היתה מוכנה ומיד חטפה, ולאחר מכן עוד אחד?
    ליובנטוס, כמובן, היו גם לא מעט דקות טובות והחילופים של אלגרי (במרכזם הוצאתו של קווארדאדו שלדעתי לא מתאים לעמדה הזו) היו חכמים מאוד.

7. DRORIKO Member

תקרא עוד פעם את מה שכתבתי, כתבתי שם במפורש שהחילופים של מיכאלוביץ' ושל אלגרי טרפו את הקלפים
    במחצית הראשונה עמדנו מול יריבה טובה,שאפילו הובילה עלינו, אבל היינו טובים יותר וסיכנו יותר את השער.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רוצה, וזו בכלל לא היתה כוונתי, להיכנס לויכוח או אפילו דיון אם יובנטוס היתה שווה לטורינו או מעט טובה יותר. דיברתי על מה שלדעתי שינה את המשחק והכריע אותו, וזה הרעיון המוזר של מיכאילוביץ׳ לעשות שלושה חילופים בבת אחת.

אם כבר דיון, אני היחיד שחושב שקווארדאדו, שהיה טוב בעונה שעברה כקיצוני במערך 3-5-2, די הולך לאיבוד ולא מתאים לשחק כקיצוני תוקף במערך של 4-3-3. ושאם ליובנטוס היה שחקן מתאים יותר בסגל לעמדה הזו החיים שלה היו עוד יותר קלים...

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

כי כתבת "עד אז, וזה גם לזכותו, טורינו לא נפלה מיובנטוס." אז הייתי חייב להגיב לזה. אם אתה לא רוצה למשוך לשם אז אני מקבל.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@uri אני חושב שאתה צודק, אבל הבעיה היא בעיקר שזה בשום שלב לא 4-3-3 אמיתי (כשמגינים 4-3-3 כשמתקיפים 3-5-2 ) , זה גם ככה שיטה לא מאוזנת והיא נבעה מכל הפציעות שיש לנו.

לא מאשים את קוודראדו שהוא נאבד שם.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לכל מילה יש משמעות משלה, ובכוונה השתמשתי בלא ״נפלה מ״. בסה״כ גם עד הרגע המכונן, יובנטוס, גם אם רק במעט, היתה עדיפה.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא מאשים אותו, ורואה ממנו פעולות חיוביות, אבל בעיקר, כמו שציינת, כשהוא הולך יותר אחורה וקרוב לקו. אבל ברוב הגדול של המשחקים שראיתי את יובנטוס העונה, וזה מספר ממש לא קטן, כשהוא נמצא בעמדה המדוייקת לזו בה הוא מצוייר במערך, הוא לא נותן את מה שהוא אמור לתת.
    אני מראש מצטער על החטא שנקרא סטטיסטיקה, אבל לפעמים זו הדרך הנוחה ביותר להצביע על דבר מה. למי שלא שם לב, כל קבוצות הצמרת משחקות היום ב 4-3-3, ככה שיותר קל להשוות או להקביל אותו ליריבים הישירים שלו. אם כן, קווארדאדו עומד על 0 שערים ו 3 בישולים. באינטר קאנדרבה עם 2 שערים ו-4 בישולים (ויש לו עוד משחק הערב), בנאפולי קאייחון עם 7 שערים ו-5 בישולים, ברומא סאלאח עם 8 שערים ו-5 בישולים, בלאציו אנדרסון עם 2 שערים ו-8 בישולים, במילאן סאסו עם 5 שערים ו-6 בישולים (ויש לו עוד משחק מחר), ברנארדסקי עם 7 שערים ובישול 1 (ויש לו עוד משחק מחר ועוד אחד חסר באמצע השבוע) ופאלקה עם 7 שערים ו-3 בישולים. אני מקווה שהבנתם למה אני מכוון.

13. DRORIKO Member

אני חושב שהסיבה לנתונים הנמוכים היא גם כי הוא משחק פחות דקות מהם וגם כי רוב הדקות האלה הן בתור מגן-קיצוני, בשביל התפקיד הזה יש לו נתונים טובים,גם השנה וגם שנה שעברה. אה כן ויש עוד סיבה, הוא מחמיצן כרוני.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקבילו של קוואדראדו ברומא הוא פלורנצי ולא סלאח. לשניהם 3 בישולים בסביבות ה750 דקות בליגה. שניהם מבלים את מרבית הדקות רחוק יותר מהשער, מתאימים למס' שיטות משחק ומאפשרים למאמנים שלהם גמישות טקטית ששחקן התקפה "רגיל" עם 10 שערים ובישולים לא מסוגל לספק. מאחר ובמצב נתון ללא מכת פציעות מדובר בשחקן ה14-15 בסגל, לדעתי ליובה אין אפשרות לשדרג את המשבצת שלו, וגם אין לה סיבה לעשות זאת.

--
    פרט לפארדס וסלאח, גם טוטי (שהצטיין באמצע השבוע באירופית) לא יקח חלק במשחק מחר בגלל שפעת.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/16
    Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אולי אפשר לשדרג, אם משחררים את אלבס לסין (ולא מחלקים את הדקות בעמדה שלהם עם קווארדאדו וליכשטיינר בין שלושה) ובמקומו מביאים שחקן שיותר מתאים למשבצת שבה קווארדאדו שיחק היום, יעני מקביל סלאח.