המחזור ה-16 בפרמיירליג: ארסנל דורסת בדרבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏1/12/06.

1. Claret&Blue Member

יש ספק ששימבונדה תפס לו את הרגל. בכל מקרה סיכום למחצית:
    ארסנל עדיפה, פול אידיוט.

2. Robin Member

שימבונדה תפס לו את הרגל בבירור לפי דעתי אבל זה לא משנה כי הוא נגע בכדור קודם. מילה טובה לאוהדים שלנו שלא מפסיקים לעודד כבר פעם השנייה השבוע - בפולהאם שמעו רק אותם.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/06
  3. Pipe Member

ארסנל מנצחת 3-0 את טוטנהאם.
    כבשו לארסנל:אדבאיור-20
    גראהם פול-42
    גראהם פול-72

4. KirkH Member

כזה חיתול ( ......................... ) !!!

איזה אפסים. כמובן שעל המחדל הגדול ביותר של המשחק אמון האפסנאי של הספרס ששלח את השחקנים בלבן במקום בתלבושת החומה שהוכנה במיוחד לאירועים שכאלה...

ועכשיו... לתירוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/06
  5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוף, יש גם ימים כאלה. ודי מרגיז שמחזור נהרס לי ככה בגלל עוד שופט דביל. גרהאם פול מראה שגם כשההתאחדות יוצאת עם הברקה בדמות השיפוט הפנטסטי של הווארד ווב שבוע שעבר, היא נזכרת בדביל הבכיר שלה, גרהאם פול.
    נבדל לדעתי לא היה, מייקל דוסון יצא מאוחר (בלי שום קשר לאקוטו) כשכבר מלכודת הנבדל קרסה ובמקום לשים את הגוף לכיוון אדבאיור זינק קדימה בתקווה נואשת להקדים את המסירה והתוצאה ידועה.
    פנדל לחלוטין לא היה, אני לא מבין איך שופט בכיר עושה טעויות כאלה שבוע אחרי שבוע ולא מקבל על זה כלום. פשוט בזיון.
    אבל אם להיות הוגנים, זה לא השיפוט שקבר אותנו. עמידה מזעזעת על המגרש, לא מזכיר אפילו בקצת את היכולת ההירואית מול צ'לסי, כיסוי רע, חוסר אונים, החזירו אותי לימים שקיוויתי לא לחזור אליהם.
    עם כל האובייקטיביות, זה לא היה יום גדול של ארסנל, מלבד המגנים שלה שהיו פשוט פנטסטים - קלישי לא נתן ללנון לזוז והתוצאה על הלוח.
    האלתורים של יול היו נואשים ולא עזרו. למה להוציא את מלבראנק שעוד היה סביר? אם כבר להכניס את ג'ינאס, למה לא במקום טאיניו שהיה פשוט רע? למה לנון באגף שמאל?

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

6. KirkH Member

כשמדובר בדרבי ובמשחק כל כך אמוציונאלי - לשתק את כל הקבוצה היריבה ללא יוצא מהכלל נחשב בספרים שלי להופעה מספיק טובה.

גם אם אף שחקן לא ממש בלט בדרך.

מרכז השדה של פראנסנל פשוט רצה יותר. המלחמה של השחקנים האלה השאירה את הנקודות בדוחה ולא השיפוט או מבצע כזה או אחר.

7. Gooner Member

אדביור וקלישי התעלו מעל היכולת הרגילה,כל השאר היו כרגיל וזה היה מספיק כדי לפרק את הספאדס.

קבוצה אחת בצפון לונדון....

8. XabiAlonso Member

ליברפול מוליכה 0-4 במחצית על וויגאן באיצטדיון JJB!!!!!

:aaa021:

בלאמי עם צמד, דירק קויט הוסיף עוד אחד, ולי מק'ולוק מוויגאן בשער עצמי!!

9. Y2G Member

ולחשוב עוד על ערן אבוטבול, "אוהד" ארסנל, חובב לנון, מתגעגע לקאשלי קול... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx שאלוהים יעזור לך, ערן.

10. TheLane Member

זה שקלישי שיתק את לנון היום זה לא אומר שלנון הוא לא שחקן גדול וכישרון ענק, וזה גם ממש לא אומר שקלישי יותר טוב מאשלי קול ואוהדי ארסנל לא צריכים להתגעגע אל היכולות של קאשלי, אז אני לא מבין מה הקשר כאן...

ארסנל שיחקו פשוט יותר טוב. לא משנה שהגולים לא היו גולים בכלל. לא הגיע לנו נק' מהמשחק הזה ולהם הגיעו 3. תחשבו על גרהאם פול כדרכו של אלוהים לתקן את ההחמצות של ארסנל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי הרבה מקלישי והיום אני יכול לומר שמבחינה הגנתית הוא טוב מאשלי קול, כיום לפחות. התקפית זה כבר סיפור אחר, בניגוד לקול קלישי כמעט ולא עובר את החצי.

12. Claret&Blue Member

תוצאות המחזור לא מפתיעות עד כה, למעט אולי ליברפול שחוגגת ב-JJB. צ'לרטון ממשיכה את העונה הגרועה שלה, עם איבוד נקודות נוסף, הפעם בדקה ה-88, כששפילד מנצחת אותה 2-1. עצוב מה שקורה שם. רדניג ממשיכה את העלייה המצוינת שלה, על חשבון בולטון שלדעתי נראתה פאתטית היום. תיקו מותח בין פומפי לווילה, במשחק מעניין מאוד. אני מקווה לניצחון מחר, כי ההפסד של צ'רלטון מסבך אותנו בתחתית.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומנם עוד מוקדם לחרוץ גורלות ובתחתית, עם קצב איבוד הנקודות של הקבוצות שם, כל מומנטום חיובי קטן יכול להפוך דברים, אבל לי נראה שצ'רלטון ירדה היום ליגה. הפסד כזה אכזרי בשפילד, מעבר למשמעות המעשית שלו (הפסד בקרב על 6 נק'), יכול לפרק קבוצה מבחינה מנטלית. אם בכזה משחק האדיקס לא מסוגלים להחזיק ביתרון אז נגד מי הם ינצחו?

אגב להזכירכם שפילד ניצחה גם את ווטפורד באמצע השבוע בקרב לא פחות חשוב עם שער דרמטי בדקה ה-88, יש להם ביצים לבליידס.

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/06
  14. Claret&Blue Member

עם וורנוק כמאמן, יש להם ברירה אחרת?

15. eastlands Member

משחק מעולה בפומפי ,ועם הצלות מדהימות של ג'יימס והחמצות גדולות גם של פומפי, רדינג כבשה שער יפה ,ובבלאקבורן כרגיל אן קהל .
    הרמאי ההולנדי ,ואן פרסי קילקל את את התצוגה שלו ושל חבריו , הלואי וישעו אותו לחודשיים על המשיכה ביד לפני הכניסה לרחבה ,כמה פעמים עוד נראה את הרמאי הזה לא נענש ?

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/06