המחזור ה-16 בפרמיירליג - ארסנל ממשיכה להפסיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏9/12/05.

1. ASROMA Member

בניטז התראיין היום ואמר שהוא מתכוון להתחזק בינואר עם מגן ימני ובלם , כך שבעיית הסגל בעמדות שעליהן דיברת יכוסו גם כן , לגבי סימאו ברבוסה הוא כנראה לא יגיע , לפחות העונה לאחר שנפצע וסיים את העונה.

2. George Best Member

גילברטו סילבה משאיר את התותחנים ב10 שחקנים

3. KirkH Member

וחשוב מכך מסדר לפלאמיני מקום בהרכב בשבוע הבא - סטאגדוש...

4. Rudess Member

זה לא יעזור לכם קירק, ראשון הבא אתם מפסידים בהייבורי.

5. קינג לדלי Member

ראיתי היום את ליברפול משחקת כדורגל נפלא.
    גם אם המשחק היה נגמר בלי גולים זה היה משחק מצויין.
    ליברפול מניעה כמו מכונה וכל הליצנים שירדו על בניטז היו צריכים להבין שרואים שקוף בכל אאוט ואופסייד עבודה של מאמן. ניתן היה לראות את זה גם בתקופה הקשה.

לדעתי ליברפול משחקת את הכדורגל היפה והטוב ביותר אחרי צ'לסי.
    צ'אבי אלונסו מפעיל את כל הקבוצה וג'רארד בצד ימין מרים המון כדורים חדים לרחבה. קיואל נראה יותר טוב,סיסוקו סוס עבודה ומוריינטס חוזר לעצמו.
    קראוץ' כרגיל עובד בשביל כולם ומכניס את כולם למשחק עם הכדורים שהוא מוריד.
    על ההגנה אין מה להוסיף.
    היציאה להתקפה היום הייתה מהירה בטירוף.

ממש התרשמתי מליברפול ועדיין היו לבורו שתי הזדמנויות גדולות שהשוער המעולה של ליברפול לקח.

6. George Best Member

אני חושב שנסחפת קצת..לפיברפול באמת מציגה יכולת טובה,היום אפילו טובה מאוד,אבל לא מעט משחקים היא מנצחת ביכולת ממש לא משכנעת(וילה,סיטי...)וצריך לזכור שליברפול לא מצליחה לנצח את הקבוצות הגדולות בליגה,שים לב איזה מאזן עלוב יש לבניטז מול היונייטד ארסנל ו'צלסי במשחקי הליגה
    2 הפסדים ותיקו מול היונייטד,2 מהמשחקים היו באנפילד
    3 הפסדים לצ'לסי,היא עוד תצא השנה לסטמפורד ברידג'
    ניצחון בשנייה האחרונה והפסד לארסנל
    אז היא נמצאת בתקופה טובה,אבל אני חושב שמה שאמרת יהיה נכון יותר כאשר היא תנצח את אחת מהקבוצות הללו,במיוחד בחוץ.אחרי הכל הרצף(הבאת מרשים)שלה היה מול קבוצות קטנות-בינוניות בלבד.
    אבל שוב,זו דעתי.
    אבל בוא נשמח כולנו.נולברטו סולנו מעלה את ניוקאסל ל1-0 על ארסנל.איזה מאזן עלוב לתותחנים במשחקי החוץ.פשוט עלוב

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/05
  7. קינג לדלי Member

יאללה שישרוק כבר השופט.

סנדרוס ופלמיני לנצח !!!

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

די כבר, די, נמאס. פשוט נמאס. להפסיד למגפייז בכושר הנוכחי שלהם זו פשוט בדיחה, ואני פשוט לא רואה לאן הקבוצה שלי תתקדם מפה. עוד יום עצוב, למעשה יום סטנדרטי למשחקי חוץ העונה של ארסנל, שכרגיל סוחט ממני את המשפט: היידה גביע ליגה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

אין כזה דבר להפסיד עם אסיין ולמפארד באמצע לססק ופלאמיני. פשוט אין. היידה גביע ליגה כבר אמרנו?

כיף לצ'רלטון שקיבלה את שק החבטות סנדרלנד בטיימינג מושלם מבחינתה. דארן בנט אחרי תקופת בצורת לא קצרה חוזר לעצמו עם שני שערים בשני המשחקים האחרונים, והאדיקס מתייצבים להם במרכז הטבלה. אני כבר מחכה לנסיעה של ארסנל לאיצטדיון האור, למרות שבטח גם שם נפסיד...

9. George Best Member

סיבוב אחד (גם זה לא..) וארסנל כבר במינוס 17(!!!)אחרי צ'לסי,עם משחק פחות.
    אני מאחל לארסנל את כל ההצלחה שיש בשבוע הבא מול צ'לסי,אבל קשה לי לראות את ארסנל עם מרכז קישור כל כך חלש מנצחת את המכונה העונה לשם צ'לסי.
    הנרי פשוט מסכן,אין לו עם מי לשחק,מגיע לו יותר מזה.ארסנל במקום ה6,באמת מאכזבת מאוד.
    הנחמה היחידה שלה יכולה לבוא מהעובדה שהיא מנצחת את כל משחקיה הביתיים בליגה,אבל היא חייבת לעשות משהו על מנת לשנות את מאזן החוץ האיום שלה,לא מתאים לקבוצה בסדר גודל כמו ארסנל.ויירה כל כך חסר לארסנל,ואלו מכם שחושבים שטוב שארסנל עשתה כאשר מכרה אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/05
  10. NewcastleFan Member

בדיחה בדיחה.בנתיים אתם בדיחה..............
    עוד יותר פאתטי זה שלא הצלחתם לכבוש מול הגנה הכוללת 2 שחקני קונפרנס -אליוט ובראמבל.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא לא מאלה שתולים את כל הרעות שעוברות עלינו העונה בעזיבתו של פאדי, להזכירך בעונה שעברה פאדי היה עלוב ביותר ולא שיחק תקופה ארוכה ובכל זאת הצלחנו להיראות הרבה יותר טוב מאיך שאנחנו נראים העונה. מה שכן בהחלט חסרה לנו איזו פיגורה מאיימת במרכז המגרש (יחד עם שוער, בלם וחלוץ מטרה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx ), אבל זה כבר לדיון של ארסנל.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שלא ידידי...

אבל גם אתם לא איי איי, 1-1 מול וילה בבית זו לא תוצאה של קבוצה שמתיימרת להיות ב-4 הראשונות. עזוב לנצח אותנו בבית, זה לא חוכמה, אפילו מברומיץ' קיבלנו בראש.

13. Cristiano7Ronaldo Member

ישש, איך אני שמח שארסנל הפסידה, אני פשוט לא סובל את הקבוצה הזאת, אבל מה שכן, אני מת שינצחו את צ'לסקי בשבוע הבא, מן הסתם, אני לא רוצה שצ'לסקי תתרחק עוד יותר ממנצ'סטר יונייטד. לא ראיתי את המשחק, אבל אני מניח שהייתה תצוגת כדורגל מגעילה של ארסנל! אבל אני לא בטוח, יכול להיות היה להם היזדמניות אבל הם לא ניצלו אותם כראוי, קיצר אני ממש שמח שהם הפסידו.

ליברפול קבוצה מצויינת והיא משחק כדורגל יפה מאוד, רואים את זה במשחקים האחרונים שלה, תחילת העונה הייתה תחילה מגעילה מאוד כאשר היא הוציאה במשחקים שלה רק 0-0 מגעיל. עכשיו היא מתחילה לחזור לעצמה וכל הכבוד לה.

עוד פעם צ'לסקי מנצחת את המשחק של בתוצאה מסכנה מאוד, 1-0 ממתי צ'לסקי משחק כדורגל כה מגעיל. כמו שכבר אמרו כאן, טרי עם שער שני ברציפות, עכשיו גם הוא יהפוך לסקורר, אוי ואבוי, אני מקווה שלא יילך לה נגד ארסנל בשבוע הבא.

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כריסטיאנו לך ללמוד את הדרשה לבר-מצווה, או שתתחיל קצת לחשוב לפני שאתה מגיב...

ג'ון טרי הוא מהבלמים הכובשים הטובים ביותר אם לא הטוב שבהם. תמיד הוא מהווה איום רציני ביותר בכדורים נייחים למרות שהוא דווקא לא גבוה במיוחד, ובעונה שעברה הוא ניצח לצ'לסי כמה משחקים חשובים עם השערים שלו (המפורסם שבהם כמובן מול בארסה ב4-2).

15. NewcastleFan Member

ד"א סקוט פארקר היה מצויין היום.סוונגו צריך לפחות לתת לו צ'אנס להוכיח שהוא ראוי להיות בסגל למונדיאל.