המחזור ה-16 בפרמיירליג - ארסנל ממשיכה להפסיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏9/12/05.

1. Cristiano7Ronaldo Member

גיגס שחקן מעולה ולדעתי הוא יכול לתת ליונייטד עוד שנה או שנתיים. הוא שחקן טוב מאוד, ואמרתי כבר את מה שיש לי להגיד עליו.

אחי ובהרכבים, רשום באתר goal שהיונייטד פתחו עם קלברסון, ולא פתחו עם ריצ'ארדסון.

2. Arsenal fan Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:
    אחת היציאות החזקות ביותר.
    קלברסון בבשיקטאש,אלוהים איזה אתר חובבן.
    ריצארדסון פתח בעמדת המגן השמאלי,אני מציע לך להוריד את האתר הזה מהמועדפים שלך.

3. Cristiano7Ronaldo Member

חחח אני בחיים לא ישים אותו במועדפים, אני זוכר אותו בעל פה...

4. Gerrard Member

המקום השני שלנו!

5. קינג לדלי Member

אחרי שראיתי את ליברפול אני יותר ממשוכנע שהמקום השני של המכונה של בניטז.
    ליברפול נכנסת לכושר בדיוק בזמן ולא נראה לי שהצרפתים והגלייזרים ידביקו אותם.

6. eastlands Member

תודה לך אברטון , תודה על הלחימה ,תודה לך פיל נוויל ,תמיד אהבתי אותך ,מכוער שכמותך .
    למרות משחק טוב של החלאות ,שוב הם מועדים בבית ,ועם קצת יותר אמונה בסיום אברטון היתה לוקחת את כל הנקודות , חבל אבל אני לא מתלונן , לסיום סטיילס השופט שמאוהב בעצמו שרק לפאול לחלאות על ה16 בדקה ה90 על איבוד כדור של סהה , סתם פשוט כדי לנצח על המשחק -אפס.

7. Cristiano7Ronaldo Member

יש לנו אותו מספר נקודות, ככה שזה שביר...אבל הפרש השערים שלכם עדיף על שלנו, טוב זה ברור, תראו את ליברפול את ההתקפה שלה, איזה התקפה חייתית. לא נורא, עוד נעקוף אתכם!

8. city Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41104000/Xxx/_41104110_tot_por_0506.Xxx טוטנהאם - פורטסמות'

הארי רדנאפ ינהל את המשחק הראשון שלו כמאמן פורטסמות' מאז החזרה למועדון. פומפי כרגע במקום ה-19 בטבלה ורדנאפ ינסה להתחיל את תהליך החייאת הקבוצה כבר היום בוויט הארט ליין. פורטסמות' מגיעה למשחק אחרי ארבעה הפסדים רצופים בחוץ.
    רדנאפ החזיר את החלוץ וינסנט פריקרד מתקופת השאלתו בשפילד יונייטד והוא יוכל לקחת חלק במשחק היום. ריצ'רד יוז וגרגורי ויניאל החלימו מפציעותיהם ויעמדו לרשות רדנאפ. לורן רוברט צפוי לפתוח בהרכב ולקבל צ'אנס ממאנו להוכיח שהוא זכאי למקום בהרכב הפותח.
    רדנאפ אמר לקראת המשחק: "ספרס הם קבוצה מצוינת. הייתי לוקח 8 משחקני הריזרבס שלהם ואומר תודה. אני חושב שהם יסיימו בחמשת הראשונות העונה. תיקו 0-0 מתאים לי עכשיו".

טוטנהאם מגיעה למשחק אחרי שני נצחונות רצופים. החלוץ ג'רמיין דפו פצוע והוא בספק גדול למשחק, לכן רובי קין ומידו צפויים להמשיך לפתוח בחוד. חוץ מזה, מרטין יול יהנה מסגל מלא לקראת המשחק, בו הוא ישאף לקחת את שלושת הנקודות.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41112000/Xxx/_41112172_redknapp203.Xxx
    רדנאפ. יערוך בכורה שניה מוצלחת ?

9. Arsenal fan Member

פתיחה חלומית לרדנאפ.
    לפחות בחצי שעה הראשונה,פומפי מוליכה 1-0,שער של לואה לואה. :aaa021:

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לליברפול אני לא חושב שהם מסוגלים להחזיק במקום השני ליותר מדי זמן. הם פשוט לא קבוצה טובה מספיק (ולפני שכולם קופצים "וארסנל לא גרועה" אני אחזור על המשפט האלמותי - Form is Temporary, Class is Permanent), הם לא מסוגלים להצליח במסגרת ליגה יותר מארסנל או יונייטד, הם פשוט לא עקביים.

11. city Member

7 נצחונות ברציפות ללא ספיגה זה לא עקביים ?
    נכון שליברפול עוד לא ניצחה את אחת הגדולות, אבל אני מאמין שזה יבוא גם. פשוט יש לי אמונה ענקית בבניטז.

אגב, 1-1 בליין, לדלי קינג עם השיווין.

12. Jose Mourinho Member

לא כתבו פה, אבל הספרס ניצחו 1-3.