המחזור ה-16 לעונת 2020/21 ב-SerieA:: מילאן מארחת את האלופה במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏6/1/21.

1. Alta Tensione Member

זה פשוט להסתכל על אחוזי הצלחה וסטטיסטיקה פשוטה (עזבו כדורגל). מה שאני אומר מגובה בסטטיסטיקה וכזאת שנמשכת מהעונה שעברה, לכן ההשוואה לאינטר של ספאלטי היא מצחיקה. לא המצאתי כאן כלום. מה שאתה ואור טוענים "מגובה" בהרבה מאוד הייטינג וטריגרים אישיים. די מובן כשאתה רואה קבוצה שאתה לא סובל משיגה תוצאות כאלה עם הוצאות כספיות של פחות מחצי ממה שהקבוצה שאתה אוהד מוציאה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם מה שאני אמרתי על אינטר של ספאלטי מגובה בסטטיסטיקה.

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Alta Tensione - דווקא נראה שאתה זה שכותב 'מהבטן'. אני בטוח שיש קבוצה אי שם בסן מרינו שנצחה כבר 156705 משחקים ברצף, נתונים הם נתונים. סיפור הוא הדרך שבה אתה מציג את הנתונים. לסטר זכתה באליפות אנגליה, הראתה עליונות באירופה? ממש לא. מנ' סיטי נראתה כמו הקבוצה הטובה באירופה לא מעט שנים, בסוף ראינו שזה לא זה בבמה האמיתית. כדי לטעון שאתם הקבוצה הטובה באירופה, קצב צבירת נק' באיטליה זה לא מספיק.

@yonmu - כתיבה מדוייקת פשוט על הכל, אם הייתי יכול הייתי עושה לך שוב לייק להודעה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. Clichy COYG

ונקודה על ליברפול - היא אמנם בכושר רע מאוד אבל העונה היא חוותה מכת פציעות די מטורפת. עם ואן דייק בהרכב זו קבוצה שווה לבאיירן.

5. DRORIKO Member

בסדר לכל קבוצה יש פציעות של שחקנים חשובים. החכמה זה לבנות סגל מספיק עמוק בשביל לכפר על זה(אני מדבר על הקבוצות הגדולות, הקטנות זה משהו אחר) מה יובה כבר איזה שנה ומשהו לא משחקת בלי קייליני ואת כל פתיחת העונה עשתה בלי דה ליכט? מה רונאלדו לא היה בחוץ בגלל קורונה? וזה לא שליברפול קורסת בלי ואן דייק, היא עדיין נמצאת באיזור של הצמרת, היא פשוט פחות טובה שזה טבעי.