המחזור ה-17 בפרמיירליג: Lowlands of Holland

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏13/12/19.

1. Rushie Member

ווטפורד באו עם הרבה אנרגיות של מאמן חדש. הם יירדו ליגה לא רק כי הם לא מסוגלים לסיים מצבים אלא גם בגלל שהם לא באמת יהיו מסוגלים בהמשך לעמוד מסודר וללחוץ חזק כמו שעשו היום. עדיין למרות הכל היינו מספיק איכותיים כדי לשים כאן 2 (או 3 תלוי את מי שואלים) וזה הפער בין הקבוצות.

היה רפיון כללי בקבוצה, מה שקצת הגיוני כי אנחנו מתחילת החודש ברצף של משחק כל 3-4 ימים אבל סה"כ היו גם הופעות טובות של שחקנים.
    אני מבקר המון את פירמינו בתקופה האחרונה אבל היום הרגשתי שהוא קצת מתקרב חזרה לרמה הנדרשת. היו לו כמה מהלכים טובים, הסבלנות שהחזירה את סאלח לעניינים אולי תחזיר גם אותו בקרוב.
    אני ממשיך להיות מרוצה מאוד מהנדרסון, היום ספציפית לא משהו מיוחד אבל הוא מתפקד הרבה יותר מהר וטוב עם הכדור, ממשיך לתת בכל משחק מסירות מפתח קדימה. בחודש האחרון הוא לטעמי אחד השחקנים הבולטים שלנו, העלה את הרמה שלו אפילו יותר מרגע שפאביניו נפצע. ווינאלדום דווקא בנסיגה.
    חידה לשבת: מי רוצה לנחש את המכנה המשותף בין כל שלושת המשחקים האחרונים בהם סיימנו עם רשת נקייה?

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוברן לא שיחק בטח.

ניצחון חשוב כי היה ריח של שאננות מכל הצדדים פה.

בקושי אכפת לי מה קורה ב12 הימים הקרובים עד לסטר. רק תחזרו לא פצועים.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. cheddar Member

חבל על הטיימינג של המשחק מול סיטי שמגיעה לאחר הפסד.. לפעמים זה לא מול מי אתה משחק, אלא מתי

4. yakov_y YNWA

מדהים כמה אנחנו ובמיוחד סלאח מסוגלים להגיע למצבים טובים ולהחמיץ ודווקא השער השני של סלאח עם העקב בין הרגליים של היריב נכנס.
    משחק טוב אבל מדאיגות ההחמצות, פירמיניו במיוחד, סלאח לפחות כובש.
    הגזמות עם הנדרסון, משחק טוב שלו וגומז היה בסדר.
    לא אוהב את זה שאוריגי מקבל פירורים של דקות בכל משחק.
    לא מצליח להבין למה נפסל השער של מאנה.

5. Andrei Kanchelskis Member

אם ליברפול מחמיצה ככה ועדיין מנצחת שום דבר לא אמור למנוע ממנה את האליפות, אם הפער היה 8 מסיטי לא הייתי מעז לומר שהאליפות סגורה אבל כשהפער הוא 8 מלסטר (ויש לי הרבה כבוד אליהם) להערכתי ליברפול צריכה להיות יותר מדי גרועה כד לא לזכות באליפות ראשונה מזה 30 שנה.

ווטפורד מסתמנת כאחת מקבוצות הפרמיירליג הגרועות ביותר שהיו בשנים האחרונות וצריך לציין שפעמיים בעבר כבר הייתה להם קבוצה גרועה כמו זו שיש עכשיו שסיימה במקום האחרון והבטיחה את ירידתה הרבה זמן לפני שריקת הסיום של העונה(עונות 2000 ו-2007) אבל יש שם הנהלה אמידה שתדע להשקיע בה בליגת המשנה ולכן אני לא דואג להם.

נערך לאחרונה ב: ‏14/12/19
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

וארדי הולך המון לאגף כי איהנצ'ו תקוע באמצע.
    מה ההיגיון לדחוף אותו להרכב כשוארדי לוהט ככה וחייב להיות כמה שיותר באמצע?

7. alexshw Member

בשבועות האחרונים הניגרי חם.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גועל נפש של שחקן.
    קיבל כדור אחרי שנוריץ' הוציאו החוצה בגלל פציעה ולא החזיר. גרם לבלאגן גדול פה וכמעט להרחקה של קנטוול.
    הוא חתיכת אפס.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  9. Sturridge Member

אז זה מה שקרה? כי בחגיגה בצ’רלטון הם בטוחים שהתנפלו עליו כי חשבו שהתחזה. לא מאשים אותם כמובן, הצטרפו למהלך כשהוא כבר היה על הרצפה. העיקר מהלך שנגמר בדרדלה לשער הם מראים שלוש דקות קודם.

וארדי בכושר של עונת האליפות. להחזיר לנבחרת דחוף.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן...אני רואה את המשחק המלא, לא בחגיגה.
    התנפלו עליו כי המשיך לשחק ולא החזיר כדור.
    פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה.

נוריץ' כרגיל משחקת יפה בהתקפה, הרבה מסירות מהירות קצרות. כמה חבל שיש לה מגנים אינדיבידואלית ברמה נמוכה מדי לליגה הזאת.
    זה מהקבוצות שרואים שיש להן מאמן מודרני ולא דינוזאור אנגלי. זה לא בהכרח יעיל יותר אבל זה יפה יותר לעין.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

מאז שפורסם על כך שרומן מרוצה מלמפרד, הקבוצה לא פוגעת. מעניין מי ממשחקני בית באמת ישרוד הסרת באן.

12. Andrei Kanchelskis Member

בדצמבר 1995 ניוקאסל הוליכה את הטבלה בהפרש של 10 נק' על השנייה מנצ'סטר יונייטד ולבסוף יונייטד היא זו שזכתה באליפות.

ליברפול של 2019 היא לא ניוקאסל האנמית של אז ולסטר של היום היא לא היונייטד של אז, לכן אפשר לומר שזה כנראה גמור...

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא גמור כלום אבל מבחינתי לסטר לא באמת מועמדת, היא לא טובה כמו שעושים ממנה. נותנים לה המון הנחות כי היא לסטר.
    היא עושה עונה נהדרת ועוברת את כל הציפיות ממנה אבל היא לא יכולה לקחת אליפות על ליברפול וסיטי הנוכחיות.
    היום הם היו לא יותר מסבירים ואני בספק אם הגיע להם 3 נקודות. על הופעה כזאת מה היו אומרים על ליברפול/סיטי?

זה בין ליברפול לסיטי ולפי ההימורים זה 90-10 לטובתנו. בוא נראה.

Scouser Tommy ו-Walkon אוהבים את זה.
  14. Andrei Kanchelskis Member

וואלה חוץ ממכבי חיפה שסגרה פער 13 נקודות מבית''ר ירושלים בעונת 83/84 וזכתה לבסוף באליפות אני לא זוכר תקדים דומה לפער כל כך גדול(כמו זה של ליברפול)שנסגר ונגמר ללא אליפות, לדעתי ליברפול צריכה להיות ממש גרועה כדי לא להיות אלופה.

נראה שצפוי עד סיום העונה מאבק רותח על המקום הרביעי בין יונייטד,צ'לסי וטוטנהאם כשגם את וולבס אני לא ממהר להספיד, ארסנל? אני מעדיף שלא לכתוב כלום...

15. yakov_y YNWA

כתבו כאן מעליי עם יונייטד ב-96, בעונה שעברה הובלנו ב-7 בתחילת ינואר.
    יונייטד הובילה ב-2011 ב-8 על סיטי כשנותרו 18 בקופה.
    הפער 9.5 נק׳ מלסטר, יש להם הפרש עדיף.
    אני בטוח שיש מקרים שפער דו ספרתי בשלב כזה של העונה נסגר.

לא מבין למה סוגרים סיפור, במשך שנתיים סיטי ניצחה כמעט סיבוב שלם, למה שלא ייקרה עכשיו ?

אני כל כך שמח שיש עכשיו לסיטי 2 משחקים לפנינו, יותר רגוע ויותר טוב מבחינת מנטלית שאתה יודע מה היריבה שלך עשתה, גם ב-17 הבדל אני לא יהיה רגוע, כנראה ב-20.

מקווה שיגיע מגן בינואר, התלות בוירגיל גם ככה גדולה, ארנולד ורוברטסון נשחקים וחיסרון שלהם בעייתי, אין לנו אפילו מושאל בעמדה הזאת, מילנר וגומז כמובן לא פיתרון.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.