המחזור ה-17 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/12/09.

1. Rudess Member

חשבתי שלא בא לך להמשיך את הדיון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

לא הייתם אנדרדוג, אבל הייתם צריכים קצת להזיע בשביל 3 נקודות.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פשוט מחליא אותי כבר שהטיעון הטוב ביותר שלך הוא שזה קרה נגד הקבוצה שלי, ולכן אני מצדיק את מה שמקארתי עשה. כאילו שאם הייתי אומר אחרת, היו מורידים לנו נקודות.

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא שמקארתי לקח חבורה של פועלי בניין והעסיק אותם למשחק אחד תמורת פיינט.

אלה שחקנים מקצוענים שמתאמנים בקבוצה, והם חלק מסדר עדיפויות. לקבוצות בפרמיירשיפ יש שאיפות וישנן כמה מסגרות וזכותן לעשות חלוקת משאבים לפי מה שעומד לרשותן. כל קבוצה עושה את זה בשלב מסויים של העונה.

4. Rudess Member

אם מקארתי היה עושה את זה מול קבוצה אחרת אני בטוח שלא היית מגן עליו בחירוף נפש.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מגן עליו בחירוף נפש. הוא לא זקוק לי בשביל זה. כמו שאמרתי, הוא לא הראשון שעשה את זה ולא האחרון, וזה אף פעם לא הטריד אותי. היה באנגליה בדיוק אותו דיון בזמנו עם ווסט ברומיץ' וצ'לסי.

6. AW forever Member

קודם כל האנשים האובייקטיבים ביותר להגיב על הצעד הזה של מקארתי הם אוהדי וולבס, הרי הם בוודאי רוצים את טובת הקבוצה שלהם יותר מכל דבר אחר, והם השמיעו את דברם בצורה חד משמעית.

שנית, בקשר להשוואה בין ליגת האלופות לליגה האנגלית, ובכן אם מישהו מוטרד מהכבוד של ליגת האלופות שיקום. אני באופן אישי מוטרד מאבדן הערכים של הליגה האנגלית. אלה דברים שעושים בספרד או באיטליה או במקומות כאלה שערך הספורטיביות הוא לא הראשון ברשימה. הצעד של מקארתי מקרב את אנגליה עוד קצת ליבשת בהיבט המגעיל של הקרבה. כמה אבסורדי שדווקא מאמן אנגלי עושה את זה. אני בטוח שלו מאמן זר היה עושה את זה הכותרות בעיתונים היו כ"כ צעקניות שהיינו יכולים לשמוע אותם עד לפה.

7. George Best Member

אתה מודאג מאובדן הערכים של הליגה האנגלית, קצת הזוי יחסית לאחד שאין לו אפילו עשירית בעיה עם זה שבקבוצה שלו יש שחקן אנגלי אחד בלחץ בהרכב...

אבל באמת שבוא לא נפתח את הדיון הזה (טייק #5493843), באמת שלא.

כ"כ מעצבן לקרוא את רודס שזה לא יאמן.
    כאילו כל הטיעונים של אמיר לא שווים התייחסות, רק כי אמיר הוא אוהד יונייטד שנהנה מההחלטה של מקארתי, ולכן הוא פסול דעה.
    אם משתמש חדש היה פותח חשבון, מציג עצמו כאוהד בלקבורן ואומר את אותם הדברים, מעניין מה היה אומר אז אדון כנס הרצליה.

אף אחד לא קיבל בהבנה והסכמה מוחלטת את ההחלטה של מקארתי, וגם אני הרגשתי עם זה קצת מר והמשחק קיבל טעם אחר ופחות נעים, אין ספק, והלוואי והזאבים היו עולים עם הסגל החזק ביותר שלהם.
    אבל זה שיקול מקצועי ופנימי של מקארתי.זה לא שזה מגיע במחזור/שניים לסוף כשאין למה לשמור כוחות.

שוב, זה לא נהדר ולא נעליים, אבל זה לא חסר תקדים (אכן ברומיץ' עשתה זאת לפני משחק בגשר לפני שתי עונות כמדומני) ומן הסתם לשמוע על כך ביקורת מונגר זה צבוע ומעצבן, מה לעשות.
    לא, לא כי זה ונגר שמגיע מארסנל ואני שונא את ארסנל ואז כל מה שהפדופיל אומר, אני מגנה, אלא כי אותו ונגר עושה את אותם הדברים במפעלים אחרים, וקבוצות אחרות נפגעות מכך בצורה לא פחות (ואפילו יותר) בוטה.
    וכן, הדוגמה של ליאז' ואולימפיאקוס נהדרת.
    וזה שרודס לא מאמין שארסנל בהרכב מלא מסוגלת לנצח בפיראוס...עוד לא מאוחר לעבור לכדור נוצה.
    העיקר שאחרים פה הם דמגוגים.

8. THE STRETFORD END Member

9. THE STRETFORD END Member

השוער של וולבס אומר את שלו:

"Mick put out a team out with six internationals in it. Are the Premier League saying Michael Mancienne of Chelsea is not good enough? I certainly wouldn't want to say that to him. Kevin Foley was Wolves' player of the season last season. Matt Hill has played nearly 400 competitve games. Stefan Maierhofer has played upfront for Austria and Roland Zubar is a great talent from France. It's disrespectful to suggest the guys who played weren't up to it. What do the Premier League do about the fact we've got five games in two weeks? It was a really tough game at Tottenham and the guys gave it everything they had. We scored early on and that put us under more pressure to hold on. The players were super exhausted and we had injuries. You know a team like Manchester United are going to make you run like crazy and we've got a huge game coming up against Burnley which is much more important so the decision was made."

ניל וורנוק על העניין גם כן:

“I don’t blame Mick at all. Good luck to him in fact because if it’s good enough for Liverpool and Manchester United then, with all due respect, it’s good enough for Wolves.”

10. the white pele Member

זאת היתה מזימה של פרגי מלכתחילה. הוא שולט גם על המאמנים של היריב. מה לא ברור לך?

11. wieitan Member

חלאס !!
    אני מבין שהמשחק היחיד במחזור היה מאנ. יונייטד מול וולבס, והאדם היחיד שאמר משהו משמעותי הוא הפדופיל.
    אחלה דיון מחזור !!

12. THE STRETFORD END Member

wieitan

לא מבין על מה אתה מתעצבן?
    על משחקי המחזור כתבו אתמול,אף אחד לא הפריע למישהו להוסיף אם היה לו משהו להוסיף על המשחקים עצמם,
    עברנו לסוגייה של וולבס והמערך,השלכות של העניין,דוגמאות מעבר של קבוצות ומנג'רים אחרים,
    מה רע?

13. AW forever Member

זה בדיוק הטענה שלי- נושא הזרים בהרכב נטחן עד זרא והוסבר לפרטי פרטים למה המאמנים הזרים הורסים ומחרבים את הכדורגל האנגלי, בעוד שכשמאמן אנגלי עושה מהלך קלאסי לספרד ומוותר מראש על משחק אז יש לזה את כל ההצדקות שבעולם. גם נושא ההרכב ללא אנגלים לא היה חסר תקדים (צ'לסי) אבל זה לא מנע מכל הצבועים לדוש בזה, בעוד שסוגיית מקארתי עברה בשקט יחסי.
    חוץ מזה שאם לדעתי הרכב ללא אנגלים לא הורס את המסורת של הכדורגל האנגלי אז זה אומר שאסור לי להביע את דעתי לגביי הרס המסורת ע"י אחרים? טיעון של גן שולה.

14. THE STRETFORD END Member

AW forever

לא זכור לי מישהו פה שהלין על מנג'רים זרים שהורסים ומחריבים את הכדורגל האנגלי(איך,על מה ולמה?ויש הבדל בין מנג'רים זרים לבין קבוצה שלמה של זרים)
    תרענן את זכרוני.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/09
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מסכים מאוד עם הדברים של אריאל שציטטתי למעלה.

2. לטעון שהסיטואציה של ארסנל במשחק האחרון בליגת האלופות ביוון לא דומה לסיטואציה של וולבס זה להתעלם מהמציאות.
    עליית שלב בליגת האלופות שווה כסף, הרבה כסף. בטח לקבוצה כמו ליאז. אבל את ארסנל זה לא עניין, ולכן היא עלתה עם הרכב של ילדים.
    כל הטענות כמו - בניגוד לאחרים ונגר מאמין באותם ילדים ולכן זה בסדר (מי אמר שמקארתי לא מאמין במחליפים?), או שליאז במילא לא הייתה עולה כי היא עשתה תוצאת תיקו הם לא רלנווטיות, ונגר התייחס למשחק ביוון בדיוק כמו שמקארתי התייחס למשחק מול יוניטד, כפחות חשוב להמשך הדרך.

3. גם הטענה שיש הבדל בין הליגה האנגלית שאמורה להציג ערכים לליגת האלופות מנותקת לטעמי מהציאות מהסיבה הפשוטה שכאשר ארסנל משחק בליגת האלופות היא מייצגת את אנגליה, את המדינה ששלחה אותה, ולכן כשהיא עולה עם הרכב שני וקובעת למעשה עוד לפני המשחק את גורלה של קבוצה בלגית, היא מייצגת את הכדורגל האנגלי אפילו יותר מוולבס.

4. השאלה הבאה לאוהדי ארסנל, ותענו לי בכנות - ארסנל סיימה את דרכה בליגה, לא תקח אליפות אבל גם המקום השני למשל מובטח, ונשאר לה לשחק במחזור האחרון מול קבוצה שנאבקת נגד הירידה. אולם, מספר ימים אחרי המחזור האחרון באנגליה יש לארסנל גמר כלשהו (אלופות, גביע, לא יודע מה).
    כמה מכם חושבים שונגר היה מעלה את ההרכב החזק ביותר ומסכן שחקנים יומיים או שלושה לפני גמר הגביע?
    כמה מכם היו רוצים לראות את ארסנל נותנת הכל ומשחקת בפול כוח זמן קצר לפני המשחק הכי חשוב של העונה עבורה?
    אתם חושבים שמה שהיה מעסיק את ונגר יומיים או שלושה לפני המשחק החשוב ביותר שלו בעונה זה מי תרד ליגה? או אולי הורדת העומס מהשחקנים, שמירה על השחקנים הפצועים (אפילו קלות) והגעה לגמר בלי פצועים מיותרים ועייפות מיותרת?