המחזור ה-17 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/12/09.

1. ארסנל ונגר Member

50CRO
    זכותך לכתוב שלדעתך ארסנל תפסיד בברנלי, אבל העניין הוא שכתבת "הפסד בטוח". ניסוח אחר של דבריך היה מונע מאנשים לקרוא לך ליצן. זה לא פורום המלצות לווינר, ואני מניח שבגלל זה יצאו עליך פה כמה אנשים שכנראה גם מחקו להם את ההודעות משום מה.

אתה חדש פה (מברוק) ועם הזמן אתה תבין כמה דברים.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/09
  2. GRANDE LAZIO Member

משהו כואב לך?
    מה הוא בסך הכל אמר? 'נהנתי מכל רגע בצ'לסי והיה מגיע לי להישאר', מה לא בסדר בזה?
    צ'לסי חיפשה שם גדול על הקווים והייתה זורקת את אברם גם אם טרי היה שם ת'פנדל, השיקול לא היה מקצועי בכלל, וזה עלה לאברמוביץ' בעונה מחורבנת עם סקולארי והידינק.

לפעמים נדמה לי שאני באיזה פורום איראני עם כל ההשמצות המביכות האלה. מה עובר עליכם?

3. The_Arsenal Member

טוב, הגעתי להחלטה שאני לא רואה יותר משחקים של יונייטד שהם לא נגד ארסנל. באמת שחבל על העצבים. לא עושים כלום מחצית שלמה ומובילים 2-0. שונא אותם!

4. SeRgInHo Member

אמן שהוולבס האלה ירדו ליגה... תעלו גם עם הנוער, למה לא...

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר, בסדר. אבל בוא נלך לבסיס כל העניין - לא הגיע לו בכלל להיות שם.

לפני כמה שנים גם ווסט ברומיץ' עשתה "מעשה וולבס" במשחק חוץ באמצע השבוע נגד צ'לסי. החליטו שנקודות לא ייצאו להם בכל מקרה ונתנו לכל ההרכב הראשון לנוח. זה מה יש. בסופו של דבר הם מסתכלים על ההישרדות שלהם ושום דבר אחר לא משנה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/09
  6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גועל נפש ההחלטה של מקארתי. האחרון לעשות את זה מולנו היה ניל וורנוק, וזה לא עזר לו ושפילד ירדה ב-2007. עם זאת, צריך לציין שהמחליפים החזיקו לא רע והקשו עלינו עד הפנדל.

אוברטן לא מספיק מעורב, גם ברבאטוב אבל אצלו זה לא מפתיע.

7. Robin_Van_Persi Member

אני איתך.
    וולבס קבוצה כל כך חובבנית ואני לא מבין תמאמן שלהם,לוותר ככה על משחק מראש ושים בצד את השחקנים שניצחו לך את טוטנהם?
    זה משדר לוזריות לקבוצה שלו וככה היא באמת,אני מקווה שירדו ליגה בגלל המהלך הזה שלו.
    וזה שלא שיונייטד הציגה כדורגל ברמה כל כך גבוה,2 גולים מ2 טעויות איומות שבראשונה אני לא מכיר אף בלם שהוא קופץ לכדור הוא נוגע בו ביד ככה,בגול השני הכדור היה של השוער איך לעזאזל שוער יכול לשמוט דבר כזה?

פשוט חובבנות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. קינג לדלי Member

פשוט מדהים קירון דאייר.
    חוזר כל שנה לחצי משחק כדי להזכיר כמה הוא כישרוני ואז נפצע לעוד שנה.
    היום הוא יצא מוקדם ובדרך כלל המינימום של ההתאוששות שלו זה חצי שנה ועוד חצי שנה הוא צריך להיות בשמש כדי שהרדיאטור יעלה בחזרה.

מה יהיה איתו ?

9. Selby Member

גיבסון צריך לקחת את הקרנות בכל המשחקים שהוא משחק בהם, הקרנות שלו משדרגות את המשחק שלנו.

10. Djourou Member

מישהו יכול בבקשה להסביר לי על מה אתם מדברים? מה היו השיקולים בהחלטה?

11. Cup of Tea Liverpool, UK

בירמינגהאם מובילה 2-0 בבית על בלקבורן כשהיא בועטת בסה"כ פעמיים למסגרת.
    שתי הבעיטות (השערים) של ג'רום.

12. אבו Member

העיר ברמינגהאם ממשיכה בדהירה שלה. גם ברמינגהאם ממשיכה לדהור, וכמובן שגם וילה שהפעם היא בדרך לרשום עוד ניצחון חוץ מרשים במיוחד- מוליכה 2-0 על סנדרלנד באיצטדיון האור.

בשבת היא מול סטוק בבית, ומחזור לאחר מכן- מגיעה לאמיריות. אם היא תנצח גם אותנו, היא תשלים 4 ניצחונות מול כל הטופ 4 ששלושה משחקים היו בחוץ. לא נראה לי שהייתה קבוצה שקרובה ללעשות משהו כזה... בכלל, הקרב על הטופ 4 השנה הולך להיות מרתק במיוחד.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

על כך שהוא ביצע עשרה שינויים מההרכב בשבת. או במלים אחרות החליט שלא שווה לסכן את ההרכב הראשון שלו בשביל הסיכוי להוציא משהו מהמשחק. יש שיגידו - ויתר עליו.

14. Pipe Member

ככל שאני רואה את גיבסון יותר אני משתכנע שפרט לבעיטה המפחידה שלו מחוץ לרחבה הוא שחקן ממוצע לחלוטין. מן גוטי כזה, רק שבמקום ראיית משחק יוצאת מן הכלל יש לו משגר טילי קרקע-קרקע במקום רגל ימנית. זה בהחלט יכול להיות נשק מעניין עבורינו בנסיבות מסויימות.

15. Dimitar Berbatov Member

אז כנראה שלא ראית אותו מספיק. יש לו הרבה נתונים כדי להפוך למחליף של סקולסי כשזה יפרוש ולהפוך לשחקן הרכב. הוא מתקל נהדר, ההרמות שלו נהדרות ומדויקות מאוד, מבנה גוף פיזי וכמובן שבעיטות הפצצה מחוץ לרחבה שזה דבר שהיה חסר לנו במרכז המגרש עם האימפוטנטיות של אנדרסון ופלטצ'ר באספקט הנ"ל.

כמה שאני אוהב את רוני. הפרצוף שלו עם החילוף היה אחד הרגעים היותר יפים במשחק.