המחזור ה-17 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/12/09.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אולי יכול להיות שחקן קישור משמעותי ביונייטד, אבל כל קשר בין גיבסון לבין הגאונות של סקולס מקרי בהחלט. עם כל הכבוד ליכולת בעיטה מרחוק.

2. Dimitar Berbatov Member

הכוונה לא היתה לסגנון המשחק של שניהם ולהשוואה ביניהם, אלא שגיבסון יבוא על חשבון סקולס כשזה יפרוש ויהפוך, אולי, לשחקן הרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/09
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

משחק שלא ממש שווה תגובה רצינית, מכיוון שהשתתפה בו קבוצה אחת בלבד. ובכל זאת:
    *קוזצ'אק לא היה במיטבו היום, כמה יציאות הססניות לכדורי גובה כהרגלו שקבוצה יותר רצינית אולי הייתה מנצלת.
    *קאריק מצוין בתר בלם, סה"כ משחק שלישי כבלם ואף אחד לא יכול להרגיש בהבדל.
    *ולנסיה הימר בתחילת העונה שהוא לא עובר כמות מסוימת של גולים בהרבה כסף. זה ההסבר היחיד שיש לי לאי-חגיגות שלו אחרי כיבושים.

4. Dimitar Berbatov Member

ועוד קוראים לברבאטוב אדיש..
    רק אצלי התגובה לשער של ולנסיה לוותה בהלם ולא רק בגלל המהלך הגאוני, אלא בעקבות ה"חגיגה" של ולנסיה? לרגע חשבתי שהכדור פגע ברשת החיצונית או משהו.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי, הקשר הראשון בהרכב שלנו הוא דארן פלטשר, אבל זה אומר שהשחקן לידו יהיה צריך להיות שחקן יצירתי והתקפי יותר. במלים אחרות, לא גיבסון. כרגע, עם מה שהוא מפגין ומה שיש לנו בסגל, הוא לא יותר משחקן גיבוי. נראה איך הוא יתפתח, אבל הוא כבר לא ילד.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אז אסטון וילה לא מועדת וממשיכה במומנטום המצוין שלה, הפעם היא יצאה עם מלוא הנקודות מאצטדיון האור של סנדרלנד, אצטדיון לא פשוט בכלל.
    אפשר להתלונן על סגנון המשחק שלהם עד להודעה חדשה, בפועל יש תוצאות ועל כך מגיעות כל המחמאות למרטין אוניל.
    להזכירכם, גם עונה שעברה הם פתחו טוב מאוד והיו ממוקמים פחות או יותר באותו מקום, הכל היה תלוי בהם אך גילו חוסר אופי ומעדו מהמקום הרביעי למקום השישי, כאשר ארסנל ואברטון חולפות על פניהם.
    נראה אם העונה הם יצליחו לעשות את קרש הקפיצה המיוחל, בעקבות חוסר היציבות של ארסנל והחולשה של ליברפול, אני לא אופתע אם הם יסיימו בטופ 4 בתום העונה, אך עד אז המון מים יזרמו בנהר.

7. Pipe Member

אני לא מופתע כשזה מגיע ממך, כי אתה משתמש באותן מילות תיאור עבור 95% מהשחקנים בליגה, אבל בכל זאת. אתה עושה צחוק? לביצה הימנית של סקולס יש אינטיליגנציית משחק גבוהה יותר מאשר לגיבסון.
    מייקל אסיין פיזי מאוד. מאצ'סראנו אגריסיבי מאוד. גיבסון הוא neither. יש לו מבנה גוף רגיל לחלוטין והוא לא אתלטי במיוחד. הלאה לשאר ה"נתונים" שלו - הוא איטי, גמלוני וכאמור לא ניחן באף תכונה פיזית עילאית. אה כן, ומסקרן אותי לדעת מתי ראית אותו מרים בכלל, שלא לדבר על הרמה מוצלחת. (לא הייתה לנו הרמה מוצלחת כבר הרבה זמן. ככה זה כשהפתרון הנבחר לבונקר הוא להגביה מהאגפים בצורה דבילית לחלוץ של מטר שבעים ושמונה שמתחרה מול בלמים שגבוהים ממנו בחצי ראש, אבל אני סוטה) ואיך הסקת מכך שהוא "מרים נהדר ומדוייק". זה מוביל אותנו לשורה התחתונה - הבעיטה שלו מרחוק כרגע היא הדבר היחיד שכן מבדיל אותו מלהיות עוד סתם קשר שמשחק בסטוק או וויגאן, וגם זה לא בטוח שיספיק בכדי להשאיר אותו ביונייטד על תקן שחקן רוטציה, שלא לדבר על מחליף לאחד הקשרים הגדולים בתולדות המעודון. הוא עוד יחסית צעיר (אם כי גם כבר לא בדיוק ילד) ויש לו עוד זמן לשפר את ההיבטים שדרושים שיפור, אבל בוא לא נגזים. גם כיום הסיבה היחידה שהוא רואה הרכב היא כי הקשרים שלנו משחקים בהגנה.

8. THE STRETFORD END Member

שלושה דברים במחזור המשחקים היום,
    החמצת העונה מצד ברמינגהאם,יותר גרוע מזו של רוני רוזנטל בזמנו,ללא מתחרים.
    מועמד לשער העונה על שם ג'יימס מילנר.
    מועמד לטעות השוער של העונה,רוברט גרין.

9. Pipe Member

היציאה ההזויה שלו שהובילה לבומבה בקאריק הייתה הרגע המשעשע של המשחק. הוא נראה טוב בריצה הזו שלו בהרכב, אבל אם זה יהיה השוער הראשון הקבוע שלנו אחרי VDS אנחנו בצרות.

אני יכול. וגם דזקו של וולפסבורג שהבקיע בגלל שקאריק איחר בתזמון הניתור שלו לכדור הגובה. לעזעזל, הוא שיחק מול החלוצים של קבוצת המילואים של וולבס באולד טראפורד (כמה פעמים הוא נדרש לעשות פעולה הגנתית היום? פעמיים?) ומול חלוצי הנוער של ווסטהאם. נכון, הוא לא עשה טעויות ועל פניו נראה בסדר, אבל אסור לשכוח מול מי הוא שיחק ובאילו תנאים. אתה לא תרצה לראות אותו מול חלוץ נורמאלי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/12/09
  10. Dimitar Berbatov Member

אמיר, אני לא קובע שהוא יהפוך לשחקן הרכב לצד פלטצ'ר. אני מדבר על כך שיש בו הרבה יותר מבעיטת פצצה, שיש לו נתונים נהדרים כדי להפוך לשחקן הרכב ביום מן הימים. כרגע זה לא הכי רלוונטי, אבל מבחינת פוטנציאל אותו מבטל מר וואזה, יש לו את זה.

וואזה,
    א' - תקרא את מה שכתבתי לפני שאתה סתם מגיב.
    ב' - גיבסון כשעל המגרש מרים את הקרנות שלנו באופן די קבוע.
    ג' - לא השוואתי את החוסן הפיזי שלו לאסיין ולמסצ'ארנו. סך-הכל במסגרת ההזדמנויות שהוא קיבל אצלנו הוא הוכיח אגרסיביות וכנראה שלא ראית מספיק משחקים אם אתה קובע שלגיבסון יש רק בעיטת פצצה. אין לו את ראיית המשחק והגאונות של סקולס ואין לו את העוצמה של אסיין - מי בכלל הזכיר זאת באותו משפט? שורה תחתונה יש לו יותר מבעיטה.

11. קינג לדלי Member

התמקדתי בריבוק ובסיינט אנדרוס.

בירמינגהאם בניצחון חמישי רצוף ! הגיע לה הניצחון וכמות ההחמצות שלהם במתפרצות בסוף הייתה מדהימה כולל אחת מחרידה של בניטז שלמרות ההחמצה הוא חלוץ נפלא.הוא מהיר כמו סילון וטכני מאוד.
    בדקה ה 92 בירמינגהאם הייתה אמורה לשלם על כל ההחמצות אבל נגיחת קרן של קלאיניץ' פגעה במקרה בפנים של לארסון (שוב נהדר) שהציל גול בטוח מהקו.

בריבוק,ווסטהאם שוב מנסה לשחק כדורגל טכני ולא מבינה את קרבות התחתית שלה.
    מניעים כדור יפה כובשים שער נהדר מחמיצים וסופגים.הכל מראה על קבוצה נאיבית.
    גיז'ה פרנקו חלוץ קלאסי עם טכניקה נהדרת וטאץ' נפלא אבל האיטיות שלו הפילה אותו פעמיים לבד מול השוער.
    בולטון שוב משחקת על הכח שלה באוויר ולוקחת את הנקודות.
    לי שחקן נהדר ועשה עוד גול בקור רוח.
    הניצחון אגב הוגש בחסות רוברט גרין שאין לי ספק שקיבע את ג'יימס כשוער הראשון של אנגליה.
    עונה גרועה לגמרי לגרין.
    ראיתי היום את ג'ו הארט משחק בביטחון של שוער וותיק ואולי צריך להתחיל לחשוב עליו לפחות כשוער שני.

וילה ממשיכה בדהירה.
    תכנסו למילון האנגלי במילה ורסיטליטי ותמצאו תמונה של מילנר.
    שחקן נהדר מילנר,משחק כבר שלושה משחקים ליד הקשר האחורי פטרוב ועושה חייל.
    יש לו רגליים חזקות מאוד והיום הוא סיים עם בישול ועוד שער מדהים בסיגנון של פול סקולס.
    סנדרלנד עם החמצות גדולות בדקות קריטיות.
    לוריק סאנה היה ידוע כאחד הכסחנים הגדולים בעולם הכדורגל ובמשחקים האחרונים הוא התחיל לעבוד.
    היום יצא בשני צהובים ששניהם שווים אדום.חולה נפש.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסתכל קצת מעבר. אם כשפלטשר היה צעיר מתפתח היה לנו את רוי קין בשיאו או לקראת שיאו, לא בטוח שהיינו משקיעים בפלטשר כל כך הרבה. אבל היה לנו צורך בשחקן כזה. גיבסון במצב אחר. כן, הוא משחק כרגע. אין סיבה שלא. הוא שחקן לא רע, יש לנו משחקים נוחים ברובם, אז הוא מקבל צ'אנס להראות מה הוא מסוגל, לכאן או לכאן. לומר שהוא משכנע? לא ברמה שאחשוב כרגע שיש לו מה למכור כשחקן הרכב אצלנו.

13. eastlands Member

וילה של אוניל הלהיט של הליגה !

גו הארט לא סופג שערים כמעט ונותן בהחלט שקט להגנה שלו השוער האנגלי הכי טוב כבר היום !

14. George Best Member

אם כבר התחלת, אז אפשר להוסיף אחרי היום מועמד להדיפת העונה - ברד פרידל, כמובן.
    ללא ספק מהשוערים הטובים שידעה הפרמיירליג.

15. Rudess Member

קניתי במשחק מחשב מנג'ר את ג'ו הארט לארסנל, חבל שונגר לא עושה אותו דבר במציאות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx