המחזור ה-17 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏14/12/09.

1. George Best Member

כל המוסיף, גורע.

2. Claret&Blue Member

הסוגיה של כדורגל יפה מול כדורגל תכליתי מוכרת לי בתור אוהד ווסט האם. להגיד לך שאני נהנה לראות את הקבוצה שלי מניעה כדור על הארץ ונותנת מסירות קצרות כל היום בעוד אצל היריבה כל כדור שוער זה חצי בישול? לא. אבל אם אנחנו נכנסים לסיבות שבגללן אנחנו נרד ליגה, סגנון המשחק אחרון ברשימה. אנחנו לא בנויים מבחינת הסגל לשחק בצורה אחרת, לטוב ולרע. אבל אם תשאל אותי איך אני מעדיף לשחק- כמו סטוק או בולטון ולהישאר בליגה או כמו שאנחנו משחקים כשאנחנו בהרכב מלא ולהסתכן בירידת ליגה אני אבחר באופציה השניה תמיד, כי לזה הורגלתי וזו המסורת שאני מכיר.

אסטון וילה לא קבוצה שכיף לראות, ממש לא לדעתי. זו קבוצה שבנויה על מצבים נייחים בעיקר ועל יכולת אישית של שחקנים כמו מילנר ויאנג. אתה רק מחזק את מה שאני אומר כשאתה קורא לסגנון המשחק שלה טקטי מול הגדולות. כי הרי אם סטוק או האל היו משחקות ככה זעקות ה'בונקר' היו נשמעות מזמן, אבל כשזו קבוצה שנמצאת בצמרת עם שחקנים מוכרים, צעירים אך גם מנוסים היא משחקת טקטי.

אני לא יודע איזה משחקים אהבת של אסטון וילה העונה, אני אישית לא אוהב את הסגנון של אוניל והקבוצות שלו. להוריד בפניו את הכובע? אין בעיה. התוצאות שם, אף אחד לא יכול להתווכח איתן, ואני בטוח שגם האוהדים נהנים מניצחון באולד טראפורד בלי קשר לאיך הושג.
    אני לא מתחבר לסגנון וחושב שעם הכסף שיש לו להוציא(וקל מאוד לשכוח, אבל יש לו לא מעט) מרטין אוניל יכול היה לבנות קבוצה טובה יותר, איכותית יותר מבחינת סגנון המשחק.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה עם שום דבר שכתבת, אבל הפסד לברנלי יהיה משמעותי יותר מניצחון על טוטנהאם, כי אלו יהיו גם שלוש נקודות שיריבה לתחתית תצבור.

4. THE STRETFORD END Member

איסלטנד

זה החלום,בהחלט,
    אבל אם יצליח לו הסיכון/הימור שלקח ויום ראשון(שעה מוקדמת)הוא לוקח 3 נקודות מברנלי,
    זה 6 נקודות משלושה משחקים בשבוע ואז החלום של להישאר בפריימיר ליג גדל בעוד איזה אחוז,
    זה רע?
    הניצחון על טוטנהאם היה בגדר בונוס ענקי(רק טוטנהאם מסוגלת לאמלל ככה את האוהדים שלה),
    לו משחק מול צ'לסי או ארסנל יהיה בהפרש של יותר מ4 ימים ולא לפני תקופה של חג מולד
    אז אולי לא היינו רואים את הנסיון הזה.

טעות או לא,נדע ביום ראשון,
    מסריח כן,לא רומנטי,בטח אבל כשר.

בלי קשר אני לא סובל את מקארתי ומעדיף את ברנלי גם כן.

5. THE STRETFORD END Member

Claret&Blue

זו בחירה בין גישה של למות צעיר ויפה או לחיות אבל בכיעור,
    וולבס להוציא עונה אחת ב2003 יותר מדי שנים מדשדשת לה בליגה הראשונה
    (זה משהו שאוהדי ווסטהאם לא יודעים כי ווסטהאם ירדה ועלתה ונשארה כמה שנים טובות בפריימיר)
    לא מעט כיעור אבל לנסות ולבנות את עצמה בפריימיר ליג זה בטח עדיף אחרי כל אותם שנים.

6. eastlands Member

קלארט אנד בלו - קצת מגזימים פה עם הביקורת על אוניל ,אל תשכח שהרבה מנגרים לא היו מעיזים לעולת עם הרכב שבו דאונינג ,יאנג,אגבולהור ,מילנר פותחים ביחד ,בנוסף לחלוץ הסקי ולקשר מצויין פטרוב .
    איך בדיוק הוא עושה את זה ? כל הכבוד ואגב אני בטוח שהאוהדים של וילה לא בוכים ,לפחות לא ב2 המשחקים האחרונים ויש להם גם דקות של כדורגל ,אבל זה ניצול מדהים של קבוצה של מטוסים ,אין מקבץ כזה בעולם 4 מטוסים בהרכב אחד ואוניל חוגג על זה.

7. קינג לדלי Member

אגב,וילה לא ספגה העונה שער אחד בראש.

ומה תגידו על דאן ? הליצן משחק מעולה.
    אני יודע שזה זמני אבל כל הכבוד בשלב זה.

8. Dimitar Berbatov Member

על הנייר הסגנון משחק של וילה תחת אוניל נראה מאוד התקפי. כמו שציינת מילנר, קארו/הסקי, אגבונלהור, יאנג, פטרוב ועכשיו גם הצטרף דאונינג. אם לא הייתי רואה משחק אחד של וילה העונה הייתי משער שהם משחקים כדורגל תוסס וסקסי, אבל שורה תחתונה - מי שרואה אותם העונה לא רואה הבדל מהותי בין וילה של העונה לוילה של שנים קודמות וסלטיק של תחילת שנות האלפים. בקיצור קבוצה אונילית טיפוסית. כדורים ארוכים, הגנה חזקה ויציבה (ואכן, כל המחמאות לקולינס ודאן המפתיעים), הברקות של מילנר/יאנג/אגבונלהור out of the blow. אני לא שותף להייפ סביב הוילאנס.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/09
  9. Rudess Member

איזה תירוץ עלוב של ה- Chief Executive של וולבס:

"We have a squad system at the club and Mick picked what he thought was the best side for that match.'' he told Sky Sports News. "In fact if George Friend had taken the chance he had early in the game then maybe we could have held on just like we did at Tottenham.''

Moxey also said the club has no plans to refund fans: "We have no plans to refund the £42 that they were chanting about, although we do have an empathy with them. We are very disappointed that we lost the game, but we have a squad system

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/09
  10. George Best Member

אברם גם תפר לעצמו תקפיד בוולבס?

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מצא שידור לפומפי נגד צ'לסי?

12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל אוף ליין משום מה

14. eastlands Member

אונוהה-טורה באמצע סילבניו וריצארדס מגנים , רביעיה מפחידה לייד דפו-קראוץ,לנון .
    לסקוט לא בסגל ,ביחד עם שוני ובלאמי .

רוביניו פותח ואאאאו הוא הסכים לפתוח במשחק חוץ מרגש , יהיה טוב

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. הבאתי כל כל הקבוצות שלהם יש תקציב גדול יותר משל וילה (לפחות 6 קבוצות, יתכן אפילו 8 קבוצות), גם השם של רובם גדול יותר ויכול למשוך בקלות יתרה לשחקנים ועדיין וילה היום שלישית בטבלה עם ניצחונות גם על "הגדולות".
    אז אפשר לטעון שאוניל רוכש שחקנים בלי יומרה ויוזמה ואפשר להגיד לאוניל כל הכבוד על האמונה בשחקנים אנגלים למשל. אפשר להגיד שכאשר רכש את מילנר בטוח היו כאלה שאמרו למה לא להביא בכסף שחקן אקוזטי יותר מפורטוגל, רוסיה או ברזיל. אותו הדבר בקשן לדאן שמפתיע עד כה את כולם. או שאפשר לשאול האם מילנר היה הופך לסוג של בנטלי אם לא היה מגיע לידיו של אוניל.
    אפשר לשאול איך אוניל מתמודד עם העזיבה של שחקן האמצע הבולט שלו (בארי) לסיטי בקיץ?
    אפשר לשאול האם העובדה שוילה מגיעה כל שנה לצמרת צריכה להילקח כסוג של עובדה, כסוג של ברירת מחדל, או אולי לראות בכל עונה כזאת כהישג של אוניל שמוציא מהסגל שלו יותר ממה שכל אחד אחר היה מוציא.

2. רק לפני שבועיים כולם כאן שחטו את ארסנל שלפרקים משחקת את הכדורגל שנחשב ליפה בעולם.
    כולם דיברו על החוסר בתכליתיות, ביעילות, והנה עכשיו קוטלים את וילה בדיוק על התכונות האלה.
    חייו של מנג'ר...
    תנו ולנגר את הניצחונות של וילה בגשר ובאולד טראפורד, בדיוק באותה צורה ובאותו סגנון משחק וארסנל מועמדת מספר אחת לאליפות, ארסנל קבוצה נפלאה, ונגר מאמן ענק.
    בא אוניל עם קבוצה הרבה פחות מוכשרת, שלא יכולה להביא סוג של ארשבין באמצע העונה גם אם יש לה את הכסף, ועושה בדיוק את זה.

3. אני בטוח שוילה השנה משחקת כדורגל יפה לעין מול קבוצות נחותות יותר.
    ה5-1 על בולטון בטוח לא הושג מיעילות נטו כמו ה3-0 על האל.

אני חושב שעם הכסף של אוניל הוא מוציא את המקסימום. מקום 3 בעונה שצ'לסי, ליברפול, ארסנל ויוניטד בנו את עצמם לאליפות, שסיטי מתחזקת מאוד בקיץ, שטוטנהאם גם כן הופכת לקבוצה רצינית, שקבוצה כמו אברטון משאירה את אותו סגל וגם אמורה לרוץ חזק, לדעתי עד עכשיו וילה מוציאה הרבה יותר ממה שסגל השחקנים שלה שווה וממה שכל מאמן אחר היה מוציא ממנה.