המחזור ה-17 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/12/10.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק בינוני למדי באפטון פארק. ווסטהאם חלביים כרגיל וגם סיטי לא בדיוק התעלתה היום. ולמרות שהיא שיחקה בהילוך שני במקרה הטוב היא עדיין יוצאת ממשחק חוץ עם ניצחון 3-1 קליל. זה ניצחון של קבוצה גדולה אמיתית. משום מה לא ממש מדברים עליה בהקשר הזה עד כה אבל סיטי מועמדת לגיטימית לחלוטין לאליפות השנה. ככל שהעונה תתקדם הקבוצה הזו רק תלך ותתחבר, ואז הם באמת יהיו מפחידים.

יאיא טורה התעלה מעל כל הבינוניות של שאר השחקנים על המגרש ונתן הופעה ענקית. הוא היה המושך בחוטים במשחק של סיטי, ואין ראוי ממנו לכבוש את השער הראשון ולהיות למעשה הכובש גם של השני. שער שלישי נהדר של סיטי, שהיה שיחזור מדויק לשער אחר שאדם ג'ונסון כבש השנה באחד ממשחקי הליגה האירופית. תנועה נהדרת של ג'ונסון מהקו הימני לאמצע, מסירת עומק מופלאה של סילבה בטיימינג מושלם, והסיומת של ג'ונסון בקור רוח מרשים. לא מבין איך ג'ו פותח בהרכב לפניו.

הופעה גדולה של קהל החוץ של התכולים, שלאורך כל המשחק שמעו בעיקר אותו. שירת בלו מון אדירה, שירים למנצ'יני וכמובן הלהיט boring boring city בתגובה לכל המלעיזים.

בווסטהאם אברם המשיך להבריק עם ספקטור בקישור האחורי. לא רק שספקטור לא עשה פעולה חיובית אחת מבחינה התקפית, גם את העבודה ההגנתית שהוא לכאורה אמור להיות מסוגל לעשות הוא לא עשה. הגול הראשון של יאיא טורה נבע מחור שלו, ובכלל לאורך כל המשחק יאיא טורה קיבל יותר מדי חופש פעולה. ככה יורדים לצ'מפיונשיפ. והחילופים של אברם... אוי החילופים. לא מבין איך הוא עדיין לא פוטר.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

פתיחה די יבשה של המחזור עם 6 שערים ב5 המשחקים. 2 תוצאות 0-0.
    אני לא מצפה שניוקאסל-ליברפול ישפר מאוד את המאזן הזה.

3. Oliver Kahn Member

אחרי ההפסד היום אין סיבה שאברם יישאר ולא רק בגלל ה-3 נק' מתוך 9.ווסטהאם פשוט לא קבוצה בשתי מסירות אפשר לחתוך את כל ההגנה שלה ונראה כאילו במשחק ההתקפה פשוט מדלגים על הקישור.
    אם סיטי היתה רוצה היא הייתה יכולה לשים לפחות 5 היום.

מה שמרגיז הוא שיש שם חומר איכותי של שחקנים וקהל ביתי שזה לא מגיע לו,מקווה שיתעוררו שם בהנהלה
    מהסם הקשה שהם עדיין עליו ולפני הצ'מפיונשיפ.

אני כבר כמה מחזורים מצפה לריצה קדימה של אברטון ומשום מה זה לא קורה וכל הכבוד גם לבלקפול על ניצחון במגרש שבו כולן משאירות נקודות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/10
  4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלקפול בהחלט עם תוצאת המחזור עד כה. אפילו ברצלונה היתה מתקשה להוציא ניצחון בבריטניה סטדיום האימתני מול דלאפ והמגבות. איאן הולויי ראוי לכל כך הרבה קומפלימנטים, מנג'ר השנה עד כה מבחינתי.

5. Ryan Giggs11 Member

זה אמנם לא נראה ככה עדיין אבל אני מאד מקווה שבלקפול לא יצנחו בסופו של דבר כמו האל סיטי.
    איאן הולוואי בהחלט עושה קסמים מבלקפול ומגיע לו מנג'ר השנה רק בגלל הצבעוניות שלו והאמירות שלו מחוץ למגרש אז בטח שזה מגיע בשילוב של תוצאות נפלאות לעולה החדשה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. eastlands Member

הם עוד ינצחו בבית קבוצות חזקות והעונה כי הדברים משתנים ווסטהאם שוה. מקום גבוהה יותר. אבל אמ הם יזרקו בינואר את קול במקום אברם. אז הם גם יכולים לרדת.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה לי תחושה שבלקפול ייצאו עם 3 נקודות מהמשחק בבריטניה, הולוויי בהחלט בעונה מופלאה וגם מוסיף כל כך הרבה צבע לליגה... נהדר.

עריכה:
    איך סקרטל הוא זה ששומר על פאקינג אנדי קארול?! הבלם עם משחק הראש הכי גרוע בליגה שומר על החלוץ עם משחק הראש אולי הטוב בליגה יחד עם קווין דייויס... סעמק.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

PFK אחראי לעוד שער. מי אם לא הוא?
    אחד השחקנים הכי גרועים שנראו במדי ליברפול בהסטוריה העשירה שלה. בהחלט המגן הגרוע ביותר. אפילו ג'ימי טראורה היה טוב יותר.

הודג'סון ממשיך להתקרב בצעדי ענק למנג'ר שמחזיק ברקורד החוץ הכי גרוע בהסטוריה של הליגה האנגלית. כנראה שהוא הציב את זה כמטרה כי אחרת אני לא מבין איך הבנאדם הזה ממשיך באופן קבוע לא לנצח בחוץ לא משנה איפה הוא נמצא.

9. Strawberry Fields Member

איך? אתה באמת צריך לשאול? הודג'סון, רוי הודג'סון. אין מצב בעולם שהוא הדריך את שניהם לפני המשחק, אמר לסוטו לשמור תמיד על קארול בגלל שיש לו משחק ראש טוב יותר משל סקרטל ופתאום מחליטים על המגרש לעשות משהו אחר.

10. Oliver Kahn Member

עוד דבר שמעצבן אותי אצל אברם,זה איך שהוא מפלרטט עם מנג'ר היריבה לפני משחק.

התחלתי לשים לב לזה נגד סנדרלנד והיום עם מנצ'יני,מעניין מה הוא לוחש להם תמיד?

11. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשבתי שההגנה שלנו גרועה... איזה צמד ליצנים יש לליברפול במרכז ההגנה, סקרטל פשוט בדיחה עלובה בשער השני, וגם קיריגיאקוס (אני לעולם לא אלמד את השם שלו) כל הזמן מסתבך ועושה שטויות. קארול וריינג'ר שניהם עושים מהם צחוק.

השער הזה היה די באוויר האמת.

12. Ian Wright Member

אנדי קארול פשוט שחקן גדול! *תרתי משמע*
    הוא ורוני יכולים להיות חוד פשוט אדיר בנבחרת. אני כבר רוצה לראות אותם בפעולה ביחד.

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדי קארול ענק אבל הגול השלישי הוא בושה וחרפה מצד לוקאס. אין לי מושג מה הוא חשב לעצמו כשפשוט צפה בקארול ולא ניסה לסגור אותו אפילו.

14. alexshw Member

קארול הזה חיה.
    מהמר על כך שבקיץ הוא יעזוב את העורבים.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול 2010. רוי הודג'סון לוקח את המועדון המפואר הזה והופך אותו לפולהאם 2. באים לקבוצות עם רצף של משחקים ללא נצחון ודואגים לשבור אותו. כמובן, למה לא? כל משחק חוץ באים כמו אסקופה נדרסת, כלום ושום דבר, קשה להאשים את השחקנים שנראים כך, אם הייתי משחק תחת הודג'סון ומסתכל על רקורד החוץ שלו בקריירה גם אני לא הייתי מאמין שאפשר להוציא משהו במשחקים האלה.

סקרטל בלם ברמה של צ'מפיונשיפ וגם זה עושה לו טובות. קירגיאקוס מתלבש בכלל ועולה משחק אחרי משחק על חשבון קלי. קונצ'סקי הוא פשוט קונצ'סקי, שחקן בדמותו של המאמן שהביא אותו. אמרתי כשקראגר נפצע, יש לנו את מרכז ההגנה הכי גרוע בליגה כי לא היה צל של ספק בכלל שקירגיאקוס - סקרטל יהיה הציוות של הודג'סון.
    ווילסון וקלי בגיל ממוצע של 19 ייראו במרכז ההגנה פי 10 יותר טוב ואני חותם על זה.

שלל הליצנים האלה לא אשמים שבוחרים אותם, האשם הוא הליצן שממשיך להעלות אותם בהרכב.
    ידעתי מה אמרתי כשאמרתי אחרי המשחק נגד וילה שתיקו פה יהיה תוצאה טובה, וואלה איך ידעתי. כי עם האיש הזה כל משחק חוץ הוא כבר 90% הפסד.
    שמעתי שאיזה קבוצת שקר בנורבגיה מנסה להשאר בליגה השנייה, ג'וב שתפור עליו בול, הג'וב היחיד שהוא יכול ויודע לעשות.