המחזור ה-17 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏10/12/10.

1. Drorik0 Member

סקרטל אף פעם לא היה בלם ואף פעם לא יהיה. בושה

2. KirkH Member

אפשר להמשיך להאשים את הודג'סון עד מחרתיים - אוסף השחקנים שליברפול מעלה הוא פשוט עלוב.

בלי ג'רארד שעוד איך שהוא מנסה לגבש את חבורת הנגרים הזו לקבוצה זה פשוט נראה מביך. עובדתית ליברפול רק איבדה שחקנים משמעותיים בשלוש העונות האחרונות בלי להביא להם תחליפים ראויים - רק שכחו שם לעדכן את הציפיות...

3. שלו Guest

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

4. Ian Wright Member

אין ספק שהייתה פה טעות קשה של לוקאס ובכלל ההגנה שלנו נראית זהב לעומת ההגנה של ליברפול. קוסייליני נראה כמו בלם על לעומת סקרטל.

אנדי קארול עוד חלוץ גדול מלפני המשחק הזה. אני מקווה שיישאר בניואקסל לפחות עוד שנה, שנתיים. חבל שיעבור כבר עכשיו לאחת הגדולות באנגליה ויתייבש למרות שהוא יכול בעתיד לדעתי לשחק בכל קבוצה מובילה באנגליה אם הוא ימשיך בקצב ההתקדמות הזה. יש לו נתונים פיזים אדירים ומתברר שיש לו גם אחלה בעיטה על הקרקע. 10 שערים ב-17 הופעות בעונה ראשונה בפרמיירליג עד עכשיו בקבוצה קטנה. כל הכבוד! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

5. הקופ בישראל Member

Roy for England

עד מתי נסבול אותך ?!

http://img145.imageshack.us/img145/5278/execm.Xxx

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הציפיות הם מקום 6-7. אלא אם כן אתה חי בליברפול ומגיע לקופ כל שבועיים ויש לך משהו לחדש לנו, אני מציע שלא תכניס מילים לפה של אנשים.
    אפילו את זה הודג'סון לא מסוגל לעשות.

הנזק שעשו היקס וג'ילט וגם בניטז שלא הצליח להחליף את השחקנים המשמעותיים ידוע. מצד שני, עם רכישות כמו פול קונצ'סקי (פול קונצ'סקי הוא שחקן של ליברפול. צריך לחזור על זה כמה פעמים בקול ולצבוט את עצמך כדי להאמין שזאת האמת, בדיוק כמו שהודג'סון הוא המאמן של הקבוצה) בטח לא עזרו. הודג'סון בטח לא עוזר, הוא רק את העצים את הנגרייה והאפרוריות שהולכת בליברפול גם עם השחקנים שקנה לעומת אלה ששחרר (יובה קיבלו את אקווילאני בחינם לעונה ונתנו לנו את פאולסן ב6 מ' - מדובר בדיל העשור לכל הפחות, ראשי יובנטוס לא מאמינים עד היום שהודג'סון קשור לענף הכדורגל) וגם עם הכדורגל שלו, ההעדפה של סקרטל וקירגיאקוס על פני אגר, וכו'. הכל ידוע כבר.

7. ArsenalFan Member

ועדיין יותר טוב, לפחות על הנייר (שלא שווה הרבה בלי גיבוי בשטח), מחומר השחקנים שעומד לרשותה של ניוקאסל. אף מילה על השבוע הכאוטי שעבר השבוע על השחקנים בניוקאסל, כולל דיווחים על מרד פוטנציאלי. ובכל זאת, התוצאה היא התוצאה.
    בליברפול יש הרבה מאוד בעיות שחלקן לא מתחילות ובוודאי לא נגמרות בו, הן עמוקות יותר מהמנג'ר הנוכחי והן נעוצות בהיסטוריה קרובה-רחוקה. אבל עם כל ההערכה והחיבה להודג'סון, אי אפשר לפטור אותו מאחריות, כי ניהול המשחק שלו היום היה חלש מאוד.

דווקא היום, למרות השער, קארול לא הרשים אותי בצורה יוצאת דופן. הפוטנציאל שלו גדול, אבל אני הייתי מרגיע קצת את ההייפ סביבו. יש לו עדיין ליקויים טכניים.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו ניהול המשחק של הודג'סון, זה לא רק היום, הוא מאמן מקובע בצורה יוצאת דופן, מיולי עד דצמבר הוא בליברפול ועוד לא ראיתי ממנו חילוף אחד! לא שתיים, לא שלוש, אחד בודד שיש בו איזהשהיא פואנטה ונסיון לשנות משהו. תמיד מה שנקרא like for like, יוצא קשר אחורי נכנס קשר אחורי, יוצא קשר שמאלי נכנס קשר שמאלי, אף פעם אין שינוי במערך, אף פעם לא יוצא שחקן בעמדה מסוימת ונכנס אחר בעמדה אחרת, הוא פשוט לא יודע לשנות דברים כשהוא נקלע לפיגור, ובכלל לרוב לא עורך בכלל את כל ה3 חילופים גם כשהוא מפסיד.

זה פשוט בושה והגיע לרמה שעשו עליו קלוז אפ והכנסתי אגרוף לטלויזיה (תודה לאל שזה CRT והנזק הוא רק ליד שלי). אני לא מסוגל לראות את האיש הזה עם הסמל של המועדון שלי על המעיל שלו, זה מחליא.

9. George Best Member

שנים אני טוען שסקרטל הזה לא קשור לענף.
    ועוד לשים אותו לצד הלוחם מהסרט 300 הזה?
    לשניהם ביחד יש אלפית חוכמת משחק.

היחיד ששיחק היום בליברפול היה אנגוג, טורס היה מביך בלשון המעטה, וכמה לא מפתיע שהודג'סון הפחדן מוציא את הצרפתי תמורת באבל.

מקסי ימשיך לכבוש שער ב-10 משחקים ובכל היתר יגע בכדור אולי פעמיים.

חייבים להיות הוגנים ולהגיד שאם היינו מקריאים את סגל השחקנים של ליברפול רק מבלי לציין את שם המועדון, אז תשעה מתוך עשרה היו אומרים שזה סגל למרכז הטבלה.
    והם בדיוק שם...
    רק השם נשאר.

לוקאס, קירגיאקוס, סקרטל, קונצ'סקי, מקסי - בחיי שבסטוק לאף אחד מהם אין מקום בהרכב!

10. הקופ בישראל Member

מאזן משחקי החוץ:

נצחון - 1
    תיקו - 2
    הפסדים - 6

5 נקודות מתוך 27 נקודות אפשריות.

זה מאזן של קבוצה שסוגרת את הטבלה ויורדת ליגה.

11. Strawberry Fields Member

לא מסכים.
    תביט שחקן שחקן מה-22 שעלו למגרש והיחידים שאני מעדיף מליברפול הם טורס על פני אמאובי וריינה על פני קארול. השאר, חלקם גרועים יותר משחקני ניוקאסל וחלקם ברמה זהה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/10
  12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ורג' בסט - לא הוגן כלפי לוקאס שהשער השלישי עליו אבל בסה"כ לא בלט היום לרעה ונמצא בשיפור גדול העונה. מדובר בשחקן הרכב בברזיל העונה שם הבחינו בשיפור שלו, דבר איתי כשקשרים ברזילאים אחרים כמו אנדרסון ודנילסון שנמצאים בקבוצות צמרת יעשו את זה. מקסי הוא שחקן טוב לספסל, לא להרכב, אבל יש הרבה שחקנים שצריכים ללכת לפניו.

יש הרבה מאוד עבודה לעשות על הסגל וזה ברור. בחלק האחורי פשוט צריך ניקוי אורוות טוטאלי וספציפית במרכז ההגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/10
  13. Bill Shankly Member

טוני פיוליס חושב אחרת, הוא היה מוכן לשלם 5 מ' ליש"ט עבור לוקאס בקיץ. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. 亚历山大帕托 Member

קוד:
    8	Newcastle	17	22
    9	Liverpool	17	22
    10	Blackpool	16	22
    11	WBA	17	22
    ראוי לציין את החולשה של העולות החדשות העונה, שעל הרמה הירודה שלהן מעיד מיקומן בטבלה.

15. ARSI Member

ג'ואי בארטון היה אולי המצטיין במשחק. נלחם, מדוייק ,מעורב בשלושת השערים (הבקיע את השני) והראש במקום.
    ליברפול נראת כמו קבוצה אבודה. אין מנהיג וסדר. כשג'רארד יחזור יהיה יותר טוב, אבל אם לא יתבצע שינוי בעמדת המאמן גם העונה הנוכחית של הסקאוזרים גמורה.

נחמד לראות את גרנט מפסיד שוב. סיטי הרדימה, אבל עדיין לקחה 3 נקודות.