המחזור ה-17 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏20/12/11.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אלוהים ישמור עלינו..... מיקל בהרכב, בואש לא רוצה להירגע. טוטנהאם נראים טוב העונה, הם במצב נפלא מבחינת הטבלה, אנחנו מאוד מאוד צולעים, נראים לא טוב, לא מרשימים גם מול קבוצות חלשות. לא יודע מה הסיכויים שלנו לצאת מהליין עם נקודות... לא גבוהים, יש הרגשה לא טובה. דרוגבה קצת נראה פצוע ולא בבריאות מלאה, הרבה בעיקר תלוי בו.

2. Arsenal fan Member

צ'לסי עם פתיחה פשוט מזעזעת, מה הולך פה?

3. The_Arsenal Member

ממשחק למשחק אפשר לראות - צ'ך זה כבר לא זה... שוער קצת יותר חד היה מגיע לזה..

והנה סטארידג' משווה. יאללה שהשופט ישרוק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx.

4. מזגן Member

טוטנהאם עדיין נראים לי כמו קבוצה שמנסה לשחק כדורגל שקצת גדול עליה במרכז המגרש. אבל מהר מאוד הם התעשתו והמשיכו לשחק את הכדור הרגיל שלהם.

5. golding מנהלים

איזה יופי, הגענו לווייט הארט ליין ושיחקנו מאוד יפה. טוטנהאם אמנם החזיקה בכדור קצת יותר, אבל היינו נראים מסוכנים בהרבה ואני חושב שאפילו הגיע לנו לנצח. אם כי תיקו זו תוצאה בהחלט הוגנת.

כל הכבוד לטרי, וכל הכבוד לבוסינגווה ששיחק במרכז ההגנה ועשה עבודה לא רעה בכלל.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז היה קל יותר ממה שחשבתי....
    שיחקנו טוב, הגענו לכל כך הרבה מצבים נוחים ויצאנו פראיירים שלא יצאנו מהלול עם 3 נקודות. יצרנו מצבים, שיחקנו לפי הקצב שלנו, חבל שלא השגנו יותר, היינו צריכים.

העונה זה חד וחלק מירוץ של 2 סוסים, אין לאף קבוצה את היכולת להתחרות עם המנצסטריות, בטח שהיונייטד כבר לא בליגת האלופות, הליגה האירופאית לא תיקח ממנה את אותם הכוחות, ובגלל זה יהיה לה יותר קל לרוץ כתף בכתף עם הסיטי. מה שבטוח, יהיה לא פיות מעניין בקרב על המקומות 3-4.

7. Strawberry Fields Member

OptaJoe Opta Sports
    1 - Tottenham are the highest placed London side in the Premier League at Christmas for the first time since 1995. Britpop.

8. Roy_Keane Member

גול חוקי של אדאביור שנפסל ושער של סטארידג' שהיה אמור להיפסל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

9. h2z Member

להזכירך הכדורגל הרגיל הזה ניצח אתכם...והוא גם כמעט ניצח את צ'לסי, אלמלא ההחלטה השגויה לפסול את השער של אדה.

סה"כ אני חושב שצ'לסי תצא יותר מאושרת מהמשחק הזה: נכון שהם בעטו פי שתיים, אבל רק שליש מהבעיטות היו לשער, והשאר היו בגלל ממרחקים של 20-25 מטרים והלכו לקהל. חסר לנו מאוד לנון היום וגם היציאה של VDV פגעה בנו בתחילת המחצית השניה. חבל שדפו פצוע ונאלצנו לשחק עם פאב שנגע בכדור אולי 5 פעמים.

אני חושב שכל הקספטים לגביי טוטנהאם קיבלו עוד תשובה היום: לא עוד טיולים במשחקים נגדנו!

10. golding מנהלים

בשער של אדביור הייתה עבירה. אדביור היה צריך לקבל אדום לא פעם אחת, אלא פעמיים.

ושוב, אולי אני מסתכל על זה מנקודת מבטח כחולה מאוד, אבל להגיע לווייט הארט ליין והציג יכולת כל כך טובה שהייתה יכולה בקלות להעניק לנו ניצחון משמחת אותי מאוד.

11. JohnTerry26 Member

ג'ון טרי גבירותי ורבותיי... הצלה הרואית. לא יודע מה הייתי עושה לעצמי אם זה ברשת...

עד הרגע הזה הייתי מעט מאוכזב שלא השלמנו מהפך, היו לנו מספיק מצבים(רמירז מחמיץ בגדול פעמיים, דרוגבה במחצית הראשונה), ושיחקנו לפחות שווה בשווה לטוטנהאם בWHL שזה נהדר לראות ככה שחבל שזה לא נגמר בניצחון. אבל סה"כ היה משחק שקול מאוד כשהשליטה מתחלקת שווה בשווה- טוטנהאם עם הפתיחה במחצית הראשונה, אנחנו בשאר המחצית, ולהפך בשנייה.

בוסינגווה עם עבודה נפלאה כבלם, גם פריירה היה טוב בימין, משחק טוב גם של הקישור שהיה דומיננטי מאוד היום, וסאטרידג' שממשיך לפרוע שטרות... או ואיך שכחתי את אשלי, מלך הבישולים שלנו אם אני לא טועה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/11
  12. The_Arsenal Member

משחק מצויין. שתי הקבוצות יכולות לראות את עצמן מקופחות, מה שאומר שתיקו שיקף בסה"כ. צ'לסי היו מעט יותר טובים, מצד שני, השופט קצת קיפח את טוטנהאם אז זה מתאזן. המרוויחה הגדולה היא כמובן ארסנל.

צפוי לטוטנהאם סיבוב שני יותר קשה מהראשון. סיטי, ליברפול, ארסנל, וצ'לסי, הפעם יארחו את טוטנהאם. אנחנו סבלנו מההגרלה הכי קשה מבחינת ביתיות נגד הגדולות, ומהבחינה הזאת אפשר לומר שאנחנו כרגע במצב לא רע בכלל במאבק על מקום 4.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/11
  13. JohnTerry26 Member

פשוט הזוי שהתקשורת מתעקשת להתעסק בהתרחקות של שתי הקבוצות מתמונת האליפות... רק הטבלה לנגד עינהם, מי צריך לראות משחקים... איזה אוהד צ'לסי או טוטנהאם בונה על אליפות העונה?

(טוטנהאם נהדרת אבל אני חושב שאפשר להסכים שאליפות זה עדיין טיפה גדול עליה העונה..)

14. golding מנהלים

היה מצחיק לשמוע את קהל החוץ שלנו שר
    "You burned your own town"

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. golding מנהלים

לא רק שהייתה עבירה, בסיכום של סקיי ספורטס ניתן לראות בבירור שאדביור מבקיע את השער ה"חוקי" שלו עם היד.