המחזור ה-17 בפרמייר ליג: In the Court of the Crimson King

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏16/12/16.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר יש מי שדואג לו.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בעד מנצ'סטר יונייטד, לא בעד מאמן או שחקן.

אני אומר שאם העונה היתה מסתיימת היום, כשאנחנו במקום לא מספק אבל במגמת עלייה או חיבור, בהחלט הייתי חושב שזה טוב מספיק כדי להצדיק עונה נוספת. יותר מאשר להביא עוד מאמן חדש, ששוב יצטרך ללמוד את העסק, ולעשות שינויים כדי להתאים את הקבוצה למה שהוא רוצה - ואלה עלולים להיות שינויים נרחבים.

אני מאמין שאם נמשיך כך נסיים במקום גבוה יותר משישי, אבל כרגע מדובר ברמת התיאוריה.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין גבול ללוזריות.

ונגר אחרי המשחק:

On top of all of that we conceded two offside goals, what is very difficult to accept in a game of that stature. But as it is well-known, the referees are protected very well, and that is right, like the lions in the zoo. So we have to live with those decisions.

I want them to be very well protected, I want them to be safe. But if they could make the right decisions that would be even better. Safe and good decisions, even better. I do not want to make the referees the subject of the press conference. I just feel it’s right that they are safe and protected but if on top of that they make the good decisions, even better. It’s difficult to lose a game of that stature on two offside goals and I can understand City are very happy, I would be as well, but I think the goals are offside.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרוב שהוא לא רצה להפוך אותם לנושא המרכזי במסיבת העיתונאים, הוא לא הפסיק לדבר עליהם.

אלעד אוהב/ת את זה.
  5. Sturridge Member

אני הייתי משתגע אם אוזיל היה בקבוצה שלי, גם זה משבוע שעבר

אולי הוא עדיין חוגג את השער מול לודוגרץ.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

על 2 הופעות אחרונות שלו אוזיל צריך לרדת לספסל במשחק הקרוב.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עקרונית אתה צודק 100%, אבל מה יהיה שווה להחליף רכיכה ברכיכה חסרת כישרון?

אין לנו את הפריבילגיה הזו. כאן זה לא ריאל מדריד.

8. alexshw Member

על הופעות כאלה צריך להעניש במועדון גדול. גם כדי להוריד אותו לקרקע.
    זו פשוט זריקת זין ואם הייתי אוהד של התותחנים באמת הייתי נעלב.

גם לקומאן נמאס מהבכיינות שלו. הוא אמר שאחרי כל אחת מהפעמים שהוא ניצח את ונגר, כולל 4:0 בעונה שעברה, הצרפתי התלונן על שופטים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. VAR Member

יש מישהו שקרא את הטקסט הזה בלי המבטא הצרפתי המעצבן שלו בראש? כאילו, אני לא באמת צריך לשאול את זה, נכון?

Sir Alex, alexshw ו-EO11 אוהבים את זה.
  10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר מזמן שומע את ונגר עם המבטא בכל פעם שאני קורא משהו שהוא אמר....

11. k_700 Member

אמיר,
    אני ממש מתאמץ להבין את הלוגיקה שלך ופשוט לא מצליח.

ברור שככל שהעונה תתקדם בסבירות של 99 אחוז שהקבוצה תשתפר(עם לחץ על הכתפיים או בלי) מהסיבה הפשוטה שגם אם תשים עציץ של קוקוס במקום מאמן מנהל ותתן לו את הסגל הזה הוא יצטרך ממש להתאמץ כדי לסיים מאחורי טוטנהאם.
    ראבאק, זה בקלות הסגל השני ואולי הכי עמוק בליגה(ברוב עמדות המגרש).
    ראינו כמה הבדל מיידי היו בתוצאות כשפתאום מיקי שיחק איזה 3 משחקים ברצף וליד שחקנים נורמליים וכמה הקישור שלנו פתאום נראה אחרת רק עם ההתאמה של הררה ליד קאריק שמאפשרים לפוגבה לשחק רק איפה שהכי נוח לו.

וזה לא שמוריניו המציא את עצמו מחדש או משהו, זה אפילו אותו סגנון בדיוק מתחילת העונה, עם הרבה פאסיביות, פוזישן סתמי, לחץ גבוה שבדרך כלל מביא לנו את הכדור מהר וגם לא מעט חורים בירידה להגנה והתגובות לנעשה במגרש הם ברוב המוחלט של הפעמים אותן תגובות בדיוק שראינו גם לפני חודש כשבמשחק האחרון סוף סוף החילוף הראשון של מוריניו היה נכון כשהכניס את ראשפורד ולא בחר להרוג אותנו עם איזה פלאיני ל24 דקות.

מה שאני רוצה להגיד שמקום 6 או 5 בכלל לא צריך להיות מטרה, גם מקום 4 לא.
    זה סגל שמכוח האינרציה צריך לסיים בין 4 הראשונות.
    בוא לא נתבלבל רגע ונשווה את הסגל הזה לכל סגל של מנצ'סטר יונייטד מ3 ואפילו 4 השנים האחרונות כי הוא השתדרג במלא.

לכן, לך ברור בתיאוריה שנשתפר ממה שיש עכשיו לי זה ברור שזה יקרה רק כי יש שחקנים טובים מדי על אותו מגרש כדי שזה לא יהיה המצב, לא בגלל גדולה של מאמן.

הנקודה השנייה שלך שאני לא מבין זה הפחד הזה מהחלפת מאמן וכאילו לוקח לפחות בין שנתיים לשלוש למאמן חדש להבין מה הולך פה ואיך להעמיד קבוצה תחרותית.

אז כמו שאתה רואה אצל היריבות שלך, אין שום סיבה שזה לא יקח בין חודשיים לשלושה חודשים התהליך הזה, בטח כשיש כסף כמו מים וסגל פשוט מדהים ועמוק.
    עם שוער שהוא ההתגלמות של אלוהים עם כפפות ובלי כובע של סנטה קלאוס.
    באמת, איזה עוד קבוצה בהתגבשות יכולה לבקש משיח יותר טוב שיציל אותה כשדברים חורקים ובבניה??

למה רק אוהדי יונייטד כל הזמן מדברים איתי על תהליכים ולימוד של הסגל וכאילו אם נחליף מישהו אז זהו לשים סטופר חדש לינואר 2019 ורק אז יונייטד תוכל להתחרות על משהו.
    ראיתי כבר יותר מדי דוגמאות לשינויים גם תוך כדי עונה שהניבו תארים, והינה אחד כזה קרה אפילו בשנה שעברה אצל אלופת אירופה הנוכחית.

צריך את המישהו הנכון שינווט את הסירה לא מישהו שנגרר עם הסירה רק כי יש לו שחקנים יותר מדי טובים על המגרש שלא יתנו לו ממש להתרסק.
    יכאוהד של המשחק יותר משקשה לראות נפילה של קבוצה עמוסה בכשרון קשה לא פחות לראות כשרון מתבזבז, פשוט ככה.

הוואללה, מקום שישי ה לא כזה נורא ואולי אפילו נסיים מעל(חמש? ארבע או מקום ראשון?), גישה פשוט מצחיקה כשקוראים לך מנצ'סטר יונייטד ואתה בערך מנהל את העולם הזה של הספורט.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

גם קונטה היה צריך ללמוד את הסגל של צ'לסי ויותר מכך הגיע לליגה חדשה.

די נמאס לשמוע את עניין הללמוד לגבי המנג'ר התורן ביונייטד. מה גם שמוריניו יכל חצי שנה ללמוד את יונייטד עוד בעונה שעברה.
    כל ילד בן 5 ברחוב יכול לזהות את הכישרון ההתקפי בסגל.
    המנג'ר צריך לנקות את הסגל מזבל, לאזן אותו ולנצל את מה שקיים.

13. alexshw Member

רק 2 ניצחונות לאברטון בדרבי ב - 10 השנים האחרונות, אחד ברבע גמר הגביע ב - 2009 והשני באוקטובר 2010 כשהינשוף אימן את ליברפול. בשני המקרים זה קרה בגודיסון פארק.

הדרבי של 1996 - נגמר 1:1

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15622092_1395331810478491_5550802300648990812_n.Xxx?oh=00850f755ff7dfda47594917f169e5d7&oe=58B1B780

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/16
  14. golding מנהלים

איך זה לא אדום לבארקלי? ביזיון.

אגב, לוקאקו מביך.

Scouser Tommy, oranfu, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אדום, זה בורדו הדבר הזה.

חילופים גרועים ומאוחרים של קלופ. ווינאלדום חתיכת למלם.

עריכה: ניצחון מוצדק. אברטון חוץ מלכסח לא עשו דבר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/16