המחזור ה-17 בפרמייר ליג: In the Court of the Crimson King

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י golding, ‏16/12/16.

1. golding מנהלים

מאוד מוצדק. קומאן מחזיר אותנו אחורה לימים הנוראיים בהם אימן את ולנסיה. הקבוצה שלו נראית כל כך רע.

אלעד אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

היה משחק של 0:0. דרבי מאכזב ומשעמם.

3. Ajax Amsterdam Member

ניצחון עם הרבה אופי של ליברפול, הגיע להם, וינלאנדום תוקע להם את המשחק, נקווה שהעונה הזאת תגמר לליברפול כמו שצריך, ואני מקווה מאוד שאיכשהו עם אליפות

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aaarofl*/aaarofl

גם לנוכח המסורת שלנו בשנים האחרונות לדרוס את אברטון בהפרש של 4 שערים לפחות פעם בעונה, זה הניצחון המתוק ביותר. הייתי אומר שהרבה זמן לא ראיתי הופעה כ"כ מביכה מאברטון בדרבי, אבל כולנו יודעים שזה לא נכון. רובלס עדיין מזנק לעבר הכדור של סטארידג'.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. oranfu Member

או אה כמה שהניצחון הזה כאב לשכנר.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשכרה ארסנל הפסידה בצורה מביכה לשתי גוויות באותו שבוע.

זה לא נהפך לפחות פאתטי עם השנים.

מפחיד, אם כי זה עוד לא סרטון מספיק טוב כדי לראות באיזה אטרף מפגר הוא בא אליו.

עריכה:

Liverpool-Forever ו-golding אוהבים את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחחח איזה כיף לנצח את הדרבי בגודיסון ככה... אברטון למעט חצי השעה הראשונה לא ראתה כדור בכלל, לאט לאט התקרבנו לרחבה שלהם ובחצי השעה האחרונה כבר שכבנו עליהם לגמרי. נצחון שמגיע לנו והפסד שמגיע לקומאן שהעלה את השחקנים שלו מהפסקת המחצית עם הוראה לקצץ. בן של זונה רוס בארקלי, לא מספיק שהיה צריך לקבל אדום ישיר, גם אחרי זה הגיע לו צהוב שני לפחות פעם אחת. מאנה עם חדות ברחבה, צופה לפני כולם לאן הכדור מתגלגל ופשוט משתגר לשם, זה עד כמה זה היה מהיר. ואפילו לוקאס לא הצליח להרוס את הניצחון החשוב הזה.

יאללה בוקסינג דיי.

8. Ori8 Member

ניצחון גדול. ערב בגודיסון אולי כבר על הנייר לא קשה כמו בעבר אבל עדיין - לשמור את אברטון עם 0 הזדמנויות במשך 90 דקות, בלי שתתקרב אפילו לאיים על השער זה לא כזה מובן מאליו.

מאנה גדול. הוא משתלט לפעמים על כדורים שאני לא מצליח להבין איך פיזית הוא בכלל מצליח לשלוח לשם רגליים. חתיכת מפלצת. הולך להיות גיהנום בלעדיו עוד מעט.

אני לא שותף לביקורות שמקבל כאן ויינאלדום. היום הוא היה טוב, אפילו טוב מאוד לדעתי. היו לו כמה חילוצי כדור יפים והוא הסתדר מצוין תחת לחץ ושחרר כדורים שפתחו את המשחק ואפשרו לנו לצאת קדימה. הוא עוד באמת לא הראה שום דבר מתחילת העונה אבל התחושה שלי היא שהוא באמת מתקשה ללמוד ולהתרגל לעמדה הזו, אבל לדעתי זה עניין של זמן. נראה.

צ'אן אמנם נותן לנו פיזיות שאנחנו לא מקבלים מאף שחקן אחר, אבל כרגע אם זה בניהם אני מעדיף את השמרנות של ההולנדי על פני אמרה חסר האחריות. הדריבלים שלו יכולים להוציא אותי מדעתי. הם והכדורים הדבילים שהוא שולח בנגיעה בלי לחשוב במקרה הטוב זה הולך לפרצוף של איזה אוהד אברטון ובמקרה הרע זה הולך ישר לרגליים של היריב. מזכיר לי מהבחינה הזו את לוברן, שלפחות 15 פעם במשחק משוכנע שהוא צ'אבי אלונסו. איזה דגנרט. בשקט הייתי מתחיל להריץ את קלאבן יחד עם מאטיפ. הוא בטח יעשה את הטעיות שלו, אבל הוא כל כך יותר רגוע ושקט מלוברן שקשה להתעלם מההבדלים.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

למה משחק של 0-0? היו לנו לא מעט מצבים.

אברטון התחילו בטירוף (למרות שלא הגיעו למצבים) אבל אחרי משהו כמו 20 דקות השתלטנו על המגרש. מחצית שניה היתה רק קבוצה אחת על הדשא.

ניצחון מוצדק מאוד.

זה היה המשחק הכי טוב של ווינאלדום העונה, זה עד כמה הוא חלש. היום הוא היה ממש למלם.

אמרה אולי חסר אחריות, אבל הוא תורם הגנתית הרבה יותר. בדקות האחרונות כשלוברן החליט להחליק מול לוקאקו זה אמרה שרדף אחרי החלוץ והוציא לו כדור ברגע האחרון.

10. alexshw Member

לא הייתי מגזים עם הלא מעט. ציפיתי לפחות לאדומים. למרות שברקלי אכן הרוויח אחד כזה אבל לא קיבל.
    לא יודע לא אהבתי את הדרבי גם כצופה נייטרלי(לא רק כי התוצאה לא מתאימה ליונייטד :) ).

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שכן, עם כל הלמלמיות של ווינאלדום הוא גם זה ששלח כדור ארוך לצד ימין של קליין שמסר לסטארידג׳ ומשם השאר היסטוריה.

בקיצור, מה שאורן אמר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

פירמינו מול שוער, פירמינו מהקרן, מאנה במהלך שסטקלנבורג נפצע, פירמינו כשקולמן הציל מהקו. אלה מצבים מצוינים, לא חצאי מצבים.

חוץ מזה היה עוד מצב טוב של אוריגי במחצית הראשונה אחרי רוחב של קליין שבעט החוצה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

מוח של ציפור יש לבארקלי, עבירות כאלה הוא עושה לא מעט פעמים בשנה.
    זה יהיה סוג של ביזיון אם הוא לא יקבל כמה משחקים בחוץ. קיצוץ מארץ הקיצוצים.

חוץ מזה, משחק משעמם מאוד עם אברטון פחדנית מאוד, שילוב שבסוף הוליד שער יחיד.
    אבל, השעה הייתה פה אחת בצהריים ואני מנקר לי בעבודה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/16
  14. Gunner_ForeveR Member

אם נתנו לו צהוב אז הוא חסין מעונש של ההתאחדות לא ?...

15. Mellow29 Kopite

למה שיקבל עונש? לא הפעם הראשונה או האחרונה ששחקן עושה תאקל מכוער שהשופט רואה ומחליט להחליק, ברוב פחדניותו. מקווה שאת העונש שלו הוא יקבל מהקארמה, ואולי הוא בעצם קיבל ברגע שנתקע במועדון העלוב הזה שידרוש 50 מ' כדי למכור אותו.
    מי שעוד זכאי לתואר ה'מוח של ציפור' זה לוברן, שבא לחנך אותו ויכל בכיף להשאיר אותנו בעשרה שחקנים. ערס מטומטם. קלאבן היה מצוין היום וצריך להמשיך ליד מאטיפ, שניהם נראים כמו שילוב מאוזן על הנייר.

הסיפור של הערב לטעמי זה סטארידג׳. רגע גדול שלו במשחק שבו חיכינו לקסם וקוטיניו לא היה שם. אני מקווה מאוד שקלופ ימצא דרך לשלב אותו, כי אני מרגיש שהוא עושה טעות. אפשר לתת הכל לאוריגי - עובד קשה, לוחץ, שיפר את הפינישינג שלו משמעותית בשנה האחרונה... הכל נכון, ועדיין לסטארידג' יש איזה קסם ברגליים, משהו חמקמק שיש רק לגדולים באמת. בלי קוטיניו בהרכב, הוא השחקן היחיד שבאמת נותן לנו את זה. ראינו את זה גם נגד ויאריאל וסביליה בשנה שעברה, זה עדיין שם גם אם הזריזות נפגעה. אני מאוד מקווה שקלופ רואה את זה ככה ומבין את מה שהוא עוד יכול לתת לנו.