המחזור ה-18 (בוקסינג דיי): הגיהנום הוא הזולת, שמור על נקיונו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/12/15.

1. alexshw Member

לא, הוא קריטי. אם אתה חולם לקחת אליפות. היריבות איבדו נקודות, זה הזמן של ארסנל ללחוץ על הגז ולהוכיח מה היא שווה.
    בסופו של דבר היא תמיד מוכיחה שהיא אותה ארסנל נרפת שלא עומדת בלחץ של זכיה באליפות ונופלת כשמתחיל להיות קר שם בחוץ.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  2. yonmu Member

הקבוצות הפחות נוצצות עושות חיל כי הן טובות במיוחד (בהשוואה לעצמן בשנים הקודמות) או כי הקבוצות היותר נוצצות נראות רע?
    סוטון העונה היא הטובה ביותר בשנים האחרונות? אברטון? טוטנהאם?
    לסטר היא סיפור סינדרלה יפה וזהו.

3. golding מנהלים

סיטי וצ׳לסי סיימו ראשונות. לא שזאת אינדיקציה, ובכל זאת, הקבוצות האנגליות הגדולות אמנם חלשות אבל הן לא שוות ערך לקבוצה בליגה הסינית או אפילו לקבוצות אמצע טבלה בספרד/איטליה/גרמניה. למעט צ׳לסי כמובן, שחווה עונה חסרת תקדים ונוראית מכל הבחינות.

לגבי שאלתך (.״טובה מאיזו בחינה״), כמובן שהכוונה היא לתחרותיות של הליגה. איכות הכדורגל לא מדהימה בקצה העליון של הטבלה, אך מנגד איכות הכדורגל בחלק בתחתון של הטבלה, להוציא 3 קבוצות בערך, היא לא כזאת רעה.

4. golding מנהלים

הן טובות מבעבר ובאותו זמן הקבוצות הגדולות פחות טובות ממה שהן היו.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. Sturridge Member

כליגה פנימית זה כיף ומותח אבל הרמה לחלוטין ירדה.
    התחרותיות השנה היא קודם כל כי 'הגדולות' (בפועל אין כזו) הן ברמה של דרג ג' ומטה.
    כל עוד בחוץ האנגליות ממשיכות להתבזות אני לא רואה מה יש להתפאר בתחרותיות הזו. בהנחה שעוד אכפת לנו קצת ממה שקורה שם.

את הפגיעה האמיתית אנגליה תרגיש בשנה הבאה שתאלץ להסתדר באירופה עם יותר מידי קבוצות שגם על הנייר לא מתאימות לרמות האלה. האיטלקיות הולכות לצמצם פערים, ואם זה כבר אפשרי אז גם כנראה להוריד את אנגליה דירוג.

6. Raulito Madridista

ככה ארסנל נראית במשחק שיכול להקפיץ אותה למקום הראשון ונגד קבוצה בינונית-מינוס? מילא להפסיד אבל ככה להתפרק? יש לצ'ך את המשחקים האלה שהוא קצת רך, כמובן שהוא לא אשם, סתם נקודה שחשבתי עליה. על יונייטד אין צורך לדבר, היא מקבלת גול ונחנקת. רוני עולה כמחליף להציל את המולדת - די עצוב. האמת שלמרות שהוא משחק רע העונה ולא כבש איזה טריליון שנה - לא הייתי מספסל אותו במשחק כזה. סיטי נותנת הצגה אבל לא אתפלא אם במשחק החוץ הבא שלה היא תפסיד. צ'לסי? היא רחוק משם. בקיצור, לא הייתי מעניק את צלחת האליפות לאף קבוצה העונה, צודק עמית לוונטל. קבוצות הצמרת התחתונה חזקות יותר ואלה שאמורות לרוץ לאליפות נראות רע, רע-מאוד. הלוואי ולסטר תחולל סנסצייה. חג כריסמס שמח לכולם.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליברפול 13-14 לוקחת את הליגה השנה ב20 פער.
    הכל תזמון בחיים.

alexshw אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

כנ"ל יונייטד עם ג'מבה ג'מבה, בליון והחברים, אולי לא ב - 20 אבל לוקחים.

9. Eric Cantona Member

אני מסכים שהרמה ירדה, בלי ספק וזה כבר משהו שקיים כמה שנים ולא חדש מהשנה. מה שאני לא מסכים איתו זה לגבי ההמשך. נושא זכויות השידור החדשות טרפו את הקלפים. גם אם מחצית מהקבוצות לא ידעו להשתמש בו ויבזבזו אותו רע, עדיין הליגה תתחזק מכל הכוכבים שיגיעו אליה ועל הדרך זה יחליש קבוצות אחרות בליגות המתחרות. בהמשך לזה, זה כמו כדורגל שלג. הכוכבים שיגיעו יכניסו עוד הרבה כסף למועדונים וכו וכו. העתיד לא רק שנראה מבטיח אלא לגמרי בכיס של אנגליה.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  10. All_Hale_Conradinho Member

היריבה תאבד נקודות גם בעתיד. בקבוצה שאנחנו מעמידים השנה אני מספיק מאמין שלא תיתן לדבר כזה לקרות שוב. אני לא נותן קרדיט איפה שלא צריך, כי באמת נראינו נורא וזה לא היה צריך לקרות, אבל אלת המזל הייתה לצידנו לפחות מחזור אחד, ורק בזכותה המצב לא גרוע יותר. אני מאמין, כאמור, שספציפית הפעם זה יהיה חד פעמי.
    ואגב, לגבי הציטוט הספציפי שלך - אותה ארסנל נרפית של השנים הקודמות לא ניצחה את סיטי ויונייטד בחצי עונה. בד"כ הסיטואציה הייתה היפוך מוחלט אם כבר: נצחונות על קבוצות המרכז והתחתית ואז הפסד לאחת הגדולות במשחק קריטי.

11. All_Hale_Conradinho Member

או במילים אחרות: להגיד שארסנל קרסה שוב ברגע האמת זה דבר לא נכון, לפי דעתי, כי בהחלט קרסנו, אין ספק - אבל מה, אתמול עדיין לא היה רגע האמת. לעניות דעתי.

12. alexshw Member

היו עונות שהייתה גם מנצחת את הגדולות ונשארת בידיים ריקות.

13. All_Hale_Conradinho Member

עונות, או עונה? כי עשיתי בדיקה והפעם האחרונה שניצחנו לפחות פעם אחת את כל הגדולות (וסלחו לי שהעונה אני לא מחשיב את צ'לסי כקבוצה גדולה) אבל הפסדנו את האליפות הייתה ב-2008/09.

14. Sturridge Member

כן, אני רואה כבר את פוגבה רץ לחתום בלסטר...

״הליגה תתחזק״. מה זה אומר? שחקן יעדיף להגיע לצ'לסי בגלל שסטוק יכולה היום לשחק עם בויאן ושאקירי? לא יעניין אותו שהוא בכלל לא ישחק בצ'מפיונס? ואם כן, במקרה הטוב הוא יפול לאירופית.
    הכוכבים האמיתיים ימשיכו לשחק בברצלונה, ריאל, באיירן. והקבוצות האנגליות שיכולות להתחרות איתן במשכורות (ואלה ישארו אותו מספר מצומצם של קבוצות גם אחרי הסכם השידור החדש) כבר לא מושכות אף אחד בקליבר הזה. אם רובן מכניס את הפנדל ההוא בגמר גם הזארד לא היה פה היום.

בשורה התחתונה הפערים בין הטופ האירופי לטופ האנגלי רק גדלים. אנחנו נשאר עם התחרותיות.

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/15
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

המון תלוי ברמת המאמנים בעיניי. כשמסתכלים על המנג'רים של כל הגדולות למעט ארסנל - אז בשלוש השנים האחרונות (בהן חלה הירידה ברמת קבוצות הטופ האנגליות), ראינו בסיטי את מנצ'יני ופלגריני, ביונייטד את ואן חאל ומויס, בצ'לסי את בניטז ומוריניו, ובליברפול את דלגליש ורוג'רס (ולפניהם לא נשכח את הודג'סון). איפה הם ואיפה אנצ'לוטי, גוארדיולה, לואיס אנריקה ואפילו יופ היינקס? למעט מוריניו כל אחד מהשמות האלה הם לא מנג'רים מהטופ העולמי בעיניי. עכשיו כשקלופ התחיל וגוארדיולה לפי כל הדיווחים ימשיך הגעת מנג'רים מהטופ לקבוצות הטופ, הרמה תעלה כי הם (גוארדיולה בוודאות, אני מחזיק אצבעות שגם קלופ) יובילו מלמעלה. גם יונייטד בסוף תמצא את הנוסחה הרי.

אני לגמרי חושב שהליגה האנגלית תחזור לתפארתה, ובוודאי שלפחות המועדון שיזכה בגוארדיולה יהיה אחד מבין הגדולות ביותר בשנים הקרובות.