המחזור ה-18 בסריה A :: ניצחון 4-2 לרומא על מילאן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏20/12/12.

1. Don Joan Roman Member

אגאצי הזה מטורף כמה הצלות
    משחק גרוע שלנו מחצית ראשונה, שיפור בשנייה גם בגלל האדום של אסטורי אבל כמה החמצות מזעזעות שלנו ובעודי כותב זאת
    מיטרה מאטריייייי

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

חילוף מנצח קוראים לזה?

הרבה זמן לא ראיתי את מאטרי חד, נחוש וטוב כל כך. ודווקא עכשיו כשדרוגבה/וייה/יורנטה באופק? דווקא עכשיו?

מירקו זה השחקן האחרון שאתה רוצה כשהקבוצה שלך בפיגור 10 דקות לסיום המשחק. מחרפן/מרגיז/משעשע לראות את כל ההחמצות האלה ברגעים הכי קריטיים של המשחק.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחד השקרנים הכי גדולים באיטליה. אני חושב שהוא אחד השוערים היותר חלשים בסרייה A.

4. Don Joan Roman Member

בגדול אני מסכים איתך שהוא שוער בינוני למדי אפילו מתחת לכך אבל היום הוא נתן הצגה, חד משמעית

5. aloneli Member

זה היה נראה שלא הולך ליובה גם מבחינת השיפוט וגם עם החמצת הפנדל בנוסף להחמצות גדולות אבל איכשהו גם את זה היא עברה בשלום.
    אני לא מבין איך לא שרקו על הפנדל הברור נגד אסמואה ועוד שיש שופט קו 5 מטר ממנו ובהילוך החוזר רואים שהוא הסתכל על המקרה כמו שצריך.מה שחשוב שבסופו של דבר השופט לא הצליח להכריע את המשחק מבחינת התוצאה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/12
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הפסקתי לראות את המשחק המוקדם חמש דקות לסיום ובכלל לא חשבתי לבדוק את התוצאה, הרבה תחת לפסקארה אם יצאו מהמשחק הזה עם 3 נק' בסוף. קאטאניה הייתה עדיפה אך ללא חלוץ וללא מחץ, מה גם ששער שלה נפסל כנראה שלא בצדק, בעוד פסקארה ידעה הבלחות של 5 דקות טובות פה ושם.

7. Don Joan Roman Member

אמנם אני בטוח שאלמלא הטעויות היינו מנצחים אותם בכל מקרה אבל אי אפשר לומר שהוא לא השפיע על תוצאת המשחק, בשביל קליארי הוא השפיע אפילו מעבר, אסטורי זה העוגן של קליארי, חיסרון שלו משפיע יותר מכל חיסרון של שחקן אחר וחבל בשביל קליארי שהיא סובלת למשחק הבא מהטימטום של השופט אני אישית ספרתי שש טעויות קריטיות לצוות השופטים הזה: פנדל שלא היה ולא נברא לקליארי, פנדל על קוולאיארלה שלא נשרק, פנדל מאה אחוז על אסמואה, גם ללא תגובה של צוות השיפוט, נתינת פנדל שלא היה ולא נברא ליובנטוס, אדום שהיה צריך להישלף למורו ולא נשלף, אדום שבחיים לא היה אמור להישלף לאסטורי וכן נשלף, פשוט משחק מבזה של צוות השופטים וחומר למחשבה.
    בחזרה לכדורגל: משחק חלש מאוד שלנו במחצית הראשונה, כאילו ישנו בעמידה, לא הנעת כדור כמו שצריך, לא הגעה למצבים, לא הצטרפות מאחור פשוט חושך, מנחצית שנייה השתפרנו ואחריי האדום בכלל לקליארי החמודה לא היה סיכוי מולנו ואני שמח שבסוף ניצחנו.
    נ.ב אם אני זוכר נכון לקונטה והדגש על קונטה בלבד בלי התקופות של עוזריו על הקווים, יש הפסד אחד בלבד עם יובנטוס בגמר הגביע נגד נאפולי, נתון מדהים ללא ספק ומראה דע כמה הבחור הזה משפיע על הקבוצה ועד כמה הוא האיש המשמעותי ביותר בחזרתה של יובה למרכז הבמה.

8. shlomydavid מנהלים

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר תצליח לצמצם את הפער מיובה או שמא ג'נואה תיחלץ מהקו האדום? כעת המשחק משודר בספורט 2.

Inter: Handanovic; Ranocchia, Samuel, Juan Jesus; Zanetti, Gargano, Cambiasso, Alvarez; Cassano, Palacio, Milito
    Inter bench: Belec, Di Gennaro, Silvestre, Mariga, Benassi, Chivu, Pereira, Jonathan, Bessa, Livaja

Genoa: Frey; Sampirisi, Canini, Granqvist, Antonelli; Tozser; Rossi, Kucka, Bertolacci, Vargas; Immobile
    Genoa bench: Tzorvas, Melazzi, Kranjinic, Hallenius, Piscitella, Marchiori, Said, Al Hassan, Donnarumma, Anselmo

שישה ארגנטינאים בהרכבה של אינטר. האם דבר כזה קרה אי פעם?

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה יובנטינו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

11. 亚历山大帕托 Member

ליבאיה

http://i48.tinypic.com/9kc75t.Xxx

12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

המון זמן לא ראיתי החמצה כזאת בלייב. איזו דרך מבאסת לצאת לפגרה מבחינת ליבאייה.. ואימובילה, הילד ענק! גול יפהפה, הרשים אותי מאוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

13. yoni10 Member

:aaarofl:

אינטר עושה הכל כדי לתת למילאן להתקרב אליה ואיכשהו היא בסוף תשתחל למקום השני או השלישי. מאבק מרתק צפוי לנו.

14. shlomydavid מנהלים

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/12
  15. AS R Member

אינטר הייתה צריכה להפסיד את המשחק הזה. גנואה משום מה שיחקה פחות טוב אחרי הגול שלה מבחינה הגנתית ונתנהב לאינטר לחזור למשחק.

נאפולי מנצחת את סיינה בקושי במשחק חלש מאוד, אבל מבחינתה הנצחון חשוב יותר מהדרך בשביל לעצור את המומנטום השלילי.

פיורנטינה פשוט פנטסטית. מונטלה עושה שם עבודה מדהימה. רכש מאוד חכם שלו בקיץ הביא שחקנים מצויינים בזול ונראה שהקבוצה תחזור לאירופה העונה. היום יובטיץ' חזר אחרי פציעה די ארוכה והבקיע צמד, כולל בעיטת פנקנה בפנדל, כמו זאת שפירלו בעט ביורו (משום מה לא בעט את הפנדל השני שהקבוצה קיבלה שיכל לתת לו שלושער).
    הקבוצה הזאת מאוד מאוזנת ושיטת ה 3-5-2 של מונטלה עובדת נהדר. קווארדאדו שוב היה מצויין.

נערך לאחרונה ב: ‏22/12/12