המחזור ה-18 בפרמיירליג: Always Look on the Bright Side of Life

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/16.

1. Gass12 Member

nwish יש לך בעיה עם עולם הדימויים שלי או עם דעותי? קפוץ לי.
    לקרוא לדעות מנומקות קשקושים לא עושה אותך בהכרח חכם יותר או ידען יותר.

2. nwish Member

קרא שוב את ההודעה שלי - דווקא החמאתי לך ובאמת אהבתי את האנלוגיה והסכמתי עם מה שכתבת, לא מבין מה אתה רוצה.
    רמזתי למישהו אחר בכלל, צ'יל אאוט.

Gass12 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. Gunner_ForeveR Member

מה קורה בלסטר לעזאזל ? לא זוכר שראיתי העונה שהם נצחו (פרט לסיטי)

4. alexshw Member

חזרה למימדים הטבעיים ובפרט מכירת השחקן שהיה אדריכל ההצלחה שלה במגרש - אנגולו קאנטה.
    כמובן שהיו עוד גורמים שהתחברו מאוד יפה בשביל אליפות מדהימה הזו, אבל הוא באמת היה כמעט חצי קבוצה לדעתי. אני חושב שהשיטה די התבססה על היכולת שלו לכסות כל כך הרבה שטח ולחלץ כדורים.

בלעדיו פתאום גם הות ומורגן כבר לא בלמים כאלה גדולים. גם התבגרו בעוד שנה מה שבגילם יכול להיות משמעותי.

5. Gunner_ForeveR Member

עדיין זה די מוזר שקבוצה שזכתה באליפות עם כמעט אותו חומר שחקנים פרט לקאנטה (ואפילו חיזוק בהתקפה) הגיעה למצב שהיא נאבקת על הישארות בליגה.. אשכרה נפילה דרסטית ברמה של כל השחקנים ביחד. התסריט הלגיטימי עבורם היה להיות איפשהו במרכז טבלה , אבל הם פשוט רעים השנה .. למרות שדווקא מולנו ונגד סיטי נראו כמו קבוצה.

6. alexshw Member

אני פחות נדהם. קאנטה היה כאמור הדבק של כל הסגל ורק העונה מבינים עד הסוף את המשמעות שלו ללסטר. אני זוכר את הדיונים בעונה שעברה מי מהכוכבים של לסטר באמת שווה חוזה במועדון גדול. אז הנה התשובה.
    פרט לכך גם הרמה של הגדולות עלתה, יכול להיות גם שלמדו את לסטר יותר וגם פשוט לא יכול להיות חיבור כל כך מטורף לאורך יותר מעונה אחת.
    עם כל הכבוד רוברט הות עדיין רוב הקריירה היה שחקן של קבוצות תחתית או אמצע טבלה ווס מורגן עדיין בלם של צ'מפיונשיפ רוב חייו והוא לא הפך פתאום לבונוצ'י.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חושב שההתעלמות שלך מנושא ליגת האלופות בניתוח הירידה ביכולת של לסטר היא מטעה. לא חושב שמישהו ציפה שהעונה הם יתחרו בטופ אחרי התחזקות הגדולות (את זה ציינת), אבל ניתן לצפות מקבוצה כזאת שבאמת לא היה שינוי נרחב בסגל שלה להיות לכל הפחות באיזור מרכז הטבלה (כמו שגונר ציין). עם זאת, בהתחשב בתוספת של מפעל אירופי הצניחה יותר הגיונית בעיניי. בוודאי כשראניירי לא פעם ולא פעמיים העלה הרכב ראשון בליגת האלופות והרשה לעצמו לעשות שינויים בליגה, ועל אחת כמה וכמה כשמסתכלים על התוצאות שלסטר השיגה במפעל.
    בקיצור, לא במקרה היא סיימה ראשונה בבית בלג"א ובמקביל נתנה הופעות חלשות בליגה. יש לזה השפעה גדולה מאוד על קבוצה כזאת עם סגל כזה.

Gunner_ForeveR אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

נכון גם זה הוריד להם מספר נקודות בליגה אך יחד עם זאת הבית שקיבלו בוא נגיד ככה היה הכי פחות תובעני במפעל.

בסופו של יום לסטר נמצאת במקומות אותם היא מכירה מצוין.
    בסופו של יום ניתן להניח שקאנטה הפך את השחקנים סביבו לטובים יותר וגם אפשר להניח שנוצר חיבור מיוחד בו מספר שחקנים נותנים בבת אחת את עונתם הטובה בקריירה ביי פאר.

פרט לסלימני גם הרכש לא בדיוק מוכיח את עצמו פשוט.
    לא הייתי מדרג את ליגת האלופות בצמרת הסיבות להתרסקות אלא בתחתית.

9. Gass12 Member

בחרתי להתנצל גם בפרהסיה בנוסף על הפרטי. אני לוקח על עצמי את אי ההבנה אם כי, יש לי נסיבות מקלות .להבא תניח סופגניה ליד התגובה:rolleyes:

10. HEART BREAK KID RED DEVIL

https://pbs.twimg.com/media/C0ojeZXVEAAWAR1.Xxx:large

ccnoob אוהב/ת את זה.
  11. Andrei Kanchelskis Member

לסטר עושה השנה בזכות ליגת האלופות המון כסף ורווחים שבמקרה הטוב יסייעו לה לבנות בעונה הבאה קבוצה שתהיה במרכז הטבלה ובמקרה הרע קבוצה שבעונה הבאה תהיה מועמדת וודאית לעלות חזרה לפרמיירליג.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסטר אמנם קרובה לקו האדום והיא צריכה לחשוש באמת אבל אני מרגיש שיש לפחות 3 קבוצות שפחות טובות ממנה באופן משמעותי. אני חושב שהסיכויים שהיא תרד קלושים.

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  13. nwish Member

^מחזק.

לא רואה מצב שקבוצה שיש לה את וארדי ומאהרז יורדת כשיש בליגה את שלוש האחרונות, שכל קבוצה אחרת בליגה היא לפחות רמה מעליהן.

14. Scouser Member

מארק יוז עולה בהתקפה עם קראוץ', דיוף וג'ונתן וולטרס.
    מי על הספסל אתם שואלים? בויאן, שאקירי ובוני. עילה לפיטורים לפי דעתי.

15. alexshw Member

3 אקסים של ליברפול בהרכב סטוק.

מה יקרה יותר מהר - קראוץ' יגיע ל - 100 שערי פרמייר ליג(עומד על 96 כרגע) או רוני ישבור את השיא ביונייטד?