המחזור ה-18 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/12/09.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת, איך סוגרים קבוצה מתפרקת עם קישור כל כך יצירתי כמו מסצ'ראנו, לוקאס, דוסנה וקאוט... גאונות טקטית, ללא ספק. מהגדולות באירופה.

אנשים, כרגיל בישראל, מאבדים כל פרופורציה. פורטסמות' עם גרנט: שני ניצחונות, שני הפסדים, תיקו. פורטסמות' מיד לפני גרנט: שני ניצחונות, שני הפסדים, תיקו. אבל אל תספרו לאף אחד.

2. George Best Member

אמיר, אני חושב שאתה יודע מה דעתי על אברם (מקצועית ועל פועלו), אבל לא חוכמה להגיד שבחמשת המשחקים של פומפי לפני שאברם הגיע וחמשת המשחקים עם אברם הניבו את אותו המאזן.
    רבאק, גרנט פגש את יונייטד, ליברפול, צ'לסי, סנדרלנד בחוץ, כשרק ברנלי הוא משחק קליל על הנייר.
    פומפי בהחלט נראית טוב יותר בחודש האחרון, אבל מי שעקב אחרי ההודעות שלי, יודע שצפיתי את זה בלי שום קשר למי המאמן על הקווים, פומפי פשוט שיחקה כדורגל טוב מדי כדי לנעול את הטבלה.

אגב, נדמה לי שפומפי עדיין לא הבקיעה שער נורמלי אחד העונה.
    או שהם מגיעים אחרי פנדלים שלא היו, או מבעיטות מזווית של מעלה אחת, או אחרי 30 דיפלקשנים.
    יותר מסוכן להשאיר שחקן פנוי שלהם בדגל הקרן מאשר מול שוער.

3. קינג לדלי Member

תגיד זה מה שאתה סופר,תוצאות ?
    שוב דבר על העמידה הטובה בברידג' ? שום דבר על הלחימה וההקרבה אתמול ? על האופי בסנדרלנד ?

קשה מאוד להוציא הרבה כיף משחקנים שלא מקבלים פעמיים משכורות אבל יש איש אחד שמסוגל לערבב אותם ולתת להם הרגשה נפלאה וזה אברם והיכולות הפסיכולוגיות שלו.

שמתי לב שהאנגלית שלו השתפרה ואם הוא יכול לעשות להם שיחות אישיות כמו שהוא היה עושה בארץ אז הם יהיו שלו וילחמו גם בשבילו.

אני לא אוהב את הדרכים שלו אבל תמיד היה מאמן מוכשר ופסיכולוג ענק.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו אשכרה טרח לשבת ולראות את המשחקים האחרונים של פורטסמות' עם הארט? ברור שלא. אין לי ספק שפומפי נראית טוב עם גרנט. אבל כמה אנשים בארץ כבר יודעים איך היא נראתה לפני?

5. Dimitar Berbatov Member

יצא לי לראות את פומפי עם הארט פה ושם. גם אז הם שיחקו לא רע בכלל והפתיעו אותי ביחס למיקום שלם. אם הייתי שופט יחסית ליכולת שינוי מהותי אין בין פומפי של הארט לפומפי של גרנט (למרות שלטעמי יש שינוי, אבל לא משהו להתווכח). אבל איך אפשר בכלל להשוות את היריבות שהארט קיבל עם פומפי לעומת אלו שגרנט קיבל עד כה? לא חכמה גדולה לשחק יפה נגד סטוק ולהפסיד, או לתת רביעיה לוויגן. לעמוד יפה נגד צ'לסי בחוץ (גם אם ללא דרוגבה ואסיין ובכושר רע) ולנצח את ליברפול (גם אם עם דוסנה ולוקאס בהרכב ובכושר רע), זה טיפה יותר קשה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/09
  6. קינג לדלי Member

אני ראיתי ומה שמצאתי זה קבוצה מוכשרת ללא אופי וללא מאמן.

7. THE STRETFORD END Member

דקה לסיום המשחק ואפשר להגיד שהמהלך המקצועי שמיק מקארתי נקט שבוע שעבר הצליח לו במאה אחוז
    והוא לקח את כל הקופה היום מול ברנלי.

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המחצית הכי טובה שלנו העונה ללא ספק, הגנתית והתקפית, ובכל זאת אנו יורדים עם 1:1.
    פתחנו את המשחק בסערה, שער מהיר של בילי בדקה החמישית, בירמינגהאם הישוותה בדקה ה22, למעשה בהתקפה הראשונה שלה במשחק, כאשר לארסון היה לבד קרוב לרחבת ה16 (רק שניה לפני שהוא שיחרר את הבעיטה, פלאייני נזכר שהוא שחקן כדורגל ולא תייר, אך זה היה מאוחר מדי וספגנו) ובעט לפינה הרחוקה של הווארד, יכול להיות שהווארד יכל לעצור את זה אך הוא לא האשם העיקרי בספיגה.
    בסך הכל אני מרוצה מהיכולת שהצגנו, היינו ראויים לרדת ליתרון אך אין לי תלונות, רק שהשחקנים ימשיכו כך ונבקיע את השני.

9. GRANDE LAZIO Member

ג'רארד וטורס?
    קויט לא שחקן מסוכן? בניון כשנכנס ולא מצא את עצמו? כמובן שבחרת להתעלם מכל זה ולהתרכז במה שנוח לך. אותם לוקאס ומסצ'ראנו ביטלו את הקישור של מנצ'סטר יונייטד, אז מה, אז הם היו טובים והיום לא? מגוחך, נכון?

כשצריך, וזה זמן טוב, תפרגן לאברם. מגיע לו.

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

איך אחרי משחק כזה לא השכלנו להבקיע יותר משער אחד? זה פשוט משגע אותי!
    בירמינגהאם לא באו לשחק כדורגל, הבקיעו גול מקרי ומאז ניסו לשמור עליו ולצאת עם נקודה, עשרות החמצות שלנו ואני לא מגזים, זה פשוט מתסכל לצאת רק עם נקודה כשהגיע לנו את כל השלוש.
    זו תעודת עניות לליגה שהם ממוקמים במקום השביעי, רצף הנצחונות שלהם כלל לא מרשים אותי, הם יחזרו מהר מאוד למקומם הטבעי, אנו ננסה לצאת עם מלוא הנקודות באצטדיון האור, לא יהיה קל, בטח בכושרו הנוכחי של בנט, אבל אנחנו פשוט זקוקים נואשות לנקודות בכדי לברוח מהתחתית וכמה שיותר מהר.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/09
  11. רפאל Member

כרגיל צ'לסי תוקפת בלי הפסקה וכרגיל היא סופגת ממצבים נייחים.
    לצ'לסי הגיעו 2 פנדלים ברורים אחד מנגיעת יד ואחד מייד אחרי השער עם העבירה של השוער על קאלו!!!
    איזה שופטים.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

מייק דין וההצגה השבועית...

למפארד הפנדליסט הכי טוב בליגה ללא ספק.

13. דקו Member

איזה הצגה של דין...

14. The_Arsenal Member

אני בטוח שלואן פרסי יהיה מה להגיד על זה..

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

who gives a fuck