המחזור ה-18 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏18/12/09.

1. Robin_Van_Persi Member

1+
    בידיוק ראיתי מה שהוא רשם ובאתי לרשום ומה עם רובין?(יש לו פנדלים יותר טובים משל לאמפרד לפי דעתי,בעיטה יותר חזקה ומדויקת ואני לא זוכר מתי רובין החטיא פנדל)

2. Gass12 Member

עכשיו אפשר לנשום לרווחה .המכה שחטפנו אמש הותירה בסופו של מחזור נזק של נקודה אחת בלבד וגם זה בזכות פנדל שלא היה ולא נברא (כמו נגד הפומפות)
    לזכות הבלוז.
    המגינים והבלמים יחלימו ונקווה לטוב.

3. A. Arshavin Member

מחזור נהדר מבחינתנו. כל שאר הגדולות מאבדות נק', והרבה. אם רק סיטי וטאטנהאם היו גם הן בחבורה..אבל ניחא, לא נהיה חזירים.

צ'לסי בלי אסיין זה פשוט לא אותו הדבר.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק רע שלנו, החזקנו יותר בכדור, בילינו הרבה בחצי של ווסטהאם, אבל שום מצב מהתקפה מסודרת. מייק דין בשיפוט מזעזע עוד יותר, אני כמעט בטוח שהגיע לנו פנדל בחצי הראשון בנגיעת יד ברחבה, לא הייתה עבירה על סטארידג', דיאמנטי בנבדל בנגיחה שלו בדקה ה-88 שמעט הכריעה את תוצאת המשחק, ובכלל, באינספור החלטות קטנות הוא פשוט סימן הפוך.

מחצית ראשונה רעה מאוד שלנו, מחצית שנייה קצת יותר טובה אבל רחוקה מלהשביע רצון. אני לא מבין למה ז'ירקוב לא מקבל יותר דקות, הוא נכנס והיה סביר בהחלט, עשה יותר ממה שמאלודה וג'וי קול עשו בכל המשחק. ג'וי הגיע למצב וחצי טובים של בעיטה ובעט בצורה מאוד מאכזבת.
    סטארידג' גם נכנס טוב, עשה דברים נכונים אבל נרדם באותה המהירות.

בסך הכל לא הגיע לנו יותר מהנקודה הזאת, אפשר לבכות למה הפער כבר לא 7 נקודות לפחות, אבל באותה מידה אפשר לומר תודה על כך שאנחנו עדיין במקום הראשון.

דיאמנטי יוצא מן הכלל.

5. George Best Member

איזו ליגה מ-ד-ה-י-מ-ה יש לנו השנה, כל משחק שני תענוג צרוף, נהנתי היום מכל שנייה, כדורגל מצוין, קצב בלתי רגיל, מלחמה חסרת פשרות והמון אמוציות ותאקלים עפים באוויר (לא רק בועות), מה צריך יותר מזה?

אם הייתי רואה את המשחק בתור אוהד אובייקטיבי ונטול קבוצה אהודה, הייתי כבר מזמין מהאינטרנט חולצה וצעיף של ווסטהאם.
    משחק לחימה והקרבה מהמשובחים שנראו לאחרונה, תענוג צרוף, ובתוספת כמה מהלכי כדורגל סופר חכמים - מאסיב מאסיב ריספקט, זה יהיה בגדר אסון לפרמיירליג לו הפטישים ירדו ליגה, פשוט אסור שזה יקרה!

דיאמנטי מוכיח לזולה שאי ההרכבה שלו בכמה משחקים האחרונים (לי זכור מול יונייטד) הייתה פשוט חסרת צדק, איזה שחקן, כמה פלפל וחוצפה חיובית יש לו, באיזה קור רוח הוא יורה את הפנדלים, בול פגיעה הרכש האיטלקי.
    אפסון נפלא וחסר מזל עם העאלק פנדל, אבל מעל כולם - סקוט פארקר שמד הקילומטרז' כבר התפוצץ מרוב סיבובים שעשה, אין דברים כאלה.
    הדיפה מהקו עם החזה ואחריו גליץ' והרחקה נהדרת עם הרגל המתקפלת, הכנסות כדורי עומק, לא הפסיק להיות מעורב בשתי הרחבות, כמה כיף לראות את פארקר, ומנגד איזה מעצבן לראות את נובל באדישות הרגילה.

אצל צ'לסי יום לא טוב של דרוגבה ולכן משחק ההתקפה היה בינוני למדי, אף אחד חוץ מלמפארד (מעולה) לא התעלה על עצמו, סטארידג' הכניס התלהבות ומעט יכולת, חוץ מזה המשך ישיר לתקופה הלא טובה של הבלוז.

6. Gass12 Member

לא תשרדו את הרצף הבא.
    אסטון וילה.
    פומפות
    אברטון(דווקא כן)
    בולטון(אולי)
    אסטון וילה
    יונייטד
    צ'לסי בגשר
    ליברפול
    סנדרלנד.

אם בכל זאת תוציאו מרצף תשעת המשחקים הללו יותר מ22 נקודות אז אתם במשוואה.

7. George Best Member

גאס,
    נגד פומפי היה פנדל, ונכון שאומנם הפנדל שצ'לסי קיבלה לא היה ולא נברא, אך בחצי הראשון עוד במצב של 0-0 גאבידון התחפש לשחקן כדוריד בתוך הרחבה, כך שהשיפוט של דין בהחלט היה נוראי, אך שתי הקבוצות סבלו ממנו באותה המידה, לטעמי.
    מצב ששופט מנהל פנקסנות פשוט מביאה לחורבן מבחינת רמת השיפוט.
    דין בחצי הראשון הלך עם ווסטהאם, בחצי השני נדמה היה שכדי ששחקן ווסטהאם יקבל פאול, צריך מינימום לשלוף לו מהרגל 3 ברזלי סטופקס.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ארסנל לא תיקח אליפות גם אם צ'לסי ומנצ'סטר יונייטד לא ינצחו עד חודש פברואר.

אלו ילדים שאין להם מה למכור בריצה הזאת לאליפות, גם אם הם יהיו איכשהו במירוץ, במשחקים הגדולים הם יחטפו שוב את המכה שלהם.

9. GiladG2 Member

חזרנו לימים שלא צריך 90 נקודות כדי לקחת אליפות, הגיע הזמן. הפער לא כל כך קריטי כרגע, גם אם צ'לסי הייתה מנצחת היום, במיוחד כשעוד היא צריכה להגיע לטראפורד. למרות שארסנל, וילה וטוטנהאם צמודות, אלו יהיו בכל זאת יונייטד וצ'לסי שילכו עד הסוף, ועושה רושם שהקבוצה שתתאושש ראשונה מהבעיות שפוקדות אותה (יונייטד - הפציעות בהגנה, צ'לסי - הפציעה של אסיין והחזרה של החבר'ה מאפריקה) ותאבד כמה שפחות נקודות בתהליך, היא זו שכנראה תניף את הגביע במאי.

10. Djourou Member

ביינתים אנחנו 6 נקודות מצ'לסקי, שיכולות להפוך ל3. אל תהפכו לי לאליהו הנביא.

ניפגש במאי !

11. Claret&Blue Member

מלחמה היא שם המשחק. אין קסמים בכדורגל, הבדלי הרמות ברורים וידועים והיום זולה הוכיח שאפשר לשלב הנעת כדור ומסירות קצרות ביחד עם אגרסיביות והקרבה. מעל כולם כמובן סקוט פארקר שמתקרב מדי שבוע למקום בסגל של קאפלו למונדיאל לעניות דעתי. הקישור היה בסדר גמור היום\ רק חבל שאין לנו אופציות להעלות מהספסל כדי לרענן את השורות.

מייק דין שופט טרחן, עצלן ומלא בעצמו. שלבו את זה עם יכולת שיפוט מביכה וקיבלתם את סיפור העונה בפרמיירליג.

12. Tony Adams Member

לפני שבוע, במפגש, מתן אמר לי שמחזור כזה שבו יונייטד מפסידה, צ'לסי מוציאה תיקו וגם ליברפול מפסידה, ובאותו זמן ארסנל מנצחת, הוא מחזור נדיר ביותר ולא יקרה בזמן הקרוב שוב.

והנה, פעמיים ב-3 מחזורים. לא להאמין.

13. בועז Member

לא ראיתי את המשחק. רוב הנקודות שלנו העונה השגנו כשלא צפיתי במשחק. אולי הבעיה שלנו היא לא פאובר העלוב, אילונגה האדיש, גרין עם ידי החמאה, ההגנה האיטית, החוסר מחץ בהתקפה, הקישור הלא יצירתי, המאמן הנאיבי,
    אולי הבעיה היא זוג עיניי. בכל מקרה זה עובד!

שוב, לא יצא לי לראות את המשחק אבל ממה שאני קורא פארקר היה כהרגלו השחקן הטוב ביותר שלנו על כר הדשא( יחד עם דיאמנטי), כל הכבוד לו והלוואי ויגיע לסגל הנבחרת למונדיאל במקום קאריק. פארקר כל כך אדיר שלא שמים לב כמה קובאץ' הוא פאטתי.

14. W.Rooney Member

הליגה שלנו העונה באמת מטורפת. קבוצה כמו ווסטהאם, שנראתה כמו הצל של עצמה במשחק נגדנו באפטון פארק, זו שחטפה רביעייה, מציגה היום כדורגל מדהים נגד צ'לסי שעד היום בצהריים נראה היה כי הולכת לפתוח פער גדול כבר לפני הכריסמס.

ומילה 'טובה' למייק דין שנתן היום ללאמפרד 3 פנדלים כשלא הגיע לו אפילו אחד :aaa031:

15. קינג לדלי Member

פארקר תפור על ווסטהאם.
    ברגע שהוא שוב ינסה לשחק בקבוצה גדולה גם האפרוריות שלו תצא.
    הוא מסוג השחקנים האלה שברגע שהקבוצה מצליחה הוא נראה אפור וברגע שהיא על הפנים הוא נקודת אור.
    יש לו עונה נהדרת ולווסטהאם עונה רעה.
    הוא לוחם גדול ששם רגליים במקומות מפחידים כמו אנגלי אמיתי.

דיאמנטי מהיום הראשון שלו כתבתי כאן שהוא יחזיק אתכם העונה עם השמאל שלו והרבה יהיה תלוי בו.
    לא מבין איך זולה ויתר עליו כמה משחקים.הוא מסוג השחקנים שיכול לכבוש גם במשחק רע שלכם ולשנות אותו לטובתכם.
    אני מקווה שהפטישים ישארו כי לקבוצה עם מסורת כזאת אסור לרדת.
    תוציאו נקודות בשבת ותבואו כמו תמיד להפסיד בליין בעזרת השם ואז מצידי תקרעו את הליגה.