המחזור ה-18 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏25/12/11.

1. skyday20 Member

West brom, ממשיכים לשחק טוב מבחינתם אחרי 2 ניצחונות רצופים, הם הצליחו לעצור את סיטי, כל הכבוד להם. גם בלקבורן במשחק שנחשב מאוד קשה באנפילד, זכתה לנקודה אחרי עבודה קשה לאורך כל המשחק.
    הצלה יפה מאוד לקראת הסיום, נותנת לבלקבורן קצת אוויר ובטחון להמשך. אם סטיב קין, יצליח לשמור את המשרה והקבוצה שלו בליגה, יכול להיות שמשנה הבאה יתחילו להעריך אותו ולתת כבוד. הוא פשט לקח הזדמנות שאי אפשר לסרב לה, להיות המנג'ר הראשי בפריימיר ליג ומנסה להסתגל לתפקיד. זה קשה מאוד, אבל אם הוא יעבור את הטבילת אש, אולי הוא יתפתח להיות מאמן טוב.
    לגבי יונייטד, אני לא מזלזל בניצחון שלהם, בקלות אחרי הכמה שבועות הלא פשוטים שלהם, דברים יכלו ללכת בכיוון ממש לא חיובי. פרגוסון מצליח להחזיר את הקבוצה למסלול חיובי של ניצחונות יפים. אז מגיע לו קרדיט.
    זה לא כזה צפוי, כמו שמול סטוק סיטי היתה תחושה שיונייטד בדרך לעוד משחק קליל וזה לא התפתח כך בסוף. ליברפול וצ'לסי איבדו נקודות מול ויגאן. הרבה פעמים בפריימר ליג משחקים מתפתחים לכיוון לא צפוי.
    מבחינת הליגה, אני שמח שהקבוצות הגדולות לא דורסות את הליגה בקלות וכמעט כל משחק מתפתח למשחק מעניין.
    ליברפול עוד יתגעגעו לניצחונות כמו מול אסטון ווילה, 2-0 שהוגדר כקליל ומשעמם.
    הקבוצה של קני מספיק טובה,הם הראו את זה לפרקים השנה.
    אבל לפעמים מול הקבוצות שנלחמות בחלק בתחתון של הטבלה, הם לא מצליחים לפתח את המשחק הרגיל שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/11
  2. Mellow29 Kopite

הם כבר בוכים...האם יכול להיות שמאזן החוץ שלנו טוב יותר ממאזן הבית? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

אני מרגיש ממש בר מזל שלא הייתי בבית כדי לצפות בשלושת המשחקים האחרונים שלנו. אני מבין שגם ל-MOTD אין מה לצפות בקוצר רוח. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

3. Rudess Member

עוואר ווב עם עוד תצוגת שיפוט לרפרטואר. "הפנדל" שהוא נתן לאוסמן הוא אחת ההחלטות המגוחכות שנראו בתולדות הפרמיירליג. אוסמן מנסה לבעוט בכדור, בועט בדשא ומאבד שיווי משקל, וסנטה ווב נותן לו מתנה.

4. JohnTerry26 Member

אוי איך אני מצטער עכשיו שלא התסכלתי על התוצאה לפני שאני רואה את השידור החוזר 10 שעות אחרי... סתם מתחתי את עצמי יום שלם, סבלתי 90 דקות ובסוף גם הכדור לא נכנס בכלל. אין צורך לומר משהו על המשחק הזה, יהיה לא קל המאבק על אחד הכרטיסים. רכש יותר מסימלי יהיה הכרחי בינואר אם אנחנו לא רוצים להמשיך לקחת את התחרות הזאת עם קבוצות כמו ארסנל וליברפול עד סוף העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/11
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

"לחזור למקומנו הטבעי" כמו שרודס חוזר ומדגיש, זה דבר שאשמח מאוד שיקרה.

הצאר מוזמן ללכת, הוא מיצה את עצמו בגשר, אני מקווה רק שמבחינה כלכלית הקבוצה די מאוזנת. מבחינה מקצועית, הקבוצה לא בריאה ולא מאוזנת וזה בלשון המעטה,חייבים שינוי, וגם אם זה יבוא לידי ביטוי בהבאת שחקנים פחות איכותיים.. שיהיה. אין על הימים שהיינו ב"מקומנו הטבעי", הנאה רצופה.

6. The_Arsenal Member

ואם הייתם עכשיו מקום ראשון, גם אז היית אומר שהוא מיצה את עצמו?

7. Gunners Member

טורס לא שחקן כדורגל בצ'לסי נקודה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא... בגלל זה אני אומר "מיצה את עצמו", בעצם לא אני אומר, התוצאות אומרות.

וזה הרבה יותר עמוק מסוגייה של תוצאות או מיקום, אני לא יודע מה הסיבה שהקבוצה לא נבנית מחדש, לא מביאה שחקנים רעננים איפה שצריך ויש לא מעט מיקומים במגרש שמצריכים שינוי מאוד מרענן, זה אולי משאבים- נמאס לא לשפוך כספים, שזה מקובל וזה מה שמביא מבחינתו לתחושת מיצוי- ושכן נשפכים כספים, זה 50 מיליון על כוכב, מאשר בנייה הרבה יותר חכמה ונדרשת, זה לא קורה, והסיבות לא ברורות, או כן ברורות.. תלוי איך מסתכלים על זה.

9. skyday20 Member

יוסי בניון חותך את ההגנה של וולבס עם מסירת עומק יפה לג'רביניו שמסיים את זה ברשת אחרי הטעייה של השוער. 1 nil to the arsenal :aaarse:

10. ארסנל ונגר Member

מישהו יכול בבקשה לארגן לינק איכותי של SOPCAST?

11. skyday20 Member

12. ארסנל ונגר Member

13. The_Arsenal Member

רק אנחנו יכולים לרדת ממחצית כזאת עם שוויון. אבל אני לא כ"כ מודאג מכיוון שוולבס השוו מוקדם מדי ויש לנו המון זמן לנצח את המשחק הזה. וחוץ מזה, ואן-פרסי עוד לא כבש, אז אתם יודעים מה צריך לקרות מחצית שנייה... אם המחצית הראשונה תחזור על עצמה אין מה לדאוג יותר מדי..

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, כסף נשפך (והרבה - 75M בחלון ההעברות של ינואר ובערך 80M בקיץ, כולל המאמן) אך הוא הוצא לא נכון: על שוער מושאל, חלוץ לא מתפקד, קשר לא מספיק טוב, ילד לא בשל וכנראה גם... מאמן לא מתאים. יש כאן משוואה פשוטה: AVB נכנס לקיץ עם סגל שבאופן ברור ומוחלט לא היה מספיק טוב כדי להיאבק על תארים בשנה שעברה ויצא ממנו עם סגל שכמעט לא השתפר וחשבון הוצאות שהיה אמור להותיר חותם גדול יותר. הבעיה האחרונה שלנו היא אברמוביץ' והמוכנות שלו להשקיע ואם אתה רוצה לחזור לימי הביזבוזים והאנדר-אצ'יבריות (עונג צרוף? פחחח) אני בטוח שקינג קני ועדת מעריציו מקבלים חברים חדשים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/11
  15. skyday20 Member

לא היה אפשר לעשות כלום, זה היה חתום מראש. אחרי מה שקרה לליברפול, סיטי וצ'לסי.
    ארסנל היו בסדר היום, זה פשוט היה בלתי אפשרי לנצח היום.