המחזור ה-19 בפרמיירליג: אבל את רוצה לנסוע לטבריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/18.

1. Coutinho10 Member

אם הקבוצה הזאת תיקח אליפות אחרי סיבוב דומה לראשון אז היא תיהיה היסטורית. עם עוד 7 ספיגות בחצי השני של העונה (כלומר כמו הסיבוב הראשון) אנחנו שוברים את שיא הספיגות של צ'לסי 05/06 שעומד על 15.
    חשוב לציין שלמרות מאזן הספיגות הזה אנחנו עדיין יחסית קבוצה התקפית, מדהים.

זה ברור מה יקרה מעתה ואילך, כל הקבוצות יבואו במטרה להרוס לנו את הרצף ועם אובר-מוטיבציה כמו סיטי של עונה שעברה. תוסיפו לזה משחקים מכריעים בצ'מפיונס ומשחקי גביע שיוסיפו לעומס הפיזי והמנטלי והנפילה היא כמעט בלתי נמנעת.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נתייחס לסיטי לרגע, מה שהכי צריך להדאיג אותם זה שהמשחק נגד לסטר היה שיוויוני לגמרי, הם לא ספגו שם הפסד חסר מזל כמו נגד פאלאס למשל.
    לסטר החמיצה מצבים נהדרים, המשחק יכל ללכת לכל כיוון וזה מפתיע כי ראינו את סיטי דורסת קבוצות מתחילת העונה וכדי להוציא ממנה נקודות היית צריך הרבה מזל.
    תסתכלו על המחצית ה1 של סיטי בברידג' ותשוו לאיך שהיא נראתה אתמול בקינג פאוור.
    הקבוצה צריכה זריקת ביטחון ולהחזיר את המומנטום. יש לה לוח משחקים נוח אחרי המשחק נגדנו הבעיה שלהם זה שהם צריכים לנצח אותנו כבר לפני.
    אם נחזור למפגש ברבע גמר אלופות, היה לנו קשה לצאת מהרחבה שלנו כשפגשנו אותם באתיחד, הם היו בטירוף והגיעו למצב אחרי מצב, האם הם מסוגלים לתת הופעה כזאת בחמישי הבא? לדעתי כן.

ספרס ניצחה 2 משחקים באברטון ואת בורנמות' ב11-2, מרשים מאוד. לא יודע מתי סון הולך לאסיה אבל זאת מכה.

oranfu ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  3. Raulito Madridista

אני מעולם לא אמרתי שליברפול תשייט לאליפות, אמרתי שסיכוי טוב שהיא תזכה בה. אני בקיץ כתבתי שהמטרה צריכה להיות אליפות, לא אמרתי שכישלון הוא פחות מזה, אבל אסור להסתפק בלהיות הסגנית של סיטי, שכלפיה זה היה כאילו מובן מאליו שהיא תזכה. אגב, מזמין אתכם לבדוק את צ'לסי של קונטה שגם בשלושת הבלמים הייתה קבוצה די מוגבלת יחסית, גם עם דייגו קוסטה - מאז ה-3:0 שספגה מארסנל, כמה משברים היו לה? היא לא עשתה מספר נקודות די פסיכי?(מסייג: העובדה שלא שיחקה באירופה הקלה עליה).

ג'יימס מילנר זכה בשתי אליפויות עם מנצ'סטר סיטי ב-2011/12 וגם כעבור שנתיים, אבל מסכים שהסגל לא משופע בשחקנים עם תארים. מצד שני, גם אמרו פעם משפט על התינוקות של פרגוסון - 'לא זוכים באליפות עם ילדים', אז מה...

לדעתי סיכוי טוב הרבה יותר שטוטנהאם שוב פתאום תיקלע למשבר או גמגום ולא אצל ליברפול לדוגמא, אני מתקשה לעכל אותה כביכול כמתמודדת לאליפות אבל כרגע עם התוצאות האחרונות שלה אי-אפשר להתווכח.

על החשיבות של אגווארו לסיטי מיותר להרחיב, אין לי גיבוי לזה בסטט' אבל מעניין כמה פעמים הסטרלינג וחבריו עשו את ה-1:0ים האלה כשהוא לא על המגרש לדוגמא. בעונה שעברה בחמשת המחזורים הראשונים למשל, וברור שזה לא מדגם אמיתי אבל אני מתעצל - אגווארו כבש שלוש פעמים את השער הראשון, בין היתר בהצגה נגד ליברפול.

4. golding מנהלים

שתי סיומות נהדרות של פליפה אנדרסון. חייב להודות שחשבתי שהוא יהיה פלופ, בינתיים הוא מאוד רחוק מזה.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

יותר מדהים מהמשחק של פליפה אנדרסון, זו העובדה שגם קארול וגם מיכאיל אנטוניו כשירים ונמצאים כעת ביחד על המגרש.

6. cheddar Member

מקווה שכל המתחרות על האליפות עוד יפסידו הרבה ויהיה אליפות של 90 נקודות, לא רוצים להרגיש כמו בשנים החשוכות של הלה ליגה. עם ריאל ובארסה קילומטרים מעל השאר

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים. הוא הרגיש כמו פלופ קלאסי והוא בהחלט הפתעה נעימה לליגה.

8. Coutinho10 Member

למה הוא הרגיש כמו פלופ ?
    משלמים בליגה הזאת 50 מיליון על כל סיגורדסון אז פליפה אנדרסון ב 40 מיליון זאת עסקה אש.
    בכלל ווסטהאם עשו כמה רכישות נחמדות מאוד, גם הבלם איסה דיופ מסתמן כרכש מעולה.

oranfu ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

15 נקודות לפטישים בדצמבר ויש עוד משחק אחד.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

10. k_700 Member

לא יודע איך אנשים הגיעו למסקנה ברורה שהוא יהיה פלופ בקיץ.
    40 מליון פאונד על שחקן עם רזומה כמו שלו באיטליה(והמון קישור לקבוצות גדולות עד לפני כמה שנים) זה לא הימור כזה גדול בטח כשאתה במועדון בסדר גודל של ווסטהאם.
    זו בדיוק התחנה שהוא היה צריך בקריירה עכשיו.
    אני בזמנו(לפני שלוש שנים) בכלל רציתי אותו אצלנו ובקיץ האחרון חשבתי שהוא יהיה סיפור הצלחה שם כי כדורגל יש לו בגדול וברור שזו ההזדמנות שלו להחיות את הקריירה על במות שכולם פתאום יראו וירצו לראות.

בכלל לא פוסל את האפשרות שהוא יגיע לקבוצה גדולה באנגליה ויצליח גם שם.
    כשרון יש לו בטונות.

Cup of Tea אוהב/ת את זה.
  11. Andrei Kanchelskis Member

ווסטהאם ואברטון עם שני מינויים של מאמנים שמוכיחים את עצמם עד כה על הצד הטוב ביותר(בטח שבהשוואה לדינוזאורים שאימנו שם אשתקד) ,חבל לי על סאות'המפטון שאיחרה משמעותית עם המינוי של האוזנטל אבל אין לי ספק שהם יישארו בליגה ושבעונה הבאה תהיה שם קבוצה מעניינת.

אני תמיד אהיה בדעה שהקבוצות מהלבל הזה שמאכלסות באופן קבוע את הצמרת התחתונה של הליגה הן קרש קפיצה משמעותי עבור המאמנים שלהן לקבוצות בכירות יותר בפרמיירליג או ביבשת בכלל: אז פלגרינו הוא אולי כבר מאמן מבוגר שעבר את השיא(אך עדיין הוא מאמן מצוין) אבל מרקו סילבה והאוזנטל אלו הם בהחלט שני מאמנים מבטיחים שאם הם ימשיכו בקצב ההתקדמות שלהם הם יוכלו להגיע למועדונים בכירים יותר.

12. golding מנהלים

ככל הנראה בגלל שבעונה האחרונה שלו בלאציו הוא בכלל לא נתפס כשחקן פותח, ועוד בעונה מוצלחת מאוד של המועדון.

ברור שהוא מוכשר מאוד. דווקא חוסר ההצלחה שלו להביא את הכישרון שלו לידי ביטוי בצורה עקבית היה נורת אזהרה.

13. k_700 Member

חוסר ההצלחה שלו שם(הבנתי שהוא בכלל כבר יותר משנתיים היה מסוכסך עם הבעלים המטורלל שלהם בלאציו) הוא בדיוק הסיבה שהוא נמכר רק ב40 מליון פאונד שזה מחיר די מצחיק ביחס לכשרון שלו וליעד שהגיע אליו.

זה לא שניהלנו דיון בקיץ על האם שחקן שהיה לא יציב בעונה האחרונה בלאציו יצליח להחיות את הכנפיים של ארסנל.
    לא מפתיע שזה מהר מאוד- הצלחה.

14. DRORIKO Member

הרושם שהוא עשה עלי בלאציו זה של שחקן מאד מוכשר(למרות שכבר לא נחשב ילד) קטלני בהתקפות מעבר, אבל עדיין לוקה בקבלת החלטות. אם היו שואלים אותי בקיץ לא הייתי פוסל שהוא יצליח בקבוצה כמו ווסטהאם. השאלה הגדולה אם הוא יכול להצליח בקבוצה גדולה יותר, ויש לי הרבה ספקות לגבי זה.

golding אוהב/ת את זה.
  15. Coutinho10 Member

גם קבלת ההחלטות של סאדיו מאנה היא לא טובה ולפעמים על גבול השערורייתית וזה לא מנע ממנו להיות הצלחה בליברפול. דווקא אספקט כזה אפשר לשפר לדעתי עם קצת הדרכה ומשמעת.