המחזור ה-19 בפרמיירליג: והזמן נוסע (סטארטר, אני ומיכה השקט)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/12/16.

1. k_700 Member

זו נפילה עצומה של פפ, פרט למשחק נגדינו הקבוצה שלו היתה outplayed בכל משחק רציני העונה בליגה, אפילו כזה שגנבו תיקו.

שום אופי של הקבוצות של פפ ושום דרך.
    הפ יהיו טובים מדי כדי לא להיות בתמונה לאלופות(ולעיתים אליפות) כי פשוט יש שם שחקנים טובים מדי שזה לא יקרה כמו בכל שנה כמעט.
    אבל זה כשלון מהדהד של פפ ולא משנה שזה רק חצי עונה.
    זו גם חצי עונה ראשונה להרבה מאמנים אחרים בליגה.

שי אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

מעניין מה אחוז הפסדי הליגה שלו היו בגרבייג'?

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוכרים את הרגעים ששינו את המשחק. כיוון שמרסיאל גם כך לא הבקיע, לאותו רגע לא היתה שום משמעות.

אני לא מאשים את השופט שעשה משהו נגדנו. הוא טעה. על הטעות הזו, אף אחד לא שילם. על הטעות הגדולה האחרת (ולא האחרונה), אנחנו שילמנו ומידלסברו הרווויחה בגדול.

4. alexshw Member

נראה לי גול ראשון של קראוץ' היום בליגה מאז אותה שישיה על ליברפול.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון ענק שלנו.
    היינו בינוניים נכון אבל זה היה משחק מסוג שונה לגמרי, התרכזנו בעיקר בלבלום את סיטי ובסופו של דבר זה הצליח כי אני לא זוכר אפילו מצב אחד שהיה להם.
    אין יותר מדי מי לציין אצלנו, זאת הייתה בעיקר עבודה קשה כקבוצה.
    המשחק היה מאוד לא מדוייק מצד שתי הקבוצות, המון איבודי כדור.
    בגדול אנחנו צריכים לראות איך אנחנו צוברים כוחות כדי שלא נשאיר נקודות בסנדרלנד...המשחק הוא עוד 42.5 שעות אשכרה.

Mellow29 אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

המשחק נראה כמו משחק בין 2 קבוצות שיודעות שאסור להן להפסיד ושאנחנו בעיצומו של חג המולד (מבחינת משחקים).

7. k_700 Member

קודם כל זה לא מארסיאל, זה היה פוגבה.

דבר שני מה זה מצבים שלא שינו וכאלה שכן? אתה עושה צחוק? הכדור פגע בקורה.
    חמש מ״מ ימינה ואנחנו מדברים על עוד שער ממצב נבדל שבוע שני ברציפות.

אולי פשוט תסכם את זה למצבים שרק פוגעים בקבוצה שלנו אז שווה להזכיר אותם , השאר לא השפיעו על המשחק.

Mellow29, אמיר ע ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לסבתא היו גלגלים וכו'. אילו היינו עושים פה רישום של טעויות שיפוט כדי לחפש אם דברים מתאזנים, או אם שופטים מחפשים אותנו, אז בוודאי שהיה צריך לקחת את זה בחשבון.

משום שדובר פה בחיפוש טעויות שהיתה להן השפעה על מה שקרה במשחק, זה לא רלוונטי. זה כמו לקבל פנדל שגוי ולהחמיץ אותו. השופט טעה, וטעה לטובתך, אבל לא היתה לזה השפעה.

9. Scouser Member

יונייטד שיחקה היום די טוב ממה שראיתי, כשמוריניו עשה את החילופים ההתקפיים היא ישבה על בורו כמו בימים הטובים של פרגוסון והייתה תחושה שזה שאלה של זמן עד הגול. בורו לא הצליחה לצאת מהרחבה שלה וכל נגיעה בכדור של מרסיאל או ראשפורד באגף שמאל עשתה בעיות חמורות לבורו. ליונייטד יש יותר מדי שחקנים איכותיים בשביל לא להבקיע כשהיא יושבת ככה על יריבה וזה הגיע בסופו של דבר.

לגבי המשחק שלנו - ניצחון טוב, היכולת לא הייתה טובה אבל זה ההבדל הקטן בין המשחק היום לבין המשחק מול יונייטד לדוגמה. התקשינו להניע כדור באפקטיביות מול סיטי, היינו מאוד לא מדוייקים וקיבלנו החלטות רעות בהתקפות מתפרצות שעלו לנו בכמה מצבים טובים (מה יהיה אוריגי). הפעם היה לנו את השבריר של גאונות מלאלנה ווינאלדום המושמץ שנתן שער נהדר. בשאר הזמן היה משחק מבולגן, יחסית מהיר אבל לא מסודר שלא ניפק המון מצבים לשני הצדדים.
    בצד החיובי אנחנו עם 3 שערים נקיים ב4 המשחקים האחרונים, אנחנו פותחים פער מהמקום השלישי ונשארים חזק למעלה. נראה מה יהיה עם הנדרסון (לא ממעריציו אבל כרגע בסגל הוא חסר תחליף) ונתפלל שמאנה יעוף בשלב הבתים.

ולמישהו היה ספק שלוקאס יראה מגרש היום? איזה אינטר ואיזה נעליים.

10. k_700 Member

אמיר אתה הורג אותי,
    אני בכלל לא הזכרתי את השופט בסוף המשחק.
    אתה הזכרת וכאילו רק אנחנו התמודדנו במשחק הזה עם טעות שיפוט קריטית.
    במקום להסתכל על המציאות ולקחת את הדברים הטובים והפחות טובים מהמשחק אתה מתחיל לעשות לי אבחנות.
    זו טעות וטעות קריטית שבקלות הייתה גומרת להם את המשחק כי הם גם ככה לא הצליחו לצאת מהרחבה שלהם עד לאותה נקודה.
    זה נבדל של חצי מטר שיצר מיד מצב שנבלם בקורה.
    לא השפיע אבל השופט לא ראה.

ותסלח לי לקבוצה טובה גם השער של זלאטאן שנפסל לא צריך להשפיע או לשנות.
    היה מספיק זמן להמשיך להבקיע ולשם שינוי מוריניו גם הגיב נכון מאוד ובזמן עם החילופים שהעבירו את המסר לקבוצה שמפה אנחנו מעלים הילוך ולא בוחרים להתעסק בטעות שיפוט, הייתי מקווה שככה הוא והקבוצה יגיבו בכל פעם.
    טעויות קורות לטובתנו(הרבה) ולרעתנו( הרבה), כמו בכל משחק כדורגל בערך.

11. Raulito Madridista

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/03119/Cesc_Fabregas_3119345b.Xxx

המאה של ססק. לאחר הניצחון של צ'לסי אתמול, ססק פברגאס הצטרף לרשימה מצומצמת ומכובדת של 'מועדון המאה' של הפריימרליג - שחקנים שרשמו למעלה מ-100 בישולים: במקום הראשון ראיין גיגס עם 162 בישולים. אחריו פראנק לאמפרד עם 102 בישולים ובמקום השלישי וויין רוני עם בישול אחד פחות. ססק רביעי עם מספר עגול ויפה, רובם במדי ארסנל כמובן.
    - יונייטד רשמה ניצחון שלישי בפריימרליג כשהיא מפגרת עד הדקה ה-85. זה קרה לה לראשונה נגד שנפילד באפריל 1993, היא ביצעה מהפך אדיר עם פרגוסון נגד סאות'המפטון בתחילת עונת 2012/13 כשניצחה 3:2 בחוץ, וכאמור אמש.
    - מנצ'סטר סיטי לא ניצחה במשחק חוץ בפריימרליג כשהיא ירדה למחצית בפיגור מזה 21 שנה. הרקורד: 11 תוצאות ו-82 הפסדים. הפעם האחרונה הייתה נגד בלקבורן של סיטי ב-1995.

12. alexshw Member

שלושער למלך שערי ליגת המשנה בעונה שעברה אנדרה גריי שעד אתמול היה עם 2 שערי ליגה העונה.
    למעשה עונה שלישית שלו בכדורגל מקצועני. זכה ב - 2013/14 במלכות שערים של הקונפרנס(שנתיים אחרי ורדי).

ברנלי אחת מההפתעות הנעימות של הסיבוב במקום ה - 11 המצוין מבחינתה(יכולה לרדת היום מקום אחד).

13. golding מנהלים

ווטפורד עלו על יופי של שיטה. נותנים מנוחה לשחקנים תוך שהם משתפים אותם במשחק.

14. Ever Banega Member

תשים את סיטי העכשווית בספרד כמה הפסדים היו לה לדעתך?

15. Sir Alex Las' Killa

ווטפורד מצאו זמן לחטוף מכת פציעות, ספרס קוטשים אותם.