המחזור ה-19 בפרמיירליג: והזמן נוסע (סטארטר, אני ומיכה השקט)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏29/12/16.

1. Big Virgil Member

הכי כיף זה להתעסק בטיעונים היפוטטים אבל זה לא רלוונטי חבר. אני אפשט, הטיעון הוא כזה: פפ אימן בשלוש ליגות גדולות, בשלושתן הוא אימן קבוצה גדולה בעלת משאבים כמעט בלתי מוגבלים ביחס לליגה או בכלל, בשלושת הקבוצות הוא ירש סגלים חזקים שרצו בצמרת אותה ליגה גם בלעדיו. בכל הליגות הוא שלט פרט לליגה האנגלית. כלומר, הדבר היחיד שלא מוחזק פה קבוע הוא הקבוצות והאינטנסיביות - או בקיצור הליגה.

@Ever Banega, אשמח (באמת, בלי ציניות) לשמוע טיעון שסותר את אחת הטענות שהועלו פה, ושוב אני ממש לא מספיד את פפ או חושב שהוא נכשל. אני רק טוען שהוא לא ציפה לבומבה הזו וזה עושה לאנגלופילים משועממים כמונו טוב על הלב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה טוען שמעבר מהקבוצה הכי טובה בהיסטוריה למנצ'סטר סיטי הנוכחית היא בגדר קבוע לא צריך לטעון שום טענות נגד כי בעצם הוכחת בעצמך עד כמה שההשוואה ההיא מטומטת וחסרת היגיון.

עלק חוזק הליגה. אשכרה באים וטוענים בצורה חד משמעית שהקבוצה ההיא של ברצלונה הייתה מפסידה 4 משחקים ב-3 חודשים בליגה האנגלית הנוכחית.

3. alexshw Member

רבים בסגל של סיטי זכו באליפות איתה וחלק אפילו בשתי אליפויות. בטח עוד בנוסף הם השקיעו הכי הרבה כסף בליגה.
    בשורה התחתונה אלה שאמרו שהמאבק יהיה ביניהם הם גם שני המנג'רים המאכזבים של הסיבוב הראשון.

אף אחד לא ישכנע אותי שהסגל של ליברפול טוב יותר.

זה כלל לא משנה מה ברסה או באיירן היו עושים באנגליה. ויכוח היפוטתי שמעולם אי אפשר לבדוק.
    מה שכן בסיטי דרושה עבודת אימון רבה ויסודית יותר.
    הוא לא יקבל בחיים סגל כה דומיננטי על היתר באנגליה כמו שקיבל בליגות קודמות שלו.

אתה לא יכול להיות פלצן בליגה אנגלית ולא להיענש. לסטר הענישה אותו למשל, סתם איזה אאוגסבורג לא הייתה מענישה אותה בעונה שעברה על שטויות.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/17
    oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Big Virgil Member

@קווווווון מי טוען בצורה חד משמעמית שהקבוצה של ברצלונה הייתה מפסידה? ממש לא אני, אני פשוט מתעקש לא להתעסק במה היה קורה אם קבוצה כזו או אחרת הייתה משחקת בליגה אחת או אחרת כי זה פשוט הרהורים שהם על גבול הפילוסופים, חסרי כל בסיס, שלא יהיה אפשר לאמת לעולם.

בנוגע לפיסקה הראשונה שלך, תקרא שוב את מה שכתבתי. המעבר בין הקבוצות הוא ממש לא בגדר קבוע, רק פרופיל הקבוצה בליגה הוא קרוב מספיק בכדי ליצור את ההשוואה (לצורך המחשה: אם הוא היה מגיע לליברפול או אפילו לארסנל זה לא היה בר השוואה). זה שבאיירן או בארסה היו הקבוצות הכי טובות בעולם תחתיו (מה שנכון לדעתי), רק מחזק את ההנחה שאפשר לצפות שגם את סיטי הוא יציב במקום הזה לפחות ברמת הליגה, ביינתים זה עוד לא קרה, ממש לא פוסל את זה שזה יקרה, לדעתי הוא מאמן מצויין.

5. alexshw Member

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15781491_10211849511857370_4546754520807788355_n.Xxx?oh=5c2389c0cc732345a565f8836ea9a118&oe=58D9D143

6. cheddar Member

safe to say שווטפורד לא אוהבים את היום שטוטנהאם משחקים מולם, בחיים לא הצליחו לנצח אותם

7. owen11111 Member

מת להבין איפה ראית שמישהו טוען דבר כזה.

ברגע שפפ טען אחרי בקושי 7 משחק ליגה, שהליגה האנגלית לא אינטנסיבית בצורה מיוחדת ושאנשים לא יודעים כמה הליגות הספרדית והגרמנית אינטנסיביות וחזקות, הוא הביא על עצמו שיחפשו אותו בכל הפסד או תוצאה רעה. לא בגלל שהוא בהכרח טועה, אלא בעיקר בגלל הגישה היהירה והקביעה המאד נחרצת, מבלי שהשלים אפילו סיבוב אחד בליגה הזו.
    אף אחד לא אומר שברצלונה שלו לא הייתה חד פעמית בקנה מידה היסטרי, אבל עצם זה שהיא הייתה כזו, לא הופך אותו אוטומטית למאמן שיודע הכי הרבה על כל הליגות בעולם בכל רגע נתון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. StevenGerrard Member

זוז הצידה מחיטאריאן, הנה בא ג'ירו! :laughing::anguished:

9. Gunner_ForeveR Member

מי זה מקיטיריאן בכלל? ג'ירו :sm_new_ukliam2:

10. golding מנהלים

מישהו עדיין חושב שהקבוצות הטוענות לכתר העונה לא טובות יותר מעונה שעברה? הפערים בין שש הראשונות לשאר הליגה והיכולת של אותן קבוצות אומרים הכל. מבחינתי אין מה להשוות בכלל.

oranfu, alexshw, Big Virgil ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד שני, שאר הקבוצות דיי חלשות צריך להגיד. לא קיבלנו שום אובראצ׳יברית או משהו שקרוב לזה העונה.

אנגלופילים מזלזלים בדעה של מאמן שסופר הצליח בליגות הקודמות בהן אימן ומדברים על יהירות, נחרצות ומה לא. זה ענק.

הבנאדם דיבר על האינטנסיביות בזמן המשחק, אבל ההייטריות לפפ בנוסף לאנגלופליות של אנחנו הכי טובים/הליגה הזו הכי חזקה ו/או אינטנסיבית בעולם יוצרים תגובות דיי מביכות בעיניי, ולאו דווקא (רק) כאן. מה שמצחיק שהכישלון עד כה בכלל לא קשור לרמה הקושי/אינטנסיביות בליגה הזו כמו החולשה של סיטי עצמה - וכאן צריך לבקר את פפ - לא על-כך שהביע פאקינג דעה מניסיון אישי, שנשמעת סבירה לגמרי לטעמי.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  12. Big Virgil Member

@אלעד אתה חושב שהן יותר חלשות משנה שעברה? דווקא לא מרגיש לי ככה, הם נשארו במקום והגדולות פשוט קפצו מדרגה לתחושתי.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסטר, ווסטהאם וסוטון פחות מרשימות/חזקות מבעונה שעברה. מי פחות ומי יותר כמובן.

אברטון המאכזבת הגדולה (שלי) לעונה הזו עד כה מחוץ לששת הגדולות.

כמובן שיש עוד סיבוב שלם לפנינו, אז צריך לקחת את זה בעירבון דיי מוגבל.

14. Ever Banega Member

אני לא צריך להתייחס לטענות שהעלת כי אף אחת מהן לא רלוונטית להשווה איזו ליגה חזקה יותר. לעומת השאלה ששאלתי שכן רלוונטית, מה תשובה שלך (ברור שזה היפוטטי לא ציפיתי שתוכיח לי משהו)?

15. owen11111 Member

אבל תמיד זה יהיה אחד על החשבון השני.
    אי אפשר שהגדולות יהיו חזקות ודומיננטיות ובמקביל הקבוצות הקטנות יראו שהכל אפשרי.
    סתם לצורך השוואה, כמות הנקודות שהשיגו 6 הראשונות אחרי 19 מחזורים ב-6 העונות האחרונות:
    11/12: 245
    12/13: 219
    13/14: 230
    14/15: 222
    15/16: 210
    16/17: 246

מה שמאכזב שהשנה מרגיש שיש קצת יותר מידי קבוצות רעות ופחות מידי קבוצות אמצע.

Big Virgil, oranfu, Mellow29 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.