המחזור ה-19 בפרמיירליג-חג המולד!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/10.

1. George Best Member

טוב אתה...or not
    רק איתנו הברקת.
    טוב נו, בתור אחד שסובל מאיתנו כ"כ הרבה שנים לא הייתי מצפה לאחרת.

2. the white pele Member

חצי שעה נפלאה(אולי הטובה ביותר העונה) שהסתיימה בניצחון סולידי.
    אנדרסון קיבל מחמאה גדולה בחילופו-בונים עליך להמשך הלוח הצפוף ומתזמנים את הדקות שלך(גם גיגסי אבל זה מובן מאליו).דקות לקיקו, גיבסון וצ'יצ'רטו הם בונוס לקראת הבאות.
    רוני,היה חסר כמה מילימטרים משער קאנטונאי למהדרין מה שהיה נותן לו בוסט אדיר לביטחון.לא נורא,זה יבוא.הוא כבר מתחיל להידמות לעצמו...

3. Ryan Giggs11 Member

היו חלקים במשחק שהיו פנטסטים, בשאר החלקים שבהם לא הברקנו עדיין סנדרלנד לא הייתה קרובה ללאיים עלינו.
    אנדרסון נפלא(בעיטה נפלאה למשקוף),נייד, בהגנה בהתקפה, תמיד בא לקבל את הכדור, יופי.
    ההגנה ברזל(רפאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx ), גיגס היה דומיננטי ושיחק מצויין וכמובן ברבטוב שהלוואי וישמור על יציבות.
    רוני-אין לי ספק שזה יגיע.
    ארסנל-צ'לסי, תיקו בבקשה.

4. eastlands Member

ניצחון גדול !!! בחלתי אפשרי לא לחטוף שמ מנגיחה. קומפני. הבלם הכי גדול אי פעם שלבש תכלת. והוא היה קשר אצל יוז. אגב משהו לקח את המלצתי הבוקר. סטוק לא מפסיד ורידינג מנצח. 2100 שח רווח השקעה מעולה !!! חג שמח.

5. k_700 Member

ממש לא- אני מעדיף ניצחון של ארסנל ואני אפילו קונה ניצחון של ארסנל בעוד שבוע גם מול הסיטי.
    ארסנל גם אם תצמד היא לדעתי היריב הכי פחות רציני לתואר.

עוד ועוד הפסדים לרזומה של צ'לסי רק יעמיקו את הבעיות שם. ובנוגע לסיטי צריך מישהו שיעצור שם את החבורה כי הם מתחילים להתגבש וצירוף עם העומק שלא נגמר אצלהם ואולי תאבון(שיביא עוד כמה רכישות בינואר) עדיף לנו לקוות שארסנל תנצח.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון ענק לסיטי היום. עמדו בגבורה במבחן אופי קשה ביותר. אין הרבה קבוצות שהיו עומדות בבליץ האווירי של ניוקאסל במחצית השנייה ויוצאות מהמשחק הזה עם ניצחון. לנצח 3-1 בסט. ג'יימס פארק במשחק בינוני זה משהו שרק קבוצות גדולות עושות.

טבז כמובן מעל כולם בסיטי גם היום. למרות שהוא לא נגע יותר מדי בכדור הוא עדיין הצליח לסיים את המשחק עם צמד, לבשל את השלישי ולתת מלחמה אדירה על כל כדור. ככה משחק בנאדם בדיכאון?
    ג'ו הארט נתן 70 דקות ראשונות טובות מאוד מול המתקפה האווירית הכבדה של המגפייז, אבל השער של קארול עירער לו את הביטחון והוא טעה בשיקול הדעת המספר פעמים בהמשך, שבנס לא נגמרו בשערים נוספים.
    קומפאני נתן משחק טוב. לסקוט לעומתו היה רע מאוד. הפסיד כל מאבק אווירי, היה כבד על הקרקע, וגם בשער של קארול הוא מהאשמים העיקריים.
    מעבר לזה משחק סטנדרטי למדי של שאר הסיטיזנס. הרבה עבודה, הרבה משמעת, ניצוצות כדורגל התקפי פה ושם ולא צריך יותר מזה.

בניוקאסל אנדי קארול הוא אליל. אני חושב שהוא לקח היום בין 30 ל-40 כדורי גובה, רובם בעמדות שבהן בד"כ החלוץ מפסיד לבלם שמולו. לא פלא ששאר השחקנים בקבוצה מחפשים רק אותו בכל חצי הזדמנות להעיף כדור לרחבה. זה שבלוני ולא הכי נעים לעין אבל זה פשוט אפקטיבי, הוא בלתי ניתן לעצירה. מלחמה גדולה של כל השחקנים בשחור-לבן, שלא נשברו בפיגור 2-0 וחזרו למשחק כמו גדולים וגם ב3-1 המשיכו להילחם עד השנייה האחרונה. הם הראו היום לאלן פארדיו שהם מוכנים לתת את התחת גם בשבילו. חבל שהם לא הצליחו להשיג את הנקודה לה הם היו ראויים, באמת הופעה מעוררת כבוד של כולם.

כדורגל אנגלי במיטבו, עונג חג מולד אמיתי :aaa12:

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/10
  7. George Best Member

חבל שהמשחק בסט.ג'יימס פארק לא היה המשחק המוקדם/המאוחר היום, ללא ספק מעניין יותר מהדרבי הרדום של לונדון או וילה ספרס.

נייג'ל,
    אם יש דוגמא מושלמת לשחקן שחייב לעזוב כדי להתרענן ולצאת לדרך חדשה - לסקוט.
    לראות ולא להאמין את הקיצוניות בין היכולת הנפלאה אצל מויס לבין המחדל אצל הנבלות!
    קארול באמת מפלצת, הוא אפילו לא נופל מאלילי בתחום הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. alexshw Member

ניצחו בסטמפורד ברידג' להזכירכם.
    קבוצה במקום שש היא לא מהיריבים הפשוטים, איך שלא תסובבו את זה.
    גם קחו בחשבון את הפגרה שלא באה בזמן ונכפתה בגלל מזג אוויר.

9. eastlands Member

קארול. מתפתח לחלוץ אימתני. ממש מפלצת. עמ איום מתמיד לשער. הוא עוד צעיר אבל בהחלט חלוץ אנגלי מספר 1 היום. ללא ספק בכלל והוא עוד יצבור עוד דקות פרמייר לפני שידברו עליו בסגנון בייל. בעוד חודשיים. ניוקאסל כבשה יותר מכל קבוצה בקרנות. וזה בליגה עמ סטוק ובלאקברן קבוצה מפחידה בבית ללא ספק הרגנו אותם. ב5 דקות.  

10. Ryan Giggs11 Member

איזה כדור אדיר של מדוריץ' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו נראית לי המחמאה הכי גדולה שאפשר לקבל ממך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

הוא אכן לא נופל מקווין דייויס בשליטה האווירית כבר בשלב זה, אבל להבדיל מדייויס הבחור עוד לא בן 22 ויש לו עוד הרבה זמן להתפתח ולהשתפר. מעמודי התווך של הנבחרת בעתיד, אין לי ספק בכלל.

לסקוט אכן זקוק למעבר לקבוצה קצת יותר קטנה כדי לקבל ריענון לקריירה. ב-10 המשחקים של סיטי שקדמו למשחק היום הוא שיחק 30 דקות בלבד, כך שלא פלא שכשהוא כבר מקבל את ההזדמנות הוא נראה כפי שהוא נראה היום. זה גם נכון לגבי לא מעט שחקנים אחרים בסיטי שהולכים לאיבוד ברוטציה הענקית של מאנצ'יני.

12. eastlands Member

לסקוט לא כזה גרוע. ובהחלט נפל למשחק קשה לבלם. מול הענקים אמ יבין. שהלכה הקריירה. בנבחרת אז ברוטציה של סיטי יש לו מקום. טורה לא יגמור עונה שלימה ובוייטה עדיין. חסר ניסיון כך שלסקוט חייב להחליט אמ מתאים לו רוטציה על פני נסיון עלוב נוסף אצל קאפלו לגבי ההשואה של קארול. עמ דייוס. מעליב. זה היה אחד הימים הכי קשים כאוהד אנגלי לראות אותו בנבחרת. אני לא מזלזל ביכולות ובתרומה של דייויס אבל זה היה מביש ומסמל יותר מכל את המשבר שפוקד את הנבחרת כן הוא ימשיך לדחוף עבור חבריו בבולטון אבל חברה. רגע רגע. מתפתח פה. תותח בנלאומי !!! 

13. George Best Member

אסטון וילה תחת או'ניל, בדיוק כמו בלקבורן תחת אלרדייס היו קבוצות של מאמן, חד וחלק.
    0 נקודות אספה העונה וילה אחרי פיגור, איפה הם תחת הוייה האפס המנומנם ואיפה הם היו תחת או'ניל שלא הפסיק לרוץ על הקווים ולהטריף את כולם?

איפה ספרס ואיפה וילה, הבדל של שמיים וארץ.
    בייל במחצית אולי הכי חלשה שלו העונה, מודריץ' גאון כדורגל!

לגבי ההרחקה, גבולי לגמרי.
    מבחינת החוקה היבשה אי אפשר לבוא בטענות לאקטינסון (איפה אמיר ע שיפסוק? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) אבל נראה לי שהיה אפשר להסתפק בצהוב.

מחצית מצוינת.

איסטלנד,
    מביש יותר מהבחירה בהסקי במונדיאל?!
    או מביש יותר מהרדיפה של קאפלו באותו הסקי לאחר שזה החליט לפרוש?!
    מסכים שלדיוויס בגילו לא צריך להיות מקום בנבחרת, אבל הגזמת בגדול, הוא חלוץ שלא מודדים במספרים, התרומה שלו הרבה מעבר לכך ועדיין יש לו שישה שערים העונה ושישה בישולים!

14. RealStretford Member

כמו שאולי שמתם לב, די נעלמתי מן הנוף בחודשים האחרונים, אך היום אני לא יכול שלא לכתוב על המשחק היום בניוקאסל. ללא כל ספק אחד מהצגות השיפוט העלובות שראיתי בכל ימי חיי - איזה אפס. לא עמד פעם אחד בכל הרעש וצילצולים של הביתיים. הגיע הזמן להוציא את הקשיש הזה לאחו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

15. Andrei Kanchelskis Member

וויגאן קבוצה ממש מרגיזה!
    מעצבן לראות איך 6 עונות רצופות הם שורדים בליגה חרף העבודה שהם הקבוצה הגרועה בליגה בעלת הקהל העלוב ביותר בליגה איכשהו תמיד יש להם את המזל הבלתי ניתן להסבר הזה שבגללו הם תמיד איכשהו שורדים גם אחרי שבעונה אחת הם מובסים 8:0 ו-9:1 ועוד שלל של תבוסות,למרבה האכזבה אני כמעט בטוח שזה יקרה גם העונה והכחולים המרגיזים ישארו בליגה וזה מאוד מרגיז http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx