המחזור ה-19 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/09.

1. Robin_Van_Persi Member

וברגעים אלה ממש נפסל לבירגמינהם גול חוקי למהדרין.(השיפוט כל כך גרוע השנה שזה לא יאמן.)

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקוון בצד ימין של ההתקפה של ברמינגהאם פשוט הורג אותם.
    עצר את בניטז באחד על אחד מול צ'ך כשלא היה אופסייד, לקח לבניטז שער חוקי, ולאחר מכן גם לא נתן לברמינגהאם עבירה על קצה הרחבה כשהוא מסמן הפוך.

נ.ב
    ג'ו הארט עם יום גדול, 2 הצלות (במיוחד השנייה ללאמפרד) של אינסטניקטים מדהימים.

3. אבו Member

לא סתם דווקא ה...קוון, הוא זה שמקבל את התמונה מהבמאי האנגלי בסיום המחצית. שער חוקי למהדרין נפסל, עוד אופסייד שלא היה ולא נברא, עוד הרמת דגל מטופשת במצב מאוד מסוכן אחרי עבירה ברורה של מיקל. הם גם קיבלו פנדל מכלום בווסטהאם...הלוואי עלינו כ"כ הרבה טעויות שיפוט לטובתנו. קוון ליצן.

מעבר לזה, מחצית של 0-0 שהייתה יכולה להסתיים גם ב2-2 או 3-2 לצ'לסי, מספר הצלות מרשימות של הארט, יחד עם החמצות מזעזעות כמו זאת בסיום המחצית של סטארידג' או של למפארד שהיה לבד לגמרי מול השער.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק נפלא בסנט אנדרוז!

אני לא סובל את בירמינגהאם, אבל חייבים לתת להם קרדיט על המלחמה שלהם היום. הם קבוצה עקשנית אבל יש לה כמה שחקני התקפה טכניים - זה מסביר את המיקום שלהם בטבלה גם. יש להם בעיה במצבים הנייחים, גם מול ספרס ראיתי את זה, נקווה שזה לא יעלה להם ביוקר היום.

אצל צ'לסי החמצות מדהימות של למפארד, סטארידג' ובעיטה חופשית מדהימה של אלכס (נראה לי שזו הבעיטה חופשית הכי חזקה שראיתי אי פעם) שכמעט שברה את המשקוף של ג'ו הארט (במשחק מצוין שלו), אבל מעל כולם דרוגבה - פשוט מפלצת, בכושר הנוכחי שלו החלוץ הכי טוב בעולם כיום ללא מתחרים. תודה לאל שהוא נוסע לאליפות אפריקה, אפילו אם אנחנו מאבדים את סונג.

במשך רוב המחצית צ'לסי לחצה והניעה כדור מעולה, אבל אחרי השער שנפסל, בירמינגהאם קיבלו ביטחון (וחטפו עצבים), וגם כן תוקפים. קצב נהדר, אווירה מצוינת - פשוט אין על הליגה האנגלית. רק שצ'לסי לא ינצחו.

5. Gass12 Member

הליגה הזו עד כדי כך מיוחדת שהיא היחידה בעולם ששני מאמנים שונאים שמתחרים בינהם משחקים באותה הקבוצה.
    (פרגוסון ובניטז בברמינגהאם)

6. AronB Member

ארסנל תתחיל מחר וואחד רצף של משחקים, כזה שאני בספק אם לא נצא ממנו פצועים כמו מאיזה מלחמה בעירק -
    27.12 - אסטון וילה.
    30.12 - פומפי.
    3.1 - ווסטהאם בגביע.
    6.1 - בולטון.
    9.1 - אברטון.

7. eastlands Member

קבלו את שוער אנגליה בגביע העולמי , תאמינו לי , אני כבר מתחנן חודשים ומתפלל שקאפלו ייקח החלטה אמיצה וילך על השוער הנפלא הזה .

עוד לפני המשחק המעולה היום ,בסטטיסטיקה של העצירות הוא מספר 1 , כמות השערים שספג הכי קטנה , שוער אנגלי הכי טוב שייש היום ביי פאר !

8. W.Rooney Member

תיקו 0-0 נהדר ומרתק.

ג'ו הארט ענק.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

במחצית הראשונה עוד עשינו משהו על המגרש, במחצית השנייה זה כבר היה נראה רע, בערך כמו המשחקים האחרונים. היחיד ששווה חצי איזכור במחצית השנייה הוא קאלו.
    אנצ'לוטי עם חילופים מאוד לא מובנים, דבר ראשון חיכה יותר מדי זמן עד שנזכר להחליף, למה למפארד בחוץ, למה בלטי סוגר 90 דקות, למה מאלודה לא הראשון שמוחלף, למה ז'ירקוב לא מקבל קרדיט... לא ברור לי בכלל הניהול משחק היום של אנצ'לוטי.
    עוד משחק רע, עוד איבוד נקודות, יש גבול עד כמה מנצ'סטר יונייטד תאבד נקודות, נגד האל זה כנראה לא יקרה לה ואנחנו נותנים ליונייטד יותר מדי הזדמנויות, נתחרט על זה בהמשך.

10. FaN_MU Member

וגם גרנט מפסיד לווסט האם. בינתיים, מחזור מושלם.

11. Ryan Giggs11 Member

כשמתכוונים למשחקי 0-0 שיכולים להיות גם מעניינים מתכוונים למשחקים מהסוג הזה.
    משחק מרתק שהיה יכול להסתיים בשישה שערים לפחות, ג'ו הארט ביום ענק מנע מצ'לסי לכבוש והשיפוט מנע מברמינגהאם לכבוש.
    עוד איבוד נק' לצ'לסי, חייבים להתחיל לנצל את זה.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטאגדיש...

0-0 מצוין בין בירמינגהם לצ'לסי, המון הזדמנויות לשני הצדדים כאשר הארט ממשיך בכושר המצוין שלו ומציל את בירמינגהאם לא מעט פעמים.

מנצ'יני עם הבכורה שלו על הקווים עולה עם מין 4-5-1 כאשר אדבאיור ורייט-פיליפס נעדרים בגלל פציעות בנוסף לברידג', לסקוט ואונואה, אנחנו מאוד פצועים מאוד אבל מול סטוק באיסטלנדס חייבים לנצח.

הרכב:

גיבן, זבאלטה, טורה, קומפאני, סילביניו, דה-יונג, בארי, סופרמן, פטרוב, רוביניו, טבז.

על הספסל:

טיילור, ריצ'רדס, וידאל, גארידו, וייס, בלאמי, בויאטה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/12/09
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת, לא נמאס לכם להפסיק לבכות.
    אני אומנם גם ציינתי את ההחלטות האומללות של הקוון, אבל זה הכדורגל. שופטים טועים, זה קורה, להתחיל לטעון עכשיו שבמשחקים של ארסנל הדברים נראים אחרת, נו באמת.

צ'לסי נהנתה היום מטעויות השיפוט, ביום אחר זה יהיה ארסנל.

נ.ב
    אם אני אוהד ברמינגהאם אני יודע את מי אני שם בחתימה שלי אחרי היום. כמובן בתמונה אחרי החבישה.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד מעניין אותי לדעת מה עבר לאנצ'לוטי בראש היום כשהוא בחר את ההרכב ולאורך 90 הדקות. למה להוציא את לאמפרד בדקה ה-78? בשביל לשמור כוחות לפולהאם? בשביל מה אתה מחליף קשר אחורי בקשר אחורי בדקה ה-85? ואיך מאלודה נשאר על המגרש 90 דקות (עד שהשופט החליט שמספיק זה מספיק ושלח אותו החוצה)?
    ולמרות זאת זה לא היה משחק רע כמו מה שהקבוצה מפיקה בחודש האחרון, היו הרבה מאוד הזדמנויות שהיו חייבות להפוך לשער -לאמפרד, סטארידג' וקאלו - וההגנה במצבים הנייחים השתפרה (אם במחצית הראשונה עוד היו כדורים שהתעופפו ברחבה במחצית השניה בירמינגהאם לא הגיעה ולו לחצי מצב מהכדורים הנייחים). הנעת הכדור נראתה לא רע בכלל במחצית הראשונה וזה פשוט היה מהימים האלה בהם כשזה לא נכנס זה לא נכנס.
    אנצ'לוטי יצטרך להפעיל את הראש בחודש הקרוב ולענות על הרבה שאלות קשות, בראשן איך לעזעזל מבקיעים כשדרוגבה וקאלו (הפתיע לטובה כשנכנס, כנראה שהוא טוב רק מהספסל) באפריקה, אנלקה פצוע וכשכל שני וחמישי הוא מכריז שחלוץ לא יגיע הוא נשאר עם שני טינאייג'רים שעוד לא הוכיחו כלום. גם העניין עם ז'ירקוב שנרקב על הספסל בזמן שמאלודה וג'ו קול נרקבים על המגרש לא ברור.

15. Dimitar Berbatov Member

אני לוקח את ההופעה הזו של הארט בערבון מוגבל (לא ראיתי את המשחק אבל לפי התקציר והמחמאות פה הוא היה מעולה). את אותה הכרזה של 'שוער נבחרת אנגליה הבא' אמרנו גם לגבי רוברט גרין בתקופה שבה היה מהשוערים הטובים בליגה הטובה בעולם וכיום כולנו רואים אותו מידי שבת-ראשון ביכולת עלובה למדי. להארט יש הרבה מינוסים כמו משחק הגובה (מזכיר בזה את ג'ימס וגרין) וחוסר יציבות מעצבנת. כרגע זה ג'ימס VS הארט ולי לפחות אין נטייה לאף אחד מהם לקראת דרום אפריקה.

משחק מעט מאכזב בקרייבן קוטג', בעיקר מהכיוון של טוטנהאם. דפו שנכנס כמחליף היה חסר וקין כרגיל היה חסר תועלת. כשמנגד קראנצ'ר ובעיקר קראוץ' נהדרים. פולהאם עושה סימנים של מעבר לאפיזודה חולפת. קבוצה ביתית מאוד ותוססת.

אגב, מחזור שעד כה כולו שוערים. הארט בסנט אנדוורז, גומז במשחק אדיר עם לפחות 5 הצלות גדולות כשגם שוורצר מספק לקראת סוף המשחק הצלה כפולה גדולה מקראוץ' וג'ינאס.