המחזור ה-19 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏25/12/09.

1. Gass12 Member

וואו איזה שחקן הפברגאס הזה. בן זונה לא ספורטיבי אבל שחקן שכיף לראות אותו משחק עשה מהפכה ב20 דקות. שאפו לארסנל על ניצחון מוצדק.
    וילה לא הופיעה למשחק אבל זה עדיין לא מבטל את היכולת של התותחנים שניצחו בזכות עצמם.

2. אבו Member

טוב אני חייב לרוץ, אבל איזה ניצחון גדול וחשוב.
    במשפט אחד: ססק פאברגס, לא תיאמן השחקן הזה. מה שהוא עשה היום היה מדהים לחלוטין. רק להתפלל שהמתיחה הזאת לא רצינית, אחרת אנחנו בצרות צרורות. מילה טובה גם לדיאבי שהיה אחד הטובים היום וקינח גם בסופו של דבר בשער. מילה טובה לכל החולייה ההגנתית שעמדה יפה מול החלק ההתקפי של וילה. מילה טובה לונגר שסוף סוף עם חילופים בזמן ובמקום.

ססק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx :aaa8:

3. Three Lions Member

וואו, איזו מחצית של ארסנל. פשוט מדהים, אחת ההצגות היותר טובות שראיתי השנה. פברגאס פשוט שחקן ענק, אבל קלטתם את המסירה שסידרה לוולקוט את המצב שהוביל לשער השני? גדול.
    יש חיים בארסנל, מי היה מאמין.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולם ידברו על 20 הדקות הקסומות של ססק אחרי המשחק הזה ובצדק, אבל אני רוצה דווקא להצדיע לאיש שלא מעט פעמים שוכחים ממנו, לבראד פרידל הנפלא, מהיציבים והטובים בפרמיירליג כבר אלוהים יודע כמה שנים, שגם היום למרות שספג 3 שערים עדיין יכול לזקוף לזכותו עוד משחק גדול. הרבה זמן לא ראיתי אותו סופג שער באשמתו. הלוואי עלינו שוער כזה...

מעבר לכך אני חושב שססק. כמו כן חובה לציין גם את ססק. ערב ססק לכולם.

5. Dimitar Berbatov Member

ססק פברגאס מוכיח היום ב-26 דקות על המגרש שהוא אחד השחקנים הטובים והפחות מוערכים באירופה (למי שתוהה על ה'לא מוערך' רק שימנה את הפעמים שבהם שמע על גדולתם של צ'אבי ואינייסטה לעומת ססק). הוא מגעיל, הוא לא ספורטיבי (תקרית המרק) אבל עוד כמה שחקנים בעולם יכולים להיכנס כמחליף, לא כשיר ב-100% לאחד המשחקים החשובים ביותר בעונה ולעשות כזה שינוי בזמן כה קצר?

ווילה היום בתצוגה שמורידה את כל המהללים והמשבחים למיניהם שלקחו צעד אחד רחוק מידי, לקרקע.

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/09
  6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כל כך גאה בשחקנים היום. זה לא רק ססק, ב-20 דקות מדהימות של שחקן ענק, אלא גם סונג (מה נעשה בלעדיו באליפות אפריקה? הוא פשוט מפלצת), דנילסון, דיאבי (שער נהדר ובכלל משחק ענק של הבחור, כמה שאני שמח בשבילו), אהבתי מאד גם את המשחק של נאסרי וכמובן כל החולייה ההגנתית, שאמנם נראתה קצת בלחץ במחצית הראשונה, בכדורים הנייחים של וילה (למרות שיש לומר, שוילה כנראה הקבוצה מס' 1 בליגה בתחום הזה), אבל איזו מלחמה והקרבה של המגינים שלנו. איך ורמאלן לקח את הכדור מאגבולהור, כמעט הזלתי דמעה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

ניצחון ענק שלנו. עלינו למשחק כמו שצריך (אף אחד לא יגיד היום "זה היה ילדים מול גברים" או שאין לנו אופי), ובאמת הקבוצה נתנה תצוגה גדולה. אמנם 3:0 לא משקף את מה שהלך על הדשא, אבל הניצחון הגיע לנו ועוד איך.

ואיזו אווירה באמירייטס היום!

ARSENAL FC!!!!

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל אנחנו עולים למשחק היום עם חוליית הגנה...באמת, נשבע לכם.

קוזצ'אק, רפאל, וידיץ', בראון, אברה, ולנסיה, קאריק, פלטצ'ר, גיגס, רוני ונס רפואי: ברבאטוב נפצע לשלושה חודשים אתמול אבל פותח בהרכב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. Selby Member

אתם לא מבינים, אני כבר כמה דקות קופץ מאושר מההרכב הזה! ממש מתנה לכבוד חג המולד! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx
    מקווה שלא תאמינו יותר לשום דבר שהסאן אומר שלא מופיע באיזשהו מקום רציני.
    עכשיו חייבים לנצח, קום און יונייטד!

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/09
  9. Robin_Van_Persi Member

מחצית שניה נהדרת באמירייטס.
    החל מהדקה ה50-60 הגענו ל3 מצבים נפלאים שכל אחד מהם היה חייב להיות שער שבסוף לא.
    אחרי זה בא השער מהחופשית המדהימה של ססק כבר לפני זה ידעתי שזה בפנים ו1-0.
    15 דקות מאוחר יותר הסתגרו קצת וצופפנו אחרי הרחקה מהרחבה של ורמאלן כדור הגיע לטראורה(היה לו משחק מצוין היום ד'א)ששלח כדור נהדר לTRAGER MAN בשלב הזה שזה וולקוט,וולקוט שם סילונים רץ ונתן מסירה טובה לפאב ו2-0.

עוד משחק נפלא של ססק לאוסף שלו והסטסטיקה שלו מדהימה,השחקן הכי טוב בעולם כיום מתחילת העונה.

כולם כמעט היו נפלאים היום אולי בולטים קצת פחות נסרי שקצת אכזב אותי(כמו תמיד) אבל אפשר לסמן V עם עוד ניצחון.
    הפנים לפארטון פארק שטענתי עוד לפני שהמשחק שמה יהיה יותר קשה ממה שיש לנו היום ואני מקווה שנוכל לנצח שמה(תיקו לא יאכזב אותי).

10. AronB Member

עד הכניסה של פברגאס ארסנל הייתה טובה, אבל לא תכליתית.
    מדהים לראות כמה חילוף אחד, של שחקן אחד, יכול לשנות קבוצה שלמה.
    פתאום ארסנל תכליתית, מעבירה מהילוך ראשון לשני, שלישי, רביעי וחמישי והופכת לבוגאטי ואיירון בפול-גז שאף קבוצה לא עוצרת, פתאום ארשבין במשחק, נאסרי ודיאבי מעבירים את מי שהם רוצים ואפילו אלמוניה נראה כמו שוער לא פחדן שלא עושה שטויות.
    אם ססק לא יהיה בהרכב הפותח של נבחרת ספרד, אז אולי הם שתו יותר מדי סרבסה והסתובב להם הראש, אם ססק הוא לא הקשר הטוב בעולם כיום, כנראה שלא שתיתם מספיק סרבסה.

עוד מילה קטנה על דיאבי - עוד יום שבו הוא נראה כל כך טוב לפנתיאון מבחינתו, אני מקווה שהוא ייכנס עכשיו לmood ללא פציעות ויוכיח את כל האמונה שונגר נותן בו.
    ורמאלן? נדיר. הוא פשוט verminator , כל מה שתביא מולו, לא משנה באיזה גודל הוא או כמה קמ"ש הוא יכול לרוץ - הוא מנצח. מדהים , מדהים , מדהים .

11. Robin_Van_Persi Member

ד'א רגע המשחק לפי דעתי הייתה בדקה ה60 נראה לי שאגובלהור דהר לעבר כדור ארוך מאוד ביחד עם ורמלאן שפשוט הורמינטור שכב על הכדור בכזו חוכמה פשוט הרג אותי מצחוק באותה שנייה כמה חוכמה יש לשחקן הזה.....

ורק לי יש הרגשה שאחרי העונה הנפלאה של וילה עד עכשיו המורל שמה ירד כל כך ואולי היא תתדרדר בטבלה?

12. A. Arshavin Member

ניצחון ענק שלנו, אפשר לקרוא לזה הצהרה. פותחים ברגל ימין רצף משחקים קשה מאין כמוהו, שאחריו נדע האם אנחנו אכן רצים לאליפות או שנחכה (שוב) לשנה הבאה.
    במילה אחת: ססק. בשתיים: ססק פאברגאס. משחק עצום של הבחור, מדהים שאיך שהוא נכנס התחיל הבליץ (כדור חופשי שפרידל הודף, הצלה של קוויאר מהקו, וכדור פנטסטי של ארשאבין, ששוב פרידל עוצר). שער ענק שלו בכדור חופשי (נשבע לכם שעוד לפני שבעט הרגשתי שזה גול) ששיחרר המון המון לחץ, וגם סיומת קרת רוח מול פרידל בשער השני (כשטראורה העיף את הכדור למעלה לכיוון וולקוט חשבתי לעצמי שאנחנו צריכים להאט את המשחק, אבל ת'יאו עם מסירה נהדרת סידר לססק את השני).
    מילים טובות (אפילו מצויינות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ) מגיעות לסונג (מקווה שקמרון תעוף כמה שיותר מוקדם), נאסרי שנתן הופעה טובה, ודיאבי שמשחק שני ברציפות נותן יופי של משחק. מי יודע, אולי ונגר יצליח להוציא ממנו את כל הפוטנציאל שלו.
    שבחים גם לחוליית ההגנה שלנו שהסתדרה טוב עם חוליית ההתקפה המאיימת של וילה.

איזה כיף לפתוח ככה שבוע, !Come on Arsenal

:aaarse:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/12/09
  13. Dimitar Berbatov Member

אם זה אכן יקרה (סיכויים לא נמוכים) זה יהיה פשוט העתק מושלם של העונה הקודמת של הוילאנס שגם כן התחילה בנסיקה גדולה ובפער של 9 נקודות כמדומני על התותחנים ממרומי המקום ה-4. ובסופו של דבר בקושי בקושי, סיימו מקום 6.

ואכן הרכב פנטסטי ללא רבב שלנו. חייבים לחזור עם ניצחון ואין שום תירוץ לכל תוצאה אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/09
  14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי וילה לא תקרוס אחרי המשחק הזה, אבל לדעתי זה בלתי נמנע - קראתי לא מזמן כמה אוניל שוחק את השחקנים שלו ולא עושה רוטציה. בתקופה הקרובה, פציעה או שתיים יכולות להתחיל כדור שלג עבורם, שלא בטוח שיצליחו לעצור. תוסיפו לזה גם את גביע הליגה, שבו וילה הולכת לתת את כל מה שיש לה.

לגבי המשחק הקרב - יונייטד עולה עם ארבעה שחקני הגנה סוף סוף, אני לא רואה מצב שאחרי הניצחון שלנו, הם לא קורעים את האל העלובה של בראון. נקווה שאני טועה.

15. קינג לדלי Member

הוא זקוק לניתוח שאם יעשה ישבית אותו לשלושה חודשים אבל הם דוחים אותו.

פברגאס לדעתי חודש בחוץ.