המחזור ה-19 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/12/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה היום הזדמנות אחת שהראתה מי הוא דאונינג ולמה הוא לא מתאים לקבוצה כמו ליברפול. הוא קיבל כדור באגף, חתך לאמצע, ומצא את עצמו לגמרי לבד, 16 מטר קו ישיר לשער. מצב שקשר איכותי חייב לבעוט ממנו ולכבוש. דאונינג בהחלטה טיפשית ניסה להכניס כדור עומק בין שלושה שחקנים שהיו בתוך הרחבה. הכדור כמובן לא הגיע וגם הורם דגל לנבדל.
    מהצד השני, הגול של ג'רארד הראה מי הוא ג'רארד עם קריאת מהלך נפלאה בכניסה לרחבה וסיומת חדה ממצב קשה.
    ההבדל בין מה שליברפול חולמת להיות לבין מה שליברפול היא במציאות הוא ההבדל בין דאונינג לג'רארד. האחד פרווה, לא חד, לא מתוחכם ולא מתאים לזכיה בתארים, והשני גם אחרי פציעה מראה חדות, תחכום וכדורגל שמתאים לרמות הגבוהות.

וזאת אולי הבעיה הכי גדולה של ליברפול היום. נראה שמרבית השחקנים של ליברפול מזכירים יותר את דאונינג מאשר את ג'רארד...

2. alexshw Member

אם לאורך השנים מרבית השחקנים של ליברפול היו מזכירים את ג'רארד, היא אולי הייתה כבר קוטעת את תקופת היובש שלה.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ג'רארד, לא שלומי ארבייטמן. כמה שחקנים בפרמיירליג כבר יש ברמה שלו, לא רק בליברפול?

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מנצ'סטר יונייטד תסיים את 2011 במקום הראשון ויש לי הרגשה שגם תתחיל את 2012 שם (זאת אומרת שסיטי מאבדת נקודות אצל סנדרלנד).
    ליונייטד יש את הליגה, ויחד עם כל הניסיון שיש שם בסגל, אני רואה את הקבוצה הזו עפה למעלה, לא עוצרת, ממשיכה להביס את כל המסכנות שיש בליגה, והשאלה הגדולה היא איך מנצ'סטר סיטי תיראה. שם חוץ מיא יא טורה אין יותר מדי ניסיון, כל הלחץ הזה חדש ומאוד משפיע. שהיה פער 5 אז לסיטי היו את הסיבות להיות רגועים, אבל עכשיו הרגליים יהיו כבדות לפני כל משחק, כאשר יונייטד כן ונושפת לה בצוואר, ואולי בקרוב זה יהיה כבר לראות את הגב של היריבה.

אני חושב שהשנה יהיה עניין בכל המחוזות כמעט עד הסוף. על האליפות בעיר מנצ'סטר. על המקומות 3-4 בין טוטנהאם/צ'לסי/ארסנל/ליברפול, ובתחתית שקשה לי להספיד אפילו את בלקבורן שנראית רע ותחטוף אומנם חמישייה היום, אבל אני לא חושב שהם ייאבדו תקווה מוקדם.

ומילה על אתמול.. ג'רארד היה מדהים, שינה לגמרי את המשחק של ליברפול, הניצחון שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/11
  5. alexshw Member

השאלה גם איך הם יסתדרו בלי יא יא כמה שבועות.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואגב, צריך להרוג את דני סימפסון על השטות שלו בשער השני של ליברפול...כל כך הרבה טיפשות בשנייה אחת... גם אין הסבר לכך שהלך אחורה (אם אתה הולך לקו, לך לקורה, לא למרכז השער..), שבר את הנבדל, הפריע לשוער לקחת כדור פשוט מאוד... שער עצמי לכל דבר...

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתי באמת מתחילה אליפות אפריקה? ממתי האחים טורה, בה ועוד כמה שחקנים בולטים יעזבו את הקבוצות שלהם לטובת הנבחרות?

8. alexshw Member

מתחילה ב - 21.1, אבל בטח יש מחנות אימון איזה שבוע-שבועיים לפני.

9. פול סקולס Member

מעניין אותי לראות את ג'רארד של אתמול (ראיתי רק את המחצית הראשונה). לא זכרתי שהבחור הזה קיים.

... ראיתי את הגולים. איך אני שונא לראות את ג'רארד חוגג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. alexshw Member

פיל ג'ונס וקאריק יהיו הבלמים. שלושה חלוצים יפתחו - צ'יצ'ה, ברבא וולבק.
    רוני לא בסגל, אנדרסון על הספסל, שגם יכלול 5 צעירים.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשמח לשמוע את דעתכם בנוגע להופעתו של סאנטון נגד ליברפול (והעונה בכלל).

12. פול סקולס Member

1-0 בלקבורן. מעניין.

13. Eric Cantona Member

יותר מדאיג ממעניין.

14. פול סקולס Member

הם בקושי מגיעים לשער שלנו. שישים את קאריק באמצע, ושיאלתר משהו מאחורה.

15. Eric Cantona Member

מאז שהם כבשו את השער ברור שהם לא יחשבו לנסות יותר על לכבוש. התוצאה מצויינת להם. הקישור האחורי שלנו משחק התקפה נטו כרגע, אין כמעט הגנה ולא צריך. נצטרך עם זאת מעט יותר יצירתיות כדי לפרוץ את ההגנה שלהם.