המחזור ה-19 בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏30/12/11.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובאמת כל הכבוד לבלקבורן. תיקו וניצחון מול ליברפול ויונייטד בחוץ, ואפשר להוסיף לזה ניצחון על ארסנל בבית. אולי הניצחון הזה יתן להם את המומנטום שהם צריכים כדי להישאר.

2. The_Arsenal Member

האמת היא שבלי רוני, ועם נאני כנוכח-נפקד, ליונייטד אין הרבה מה למכור, מסתבר שאפילו נגד בלאקבורן. סיטי עכשיו יהיו חייבים לנצח את סנדרלנד כדי לחזור לפער..

3. alexshw Member

אגב עכשיו אני יותר מבטוח שבלקברן יורדת ליגה. קין יגנוב את הדעת עכשיו על הניצחון הזה עד הסוף המר בצ'מפיונשיפ.

4. Eric Cantona Member

ההפסד היום עוזר מאוד עבור תמריץ לחיזוקים. עכשיו סיכוי גבוה שכן יגיע שחקן, אחד לפחות. מקווה ליותר, לא בהכרח יקרים, אבל הפציעות הקשו על הסגל וצריך כמה שחקני עומק.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הפסד של זלזול נטו. האמונה שאפשר לעלות ולנוח מחצית שלמה כי בסוף משהו יכנס, שכל קבוצה שנתחיל מולה קאמבק ישר תשקשק ותתפרק, וזו לא הפעם הראשונה שזה קורה (כמו המשחק מול באזל שבדיעבד הרג את העונה בצ'מפיונס). יכול להיות שהתוצאה הזאת תגרום ליותר ריכוז ופוקוס, כמו שבעונה שעברה היו הרבה משחקים כאלה עד ששמנו לזה סוף, ואז נרוויח מזה.

מקצועית-אני במקום פרגי לא הייתי עולה בלי אף קשר אמצע טבעי, מצדי אפשר היה לשים מישהו צעיר בהגנה ואת קאריק באמצע, הקישור שלנו לא היה קיים עד שאנדרסון נכנס.

6. WellNeverDie Member

אוי ואבוי, איזה בושה. כמעט לאורך כל המשחק מה שעשינו היה ניסיונות "להרים" לרחבה. סתם לשלוח את הכדור גם אני יודע. התוצאה היא בקושי יש לנו 4-5 בעיטות למסגרת. נאני היה כל כך עלוב ולא מדויק היום...חבל. לדעתי זה היה משחק של אליפות, היינו חייבים לנצח ופישלנו בגדול.

דה חאה האומלל, אי אפשר לעשות טעויות כאלה. השבוע העלתי בדיון של מנצ'סטר את הנושא סביב דה חאה-לינדגארד, ומי עדיף. גם אז אמרתי שהעדפה שלי היא לינדגארד, ולמרות שאי אפשר לשחק במשחקי "מה היה קורה אם הוא היה עומד בשער היום..." אני בטוח שהוא לא היה עושה את הפאשלה האומללה הזאת. בנוסף, בגול השני אי אפשר לבוא בטענות לדה חאה כי השער לא היה באשמתו אבל זה מסוג המצבים ששוער טוב כן יכול לעצור ולמנוע שער, וככה להביא נקודות. לא טעות, אבל בהחלט יכל לעצור את זה ושוב, אני חושב שהדני כן היה מצליח לעצור כדור כזה.

איי...כאלה פריירים. לא רק ההפסד, אבל לקבל 3 מבלקבורן בבית?! לקבל 3 בבית?! אין הגנה אבל בכל זאת ציפתי לקצת יותר.

7. Raulito Madridista

שחקני יונייטד - ככה עושים לסר אלכס ביום-הולדת 70? לא הייתה מונחת על הכף ראשות הטבלה או משהו כזה? אגב אני זוכר איזה הפסד 4-3 של יונייטד לבלקבורן ב-2004 במשחק עם הרבה דרמות, נדמה לי גם באולד-טראפורד.
    לא היה חסר הרבה כדי שיונייטד תבצע את המהפך אבל בכל-זאת משחק לא טוב של יונייטד. בסטט' רשום אולי 21 איומים אבל בפועל היו יותר מידי הרמות סרק, שוב ושוב. היה חסר שחקן כמו גיגס שיימסור כדור עומק מעניין או משהו דומה. ולנסיה היה טוב אבל נאני נוראי כמו התספורת שלו.

ואני בכלל התעניינתי במשחק הזה בגלל יעקובו. התמונה האחרונה שזכורה לי ממנו היא ההחמצה הנוראית במונדיאל מול קו השער החשוף. יעקובו נהיה דב-דב בשנים האחרונות אבל בכל-זאת תצוגה גדולה של חלוץ הוא הראה היום. הקבוצה שלו עברה את החצי אולי 5 פעמים וכל נגיעה שלו בכדור הייתה קלאסה. עזבו את הפנדל, הגול השני הרבה יותר מעניין והראה את החדות שלו. באברטון מצטערים שויתרו עליו?

8. c_web Member

לא מאמין שפספסתי את המשחק הזה. איזו סנסציה פשוט בלתי נתפס, שאפו ענק לבלקבורן!

9. spurs Member

למה בלקבורן וקבוצות תחתית מסוגלת לנצח אותם ואנחנו גם עד 2026 כנראה לא נראה 3 נקודות מהם

10. Jack Wilshere Member

נכון שיונייטד נראו לא טוב, אבל המשחק התקדם בכיוון המוכר של יונייטד, לאור העובדה שהשער המצמק הגיע מייד והשיוויון לא איחר להגיע. הייתי משוכנע שזהו אחד מאותם משחקים שיונייטד כובשת את שער הניצחון בדקות הסיום ומשלימה את המהפך, במיוחד לאור העובדה שההגנה שלא בלקבורן לא נראתה טוב ולא הצליחה להרחיק כדורים פשוטים, פעם אחר פעם. הטעות המיותרת של דה חאה (חלושס בכדורי גובה) שינתה את כיוון המשחק. קורה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/11
  11. Charlton Member

הפסד לא מתאים של יונייטד, שנבע נטו מזילזול כמו שקאריק כתב.
    בלקבורן נראים על הפנים, אבל ההגנה של יונייטד התעלתה מעליהם היום והייתה קטסטרופלית.
    מחר נשאר רק לנצח באצטדיון האור ולחזור להוביל את הטבלה בפער מסויים.

12. WellNeverDie Member

אני זוכר את יעקובו לא מחמיץ פנדלים גם בחיפה. בלי שום קשר, חלוץ נהדר.
    האמת גם אם היינו בפער 10 בפסגה היום, הייתי מתבאס על ההפסד האומלל הזה.

13. Lupos Member

עדיין יש סיכוי גדול שנרד, ועדיין קין המאמן הכי גרוע שהיה לקבוצה ב10 שנים האחרונות...אבל וואלק אין מילים על הניצחון הזה..........ניתן תגובה כמו שצריך אחרי זה אבל לפחות אני מרגיש עכשיו שיש אשכרה סיכוי לא לרדת

אל תעירו אותי מהחלום בבקשה

14. Charlton Member

יעקובו היה סביר היום, עם כל הכבוד לו הפנדל זה לא חוכמה והשער השני הוא נטו של ההגנה של יונייטד. הוא כבר בדעיכה שלו ושנה שעברה הוא שיחק אפילו בלסטר סיטי.

15. alexshw Member

הוא סבל מפציעות רבות בשנים האחרונות. העונה הוא פשוט מחזיק את בלקברן.