המחזור ה-2 בפרמיירליג: סיטי מארחת את ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏20/8/10.

1. aviv_henry Member

שחקן טוטנהאם דחף את גומז, ולהגיד שפוי עמד 2 מטר משם זו הגזמה, הוא עמד הרבה יותר קרוב... עם היד שלו הוא יכל להגיע לכדור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. h2z Member

מהטלויזיה קשה מאוד לקבוע האם הכדור עבר _במלואו_ את הקו, הזווית לא מאפשרת לראות בבירור. השופט היה מטר מהאירוע, ולמרות שהכדור נראה על הקו או אפילו מעבר לו, אם השופט אומר שלא עבר אז כנראה שלא עבר.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא להאמין, זה פשוט לא להאמין! מילא להפסיד בבלקבורן, שגם זו תוצאה מבישה בפני עצמה, אבל לסיים בבית בתיקו מול וולבס? מילא אם לא היינו משחקים טוב, אך שלטנו במרבית שלבי המשחק והגענו להרבה הזדמנויות שלא נוצלו, נשבר לי. מקווה שההנהלה שלנו תנסה לשכנע את ההתאחדות האנגלית לתת לנו פטור מהמחזורים הראשונים, זה תסריט שחוזר על עצמו משנה לשנה, אין טעם שנעלה לשחק בידיעה שלא ננצח, תקראו לזה תבוסתנות, אני קורא לזה מציאות. מקווה שהשחקנים יתפוצצו במחזור ליגה הבא בוילה פארק, האתגר הרבה יותר קשה אך בהחלט אפשר וצריך לעשות את זה, בתקווה שלי מייסון השמן לא ישפוט אותנו ואם אפשר אז שזה יהיה לאלתר.

4. איגור .פ. Member

מחזור 2 באנגליה ושישייה שניה בליגה הפעם של ארסנל מול בלקפול המסכנה.

ארסנל במשחק מצוין ובלי להתאמץ משיגה 3 נק' חשובות בשבילה.
    מסכן דקל קינן שהבכורה שלו באנגליה היית דווקא מול ארסנל ,אבל במשחק הנגיעות של ארסנל היה קשה לשחק.

מסכן אברם גרנט שקבוצתו היית צריכה לצאת לפחות עם תיקו במשחק מפסידה פעם שניה ברציפות ועוד הפעם חוטפת שלישייה.
    הפנדל הראשון של ווסטהאם במשחק היה פשוט גרוע ,ואם הוא היה נכנס הכל היה נראה אחרת.

5. Ryan Giggs11 Member

איזה גול נפלא של בייל, איזו טכניקה בבעיטה!
    ווסטהאם פשוט חלשים,שהם משחקים בסדר הם לא מסוגלים להבקיע וההגנה שלהם מאד חלשה ולא מספיק כל הבעיות על המגרש לוח המשחקים סידר להם פתיחה מפחידה והמשחק שעל הנייר הם היו צריכים לנצח הם קיבלו 3. העתיד לא נראה ורוד בכלל לפטישים.

6. KirkH Member

יהיה בסדר!!

יש להם מנג'ר מאוד מאוד מצליח והכי חשוב - מנוסה בכאלה סיטואציות. הוא יידע איך להוציא אותם מהבוץ.

דקה 88, 3-1 לבולטון. פרדי סירס מחליף את קרלטון קול. סחטיין אברם! נקווה לפחות שיצליח להגיע ליום השואה, הוא פורח בתקופה הזו של השנה.

7. George Best Member

אין באנקר יותר בטוח מבולטון מול ווסטהאם, פשוט מתנה.
    מדהים איך ווסטהאם מניעה כדור ואילו בולטון כובשת שני שערים מבעיטות שוער של יאסקליינן (משחק נפלא שלו, שוער ענק), פליק של אלמנדר/דיוויס, ומשם סיומת לרשת.
    3 נגיעות בכדור...

אלמנדר היה היום מצוין ללא קשר למעורבות בכל שלושת השערים, כמובן שאפסון בשביל דיוויס זה כמו מתנה ארוזה לחג המולד, וכמה כיף לראות את אברם מקבל שני פנדלים תלושים מהמציאות ועדיין מובס בבית.

לגבי הדרמה בבריטניה סטדיום, אני עדיין בהלם.

h2z,
    אם אין לך משהו חכם להגיד, עדיף שתחסוך מאיתנו ומעצמך את הבושות.
    "אם השופט לא ראה אז כנראה שהוא צדק"...כן, גם הקוון והשופט לא ראו שער של למפארד מול גרמניה, גם הם צדקו?
    הראו מספיק הילוכים חוזרים, והכדור עבר בוודאות את הקו, ואתה יודע מה?גם אם לא, קראוץ' הוציא אותו עם היד.
    ופוי עמד במיקום מושלם, זה שהוא עיוור זו בעיה אחרת.
    אבל מה אכפת לך, לך תחגוג במקום לשחק אותה סניגור בשקל.
    לפחות אל תנסה לעבוד עלינו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/10
  8. פול סקולס Member

טוב מאוד, שיילך הביתה הגנב דעות הזה, ועל הדרך יפנה מקום בלוח השידורים של צ'רלטון... לא שיש לי מה להתלונן בתור אוהד יונייטד, ובכל זאת...

9. h2z Member

"אם אין לך משהו חכם להגיד, עדיף שתחסוך מאיתנו ומעצמך את הבושות."

חבל שאתה לא מצטט בדיוק...אתה רוצה קצת יותר חכם? אין בעיה - אבל אני לא הולך לעשות את העבודה הקשה בשבילך, תשווה את המיקום של השופט בשני המקרים (במקרה שלנו הכוון לא רלוונטי). הטענה שלי היא בדיוק ההפך - הוא כן ראה _שלא_ עבר במלואו. מספיק חכם או שאבקש מחבר שלומד בטכניון להסביר בפעם הבאה?

10. ManUtd Fan Member

ארסנל שיחקו פנטסטי, אבל אני מעדיף להתייחס יותר למשחק של בלקפול שפשוט לא הייתה מוכנה למשחק הזה. אני מאוד מכבד אותם על הרצון הטוב לבוא לאימרייטס ולתקוף, אבל יש לתקוף ויש לשחק נכון. אני לא אומר להם לשחק בונקר, אבל הם בהחלט היו צריכים משחק הגנה קצת יותר טוב שיקשה טיפה על השחקנים של ארסנל. זה לא קרה. אפשר היה לעשות את זה ועדיין לנסות להוציא התקפה מדי פעם. בסופו של דבר, הם קיבלו את העונש שלהם.
    אני בטוח שהמנג'ר יפיק לקחים מן המשחק הזה. אני לא רוצה שקבוצה עם קהל אוהדים שכזה ירד ליגה. עדיף שוויגאן תרד ותעשה לכולנו טובה.

11. ArsenalFan Member

לגבי ארסנל, תוצאה מצוינת שאפילו קשה להגיד שהיא מחמיאה לנו... זה יכל להיגמר גם בתוצאה דו ספרתית. כמובן שאין לנו יותר מדי מה להתרגש כשמדובר ביריבה חלשה ונאיבית עם עשרה שחקנים. עדיין, עשינו את העבודה עם סטייל ועם מתפרצות כלבבי. וזה חשוב לביטחון של הקבוצה לקראת השבוע הקרוב, כי המשחק הבא נגד בלקבורן באיווד פארק ייראה אחרת לחלוטין.

ראיתי גם בחטף את שערוריית השיפוט התורנית... נניח שפוי לא ראה שהכדור עבר במלואו את הקו, איך העיוור לא ראה נגיעת יד של קראוץ'? זה נראה לי ממש ברור. החוקה היבשה אומרת פנדל וכרטיס אדום, וזה באמת במקרה הרע - במקרה הצודק זה פשוט גול. גועל נפש שייזכר לא פחות מהשער המדהים של בייל.

אברטון שוב מפסידים נקודות מיותרות בפתיחת העונה, מה חדש באמת? אין לי שום דרך להסביר את ההתחלות החלשות של הקבוצה הזו שאח"כ עולות למויס ביוקר, כי קבוצת כדורגל טובה תהיה שם במהלך העונה, אין לי ספק בכך.

12. StevieG Member

יופי של אינסטנט אימפקט היה לפיטר אודומווינגי שכבש היום שער ניצחון בהופעת הבכורה אחרי שהצטרף לווסט ברומיץ' אלביון רק בסוף השבוע. ניצחון חשוב לקראת מאבקי התחתי שיהיו להם ומשפר את הרושם הראשוני שהחבורה של די מטאו עשתה מהשבוע שעבר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/10
  13. Ryan Giggs11 Member

טוב וויגאן קיבלו את הראשון מרגליו של מאלודה.
    מי מהמר כמה הם יקבלו במחצית השנייה?הקבוצה עם סף השבירה הכי עלוב באנגליה.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מחצית מאוד בינונית שלנו, וויגאן פתחה חזק וטוב יותר, אומנם לא ממש סיכנה את השער שלנו אבל החזיקה בכדור וניסתה לייצר מצבים, מה שלא כל כך הלך לה.
    וויתרנו יותר מדי מהר על החזקת הכדור, כאילו השחקנים יודעים שהברקה אחת תספיק פה לניצחון, בינתיים התקפה אחת טובה באמת הספיקה לשער היתרון, ואחריו קצת חזרנו לשחק כדורגל, וויגאן נראית לא רע מבחינת הקישור והנעת הכדור, אסור לתת להם להחזיק בכדור, אנחנו חייבים לקחת את השליטה ולשים את השני. מדהים עד כמה מאלודה שחקן דינאמי, לא עומד לרגע, הדינאמיות שלו הביאה לו את השער, שחקני וויגאן ישנו בעמידה, והוא לא צריך יותר מזה כדי להשתלט על הריבאונד, מבחינה התקפית יש מקום לשינוי, הייתי רוצה לראות את סטארידג' די מוקדם על המגרש.

טוב היה לראות שהחבר'ה של די-מתיאו השיגו ניצחון בכורה העונה, אודמווינגי שחקן טוב, עם לא מעט כדורגל ברגליים, אני מאמין שברומיץ' עוד יקבלו ממנו הרבה רגעים חיוביים העונה.

15. Gass12 Member

מצחיק.השדרים לבשו את מיטב מחלצותיהם,יום חג הוא לכדורגל הישראלי (עאלק)
    דקל קינן אמור לחגוג משחק בכורה בפרייר.אברם במשחק בית ראשון...
    ככל שמדברים כאן יותר ככה חוטפים חזק יותר...בדיוק כמו נבחרת אנגליה לפני מונדיאלים.....