המחזור ה-2 :: רומא ופאלרמו מוליכות עם 6 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י saviola, ‏15/9/06.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

פשוט להגיד להתראות לרוברטו מנצ'יני. לא יודע, שמעו עם הסגל הזה שמוראטי מעמיד לבחור משהו שרק אברמוביץ' עושה עם מוריניו כל שנה מוראטי פותח את הכיס ומנצ'יני זורק הכל לפח ואילו אני במקום מוראטי הייתי לוחץ למנצ'יני את היד ונפרד ממנו ומביא מישהו אחר, דיי כמה אפשר עם הכישלון הזה? אם מילאן תמשיך לשחק כמו שהיא משחקת לדעתי אפשר לעבור את אינטר בתום הסיבוב כבר אולי גם לפני זה. רומא חייבת לקחת את ההזדמנות בידיים ולהתחיל להתבסס במקום הראשון.

כל הכבוד לנוולינו ולסמפ, למרות שסמפדוריה לא עשתה הרבה בקיץ עדיין נוולינו העמיד קבוצה טובה שפיספסה ניצחון אבל תסתפק כפי שנאמר בנקודה היקרה הזו. כל הכבוד על העיקשות.

2. 'Kaka Member

פייי מה יהיה עם אינטר מה?! משחק טוב שלה רק בדקות האחרונות והנה התשובה למי שחושב שזלאטן צריך לפתוח במקום אדריאנו.. פשוט עושה הרבה הרבה שטויות במשחק מנסה להוכיח שהוא טוב (בסדר הבנו שאתה טוב אבל די תשחק כבר כדורגל!) אדריאנו עשה 0 טעויות שם גול חוקי שמתי שחשבתי שזה לא היה עבירה פשוט קפצתי כמעט שברתי את התקרה בגג ואז ראיתי איך אדריאנו מחייך חיוך עצוב.. אדריאנו צריך לפתוח נקודה!(למרות שהוא לא שיחק הרבה כבר רואים שהוא עומד לחזור לעצמו וצריכים להביא לו איזה משחק גדול כדי שהוא יעשה ת'קאמבק הענק שחיכיתי לו.. (נגד רומא!!)

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/06
  3. As Roma Member

יש במילים שלך הרבה דברים נכונים.

איברהימוביץ' עושה הרבה שטויות אבל הוא שחקן גדול, היום לא הלך לו.
    לאדריאנו הלך
    אולי ננסה להוציא את קרספו מההרכב פעם אחת?

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זלאטן פשוט ענק.

5. Jose Mourinho Member

חאלס, נמאס ממנצ'יני, פשוט נמאס. למה הוא לא פתח עם פיגו? ואם כבר פיגו עייף ובספסל אז למה לעזאזל גונזאלס כן וסולארי לא? למה הוא לא פתח עם גרוסו? למה אדריאנו נכנס כ"כ מאוחר?
    נמאס, נמאס, נמאס!!

ומה זה השופט הזה? גם נתן פנדל שלא היה ולא נברא לסאמפדוריה, וגם פסל שער חוקי של אדריאנו!
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    זאת לא פעם ראשונה שזה קורה. שחקנים מנצלים המון פעמים את העובדה שאדריאנו סופר-חזק כדי ליפול ולגרום לשופטים להאמין שהברזילאי עשה עבירה.

שוב, כמו בעונה שעברה, שחקני אינטר גורמים לשוער היריבה להראות מצויין ולהצטיין.
    אם לא ננצח באולימפיקו ביום רביעי מנצ'יני יתחיל להרגיש את הלחץ בעקבות האיכות הירודה שלו כמאמן.

טוב, אין לי כוח להמשיך, ציונים:

ז'וליו סזאר - 6, לא הייתה לו הרבה עבודה, את שלו הוא עשה.
    מאיקון - 4, היה סביר בהתקפה, אפס מאופס בהגנה. למה הוא ממשיך לפתוח?!?!
    קורדובה - 6, בסדר, עד כמה שאפשר.
    מטראצי - 7, מצויין בהגנה, חבל על הבעיטה הסתמית והמיותרת בסוף במקום להמשיך בהתקפה.
    זאנטי - 6.5, הוא כ"כ שונא את צד שמאל, ובכל זאת היה טוב ונתן הכל, כמו תמיד.
    גונזאלס - 4.5, פתח טוב בדקות הראשונות, הידרדר מאוד בהמשך.
    ויירה - 7, היו לו 1-2 איבודים מיותרים, אבל נתן משחק נפלא, שלט באמצע, תיקל, הניע כדור בצורה מצויינת, והתמיד בהצטרפות להתקפה. נכס.
    דאקור - 7.5, המצטיין בשורות אינטר, נלחם, חילץ, רץ, עבד קשה. טוב לראות שיש מחליף ראוי בספסל.
    סטאנקוביץ' - 6, היה דווקא בסדר, לא בטוח שהגיע לו לצאת.
    קרספו - 4.5, הבאנו אותו בשביל שינצל מצבים, לא בשביל שיחמיץ שערים בטוחים, כי בשביל זה היה את מארטינס. למה הוא שיחק כ"כ הרבה מחוץ לרחבה? מנצ'יני? בכל אופן, עדיין באנקר בהרכב מבחינתי.
    איברהימוביץ' - 5, למה לעזאזל כל השטויות האלה?

פיגו - 6.5, שינה את המשחק, "בישל" את השיוויון, לא עשה תמיד את הפעולה המתבקשת.
    אדריאנו - 5.5, בזמן ששיחק היה סביר, שער חוקי שלו נפסל, היה צריך לקבל יותר דקות.

מנצ'יני - 0, כי זה מה שהוא. בושה וחרפה של מאמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/9/06
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

סמפדוריה קבוצה מסודרת, ומגיע לה מחמאות בלי ספק, אך אינטר אלו שהתעוררו מאוחר (או המאמן שלהם), ולמרות ההגנה הטובה של האורחים, השחקנים של אינטר יצירתיים מספיק כדי שיהיו יותר מצבים.
    בתחילת העונה היו כמה שאמרו שתחילת העונה תפתח באיבוד נקודות בפירנצה, נקודות בטוחות מול סמפדוריה, ואיבוד נקודות ברומא. כרגע אכן הלכו הנקודות דווקא בבית, והתחזית הנוראית שמילאן כבר בתחילת העונה בתמונת האליפות היא מזעזעת! עדיין לא מאוחר לפטר ת'מאמן...

7. cazzo Il Capocuoco

המנטליות והגישה של אינטר למשחק בכלל פשוט דפוקה מבסיס,מתי יבינו את זה בג'נטילה אפיאנו?
    אני לא חושב שרק מנצ'יני אשם,הצוות המקצועי כבר במצב אנוש שנים,ההכנה למשחק הזה הייתה פשוט רעה,איפה הסדר,איפה האגרסיביות במרכז המגרש,איפה המוטיבציה,הרצינות???
    גם ההרכב מביע את העניין.במחצית הראשונה,במקום לדפוק חזק עד עייפות את היריב וללחוץ עד שמשיגים שני שערים לפחות,אינטר סתם משחקת כאילו היא נמצאת במשחק אימון.בגלל המשחק הרע הזה אנג'לו פאלומבו התגלה כבלם לא רע בכלל,שיודע איך לשתף פעולה ביחד עם כל הקבוצה בתיאום ובהקרבה,כמו שצריך.התוצאה לא משקפה מה שהיה,אבל אני חושב,שהיא הייתה די צודקת ולמרות הטעויות של השופט והקוונים.גם אם איברהימוביץ' עושה דברים יפים זה נחמד,אבל רק פעם במשחק זה יעיל.ושלא נדבר על הגישה המלוכלכת שלו שלא קשורה לכדורגל.
    http://sport.alice.it/it/gallery/images/20060916/48561inter15.Xxx
    עצבנות = חוסר דיוק ואי ריכוז
    במחצית השניה,בעיקר אחרי הפנדל שכנראה לא היה,אינטר התעוררה,בעצם לא התעוררה,קיבלה מקלחת קפואה.העיקר זזים מצד לצד,בועטים מרחוק,מנסים ממצבים נייחים וגם אם מצליחים פעם בהרבה זמן יש נבדל או עבירה.הלחץ לא חכם,לא מנסים לעצור את הצפיפות,לא מעבירים כדור ברוגע עד שיש הזדמנות להעביר כדור לעומק.סמפ אימפוטנטית,אינטר לא למרות שהיא טיפשה,בסוף 1-1.

רק אני מבקש,על תעשו עליי לינץ' רק בגלל שאני רוסונרו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/06
  8. נעם Member

אינטר חביבי שטויות לא שטויות מייקון להט במחצית הראשונה !
    הביא 2 מצבים אדירים (ב20 דקות הוא עשה יותר ממה שקרספו עשה בכל המשחק) ולמרות שלא שמתי לב לטעויות ההגנתיות שלו כל כך (כנראה לא היו ממש הבולטות) ככה אינטר צריכה שחק!
    עם שני כנפיים אחרויות תוקפות זאנטי ומייקון (למרות שגם גרוסו מתאים) ואפילו אם להזניח קצת את ההגנה כי בסה"כ מדובר בסמפדוריה.
    זלאטן באמת נראה שהוא עושה טובה אבל הוא הביא משחק דיי טוב אבל מתסכל.
    הרבה איומים, מהלכים אידיווידואלים ופסים נהדרים (העקב שהוא נתן וההרמה לאדריאנו)
    אדריאנו באמת שחקן אבל הוא נכנס כולה ל13 דקות ולדעתי לא הפיק מספיק בשביל שחקן שכל המגרש צועק לו תכניס גול תכניס גול..
    נכון, הוא הבקיע ונפסל אבל משם הוא לא היה צריך להעלם.
    פיגו מוכיח שגם מעבר ל30 יש חיים לדריבליסטים ופשוט נשאר ענק.
    קרספו היה חושך רציני במגרש שקיבל 2-3 מצבים שסקורר לא מחמיץ - והחמיץ.
    לדעתי אינטר לא תיכשל ותתעורר במחזורים הבאים שהרי קבוצה עם פאטריק ווירה לא יכולה ליהיות גרועה...

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים ישמור, מתי מר איבן קורדובה ילמד להפסיק להתנהג כמו ילד קטן והיפראקטיבי בהגנה? הפעם במקום הבעיטות הקבועות ברגליים הגיעה התפיסה הכל-כך מיותרת על פלאקי במאבק על כדור שהיה חייב להיות בידיים הבטוחות של סזאר. למרות זאת, אני בספק אם כל שופט היה נותן פנדל על זה, עם כל הכבוד לתפיסה הברורה של קורדובה, דברים כאלה קורים בכל קרן ומצב נייח שיש.

מאייקון בינוני, גונזאלס ודאקור לא יעילים וקרספו פשוט לא היה על המגרש היום, אדריאנו היה צריך להיכנס הרבה לפני הדקות האחרונות (והוא אגב היה לא רע בכלל כשנכנס). זאנטי התחיל לשחק באגף שמאל רק ב-10 הדקות האחרונות, עד אז האגף הזה היה מנותק לחלוטין מאחורה ומקדימה רק מעבר של פיגו לשם העיר את העניינים. סטאנקוביץ' לא היה שחקן כדורגל בשנתיים האחרונות והוא ממשיך באותו קו, עם כל מאמן נורמלי הוא כבר היה נעלם מההרכב.

כמה נקודות אור - איברהימוביץ' לא הכי חד אבל ממשיך לעשות הרבה עבודה טובה בהתקפה, הגודל שלו מגנט לשריקות על עבירות מופרכות, הגיעה לנו בעיטה חופשית ברורה מ-16 מטר בדקות הסיום, כל שחקן אחר היה מקבל שריקה לזכותו. גם השער השני שנפסל, זה של אדריאנו היה כנראה נחשב אם זה היה קרספו או קורדובה, אבל אותי יותר הפתיעה השריקה בשער של ויירה, אחרי כמה שידורים חוזרים אני בטוח כמעט בודאות שקרספו לא נגע בכדור ולכן ויירה לא היה בנבדל בזמן המסירה של פיגו, לא בודאות אבל זה מה שנראה לי בכל מקרה.

נקודת האור המרכזית זה ויירה, הפלא ופלא, כשנותנים לשחקן לשחק בעמדה שלו הוא מזכיר את היכולת הטובה שלו, אולי מאנצ'יני יעשה את זה קצת יותר בעתיד ונוכל לנצח גם קבוצות בינוניות ומטה, מי יודע.

הגנתי על מאנצ'יני במשך השנתיים האלה בכל פעם אחרי כל כישלון, אבל מה שהוא עושה לקבוצה הזאת עובר כל גבול, הגישו לו סגל על צלחת של כסף והמשחקים שלו רוצחים את הפוטנציאל שלנו. עד כמה בנאדם יכול להיות אידיוט?

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר מתנהגת כאחת שבכוח רוצה להחזיר את מילאן לתמונה,איך היא מרשה לעצמה לאבד נקודות במשחקים האלה,איך? ועוד מילאן הייתה במינוס! אלוהים יישמור.בקצב הזה במחזור העשירי מילאן תעקוף את אינטר.

11. Riki Member

יואב נשמה, באיך שאינטר נראית רק המאמן אשם. החוסר מוטיבציה או הזילזול כביכול, מתחיל ונגמר בהכנה שלהם למשחק. הואאאאא אשם בלבד.
    חבורה של כוסיות בחיי.

12. Deki Member

טוב מאוד אמרת!

אינטר אתה סתם בא בטענות. קרספו פתח, כמו שרצית, עם איברהימוביץ'. מה קרספו עשה?! לא פגע ב-3 הזדמנויות שלו. תוסיף לכך את הכדור שפיגו נגח וקרספו לא הצליח להגיע אליו כדי להכניס אותו, והרי לך 4 הזדמנויות. קרספו חלוץ רחבה קלאסי. ממה שאני יודע חלוצי רחבה צריכים להיות גבוהים. קרספו נמוך יותר מאדריאנו, זלאטן וקרוז. אם היו לו רגליים יותר ארוכות אז הוא היה מגיע לכדור שחלף ליד הקורה. חלוץ רחבה היה מנצל לפחות אחת מההזדמנויות האלו. מה שגם מראה לך שקרספו לא עשוי מחומרים מיוחדים וגם הוא בנאדם. יום אסל יום בסל.

אתה שוב בא בטענות למאייקון. דבר אחד יש לי להגיד עליו, שחקן ענק! חבל מאוד שאתה לא מעריך את רוח הלחימה שלו, במחצית השניה בכלל כשהוא היה השחקן שנלחם הכי הרבה על המגרש, עשה את המקסימום והצטרף לכל התקפה אפשרית.

קורדובה, שתמיד הספדת אותו כאן נתן משחק מצויין מבחינתו, נוסיף את הסטת כדור הקרן והיית צריך להביא לו יותר למטראצי, שלו בכלל הבאת 7, שעשה 2 טעויות קריטיות בהגנה, שהצליח בסוף לתקן.

סטנקוביץ', לפחות בזמן שהוא שיחק בצד שמאל ונכנס יותר לאמצע, פשוט הראה כמה שהוא מצויין. היה השחקן הכי טוב על המגרש כששיחק על צד שמאל, וחבל שמנצ'יני העביר אותו ימינה ופתאום נעלם.

בנוגע לפנדל - נשדדנו. אין מילה אחרת. אחרי זה זה הפך למשחק חד צדדי ובונקר מעצבן של סמפדוריה.
    לפני שער היתרון, אינטר נראתה מצויין כשהגיעה לכמה הזדמנויות, ושוב כולם מחפשים להאשים את מנצ'יני...

פתח עם דאקור, שהיה נקודת האור באמצע המגרש, גרוסו לא מתייבש על הספסל סתם כי מנצ'יני שונא אותו, כנראה שהוא לא ממש מרשים באימונים.

אני רוצה לראות אותך בועט בוולה עם הרגל החלשה שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/06
  13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, כל שחקן שמכבד את עצמו צריך שיהיה לו מינימום יכולת בעיטה ברגל חלשה, שחקן כמו פיגו (שאגב לא מהשחקנים הכי חד רגליים בלשון המעטה) חייב לפגוע בכדור כזה. מצד שני, פאשלות קורות והחמצה אחת כזאת זה לא סוף העולם ולא סיבה להספיד את השחקן הכי טוב שלנו בשנה שעברה.

מייקון ענק? אם למדוד לפי המשחק ההתקפי - אז הוא בטח לא יותר טוב מזאנטי בעמדה הזאת, ואיך אפשר למדוד לפי ההגנה? כמה פעמים סמפדוריה עברו את החצי?

סטנקוביץ' מצויין? פה אני באמת מאבד אותך, פס קצר על שלוש מטר זה כל מה שהוא יכול לעשות ביום רגיל שלו, ואז פעם ב מגיעה הברקה שאין לך מושג מאיפה הוא הביא אותה, זה הכל.

מעולם לא חיפשתי את מאנצ'יני עד הקיץ הזה כאמור, אבל כשיש לך את הסגל החזק במדינה ומבחינת איכות ואיזון שלישי באירופה (מבחינתי לפחות), מצפים שתדע לנצל אותו טוב, מאנצ'יני לוקח החלטות מוטעות. אין שום סיבה שמייקון יועדף על זאנטי או גרוסו, ובכלל, העובדה שזאנטי פותח בשמאל רק מראה פחדנות של מאנצ'יני לספסל את הקפטן, עם כל הכבוד לניסיון של זאנטי בעמדה הזאת בשנה שעברה - מגן שמאלי הוא לא. הקרדיט הבלתי מוגבל שסטנקוביץ' ממשיך לקבל לעומת הבליטה על הספסל מהתחת של סולארי גם מעלים הרבה סימני שאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/06
  14. מיכל3 Member

מסתבר שטעיתי בקשר להודעה הקודמת שכתבתי כאן באשכול, חשבתי שאינטר תטייל בדרך לנצחון
    ולהפתעתי (ולשמחתי) לא צדקתי.
    אני לא מבינה איך אינטר מרשה לעצמה לאבד נקודות במשחקים שעל הנייר אמורים להיות קלים עבורה
    ואין ספק בכלל שהיא תקח בהם 3 נק'. מאנצ'יני אכן עשה טעות שלא פתח עם אדריאנו לדעתי, צריכים
    לתת לו לחזור לכושר לאט לאט עד שהגול יגיע סופסוף (והיום הוא הגיע רק שהוא לא היה חוקי..) ואז אין
    לי ספק שהסכר יפתח כמו שאומרים והוא יתחיל לחזור לעצמו ולשחזר את אדריאנו של 2004\2005.
    בכל מקרה, אינטר צריכה להתרכז עכשיו במשחק הקשה שמצפה לה יום רביעי באולימפיקו. הולך להיות
    משחק מאוד מעניין ורומא כרגע בכושר טוב, כך שאינטר בהחלט צריכה לחשוש וצריכה להתחיל להציג את
    הכדורגל שמצפים ממנה אם היא באמת רוצה לזכות השנה בסקודטו.

15. saviola Member

הסיכום של המשחק הזה מאוד קצר ופשוט... (ממש כמו ריאל מדריד של השנים האחרונות), לאינטר יש כמה וכמה כוכבים בהרכב, אבל בהיעדר אסטבן קמביאסו אין מי שיחבר ביניהם. קמבאיסו כיום הוא השחקן הכי חשוב של אינטר, ראינו מה היא שווה בלעדיו.