המחזור ה-20 בסריה א' :: Under Pressure

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏15/1/16.

1. Roma מנהלים

כל כך צפוי שלא נצליח לנצח את ורונה, שק החבטות של הליגה. כמובן שיש שיפור עצום ואפשר לראות משחק התקפה יותר טוב מאשר החודשים האחרונים עם גרסיה אבל נתמקד בשחקן אחד ומיוחד אדין דז'קו. הבוסני הגיע בקול תרועה וכבר חשבנו שהבנו חלוץ על במחיר ריצפה כנראה שבסיטי ידעו מה הם עושים. הבחור לא מצליח להכניס את הכדור לרשת ובנוסף לזה תוקע את המשחק שלנו והגישה שלו פשוט מרתיחה אותי כל פעם מחדש, אני לא מעט פעמים רואה שהוא נתפס בנבדל כי הוא התעצל ליישר קו עם ההגנה.

לא הבנתי מדוע טוטי נשאר 90 דקות על הספסל או לפחות סאדיק שהיה עושה יותר בלאגן ברחבה.

דרך אגב אני מתגעגע לפאנוצ'י, היה מסדר לנו ניצחון היום בדקה ה-94.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1651709/ADS041_wa.Xxx

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל כך ספאלטי מצידו להעדיף ניסיון על יכולת. קסטאן על חשבון רודיגר זה סמי קופור על חשבון מקסס all over again. מניח שעם כל הסימפטיה והסיפור הטרגי, הוא לא יראה יותר מגרש . דז'קו ישרוד עוד כמה משחקים עד שסאדיק יזכה לדקות שהוא ראוי להם. גרסיה וג'רביניו היו מנצחים את זה.

טוטי לא כשיר, סאדיק צעיר מדי למאמן איטלקי.

Roma אוהב/ת את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגשתי שינוי קל, לפחות עד השער של ורונה, אבל בטח לא איזה אימפקט מיידי. יש לספאלטי הרבה עבודה.

4. ASROMA Member

מה קרה לבחור השמח מוולפסבורג ומהסיטי? איזה אכזבה. ראינו קבוצה הרבה יותר מחויבת עם יותר רעיונות אבל פשוט אין מי בשפיץ שישים גול.
    אולי אנחנו עדים לחזרתו של ה 4-6-0? געגועיי למאנסיני והפדאלדות.

ועוד משהו , אי אפשר בלי הקורבה סוד. זה הרגיש כמו משחק אימון - בקושי שומעים את הקהל. זה לא האולימפיקו שלנו!

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיבאלה עם 2 שערים ו2 בישולים,במשחק באמת הכי קל שלנו, אנחנו עוד נאבד נקודות ואני מקווה שהרצף הזה לא יתפוצץ לנו מול באיירן או רומא/נאפולי בזמן הקרוב...

לגבי רומא,ספאלטי רק הגיע ויהיה לא פייר לשפוט אותו, אני משוכנע שהשיפור בתוצאות יגיע

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Milan: Donnarumma; Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli; Honda, Montolivo, Bertolacci, Bonaventura; Niang, Bacca

Fiorentina: Tatarusanu; Roncaglia, Tomovic, Astori; Bernardeschi, Mario Suarez, Vecino, Alonso; Ilicic, Borja Valero; Kalinic

7. yonmu Member

4-4-2 עם ברטולאצ'י ומונטוליבו מקדימה מול כל קבוצה קצת יותר טובה מקארפי זו התאבדות.
    מעבר לזה שזה פשוט מטומטם לוותר על הקשר היחיד מתחילת שנה שנראה טוב - קוצ'קה.
    ועל זה שהונדה בהרכב... טוב, זה רק יעשה אותי פחות עצוב\יותר שמח שמיכא יוחלף.

8. Enzo Maresca Member

באקה חלוץ גדול. עם שחקנים יותר יצירתיים מתחתיו וקבוצה יוזמת יותר באופן כללי הוא בקלות מתחרה על מלכות השערים בליגה.

yonmu אוהב/ת את זה.
  9. VAR Member

האמת שזה אפילו לא נראה כמו 4-4-2. אני לא יודע כמו מה זה נראה, בעיקר כמו בלאגן. ניאנג פעם בשמאל פעם בימין פעם בחוד. הונדה אמור להיות באגף ימין וממגנט את עצמו לאמצע. ברטולאצ'י נראה כמו רוח רפאים בעמדה האחורית הזאת.

אני לא מבין למה זה צריך להיות כל כך קשה. ניאנג בימין, בונא בשמאל, ברטולאצ'י מתחת לבאקה, קוצ'קה בקישור האחורי, הונדה בקיבינימט ובא לציון גואל.

עוד הערה: אבאטה. די כבר, it's about time. הוא כבר לא הסילון שהוא היה, הוא לא מעורב בשום דבר התקפי והוא היחיד מבין שחקני ההגנה שעדיין מעיף כדורים בפאניקה. שיבחרו אם ללכת עם דה שיליו או עם קלאבריה. אבאטה זה פלסטר שכבר איבד את הדבק שלו.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבאקה חלוץ גדול כשהכדור אצלו ופחות גדול כשהכדור לא אצלו. אנטונלי מגן גדול (בעיקר כשהכדור לא אצלו). מצפה ליותר מהקבוצה שלי במחצית השניה ולבלם בחלון העברות הזה.

11. Alta Tensione Member

הונדה זו האופציה היחידה שקיימת לאגף ימין.

12. תומר1989 Member

מישהו יודע מה עישן גליאני לפני שהוא שילם 20 מיליון על ברטולאצ'י? שחקן שהבינוניות זועקת ממנו

13. VAR Member

לא מסכים בכלל. הבינוניות שלו היא נטו תוצאה של עמדה לא נכונה בשבילו. במעט מידי הפעמים שהוא מוצא את עצמו עם הכדור בחצי המגרש של היריב הוא שחקן שהרבה זמן לא היה לנו - אחד שיודע לנתב את הכדורים למקומות הנכונים גם ממרחק של יותר מ5 מטר. הוא כל מה שקיווינו שמונטוליבו יהיה, רק צריך להשתמש בו נכון.

14. yonmu Member

אז מיכא ויתר על השליטה במרכז השדה וזה השתלם לו. שאפו.
    ההגנה ממשיכה להראות מעולה (בהנהגת רומניולי שנתן תיקול אה-לה נסטה היום) והשילוב בונאבנטורה-באקה הוא טופ קלאס.
    ברטולאצ'י עדיין לא יכול להחשב ככשלון (אבל גם ממש לא הצלחה), הונדה הוא האופציה הטבעית היחידה לצד ימין אבל זה ממש לא זה.
    בואטנג ובאלוטלי, עם כל חוסר המקצוענות שהמועדון שידר כשהחזיר אותם, הם שחקנים שבהחלט כדאי שיהיו על הספסל.

uri אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

כצפוי פיורנטינה לאט לאט חוזרת למימדים הטבעים שלה. כבר נגדנו ראיתי שלא מדובר בקבוצה לאליפות, והערב עם ההפסד למילאן הבינונית.