המחזור ה-20 בפרמיירליג: In The Year 2525

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/12/15.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם לסיטי מגיע קרדיט על כך שקנו את דלף, שמעתי שפלגריני משתמש בו כאהיל אצלו במשרד.

2. k_700 Member

מה ישמע מה דלף עשה שם בדיוק פרט ללדרוש מבנטקה שישאר, להצהיר שהוא לא עוזב ואז שבוע אחר כך לחתוך למנצ'סטר סיטי.

3. RG11 Member

שחקן לא רע בכלל, פשוט לא לרמה של סיטי.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

4. golding מנהלים

הוא החזיק להם את הקישור שנה שעברה. עם מינויו של שרוווד, הוא וגריליש החלו לפרוח ושיתוף הפעולה שלהם עם בנטקה השאיר אותם ליגה והביא אותם לגמר הגביע.

5. k_700 Member

החזיק להם את הקישור זה ביטוי חזק מדי לאנשים פשוטים כמונו שבסך הכל עברו באומץ את הסבל המתמשך הזה של לראות את הקישור של וילה מתפורר לחלקיקים בכל השלוש עונות האחרונות שדלף "המנהיג" שם.
    התרומה שלו מסתכמת באיזה 3-4 בישולים ו0 שערים לעונה, זה השחקן. אני חושב שמעולם לא היה שחקן אנגלי שעשה כל כך מעט כדי לקבע את מעמדו כשחקן סגל חשוב בנבחרת(כן היה את לינגארד שקיבל חליפת אימונים אחרי 3 משחקים אבל הוא לא קיבע שם שום דבר, בסך הכל עוד אנגלי שעצר טרמפ לאיזה הופעה אחת בנבחרת של הודג'סון).

קישור לוילה אין כבר עשור בערך.
    הסגנון זה לדלג על הקישור או יותר נכון לזרוק כדורים ארוכים לבנטקה ולקוות ש13 פעמים בשנה זה יעבוד ואז אולי נשאר בליגה.

פעם אמרתי שדלף זה איזה משהו בינוני אבל גם בזה אני כבר לא בטוח, כי במרכז הטבלה אני רואה למשל את רוס בארקלי משחק דרך מרכז הקישור באברטון, או שאני יודע שלסאותהמפטון הבינונית יש מרכז קישור לא רע בסך הכל, דלף זה פתרון למרכז קישור שצריך להאבק בירידה ועם כל הכבוד לטיפול המלטף שהוא מקבל וימשיך לקבל מהתקשורת.

6. golding מנהלים

שום דבר מזה לא מפריך את מה שאני רשמתי.

לוילה אין קישור, דלף לא איזה שחקן על והמספרים שלו לא מרשימים. הוא עדיין היה נקודת האור הבודדה בקישור הגרוע הזה. והוא פרח תחת שרוווד.

לגבי מה דלף צריך להיות, אני מניח שהוא יעריך את עצתך אבל עדיף להשאיר את ההחלטה הזאת בידיו. הוא ממלא תפקיד משני בסיטי ועבור זה האיכויות שלו מספיקות. וכן, לצערי אני מכליל את היותו אנגלי במערך האיכויות המדובר.

7. golding מנהלים

וויליאן :sm_eusa_clap:

8. JohnTerry26 Member

מה זה גם במחצית הראשונה שיחקנו ככה?

9. golding מנהלים

מאז השער כן. עד עכשיו המשחק הטוב ביותר שלנו העונה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. k_700 Member

זה תמיד עוזר שקבוצת התחתית מסטמפורד ברידג' עוזרת להרחיק ממך יריבות עיקשות מהצמרת.

מי שהיה במשחק ממש טוב לדעתי זה אובי מיקל, כנראה שעוזר שקבאיי לא משחק מולך וכשאין חלוץ כמו בולאסי בחוד(לחשוב שהוא היה מקבל את ההזדמנות שפרייזר קמפבל החמיץ בשלומיאליות בחצי הראשון ב0-0).

11. k_700 Member

אסטון וילה, אדאמה טראורה- זוכרים? זה ששיחק 135 דק' במצטבר עד אתמול.
    אין משהו מנחם במצב של וילה ואחרי שליריבה הישירה שלהם הם מפסידים 3-1 אבל איזה שער יפה של קרלס גיל ואיזה מבצע של טראורה.

12. Mastol Member

איזה עקיצה של אברטון.
    הורדה יפה של לוקאקו וסיומת מצויינת של לנון.

13. k_700 Member

איזה שערים מטורפים, איזה שחקן האלי הזה, הכי טוב בטוטנהאם העונה.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

השתלטות סופר קשה וסיומת פנטסטית. רמה גבוהה מאוד.

בכלל, טוטנהאם הייתה חייבת לרדת למחצית ביתרון, נראית שתי רמות מעל אברטון. אני במקום מרטינז מנסה להבין איך יכול להיות שאחרי כל כך הרבה זמן במועדון הקבוצה שלו נראית כל כך לא במשחק נגד טוטנהאם בגודיסון פארק. מביך מעט.

15. golding מנהלים

שמח לראות את לוקאקו זועם שם על קלברלי. אם יש משהו שאני שונא זה שחקנים שלא עושים תנועה בלי כדור כאשר חבר לקבוצה קרוב אליהם ונמצא תחת לחץ.